Іванов Порфирій Корнійович

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до: навігація, пошук
Іванов Порфирій Корнійович
Порфирий Иванов
200пкс
Народився 20 лютого 1898(1898-02-20)
село Оріхівка, Петропавловська волость, Слов'яносербський повіт, в Єкатеринославській губернії, Російська імперія (зараз в Лутугинському районі, Луганська область, Україна)
Помер 10 квітня 1983(1983-04-10) (85 років)
хутір Кондрюче, Свердловский район, Ворошиловградська область, УРСР, СРСР (зараз в Свердловському районі, Луганська область, Україна)

Порфи́рій Корні́йович Івано́в (* 20 лютого 1898 — 10 квітня 1983) — творець оздоровчої системи з низкою оригінальних ідей.

У Іванова закони такі само, як у Христа. Люби Бога твого. Люби людей, як себе. Бажай людям те, що собі хочеш. Зробити з ворога любимого друга. Іванов піввіку, від 1933 до 1983 року, виконував заповіді Христа, а в 1983 році всім написав: «Я зробив те, що колись говорив нам Христос» на 49-й сторінці в зошиті «Паршек. Мій подарунок молоді»

Система[ред.ред. код]

Цілеспрямовано відмовитись від: житла, одягу і всього рукотворного. Почати жити в природі. Починаючи з літа займатись «нічним загартовуванням». Ходити по росі. Дивитися на ранкову і вечірню зорю (Венера). Так до настання зими в природі можна стати віщим, як Учитель.

Природне оздоровлення людини за системою 

П.К. Іванова „Дєтка”.

Мені скоро виповниться 85 років, 50 з них я віддав практичному пошуку шляхів здорового життя. Для цього я щоденно випробую на собі різні властивості природи, особливо суворі прояви її. Я сповнений бажання весь свій досвід передати нашій молоді, всім людям. Це мій подарунок їм.

Ти повний бажання принести користь всьому народу. Для цього ти старайся бути здоровим. Сердечне прохання, до тебе, прийми декілька порад, щоб укріпити своє здоров’я:

1. Двічі на день купайся в холодній природній воді, щоб тобі було добре. Купайся у чому можеш: в озері, річці, ванні, ставай під душ або обливайся. Це твої умови. Гаряче купання завершуй холодним.
2. Перед купанням або після нього, а як можливо, то й водночас із ним, вийди на природу, стань босоніж на землю, а взимку на сніг хоча б на 1-2 хвилини. Вдихни через рот кілька разів повітря і подумки побажай собі та всім людям здоров’я.
3. Не вживай алкоголю і не кури.
4. Старайся хоч би раз на тиждень зовсім обходитися без їжі та води з п’ятниці 18-20 годин до неділі 12 годин. Це твої заслуги і спокій. Як тобі важко, то тримайся хоча б добу.
5. О 12-й годині дня в неділю вийди на природу босоніж і кілька разів подихай і помисли, як написано вище. Це свято твого тіла. Після цього можеш їсти все, що тобі подобається.
6. Люби навколишню природу. Не плюйся довкола, не випльовуй із себе нічого. Звикни до цього: це твоє здоров’я.
7. Здоровкайся з усіма скрізь і усюди, особливо з людьми літнього віку. Хочеш мати у собі здоров’я – вітайся з усіма.
8. Допомагай людям, чим можеш, особливо бідному, хворому, скривдженому, нужденному. Роби це з радістю. Відгукнись на його нужду душею й серцем. Ти набудеш у ньому друга і допоможеш справі миру.
9. Подолай у собі жадібність, лінощі, самовдоволення, користолюбство, страх, лицемірство, гордощі. Вір людям і люби їх. Не суди про них несправедливо і не бери близько до серця недобрих думок про них.
10. Звільни свою голову від думок про хвороби, немочі, смерть. Це твоя перемога.
11. Думки не відокремлюй від справи. Прочитав – добре, але найголовніше – роби.
12. Розповідай і передавай досвід цієї справи, але не хвалися і не звеличуйся у цьому. Будь скромним.
Бажаю тобі щастя, здоров’я доброго.

Заповіді Учителя Іванова
Христос дав людям свої заповіді, а Іванов зібрав їх у систему, виконав їх, і навчив інших, як заповідав Христос. Зараз нам, усім людям, найголовніше, мати здоров'я через науку загартування Учителя Іванова. Іванов приймав усіх нужденних, бідних, хворих, хто просив. Він робив подібно тому, як робив Христос.Клав руки на тіло, через свої руки током убивав біль, вводив дух, обливав водою, давав усно заповіді, що робити в житті. Вони всі взяті в Христа. Учитель Іванов писав про прийом в зошиті "Паршек". 1983.03: "Чоловіка ми прийняли, як усіх я приймаю, а потім водою холодною облили, потім він прийняв таке вчення, що робити. 1.Треба два рази, вранці й увечері, купатися холодною водою. 2. З людьми здороватись, жодного чоловіка не проходити. Твоє діло - їм сказати, а їхнє діло - вони як хочуть. 3. Треба знайти чоловіка нужденного, йому треба дати 50 копійок. Сам собі скажи: я, мовляв, ці гроші даю за те, щоб мені не хворіти. 4. У пятницю о 6 годині повечеряй, лічи 42 години, у неділю о 12 годині будеш їсти. Вийди надвір, з висоти тягни повітря, і говори, проси: "Учителю, дай мені здоров'я". Після цього їж, що хочеш, скільки хочеш. Твое здоров'я - це є все. 5. Не харкай, не плюй на землю, не кури, не вживай алкоголь. Це твоє законне в цьому діло. Не будеш це робити - у тебе реального нічого не вийде". Ми бачимо, що два чоловіки, Христос і Учитель Іванов, дали людству однакові заповіді для здоров'я і життя, тобто свідчать про одне. А раз двоє свідчать про одне, то ці заповіді за законом істинні. А раз ці заповіді істинні, то всі люди можуть їх виконувати в своєму житті для свого здоров'я і життя. Хто виконує ці заповіді, той запобігає всякому захворюванню, всякому лиху. Запобігає простуді, захворюванню на грип, рак, СНІД, туберкульоз, вірусній інфекціЇ тощо. Якщо ми, всі люди, будемо робити, то не будемо попадати в лікарню і тюрьму. Загартовуватися поступово. Спочатку обливати водою ноги до колін. Якщо важко, терпіти без їжі добу в тиждень. Просімо: "Учителю, дай нам мир, збережи нас в житті".

'''Праці Іванова П. К. - святе слово. Наука загартування, наука незалежність'''

Нічне загартовування[ред.ред. код]

Без одягу, непідготованому організму, влітку, вночі навряд чи можливо витримати холод. Тому, якщо три дні не їсти і не пити з"являється внутрішнє тепло, яке допоможе при загартовуванні у природному середовищі. За рахунок цього можна пробудити внутрішні потоки енергії і очистити енергетичні канали. Приблизно через 70 днів людина зможе відчути ці потоки і спробувати керувати ними.

Біографія[ред.ред. код]

Народився 20 лютого 1898 року в селі Оріхівці на Луганщині (Україна) в багатодітній родині шахтаря. Закінчив чотири класи церковнопарафіяльної школи, працював із 12 років, із 15 — шахтарем.

25 квітня 1933 року (ця дата відзначається послідовниками) прийшов до думки, що причина всіх хвороб — у відриві людини від природи. Ідея призвела до різкого повороту життя Іванова і початку експерименту — жити в єднанні з природою. Зокрема, він став зменшувати кількість одягу на тілі і через деякий час зумів жити цілий рік тільки в трусах.

Старість та кінець життя Порфірій Корнійович зустрів у селі Кондрюче на Луганщині (Україна)

Цитати[ред.ред. код]

« Я прошу, я благаю всіх людей: ставай і займай своє місце в природі, воно ніким не зайняте і не купується ні за які гроші, а тільки власними справами і працею в природі собі на благо, щоб тобі було легко.  »
« Дорогі ви мої, всі ваші хвороби від нежерсті вашої: від тепла, від смачної їжі, від спокою. Не бійтеся холоду, він мобілізує, як нині модно казати, захист організму. Холод кидає в тіло гормон здоров'я. Нехай кожний покумекає, що йому важливіше — справа або малі радості. На все повинна бути перемога. Людина повина жити в перемозі; якщо її не одержиш, гріш тобі ціна в базарний день… Навіщо лікуватися, коли можна й треба хворобу в тіло не пускати!  »
« Людина живе перемогою, не отримаєш її так гріш тобі ціна в базарний день.  »
« До нього можна добратися і великій і малій людині. На цьому місці є ток, магнето і електрика. Це все є і у людини теж саме.  »
« Я наважився піти в природу, я наважився ступати своїми ногами, своїми лапами по Землі для того, щоб обов'язково елек-три-зу-ватись, для того, щоб набратися цих сил і ними володіти.  »
« Не в оточуючій природі потрібно шукати здоров'я, а в собі.  »
« Пішов у степ. Ось де ванна, ось де електризація, ось де закалювання нічне і незабутнє зі всіх кінців, я іду прямо в ціль свою нерозривно з природою.  »
« Ми весь час просимо бога, а він є у людині, тільки б людина захотіла щоб зробитися ним на певний час.  »

Література[ред.ред. код]

Посилання[ред.ред. код]