Вікіпедія:Кнайпа (пропозиції)

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до: навігація, пошук

Архіви
Архів 1 Архів 2 Архів 3
Архів 4 Архів 5 Архів 6
Архів 7 Архів 8 Архів 9
Архів 10 Архів 11 Архів 12
Архів 13 Архів 14 Архів 15
Архів 16 Архів 17 Архів 18
Архів 19 Архів 20 Архів 21
Архів 22 Архів 23
Скорочення:
ВП:ПРО

Розділ Пропозиції в кнайпі української Вікіпедії використовується для обговорення пропозицій що не стосуються політик (див. Вікіпедія:Кнайпа (політики) для цього).

Якщо у Вас є пропозиція щодо чогось, що на Ваш погляд є абсолютно очевидною річчю, а його відсутність в українській Вікіпедії викликає у Вас почуття здивування та обурення, перевірте тут чи Ваша пропозиція випадково не видалась настільки ж очевидною ще комусь.

Будь ласка, підписуйте Ваші коментарі (для цього наберіть ~~~~ або натисніть кнопку «Підпис» над вікном редагування)

Додати нове обговорення

Теми обговорення в Кнайпі
Пропозиції Додати
Політики Додати
Авторське право Додати
Технічні питання Додати
Адміністрування Додати
Патрулювання Додати
Допомога Додати
Різне Додати

Nuvola apps colors 2.png Розробка сегменту в інформаційному просторі української Вікіпедії[ред.ред. код]

Прошу підтримати в → Вікіпедія:Проект:Тематичний тиждень/Прийняття пропозицій/2014 запропоноване стратегічне надолуження: створення проектів та порталів на всі регіони України та прикордонні до України країни (концепція тут → Вікіпедія:Проект:Портали + Вікіпедія:Поради вікіпроектам). З повагою --✍ Крупскі Алег обг · внес @ 10:00, 2 вересня 2014 (UTC)

Today's articles for improvement project[ред.ред. код]

On the English Wikipedia, we started a project called TAFI. Each week we identify underdeveloped articles that require improvement. Our goal is to use widespread collaborative editing to improve articles to Good article, Featured article or Featured list quality over a short time frame.

This is all about improving important articles in a collaborative manner, and also inspiring readers of Wikipedia to also try editing. We think it is a very important and interesting idea that will make Wikipedia a better place to work. It has been very successful so far, and the concept has spread to the Hindi Wikipedia where it has been well received.

We wanted to know if your Wikipedia was interested in setting up its own version of TAFI. Please contact us on our talk page or here if you are interested.--Coin945 (обговорення) 17:29, 2 вересня 2014 (UTC)

Cscr-featured.png Оцінювання порталів[ред.ред. код]

Прошу долучатися до оцінювання порталів на сторінках обговорення всіх порталів української Вікіпедії (Вікіпедія:Проект:Портали/Статистика) та до пропозицій щодо "заявки" в → Вікіпедія:Кандидати у вибрані портали. З повагою --✍ Крупскі Алег обг · внес @ 08:54, 3 вересня 2014 (UTC)

Відзнака «Вікіпедист року» для вручення родині Ігоря Костенка[ред.ред. код]

Шановні колеги! В рамках візиту до Києва (детальніше див. на сторінці вікізустрічей) Джиммі Вейлз планує вручити відзнаку «Вікіпедист року» родині Ігоря Костенка.

Проблема полягає в тому, що самої відзнаки «Вікіпедист року» як такої не існує — Джиммі Вейлз раніше ніколи не вручав фізичної відзнаки. Сам Джимбо не має змоги привезти з собою якусь відзнаку. Тому потрібно нам придумати (і замовити в Україні) якусь відзнаку, яку було б не соромно вручити родині Ігоря. Дуже бажано, щоб нагорода була якось пов'язана з вікіпедійною символікою (бо відзнаки з символікою Небесної Сотні, думаю, їм уже вручали).

Якщо ви маєте якісь ідеї цікавих відзнак — будь ласка, висловлюйте! (Чим швидше, тим краще, бо гарну ідею треба ще встигнути реалізувати, а час є лише до кінця тижня) — NickK (обг.) 18:47, 7 вересня 2014 (UTC)

Я собі уявляю щось таке, як людські пригорщі, в яких стоїть людина з піднятими на 45° руками, і все це на половинці нашої кулі і підставка знизу, за яку братися. Але це, звичайно, надто складно--Dghooo (обговорення) 18:18, 8 вересня 2014 (UTC)

Як на мене, то найкраще зробити гарний диплом із написом двома мовами — англійською і українською, можливо типу такого File:Диплом Корнійчуковської премії.jpg але з лого Вікіпедії. До диплому варто додати грошову премію, хоча б в еквіваленті USD 2 000 для батьків Ігоря. Це було би і пам'ятно і вагомо. Обговоріть це з ФВМ, я думаю що не відмовлять. --Perohanych (обговорення) 19:35, 8 вересня 2014 (UTC)
Як пройшло вручення? ✍ Green Zero Обг 10:13, 16 вересня 2014 (UTC)
[1]--Анатолій (обг.) 11:41, 16 вересня 2014 (UTC)

Біологічний науковий конкурс статей – 2014[ред.ред. код]

Минулого року вдало відбувся конкурс «WikiBioContest-2013», який організовував Shao. Цього року було заплановане повторення цього конкурсу, для чого ВМУА вже отримало фінансування, але Shao зараз зайнятий поточними подіями у країні. Тому хотілося б провести цей конкурс без його активного залучення.

Я написав представниці факультету біології КНУ ім. Шевченка. Виявилось, що вони згодні надати своїх членів журі та популяризувати конкурс на факультеті і, можливо, серед біологічних факультетів інших університетів. В чому вони не певні, це в тому, що вони не дуже знають нюансів і правил Вікіпедії і не дуже вміють оцінювати вікіпедійні статті. Тому потрібні члени журі або координатор(и) з Вікіпедії, які добре знають біологію для оцінювання статей. Хто може? Кому цікаво? @Zlir'a @NickK

Нагадаю, що цей конкурс полягає у написанні найкращої статті з біологічних тематик (на відміну від конкурсів, у яких оцінюється загальний внесок). Торік конкурс привніс понад 2 Мб якісного вікітексту до укрВікі.

Зголошення? Пропозиції? Ідеї? Face-smile.svg --Amakuha 20:06, 10 вересня 2014 (UTC)

Минулий конкурс гарно вдався, і хотілось би ще один. Мені цікаво, але найближчі три тижні, в мене буде не дуже багато часу для чогось такого, та й взагалі коориднатори з мене такі собі, але я згодна робити, що треба, в міру можливостей, якщо хтось скаже конкретно, що треба. Думаю, також слід залучити до цього діла Brunei, Helixitta і Maxim Gavrilyuk, якщо вони матимуть час і бажання. --Zlir'a (обговорення) 20:15, 11 вересня 2014 (UTC)

Парамер "назва" у шаблоні Зображення[ред.ред. код]

Існування цього параметру давно є непотрібним (крім того, що він слугує при перевірці заповнення опису при завантаженні). Оскільки вилучити його не можна, прошу адміністраторів додати в код шаблону наступний текст:

{{#if:{{{Назва}}}|<includeonly>Категорія:Вилучити назву файла</includeonly>|}}

Таким чином усі файли з цим параметром будуть зібрані в одному місці і його можна буде повилучати ботом. Навіть якщо не на постійній основі, а просто одноразово розчистити ці авгієві конюшні.

--Максим Підліснюк (обговорення) 21:23, 16 вересня 2014 (UTC)

Проблема в тому, що вилучити ботом не вийде: в багатьох файлах там замість назви файлу стоїть частина опису, яку треба кудись перенести — NickK (обг.) 01:09, 17 вересня 2014 (UTC)
Ок, тоді треба ще докинути перевірку на збіг з параметром "опис". Як перший крок до очищення, якщо ці параметри рівні, назву вилучати --Максим Підліснюк (обговорення) 13:30, 17 вересня 2014 (UTC)