Вікіпедія:Запити на перевірку користувачів

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до: навігація, пошук
Admin mop question.svg
Скорочення:
ВП:ЗЧ

Цю сторінку призначено для звернення учасників проекту до чек'юзерів.

ДОДАТИ ЗАПИТ


Обхід блокування[ред.ред. код]

Будь ласка, перевірте ці облікові записи:

Причина: підозра у обході блокування, ляльковому театрі. Коли 29 жовтня 2014 Lidaz була заблокована - Jan777 активізовується. Коли 21 січня 2015 Lidaz знову була заблокована - Jan777 знову активізовується. При цьому обоє облікових записів брали участь у двох одних і тих же конфліктах, роблячи однакові редагування. Крім того, ще один збіг - всі вони жіночої статі, на своїх сторінках мають одні і ті самі шаблони, почергово редагують СК Jan777 [2]. — Green Zero обг 13:12, 22 січня 2015 (UTC)

Результати перевірки[ред.ред. код]

  • Перевірка триває, наразі не можу дати однозначної відповіді, деякі речі свідчать про можливість збігу, деякі — про його неможливість — NickK (обг.) 21:43, 22 січня 2015 (UTC)
  • Остаточний підсумок: це різні люди, але очевидно знайомі між собою (деякі редагування зроблені з одного й того самого IP в один і той самий час, але з різних комп'ютерів) — NickK (обг.) 22:39, 22 січня 2015 (UTC)
  • Також зазначу два суттєві моменти:
    • І Lidaz, і Jan777 були разом на вікізустрічі, тож уже очевидно, що це різні люди, але знайомі між собою, через що перевірка втрачає сенс
    • У французькій Вікіпедії місцеві чек'юзери вже перевіряли обліковий запис Lidaz та встановили, що їй належать такі облікові записи: sulutil:Megamario1, sulutil:Tarastumkiv, sulutil:Ralbert285, sulutil:Lalala2014, sulutil:Bonnechance7, і у французькій Вікіпедії з цих облікових записів здійснювалися порушення правил. Жоден з цих облікових записів не був активним протягом останніх трьох місяців, але я вважаю за потрібне повідомити про їх існування — NickK (обг.) 23:54, 22 січня 2015 (UTC)

Чи можна перевірити, будь ласка[ред.ред. код]

Добрий вечір. Маю сумніви щодо користувачів

Причина: попередження про можливе вилучення сторінки отримав лише користувач Kukhkat, але в обговоренні її прийшли в той же день і користувач Vyshyna та Shynkar (причому з різницею в хвилини). Плюс стиль написання статей (а саме, на превеликий жаль, повне ігнорування АП, однаковий). Дякую. --Helixitta (обг.) 21:07, 10 січня 2015 (UTC)

  • В принципі, це можна обґрунтувати як створення ілюзії підтримки, але поведінка викликає подив. Створення трьох облікових записів з інтервалом в рік та майже повна відсутність в обговореннях є дуже дивною поведінкою — NickK (обг.) 22:36, 10 січня 2015 (UTC)

Результати перевірки[ред.ред. код]

З технічної точки зору стовідсотковий збіг Користувач:Kukhkat = Користувач:Vyshyna = Користувач:Shynkar, і майже напевно це одна людина, а не різні люди за одним комп'ютером. Але, думаю, варто не блокувати всі, а запитати в людини, який обліковий запис вона хоче залишити — NickK (обг.) 23:14, 10 січня 2015 (UTC)

Також відзначу, що є кілька анонімних редагувань, які я за правилами не можу розкрити (здебільшого стосуються статей, які редагувалися з цих трьох акаунтів). Інших акаунтів з такими технічними даними немає — NickK (обг.) 23:23, 10 січня 2015 (UTC)

Перевірте, будь ласка[ред.ред. код]

Вони майже одночасно прийшли в обговорення статей на вилучення голосувати і якісь ну дуже однакові в них по стилю сторінки про юзера. Дякую. --Helixitta (обг.) 18:22, 27 грудня 2014 (UTC)

Результати перевірки[ред.ред. код]

  • 100% збіги Lilya1234 = Ssn0wwwp; Марія Могна = Anton Martev. Усі п'ять користувачів мають значні збіги технічних даних, тож з дуже великою ймовірністю (понад 99%) ці облікові записи належать одній і тій самій особі — NickK (обг.) 02:33, 31 грудня 2014 (UTC)
Заблоковані назавжди. IP-адреси - на добу. --Максим Підліснюк (обговорення) 08:06, 31 грудня 2014 (UTC)
Так а чому заблоковані всі 5? Блокуються ж лише додаткові акаунти. Один слід було лишити.--Анатолій (обг.) 22:49, 10 січня 2015 (UTC)
Не знайшов конкретного посилання у правилах ВП:БЛОК та ВП:ЛТ, тому довелось використовувати цю частину ВП:ЛТ: Некоректне, тобто таке, мотивом якого є один з вищенаведених пунктів, використання кількох облікових записів розглядається спільнотою як серйозне порушення довіри. Це здебільшого призводить до блокування всіх неприродних облікових записів, блокування користувача, який стоїть за цими обліковими записами, і розкриття перед громадою проекту всіх цих облікових записів та IP-адрес, використанних у Вікіпедії та її братніх проектах, аж до (потенційно) публічного реального розкриття такої діяльності і персональних даних із «реального світу», з метою запобігти використанню ляльок у майбутньому. --Максим Підліснюк (обговорення) 23:04, 10 січня 2015 (UTC)
А чого тоді у випадку з Раяном Рінером один акаунт лишили незаблокованим?--Анатолій (обг.) 23:16, 10 січня 2015 (UTC)
Я не маю жодної можливості пояснювати дії інших осіб. --Максим Підліснюк (обговорення) 23:41, 10 січня 2015 (UTC)
Анатолію, я хоч і мав повне право заблокувати безстроково Rayan Riener, але все ж залишив йому один цей обліковий запис, заблокувавши його тоді лише на 3 доби. Я керувався ВП:ПДН. — Green Zero обг 16:02, 14 січня 2015 (UTC)