Індепенденс-холл

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до: навігація, пошук
Індепенденс-холл
англ. Independence Hall
a
World Heritage Logo global.svg Світова спадщина Flag of UNESCO.svg
Independence Hall.jpg
Країна США США
Тип Культурний
Критерії vi
Ідентифікатор 78
Регіонb Європа і Північна Америка

Історія реєстрації

Зареєстроване: 1979
3-тя сесія

a Назва, як офіційно зазначено у списку
b Як офіційно зареєстровано ЮНЕСКО

Індепенденс-хол (англ. Independence Hall) — будівля на площі Незалежності в Філадельфії, штат Пенсільванія, США, відоме як місце, в якому обговорювали, погоджували і підписали в 1776 році Декларацію незалежності; місце підписання Конституції США. З 1775 по 1783 року будівля використовувалася як місце збору Другого Континентального конгресу. В наш час[Коли?] будівля є частиною історичного парку США, занесено ЮНЕСКО в список об'єктів Світової спадщини.

Історія будівництва[ред.ред. код]

Спроектована в георгіанському стилі Едмундом Вуллі (en:Edmund Woolley) і Андрю Хемільтон (en:Andrew Hamilton), будівля була побудована Вуллі в період з 1732 по 1753 року. Спочатку будівля призначалася для уряду Пенсільванії.

Індепенденс-хол побудований з червоної цегли. Найвища точка будівлі височить над землею на висоті 41 метр. До будівлі примикають ще 2 будівлі: стара будівля міської ради зі сходу і Конгрес-хол із заходу.

Дзвін Свободи[ред.ред. код]

Докладніше: Дзвін Свободи

Дзвіниця Індепенденс-холу була місцем, де спочатку розташовувався Дзвін Свободи. В наш час[Коли?] на дзвіниці знаходиться Віковий дзвін (англ. Centennial Bell), створений в 1876 році на сторіччя оголошення незалежності. Дзвін Свободи виставляється на публіку в одному з сусідніх павільйонів.

У 1976 році королева Великобританії Єлизавета II, будучи з візитом у Філадельфії, піднесла як подарунок американському народу репліку Вікового дзвону, виготовлену тим же самим заводом, що й оригінальний дзвін. Зараз він встановлений на дзвіниці недалеко від Індепенденс-холу.

Історичні події[ред.ред. код]

Declaration independence.jpg
Зображення Індепенденс-холу на 50-центовій монеті 1975-1976 років

Робота Другого Континентального конгресу і Декларація Незалежності[ред.ред. код]

У період 1775 по 1783 роки будівля Індепенденс-холу було основним місцем збору Другого Континентального конгресу, зібраного з представників кожної з тринадцяти колоній. Декларація Незалежності була затверджена тут 4 липня 1776 року, а потім зачитана публіці на площі, яка відома зараз як площа Незалежності. Цей документ об'єднав колонії Північної Америки і проголосив їх незалежність від Великобританії. Ця подія святкується 4 липня як День Незалежності.

14 червня 1775 в Індепенденс-холі делегати Континентального конгресу обрали Джорджа Вашингтона командувачем Континентальною армією. 26 липня Бенджамін Франклін був обраний міністром пошт.

Підписання Конституції США[ред.ред. код]

Докладніше: Конституція США

Посилання[ред.ред. код]