Автомагістраль M1 (Росія)

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до: навігація, пошук
M1-RUS.svg
Автомагістраль «Білорусь»
M1 karte gross.jpg
Довжина: 440 KM
Західний край: кордон з Білорусією
Східний край: Москва

Автомагістраль М1 або Автомагістраль «Білорусь»автомобільна дорога федерального значення МоскваСмоленськ — державний кордон з Білорусією, частина європейського маршруту E30 та азійського маршруту АН6. Протяжність автомагістралі — 440 кілометрів.

Прямує територією Московської і Смоленської областей.

Маршрут[ред.ред. код]

Бере початок на перетині Можайського шосе і МКАД, далі проходить територією Московської області південніше міст Одинцово (4 км), Кубинки (52 км), Можайська (98 км), територією Смоленської області й проходить на малій відстані південніше міста Гагаріна (166 км), північніше міста Вязьми (227 км), крізь Сафоново (297 км), Ярцево (334 км), далі північніше міста Смоленська по об'їзній дорозі (334 км) і перетинає державний кордон з Білорусією (440 км).

Продовження на захід — білоруська магістраль М1, на схід (у складі E30 і АН6) — федеральна магістраль М5 «Урал».

Стан автодороги[ред.ред. код]

На всьому протязі дорога має 4 смуги (по дві смуги у кожний бік). У Смоленській області у В'яземському і Сафоновських районах з розподільною смугою посередині. Перед містом Сафоново — залізничний переїзд. Великий мостовий перехід на 280-м км, через Дніпро. Стаціонарні пости ДАІ — в Голіцино, на 82-му км, перед кордоном зі Смоленської областю (127-ї км), поворот на Гагарін (160-й км), в Вязьмі (215-й км), Сафоново, Ярцево, Смоленськ.