Вікіпедія:Відновлення вилучених сторінок

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до: навігація, пошук

Архіви
Архів 1 Архів 2 Архів 3

На цій сторінці учасники подають запити на відновлення вилучених статей в основному просторі. Заявки повинні бути аргументовані і спиратися на правила Вікіпедії. Статті відновлює адміністратор за рішенням Спільноти. Якщо адміністратор відновлює сторінку у просторі користувача, бажано додати магічне слово __NOINDEX__ та прибрати категорії.

Скорочення:
ВП:ВВС
Будь ласка, додавайте нові теми зверху. Додати…

Wikipedia-logo.png
Вікіпроекти

Головна сторінка

Загальні проекти

«Зовнішні» проекти

Міжнародна співпраця

Тематичні проекти

Наукові проекти

Країнознавство

Українознавство

Географія

ред.


Ковалів Юлія Ігорівна[ред.ред. код]

Ковалів Юлія Ігорівна прошу відновити статтю по людині Ковалів Юлія Ігорівна,коли я ії розміщував ця людина,важливої посади ще не займала,а додати щось сутевого не можливо було. Обговорення статі по вилученю тут [[2]]

Переніс в особистий простір Користувач:Иван Решетников/Ковалів Юлія Ігорівна --ASƨɐ 10:45, 15 грудня 2014 (UTC)

Санін, Дмитро Петрович[ред.ред. код]

Прошу прибрати статтю з черги на вилучення. Коли її поставили на вилучення я лише почала її створювати і відповідно вона не мала достатньо джерел та оформлення. Наразі статтю було допрацьовано, додано джерела, фільмографію тощо. Нажаль я випадково стерла шаблон "видалити сторінку" Я все ще в процесі створення сторінки. Не карайте суворо - я лише вчусь користуватись Вікі.— Це написав, але не підписав користувач Tetty (обговореннявнесок).

Статтю ніхто не вилучав. Вона лише номінант на вилучення. Ви маєте подати свої аргументи проти вилучення на сторінці ВП:ВИЛ - тут. — Green Zero обг 18:12, 11 грудня 2014 (UTC)

SOCIUM[ред.ред. код]

Доброго часу. Прошу звернути увагу на це вилучення: Вікіпедія:Статті-кандидати_на_вилучення/25_вересня_2014#SOCIUM. Було видалено статтю SOCIUM, тільки після кількох днів обговорення, попри те,що голосування було 3 проти 3-х. Це явно недостатньо, щоб приймати таке рішення, після 2-х чи 3-х діб обговорення і найголовінеш при невирішеній ситуації тобто 3 проти 3 голосів. Що скажете? Зараз от на дняз вийшле розлог інтерв'ю цієї патріотичної групи, новий сингл, нове відео скоро буде і так далі. --Rayan Riener (обговорення) 14:59, 18 жовтня 2014 (UTC)

  • Моя думка щодо запиту:
    ВП:ВИЛ#Процедура обговорення: Обговорення щодо вилучення статті триває 1 тиждень — тривало майже 10 діб, а не «кілька днів», «2-х чи 3-х діб». Враховуються лише аргументи…, тобто це не голосування. Та й «голоси»… — мені ліньки зараз аналізувати перевірку та рахувати, скільки там їх не дублюється. І думати, чи не варто відкинути всі голоси з одного джерела за порушення, а не рахувати їх за один голос.
    Вікіпедія:Чим не є Вікіпедія#Вікіпедія не передбачає майбутнє — от пройде оте все «скоро буде і так далі», буде це оцінено у вторинних джерелах, тоді буде що аналізувати на відповідність критеріям значимості. --ReAlв.о. 15:27, 18 жовтня 2014 (UTC)
Він відписався там як мінімум з чотирьох облікових записів.Face-grin.svgGreen Zero обг 15:46, 18 жовтня 2014 (UTC)