Вікіпедія:Кнайпа (пропозиції)

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до: навігація, пошук

Архіви
Архів 1 Архів 2 Архів 3
Архів 4 Архів 5 Архів 6
Архів 7 Архів 8 Архів 9
Архів 10 Архів 11 Архів 12
Архів 13 Архів 14 Архів 15
Архів 16 Архів 17 Архів 18
Архів 19 Архів 20 Архів 21
Архів 22 Архів 23
Скорочення:
ВП:ПРО

Розділ Пропозиції в кнайпі української Вікіпедії використовується для обговорення пропозицій що не стосуються політик (див. Вікіпедія:Кнайпа (політики) для цього).

Якщо у Вас є пропозиція щодо чогось, що на Ваш погляд є абсолютно очевидною річчю, а його відсутність в українській Вікіпедії викликає у Вас почуття здивування та обурення, перевірте тут чи Ваша пропозиція випадково не видалась настільки ж очевидною ще комусь.

Будь ласка, підписуйте Ваші коментарі (для цього наберіть ~~~~ або натисніть кнопку «Підпис» над вікном редагування)

Додати нове обговорення

Теми обговорення в Кнайпі
Пропозиції Додати
Політики Додати
Авторське право Додати
Технічні питання Додати
Адміністрування Додати
Патрулювання Додати
Допомога Додати
Різне Додати

Допомогти українцям в Росії[ред.ред. код]

Мешканці Кубані знають про Голодомор на терені їхнього краю, проте в Російській вікіпедії статті Голодомор на Кубані 1932—1933 років нема. Прошу вас взятися за переклад цієї статті на російську мову--Ffederal (обговорення) 19:55, 25 червня 2014 (UTC)

Готово. ru/Голодомор на Кубани --iKamikadze (обговорення) 09:22, 11 липня 2014 (UTC)

Я червона конячка--— Це написав, але не підписав користувач Курка Аалямб (обговореннявнесок). 16:59, 16 липня 2014 (UTC)

Статты нема. Прибрали? --Zheliba (обговорення) 18:00, 27 липня 2014 (UTC)

Вірно, прибрали. Хоча була пропозиція перейменувати на "Голод на Кубани" --iKamikadze (обговорення) 10:25, 17 серпня 2014 (UTC)

Транскрипція японської мови[ред.ред. код]

Пропоную змінити спосіб транслітерації японських слів українською абеткою зі системи Поліванова на систему за Коваленком, що спирається на результати наукових досліджень японських мовознавців 2-ї половини ХХ – початку ХХІ ст[1]. --iKamikadze (обговорення) 09:23, 11 липня 2014 (UTC)

Аргументи?--Анатолій (обг.) 20:39, 11 липня 2014 (UTC)
По-перше, спосіб транскрипції за Полівановим було прийнято до моменту створення за Коваленком. По-друге, по посиланню цілком обґрунтовано використання цього способу, джерело є науковим, тому, мабуть, й авторитетним. --iKamikadze (обговорення) 21:57, 11 липня 2014 (UTC)
Проте Вікіпедія користується усталеними нормами. Ви думаєте за півтора роки ці правила усталилися?--Анатолій (обг.) 22:06, 11 липня 2014 (UTC)
 1. Коваленко О.О. Система японсько-української практичної транскрипції. Фонетичний аналіз // Збірник наукових праць Національного науково-дослідного інституту українознавства та всесвітньої історії. – К.: ННДІУВІ, 2012. – Т. ХХІХ. – С. 197-215.
Україніська Вікіпедія не використовує систему Поліванова, тому, що це фізично неможливо - у нас нема таких літер. Українська Вікіпедія використовує самопальну систему, розроблену користувачем Алексом К. Особливих заперечень проти того, щоб замінити одну табличку на іншу я не маю, якщо, звісно, громада за таке проголосує і буде готова поступово все переробляти. Проблема буде знята повністю тільки тоді, коли з'явиться документ із печаткою Інституту іноземних мов, в якому було б затверджено правила й перераховано винятки. Як на мене, добре запозичені слова на зразок дзюдо повинні записуватися по старому, а не джудо, чи як там виходить. Щодо статті О.О. Коваленко, то я не можу погодитися з одним положенням Олега Онуфрійовича — ми повинні обмежитися літерами української абетки і не запроважувати символів, які звичайний читач не розуміє. Це стосується риски над голосною, що позначає довготу. Якщо читачу треба вивчити, як її інтерпретувати, то вивчити хірагану повністю — не набагато більше зусилля, а це зняло б усі розбіжності. Тобто, рисці — ні. --Дядько Ігор (обговорення) 07:51, 12 липня 2014 (UTC)
Не використовує? uk.wikipedia.org/wiki/Вікіпедія:Японська_мова
>Для транслітерації японських слів засобами української абетки в українській Вікіпедії використовується система Поліванова.
>Система Поліванова — наразі єдина в українському мовному просторі академічна система передачі японської мови кирилицею. Допоки аналогічних кириличних систем транслітерації японської в Україні не розроблено професіоналами-японістами, Вікіпедія має дотримуватися полівановської системи.
Виходячи з цього, можу сказати, що аналогічна кирилична система транслітерації японської в Україні розроблена професіоналом, як арґумент -- входження розробленої системи до збірника наукових праць Національного науково-дослідного інституту українознавства та всесвітньої історії. І це аж ніякий не Олег Онуфрійович, а на 365 сторінці цієї збірки (Відомості про авторів) чітко вказано
« Коваленко Олександр Олександрович – магістр історії,

аспірант Школи інтегрованих мистецтв та наук Хірошімського університету (Японія).

 »

--iKamikadze (обговорення) 09:28, 12 липня 2014 (UTC)

І зунову хочілоші б дещо зауваджічі. Нова система, яка пропонується до впровадження, краще відображає фонетичні властивості основного діалекту японської мови, наскільки мені це дозволяє судити той медіаконтент, з яким я знайомий. Щодо риски згоден, не варто впроваджувати знаків, яких не існує в українській хоча б з технічних причин. Водночас із цим постає проблема інтерпретації основного масиву праць та перекладів, предметом яких є джерелаяпонською мовю, оскільки весь цей час їх переважність здійснювалася відповідно до існуючої системи пана Бондаренка. Зокрема і Хрестоматія японської літератури, мною так улюблена та шанована. З іншого боку, існує література, видана українською мовою відповідно до кирилізованої системи Гепберна чи подібної, яка є аналогом тут пропонованої. Однозначно - система Поліванова і все на ній ґрунтоване в умовах української мови є помилкою. А помилки треба виправляти. дь'Акую.--— Це написав, але не підписав користувач Курка Аалямб (обговореннявнесок). 09:50, 12 липня 2014 (UTC)
Цілком підтримую коистувача Айкамікадзе, та інших дописувачів, транслітерація повинна відбуватися за українською системою а не за якоюсь російчькою, котра є зовсім не актуальною для української мови. August (обговорення) 13:52, 12 липня 2014 (UTC)
Хочу сказати, що цілком і повністю підтримую ініціативу. Як людина, що вивчає японську мову, можу з упевненістю заявити, що система Поліванова-Бондаренка зовсім не годиться для української мови. Натомість, система Коваленка чудово відображає вимову японських звуків і є золотою серединою між Гепберном та Полівановим. Тим не менше, вважаю, що можна внести деякі зміни до запропонованого запису слів, з метою полегшити майбутнє виправлення статтей. Зокрема, можна уникати спеціального запису подовжених голосних та приголосних звуків, зважаючи на те, що за правилами української мови в іноземних словах подовження звуків не записується. — Параноя (обговорення) 14:44, 12 липня 2014 (UTC)
Також я готовий переробляти статті з Поліванова на Коваленка, якщо громада підтримає нову ініціативу. — Параноя (обговорення) 14:44, 12 липня 2014 (UTC)
А я готовий бути няшею. І все заради Вікіпедії.--— Це написав, але не підписав користувач Курка Аалямб (обговореннявнесок). 17:35, 12 липня 2014 (UTC)
Поява нової системи транскрипції — це добре. Звісно, очевидно, що всіх задовольнити не вийде — у нас приблизно рівні групи прихильників і противників поліванівки. Але питання в тому, як пишуть україномовні джерела. Система Коваленка з'явилася менш як два роки тому, і хотілося б подивитися, як за ці два роки україномовні авторитетні джерела (енциклопедії, словники, довідники, провідні видання) змінювали написання. Наприклад, чи багато джерел у 2012 році писали про Хіросіму, Кюсю, Мацуо Басьо та Фудзі, а зараз пишуть про Хірошіму, Кюшю, Мацуо Башьо та Фуджі? Чи багато джерел замість сьоґунів зараз пишуть про шьōґунів (з 34-ю літерою української абетки — ō)? Якщо таких джерел виявиться більшість — так, варто на цю систему переходити і укрВікі. Але для цього потрібна конкретна статистика вжитку, щоб побачити, як же менш ніж за два роки змінити вжиток сотень слів в українській мові — NickK (обг.) 00:05, 15 липня 2014 (UTC)
За Олега Онуфрійовича вибачаюся, бо зробив я це свідомо. Мене бісять ініціали, якщо за ними не стоїть повне посилання. Як довідатися, про кого мова? Повертаючись до теми, вважаю, що затверджений перелік винятків просто необхідний, і Хірошімський університет цьому дуже добрий приклад. --Дядько Ігор (обговорення) 18:50, 15 липня 2014 (UTC)
Як видно з Кирилізація японської мови, у системах Поліванова (і Бондаренка?) та Накадзави передбачені винятки, у системі Коваленка даних про винятки не знайшов — NickK (обг.) 02:02, 16 липня 2014 (UTC)
Про які винятки може йти мова, якщо за Коваленком "суші" будуть "суші"? А не як за Полівановим -- "сусі". (якщо не враховувати виняток). --95.135.84.97 18:41, 22 липня 2014 (UTC)
Хіросіма цілком може бути таким винятком, слово давно відоме саме в такому написанні. Останнім часом і Фукусіма стала популярною.--Анатолій (обг.) 19:14, 22 липня 2014 (UTC)
А взагалі 95.135.84.97 сам відповів на своє питання: у Поліванова є винятки. З одного боку є суші, які всі знають як суші, але в Поліванова вони мали б бути сусі (винятки передбачені, тож врятували), з іншого боку є сьоґун, якого всі знають як сьоґуна, але в Коваленка він би мав бути шьōґуном (винятків не передбачено, це слово спеціально наведено як приклад). Палка завжди має два кінці — NickK (обг.) 07:11, 23 липня 2014 (UTC)
У Поліванова суси. --Дядько Ігор (обговорення) 09:01, 23 липня 2014 (UTC)
Ага. Суси, Фукусима, Хиросима, сйогун.
Сёгун. Решту правильно, за Полівановим. --134.249.251.237 06:42, 2 серпня 2014 (UTC)

Short medical translations[ред.ред. код]

Short medical translations
Medical translation.svg

Wikiproject Medicine over at the English Wikipedia has been working hard since 2011 together with
Translators Without Borders, in order to translate high quality medical content into over 100 different languages.
In 2014 we also started translating into a larger number of languages, as well as trying to get smaller simplified articles out there faster.
The idea is to translate the lede or introduction,
and any article that is translated has to be checked so that it is correct by at least one medical doctor.

Currently we need integrators and assistance in reaching out to see which articles should be translated, and which shouldn't.
If you want to help out and categorize articles as Do translate or Don't Translate head over to :

To get involved check out:

or for the full list of articles translated see

Thanks from the Medical translation coordinator -- CFCF (обговорення) 13:06, 21 липня 2014 (UTC)

Also, please spread, translate and copy this message to anyone you think will be interested in the project,as we need as much help as
we can get!

Конкурс «Пишемо у Вікіпедію про НАТО»[ред.ред. код]

NATO OTAN landscape logo.svg

За даними Фонду «Демократичні ініціативи» дві третини українців не обізнані з тим, що таке НАТО, і потребують інформації про цю організацію. Підвищити обізнаність суспільства про структуру, історію, діяльність Північноатлантичного Альянсу, співробітництво України з НАТО, стосунки Альянсу з іншими державами й міжнародними організаціями покликаний конкурс «Пишемо у вікіпедію про НАТО», який триватиме від 4 серпня до 14 вересня. Переможці конкурсу отримають можливість поїздки до Брюсселю з відвіданням штаб-квартири НАТО. Передбачені заохочувальні призи й сувеніри учасникам конкурсу. Долучайтесь! З повагою, --Pavlo1 (обговорення) 06:54, 29 липня 2014 (UTC)

Статті про кримські населені пункти[ред.ред. код]

Пропоную в усіх статтях про кримські населені пункти у вступі зазначати про окупацію Російською Федерацією. Якось так - "місто в Криму, на тимчасово окупованій території України"... Не можемо ж ми не помічати окупації (втім як і визнавати)! --А1 11:26, 30 липня 2014 (UTC)

І в статтях про всі вулиці Криму також додати це. --Friend 11:29, 30 липня 2014 (UTC)
про всі підприємства, заповідні території, про осіб, що там проживають --Ілля (обговорення) 12:05, 30 липня 2014 (UTC)

Розпочав подекуди вносити зміни в тіло статей. Пропоную також ідею - замінити шаблон {{Місто України}} ось таким - {{Окуповане Місто України}} (різниця лише у графі "країна") і подібним чином вчинити з іншими картками адміністративних утворень. --А1 06:11, 31 липня 2014 (UTC)

Назва шаблону {{Окуповане Місто України}} не відповідає визначенню окупації. Анексія! Тому шаблон потрібно перейменувати.--Kamelot (обговорення) 06:20, 31 липня 2014 (UTC)
Я виходив із закону про "...тимчасово окуповано територію", чи правильніше тоді "Анексоване місто України"? --А1 15:04, 31 липня 2014 (UTC)
Підтримую Kamelot'а. Те, що зробила Росія з Кримом — це анексія, а не окупація. Тому пропоную використовувати саме цей термін, описуючи все, пов'язане з Кримом. Що стосується «тимчасово окупованої території», то це визначення лише з українського закону, а українські закони не мають в УкрВікі пріоритету над будь-якими іншими. --Acedtalk 16:40, 31 липня 2014 (UTC)
Знову «експерти від вікіпедії» розборки чинять. Acedе, Kamelotе, досить гратись формулюваннями. Не може бути анексований окремий населений пункт. Термін анексія використовується виключно в контексті терміну державна територія. Населені ж пункти — це адміністративні одиниці. Це зовсім інша пісня. НП може бути окупований. --Pavlo1 (обговорення) 17:04, 31 липня 2014 (UTC) P.S. Про пріоритети: тоді вже пишіть «НП включений до складу РФ в 2014 році». Теж «юридично чисте» поняття. P.P.S. Німці, до речі, у 1941 теж юридично анексували Україну: про Райхскомісаріат Україна чули? Будемо окупацію на анексію міняти?
Конститція РФ тим більш не може бути пріорітетною для УкрВікі. Пріорітетною може бути резолюція ООН, а там є зкалик "не визнавати ніяких змін статусу" --А1 17:30, 31 липня 2014 (UTC)
«Україна на тимчасово окупованій території» в графі «Країна» виглядає так, ніби це Україна його тимчасово окупувала. Ставте вже тоді Україна Україна / Росія Росія через дріб чи риску, як у руВікі, або щось типу Україна Україна (тимчасово окуповано Росія Росія), бо запропоноване уточнення ще більше заплутує. У вступах статей варто зазначити, що населені пункти знаходяться на тимчасово окупованій території України — АРК і місті Севастополі (або подібне). Анексія тут не буде доречним словом, бо анексія окремого міста — некоректне в цьому випадку визначення — NickK (обг.) 06:44, 1 серпня 2014 (UTC)
А я б почекав. Скажімо, хоча б 1 РІК. Не треба так бігти.... --Білецький В.С. (обговорення) 10:36, 1 серпня 2014 (UTC)

Дуже велика стаття.[ред.ред. код]

Є бажання та можливість перекласти величезну статтю про снукер. Величезну - це близько 950 кБ. Таких великих статей я тут (та й не тільки тут) не бачив. Стаття тоді буде висуватися на ВС. Ніхто не проти такого розміру? --Artificial123 (обговорення) 18:12, 31 липня 2014 (UTC)

Я не радив би. 120 К максимум. Виділяйте головне, бо 950 уже не енциклопедична стаття, а монографія. Дуже можливо, що ви її навіть не зможете редагувати. --Дядько Ігор (обговорення) 03:50, 1 серпня 2014 (UTC)
Як я розумію, мова про be:Чэмпіянат свету па снукеру 2014 (бо ви перекладаєте саме звідти). Звісно, це добре, що білоруський автор статті розмістив звіти про кожен матч на екран, але таке треба або до Вікіновин (Вікіпедія все ж не призначена для опису пересічних матчів у таких деталях), або хоча б до окремих статей, якщо кожен матч турніру має настільки велику значимість. Якщо ж стаття матиме розмір під 1Мб (вона досі росте), найімовірніше, її треба буде розділити або скоротити, викинувши надмірні деталі (передусім звіти про матчі в найменших деталях), бо таку статтю навряд чи хтось читатиме — NickK (обг.) 06:42, 1 серпня 2014 (UTC)
Ви вірно розумієте, я саме про неї. Стаття рости більше толком не буде, бо вона вичерпна. Отже, статтю треба зменшити десь вдвічі. Я зрозумів. --Artificial123 (обговорення) 10:54, 1 серпня 2014 (UTC)
Мова не в розмірі, а в надмірній кількості неформатної інформації. Не можна сказати, що 987 Кб — неприйнятна стаття, а вдвічі менше (493 Кб) — уже прийнятна. Справа в тому, що не потрібно подавати деталі всіх матчів з точністю до кожної події — неможливо охопити все, це справа вікіновин. Як описаний хід турніру, можна побачити, наприклад, у добрій статті en:2004 European Open (snooker). Звісно, опис може бути більш детальним, але є межа, за якою це вже буде не енциклопедична стаття, а роздрук онлайн-трансляції — NickK (обг.) 01:29, 6 серпня 2014 (UTC)

Об'єднання статей про Євромайдан[ред.ред. код]

Спостерігаю щонайменше дві пари статей, які є цілковитими дублікатами. А саме:

І ще частковий дублікат:

Пропоную керуючись принципом ВП:ПОДІБНЕ залишити лише дві статті, що були створені раніше - Євромайдан (огляд процесів і подій повністю з основною увагою на Києві) і Хронологія та географія Євромайдану (огляд подій за межами Києва). Імовірно "Євромайдан" можна буде перейменувати в "революцію". --А1 09:02, 4 серпня 2014 (UTC)

Цілком підтримую ініціативи колеги А1! Більше того, вважаю, що ствтті Євромайдан та Європейська революція треба об'єднати. А ось що потрібно - так створити об'ємну статтю про політичну кризу в Україні 2013—2014(?) років, оскільки те, що почалось на Євромайдані в політичному сенсі продовжується зараз і триватиме ще певний час. Власне, це і є процес революції, але наразі він немає конкретної назви та конкретного опису. Кажу, як історик. Термін "революція гідності" - це власне стосується подій Євромайдану. Тому тут потрібна справді реакція спільноти та адміністраторів. --Kharkivian (обг.) 14:13, 12 серпня 2014 (UTC)

Видалити Яндекс[ред.ред. код]

Пропоную видалити з цієї сторінки пошуку пошуковець Яндекс. Цим ми зменшимо трафік на російський ресурс, чим завдамо збитків. Такі собі санкції від Укрвікі Face-grin.svg. ✍ Green Zero Обг 12:43, 6 серпня 2014 (UTC)

 1. Symbol support vote.svg За Google як мінімум не гірший. Звісно, домогосподарок ми Яндексом не перевчимо користуватись, але принаймні у Вікіпедії його не буде. --Lexusuns (обговорення) 12:51, 6 серпня 2014 (UTC)
 2. Symbol support vote.svg За Гугла цілком достатньо --Helgi (обговорення) 13:09, 6 серпня 2014 (UTC)
 3. Також Symbol support vote.svg За --Yukh68 (обговорення) 13:19, 6 серпня 2014 (UTC)
 4. Symbol support vote.svg За--Микола Василечко (обговорення) 14:23, 6 серпня 2014 (UTC)
 5. Symbol support vote.svg За Jphwra (обговорення) 14:39, 6 серпня 2014 (UTC)
 6. Symbol support vote.svg За, навряд чи Яндекс знайде у Вікіпедії щось краще, ніж Google — NickK (обг.) 14:54, 6 серпня 2014 (UTC)
 7. Symbol support vote.svg За --А1 14:56, 6 серпня 2014 (UTC)
 8. Symbol support vote.svg За --Babizhet (обговорення) 15:58, 6 серпня 2014 (UTC)
 9. Symbol support vote.svg За. Окрім того, варто налаштувати, щоб запит до Google ішов через захищене з'єднання https. --Юрій Булка (обговорення) 17:49, 6 серпня 2014 (UTC)
 10. Symbol support vote.svg За ✍ Green Zero Обг 21:01, 6 серпня 2014 (UTC)
 11. Symbol support vote.svg За Давно час!! --ДмитрОст 21:16, 6 серпня 2014 (UTC)
 12. Symbol support vote.svg За Давно пора це зробити!! Підтримую ідею Юрія Булки. -- --Вітер (обговорення) 01:21, 7 серпня 2014 (UTC)
 13. Symbol support vote.svg За Volodymyr D-k (обговорення) 06:08, 7 серпня 2014 (UTC).
 14. Symbol support vote.svg За --LastStep (обговорення) 07:50, 7 серпня 2014 (UTC)
  • Symbol opinion vote.svg Особлива думка Можливо, заодно і посилання на ВКонтакте та Одноклассники з {{Нові редагування}}? (Самі спільноти теж пропоную закрити та повністю перейти на Facebook, але то не питання власне Вікіпедії). --Lexusuns (обговорення) 11:49, 9 серпня 2014 (UTC)
   • Гарна ідея. Але будемо послідовними. Спочатку одну справу доведемо до логічного кінця, потім наступне питання піднімемо. ✍ Green Zero Обг 12:56, 9 серпня 2014 (UTC)
    Не треба забувати, що в нас досі є багато людей, які активні лише у ВКонтакті та Однокласниках (зокрема, старше покоління). Якщо ті сторінки хтось редагує і хтось на них підписаний, не бачу проблеми в цьому — NickK (обг.) 15:44, 9 серпня 2014 (UTC)
 15. Symbol support vote.svg За Цікаво а хто його туди вліпив? Прошу адмінів розкрити таємницю. --Pavlo1 (обговорення) 12:20, 9 серпня 2014 (UTC)
 16. Symbol support vote.svg За --Розум (обговорення) 14:54, 9 серпня 2014 (UTC)
 17. Symbol support vote.svg За --Сфереон (обговорення) 15:15, 9 серпня 2014 (UTC)
 18. Symbol support vote.svg За --Basio (обговорення) 18:37, 9 серпня 2014 (UTC)
 19. Symbol support vote.svg За Посилання на такі соцмережі, як вконтакті - взагалі примітив. Я не сиджу в таких мережах, щоб не стати об'єктом пошуку ФСБ.--Bulakhovskyi (обговорення) 18:42, 9 серпня 2014 (UTC)
 20. Symbol support vote.svg За. Думаю, з соцмережами краще розібратись вже після цього обговорення. --SteveR (обговорення) 20:12, 9 серпня 2014 (UTC)
 21. Symbol support vote.svg За Взагалі не розумію для чого там Яндекс потрібен. --DonDrakon (обговорення) 06:49, 10 серпня 2014 (UTC)
 22. Нема чим зайнятись людям. --Artificial123 (обговорення) 15:27, 10 серпня 2014 (UTC)
 23. Symbol support vote.svg За --Zheliba (обговорення) 15:29, 10 серпня 2014 (UTC)
 24. Symbol support vote.svg За --Максим Підліснюк (обговорення) 16:50, 11 серпня 2014 (UTC)
 25. Symbol support vote.svg За Видаляти московське - це святе! --Jbuket (обговорення) 19:01, 11 серпня 2014 (UTC)
 26. Symbol support vote.svg За Ніколи Яндексом не користувався.-- Pyramid ion  20:20, 11 серпня 2014 (UTC)
 27. Symbol support vote.svg За Гугл-пошук інформації краще яндекс. А от пошук новин у яндекс ліпший за гугль. Оскільки це стосується пошуку інформації (статей), то за. Якщо комусь потрібно кілька варіантів, то пропоную Yahoo чи Bing на вибір Face-smile.svg --Kharkivian (обг.) 14:01, 12 серпня 2014 (UTC)
 28. Symbol support vote.svg За --Л. Панасюк (обговорення) 15:17, 12 серпня 2014 (UTC)
 29. Symbol support vote.svg За --Tohaomg

Підсумок[ред.ред. код]

Видалено за результатом обговорення. (До речі, знайти ту сторінку MediaWiki вдалося тільки завдяки Google по Вікіпедії) --Thestraycat57 (обговорення) 16:19, 17 серпня 2014 (UTC)

Help for translate[ред.ред. код]

Hello and sorry for writing in English. Can anyone help me translate a small article (2 paragraphs) from English to your language and create the article in your wiki? Please, fell free to answer in my talk page in your wiki anytime. Thanks! Xaris333 (обговорення) 00:31, 13 серпня 2014 (UTC)

Hi! Why not mention the name of the article here? --Юрій Булка (обговорення) 20:37, 13 серпня 2014 (UTC)

Анна Куркурина[ред.ред. код]

Доброго вечора! Прошу авторів (адміністраторів ) даного сайту написати статтю про Анну Куркурину - українську спортсменку, 3 -х разову світову чемпіонку. Дякую

Вітаю! Але Вікіпедія — це волонтерський проєкт, і її може редагувати коженFace-smile.svg До речі, більшість вікіпедистів не є адміністраторами. Я впевнений — Ви знаєте більше про цю спортсменку, ніж більшість із нас, тому найкраще буде, якщо Ви спробуєте започаткувати статтю, а ми Вам допоможемо її правильно оформити згідно зправилами. Але спершу ознайомтесь, будь ласка, з цим та цим правилом. З побажаннями вікі-наснаги, Юрій Булка (обговорення) 22:38, 13 серпня 2014 (UTC)

Калягін Олександр Олександрович[ред.ред. код]

Так мало тьоті з Бразилії і так багато крихітки Цахеса. --Дядько Ігор (обговорення) 19:14, 16 серпня 2014 (UTC)

Поставив кращу фотку, де тьоті з Бразилії більше за інших і нема поганих крихіток — NickK (обг.) 16:25, 17 серпня 2014 (UTC)

Вікітиждень під пів мебістатей[ред.ред. код]

На другий день після того, як у нас стало пів мільйона статей оцінив, що пів «двійкового мільйона» статей — 220/2 = 512*1024 = 524 288 будуть десь під кінець серпня/на початку вересня, тобто десь на підході до Дня програміста (28=256-тий день року).

Виникла ідея проведення «тижня двійкової системи» під гаслом «а пів нашого мільйона більші». Але закрутило і не було часу обдумати тематику, критерії відбору статей для створення/поліпшення. Щоб не було ні надто вузько (власне двійкова система і трохи навколо неї — навряд чи варте тижня), ні надто широко (колесо автомобіля проектується на комп’ютері, який використовує двійкову систему числення — стаття про колесо підпадає під тиждень). Так нічого і не придумав, точніше, взагалі не думав і оце лише зараз знову згадав.

Будуть якісь пропозиції? Чи «та хай»? --ReAlв.о. 00:12, 19 серпня 2014 (UTC)

Можна зробити логотип з написом 219, у світові ЗМІ потрапимо навіть без прес-релізу. --Thestraycat57 (обговорення) 02:30, 19 серпня 2014 (UTC)
А якщо серйозно - тиждень інформаційних технологій? Там, від тем двійкової арифметики, теорії алгоритмів, криптографії, до програмного забезпечення. --Thestraycat57 (обговорення) 02:30, 19 серпня 2014 (UTC)
Я за. Саме від… до… Хто ще за?
Тільки не маю часу розбиратися з оформленням тижня. :-( --ReAlв.о. 21:34, 19 серпня 2014 (UTC)