Американський нафтовий інститут

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до: навігація, пошук

Американський нафтовий інститут, The American Petroleum Institute, зазвичай згадуваний як API, це головна недержавна організація в галузі нафти й газу в США, до якої входять представники близько 400 корпорацій, що займаються видобуванням, переробкою, збутом та іншими аспектами промисловості. Ще асоціацію можуть згадувати під назвою AOI, The American Oil Industry. Головні функції організації — це захист інтересів промисловості та переговори з урядовими, судововими та регулятивнми державними органами; дослідження в економіці, токсикології, впливу на довкілля; створення стандартів та сертифікація; а також освітня діяльність.

Стандарти і сертифікація[ред.ред. код]

API розподіляє більше ніж 200 000 копій своїх публікацій в рік. У публікації, технічні стандарти, електронні та інтернет-продукти призначені, відповідно до самої API, щоб допомогти користувачам підвищити ефективність і рентабельність своїх операцій, дотримання законодавчих і нормативних вимог, а також охорони здоров'я, забезпечення безпеки та захисту навколишнє середовище. Кожна публікація перебуває під контролем комітету професіоналів галузі, в основному інженерів компаній-членів.

Ці технічні стандарти, як правило, безперечним. Наприклад, API 610 специфікація для відцентрових насосів, API 675 Специфікація для контрольованого обсягу поршневих насосів, як упакований поршень і види мембранні включені. Мембранні насоси, які використовують пряме механічне приведення в дію виключені. API 677 є стандартом для редукторів і API 682 визначає механічні ущільнення.

API також визначає промисловий стандарт для збереження енергії моторного масла. API SN є остання специфікація, в якій моторні масла, призначені для іскровим запалюванням двигунів повинні дотримуватися з 2010 року Він замінює API SM. Різні технічні існувати запалюванням від стиснення двигунами.

API забезпечує коди і стандарти посудину для проектування і виготовлення посудин під тиском, які допомагають захистити життя людей та навколишнього середовища у всьому світі.

API також визначає і розробляє стандарти для вимірювання для виробництва таких продуктів, як:

  • Точність різьблення датчики
  • Звичайна пробка і кільця датчиків
  • Вимір Автор системи
  • Метрологія та промислові поставки
  • Вимірювальні прилади
  • Користувальницькі датчики
  • Точність обробки та шліфування
  • ISO 17025 зареєстровано калібрування


Посилання[ред.ред. код]


Нафта і газ Це незавершена стаття про про нафту і газ.
Ви можете допомогти проекту, виправивши або дописавши її.
Американські організації Це незавершена стаття про організацію в США.
Ви можете допомогти проекту, виправивши або дописавши її.