Вікіпедія:Відновлення вилучених сторінок

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до: навігація, пошук

Архіви
Архів 1 Архів 2 Архів 3

На цій сторінці учасники подають запити на відновлення вилучених статей. Заявки повинні бути аргументовані і спиратися на правила Вікіпедії. Статті відновлює адміністратор за рішенням Спільноти. Якщо адміністратор відновлює сторінку у просторі користувача, бажано додати магічне слово __NOINDEX__ та прибрати категорії.

Скорочення:
ВП:ВВС
Будь ласка, додавайте нові теми зверху. Додати…

Wikipedia-logo.png
Вікіпроекти

Головна сторінка

Загальні проекти

«Зовнішні» проекти

Міжнародна співпраця

Тематичні проекти

Наукові проекти

Країнознавство

Українознавство

Географія

ред.


Заперечення (прохання про відновлення статті)[ред.ред. код]

Вітаю. Це прекрасно, що статтю було вилучено. Але можливо треба було просто її відредагувати трохи лишень? Це дійсно організація національного масштабу, яка співпрацює із IGWT (Міжнародне товариство товарознавців і технологів). У мережі є десятки посилань на заходи, у яких УТТТ брала участь. Не бачу сенсу видалення даної статті. Наведу джерела: http://www.uttt.org.ua/ - ресурс організації; http://www.knteu.kiev.ua/file/MjA=/70eda2da9f93078772e2fe0148c7838c.pdf - заходи, у яких брала участь організація; http://b2btoday.com.ua/id/4215626 - інформація про організацію; http://govuadocs.com.ua/docs/67/index-64072818-50.html - біографічна довідка представника УТТТ; http://w.consumerinfo.org.ua/must_know/situations/6222/ - інформація про стажування членів організації у Штифтунг Варентест (Німеччина); http://www.civicua.org/news/print.html?q=1023608 - згадування організації.

Сподіваюсь, статтю буде відновлено. — Це написав, але не підписав користувач Sinitsky93 (обговореннявнесок).

Федерація спортінвестінгу України[ред.ред. код]

Прошу відновити інформацію про новостворену Федерацію спортінвестінгу України, яка є ГО і має відповідні документи і реєстраційний номер. Вона є неприбуткова організація, відтак мети фінансової винагороди внаслідок реклами, як вважають патрульні не переслідує. Це новий вид спорту, командна гра, і чому її видаляють без жодних на це причин мені не зрозуміло. Прошу відновити цю сторінку. З реєстраційними документами Ви можете ознайомитись перейшовши на офіційний сайт за посиланням нижче вказаним у тексті!— Це написав, але не підписав користувач NataliIvashkiv (обговореннявнесок) 10:53, 2 березня 2015‎.

В статті відсутні незалежні та авторитетні джерела, які б висвітлювати значимість організації згідно прийнятих у спільноті Вікіпедії критеріїв значимості організацій. --Максим Підліснюк (обговорення) 09:00, 2 березня 2015 (UTC)
В інформації вказано джерело: офіційний сайт Федерації, де розміщено повну інформацію про її діяльність та офіційні документи. https://www.sportinvesting.com.ua! Корисність Федерації заключається в популяризації спорту, спортивних подій, спортивних ігор! Більше того, у розділі Авторитетні джерела, є пунк, який говорить, що інколи є інформація, яка не потребує посилання на авторитетні джерела, і чи не можна вважати авториетним джерелом офіційний веб сайт?! та підтримка інших споривних Федерацій.
Потрібна не корисність, а відомість. Наявність незалежних публікацій, дописів у ЗМІ, вторинних і сторонніх джерел, а не тільки первинного - веб-сайту - тобто самовидаву. Щодо необов'язкового підтвердження - це стосується лише загальновідомих фактів (Земля - це планета, зараз 2015 рік за григоріанським календарем і т.п.) --Максим Підліснюк (обговорення) 13:44, 2 березня 2015 (UTC)

Гімназія № 9 (Кіровоград)[ред.ред. код]

Прошу відновити сторінку "Гімназія № 9 (Кіровоград)", я встановив на сайті ліцензію 3.0, як цього вимагали адміністратори Вікіпедії. Наголошую на тому, що я є адміністратором та розробником веб - сайту навчального закладу, а сам сайт і сторінка тут була створена на прохання адміністрації закладу. Дякую.— Це написав, але не підписав користувач MykhailoKorchak (обговореннявнесок).

ТакТак Відновлено --Максим Підліснюк (обговорення) 19:39, 24 лютого 2015 (UTC)

Дії українських партизанів на окупованих територіях (2014 - 2015)[ред.ред. код]

Скажіть будь ласка, чи стояв в цій Дії українських партизанів на окупованих територіях (2014 - 2015) статті шаблон на швидке видалення, чи на повільне, чому адміністратор видалив статтю без обговорення?--Manefon (обговорення) 09:29, 24 лютого 2015 (UTC)

Сама стаття знаходиться тут: Дії українських партизанів на окупованих територіях (2014-2015). Під назвою ж Дії українських партизанів на окупованих територіях (2014 - 2015) був якийсь шматок обговорення, який по-хорошому треба перенести кудись на сторінку обговорення, але ніяк не в основний простір — NickK (обг.) 11:48, 24 лютого 2015 (UTC)
Дякую, не помітив.--Manefon (обговорення) 12:32, 24 лютого 2015 (UTC)

Півторак Григорій Петрович[ред.ред. код]

Прошу відновити статтю Півторак Григорій Петрович в моєму особистому просторі для доопрацювання. Особа поза сумнівом значима.[1] --Perohanych (обговорення) 16:04, 11 лютого 2015 (UTC)

@Sergento: Яка причина вилучення? — NickK (обг.) 16:22, 11 лютого 2015 (UTC)
Там Sergento зазначив — «нецільове використання сторінки», але мені не віриться. Дай Бог помилятися. --Perohanych (обговорення) 18:13, 11 лютого 2015 (UTC)
Причини видалення як такої нема: там я неуважно вилучав сторінку обговорення. На деяких шаблонах швидкого вилучення посилання «вилучити», якщо їх поставити на СО, веде не на вилучення цієї СО, а на вилучення самої статті. Коли на СО цієї сторінки поставили ШВ «нецільове використання сторінки» — посиланням «вилучити» вилучив власне сторінку, а не те, що треба було. Пізніше помітив таку специфіку деяких ШВ-шаблонів і став видаляти уважніше. Ця стаття, видно, залишилась тоді і залишалась досі непоміченою. Статтю відновив. Прошу вибачення за цю неуважність в усіх, кого це може стосуватися. --Sergento 19:13, 11 лютого 2015 (UTC)
Прошу відновити Обговорення:Півторак Григорій Петрович, щоб глянути її вміст і історію її редагувань. Чи можна переглянути перелік усіх сторінок вилучених певним адміністратором? --Perohanych (обговорення) 20:56, 11 лютого 2015 (UTC)
Ну ви ж досвідчений користувач, мали би знати, як подивитися журнал вилучень. Судячи з усього, користувач замість сторінки обговорення вилучив саму статтю. Проте помилки в усіх бувають. Є люди, які помилково себе блокують замість вандалів ;)--Анатолій (обг.) 21:13, 11 лютого 2015 (UTC)
Там був передрук цієї статті --Geohem 21:15, 11 лютого 2015 (UTC)

IOM Mission in Ukraine page[ред.ред. код]

Прошу відновити статтю International Organization for Migration (IOM) Mission in Ukraine. Її українську версію ніхто не рухає, чому знищили англійську 10.02.2015 ?

Доброго дня, тут Вікіпедія українською мовою. Для статтей англійською мовою є інший розділ Вікіпедії. --Geohem 17:21, 10 лютого 2015 (UTC)