Вікіпедія:Відновлення вилучених сторінок

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до: навігація, пошук

Архіви
Архів 1 Архів 2 Архів 3

На цій сторінці учасники подають запити на відновлення вилучених статей в основному просторі. Заявки повинні бути аргументовані і спиратися на правила Вікіпедії. Статті відновлює адміністратор за рішенням Спільноти. Якщо адміністратор відновлює сторінку у просторі користувача, бажано додати магічне слово __NOINDEX__ та прибрати категорії.

Скорочення:
ВП:ВВС
Будь ласка, додавайте нові теми зверху. Додати…

Wikipedia-logo.png
Вікіпроекти

Головна сторінка

Загальні проекти

«Зовнішні» проекти

Міжнародна співпраця

Тематичні проекти

Наукові проекти

Країнознавство

Українознавство

Географія

ред.


Стильний Дом[ред.ред. код]

Добрий вечір, давно не заглядала, тому не бачила, що стаття була номінована на вилучення і згодом вилучена, є велике прохання про її відновлення, можливо щось необхідно доопрацювати, врахуємо всі зауваження. З нетерпінням чекаю на відповідь, завчасно вдячна. — Це написав, але не підписав користувач Mikituk.lena (обговореннявнесок).

Тема статті не відповідає критеріям значимості ВП:КЗО, сама стаття була написана в рекламному неенциклопедичному стилі. — Green Zero обг 16:22, 5 січня 2015 (UTC)

BaraBooka. Простір української дитячої книги[ред.ред. код]

На нашу безсердечність у Фб поскаржилася авторка AsyaCh.Face-smile.svg

Я тут трохи накопав посилань згідно з критеріями:
[2], [3], [4], [5], [6], [7], [8], [9], [10], [11], [12], [13], [14], [15], [16], [17], [18], [19], [20], [21], [22], [23], [24], [25], [26], [27], [28].

Надіюся, що цього достатньо.--Сергій Липко (обговорення) 06:09, 21 грудня 2014 (UTC)

Навів багато посилань, щоб показати багаторазові передруки (тому там посилання на сайт, а не просто згадка, лише в кількох таке), на жаль, з серйозних видань небагато, та ж "Українська Правда", "Вечерний Харьков", але є статті про ресурс на офіційних сторінках музею Шевченка, видавництва "А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА", Малої Академії наук.--Сергій Липко (обговорення) 10:01, 22 грудня 2014 (UTC)

Можна відновлювати, однак вагаюсь щодо одного моменту - після відновлення у основному просторі, чи візьметесь ви (або автор) виправити статтю та додати до неї згадані вище посилання для підтвердження значимості? --Максим Підліснюк (обговорення) 12:08, 25 грудня 2014 (UTC)

Погоджуюсь. Передивився статтю і обговорення - враження, що її переробляти ніхто не збирається. Простіше звинуватити злих адмінів у безсердечності. Можна відновити користувачці в особистий простір, якщо вона хоче дописати статтю (а не тільки скарги у ФБ). Реально зміст рекламний, імхо. --Sergento 12:13, 25 грудня 2014 (UTC)
Ну і справді, часто доводиться бути безсердечними Face-smile.svg. В принципі, значимість є. Вилучити рекламний стиль - не така вже і проблема. Ще вагаюсь, якщо номінант або авторка не візьметься, то так і буде, візьму це на себе --Максим Підліснюк (обговорення) 12:18, 25 грудня 2014 (UTC)
Я, авторка, візьмусь виправити і додати всі згадані вище посилання для підтвердження значимості! Протягом обговорення я додавала посилання і просила про допомогу! На момент вилучення статті я навчалась в 10 класі і потребувала підтримки... Face-blush.svg Дайте посилання на якісні матеріали щодо вимог до статей, з прикладами вдалих і не вдалих редагувань, прикладом статі в рекламному ститі й її ж в екциклопедичному стилі. Нікого не звинувачую і не звинувачувала... Якось так... Face-smile.svg --AsyaCh (обговорення) 13:36, 25 грудня 2014 (UTC)

Підсумок[ред.ред. код]

Статтю відновив у особистому просторі автора. Детальні рекомендації зараз подам на сторінці обговорення автора. --Максим Підліснюк (обговорення) 13:51, 25 грудня 2014 (UTC)

Ковалів Юлія Ігорівна[ред.ред. код]

Ковалів Юлія Ігорівна прошу відновити статтю по людині Ковалів Юлія Ігорівна,коли я ії розміщував ця людина,важливої посади ще не займала,а додати щось сутевого не можливо було. Обговорення статі по вилученю тут [[29]]

Переніс в особистий простір Користувач:Иван Решетников/Ковалів Юлія Ігорівна --ASƨɐ 10:45, 15 грудня 2014 (UTC)

Санін, Дмитро Петрович[ред.ред. код]

Прошу прибрати статтю з черги на вилучення. Коли її поставили на вилучення я лише почала її створювати і відповідно вона не мала достатньо джерел та оформлення. Наразі статтю було допрацьовано, додано джерела, фільмографію тощо. Нажаль я випадково стерла шаблон "видалити сторінку" Я все ще в процесі створення сторінки. Не карайте суворо - я лише вчусь користуватись Вікі.— Це написав, але не підписав користувач Tetty (обговореннявнесок).

Статтю ніхто не вилучав. Вона лише номінант на вилучення. Ви маєте подати свої аргументи проти вилучення на сторінці ВП:ВИЛ - тут. — Green Zero обг 18:12, 11 грудня 2014 (UTC)

SOCIUM[ред.ред. код]

Доброго часу. Прошу звернути увагу на це вилучення: Вікіпедія:Статті-кандидати_на_вилучення/25_вересня_2014#SOCIUM. Було видалено статтю SOCIUM, тільки після кількох днів обговорення, попри те,що голосування було 3 проти 3-х. Це явно недостатньо, щоб приймати таке рішення, після 2-х чи 3-х діб обговорення і найголовінеш при невирішеній ситуації тобто 3 проти 3 голосів. Що скажете? Зараз от на дняз вийшле розлог інтерв'ю цієї патріотичної групи, новий сингл, нове відео скоро буде і так далі. --Rayan Riener (обговорення) 14:59, 18 жовтня 2014 (UTC)

  • Моя думка щодо запиту:
    ВП:ВИЛ#Процедура обговорення: Обговорення щодо вилучення статті триває 1 тиждень — тривало майже 10 діб, а не «кілька днів», «2-х чи 3-х діб». Враховуються лише аргументи…, тобто це не голосування. Та й «голоси»… — мені ліньки зараз аналізувати перевірку та рахувати, скільки там їх не дублюється. І думати, чи не варто відкинути всі голоси з одного джерела за порушення, а не рахувати їх за один голос.
    Вікіпедія:Чим не є Вікіпедія#Вікіпедія не передбачає майбутнє — от пройде оте все «скоро буде і так далі», буде це оцінено у вторинних джерелах, тоді буде що аналізувати на відповідність критеріям значимості. --ReAlв.о. 15:27, 18 жовтня 2014 (UTC)
Він відписався там як мінімум з чотирьох облікових записів.Face-grin.svgGreen Zero обг 15:46, 18 жовтня 2014 (UTC)