Вікіпедія:Об'єднання статей

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до: навігація, пошук
Mergedisputed.svg
Зміст статей об'єднуємо!

Wikipedia-logo.png
Вікіпроекти

Головна сторінка

Загальні проекти

«Зовнішні» проекти

Міжнародна співпраця

Тематичні проекти

Наукові проекти

Країнознавство

Українознавство

Географія

ред.

Тут користувачі зазначають сторінки, які на їхню думку, слід об'єднати.

Дубляжі не слід вилучати, а потрібно об'єднувати дві статті в одну, а в другій статті поставити перенаправлення. Якщо помітили такі дубльовані статті, і не маєте часу на негайне об'єднання і переробку, будь ласка, поставте на кожній зі статей шаблон {{Об'єднати}} з посиланням на статтю, яку потрібно об'єднати з цією ({{Об'єднати|Стаття2}} на першій статті та {{Об'єднати|Стаття1}} на другій статті). Цей шаблон "розміщує" статтю у Категорія:Статті до об'єднання. Якщо назва якоїсь статті була написана її першим автором з граматичною помилкою, то таку статтю потрібно перемістити на правильну назву, а перенаправлення з граматичною помилкою краще залишити, особливо, якщо така помилка є доволі розповсюдженою. Це може допомогти іншому користувачу, який помилився у написанні слова, знайти потрібну йому статтю у Вікіпедії.

Стосовно дубляжу[ред.ред. код]

Наприклад, дубляж Руданський Степан та Руданський Степан Васильович. Згідно того принципу, за яким ми іменуємо статті, необхідно сформувати статтю Руданський Степан Васильович, а у статті Руданський Степанвилучити! зробити перенаправлення на статтю #REDIRECT [[Руданський Степан Васильович]]. Дубляжі не слід вилучати, в них слід робити перенаправлення на статтю #REDIRECT [[Назва статті]].

Ви можете також допомогти проекту, допрацювавши та об'єднавши статті у категорії Категорія:Статті до об'єднання. Для того, щоб уникнути дубляжів, необхідно, створюючи нову статтю, створити перенаправлення на всі можливі варіанти написання. Наприклад, основна стаття, що була створена згідно правил іменування статей, має назву Шевченко Тарас Григорович, а у статтях Тарас Григорович Шевченко, Тарас Шевченко, Шевченко Тарас потрібно поставити перенаправлення на основну статтю.

Поточні заявки[ред.ред. код]

Шаблон:Merging


Інше[ред.ред. код]

Нижче наведено список статей, які, мабуть, треба об'єднати (обговорення щодо об'єднання здійснюється в обговоренні статті у колонці праворуч):

Моніторимо та усуваємо дубляжі:
× Цю статтю, можливо, треба об'єднати з цією примітки
1 Скаляр Скаляр (фізика)
2 Південнослов'янський пансіон Південнослов'янський пансіон (Миколаїв) Очевидно дубляж. Обидві статті сторенко у рамках конкурсу Миколаївська весна у Вікіпедії (нова)
3 Двозаломлення мінералів Подвійне променезаломлення
4 Енергія Фермі Рівень Фермі
5 Конвекційний потік Конвекція
6 Кровообіг Серцево-судинна система
7 Шаблон:Автомобіль Шаблон:Картка:Автомобіль
8 Різдво Обговорення:Різдво (треба перенести потрібну інформацію з обговорення до статті)
9 Обчислювальна математика Чисельні методи
10 Ряд (математика) Числовий ряд
11 Перегляд прав доступу в ОС Linux ls Зроблено
12 Фондомісткість Фондовіддача
13 Шаблон:Рок музика Шаблон:Поп-музика
14 Проблема середніх значень в атомі Бора Теорія Бора
15 Юрій Великий Святий Юрій
16 Дитинець (Чернігів) Чернігівський Вал Причиною до об'єднання статей Чернігівський Вал і Дитинець (Чернігів) є значне дублювання інформації, особливо тієї яка стосується історичних аспектів пам'яток. Стаття Чернігівський Вал містить багато історичної інформації, а Детинець (Чернігів) — історичну інформацію (у меншій мірі), пам'ятки і археологічні дослідження. До того ж Дитинец і Вал це одне й те саме, однак Дитинец — вірна (історична) назва, Вал — сучасна, яка використовується населенням міста стосовно цієї ж ділянки міста.
17 Соціологічне дослідження Типи соціологічних досліджень Статті значною мірою дублюють одна одну.
18 Аморфні речовини Аморфний стан
19 Стереобачення Стереозображення Перша про теорію, друга про практику. (Теорія, яку не треба приєднувати - Стереоскопічний ефект)
20 Транспортир Кутомір
21 Дисперсійне середовище Дисперсна система
22 Туберкулінодіагностика Манту Як на мене, статті про одне й те ж.
23 Системи координат в елементарній математиці Система координат Перша повинна бути частиною другої.
24 Комп'ютерна техніка Апаратне забезпечення Див. Обговорення:Апаратне_забезпечення
25 Диєнові вуглеводні Дієни Йдеться про один і той самий клас сполук, перша стаття є ізольованою.
26 Неурядова організація Недержавна організація
27 Ярданги Ярданги Необхідно визначитись: однина чи множина
28 Дощова каналізація Дощоприймач суть одна річ
29 Державний банк Англії Банк Англії ТакТак Дубляж, точна назва — «Банк Англії»
30 Шаблон:Сирий переклад Шаблон:Автопереклад Суть шаблонів однакова, тільки різними словами
31 Повторні вибори народних депутатів України 2013 Парламентські вибори в Україні 2012 Статтю про перевибори треба приєднати до статті про вибори, оскільки вибори-2013 фактично є частиною виборів-2012 і не заслуговують на окрему статтю
32 Учень чаклуна (фільм) Учень чародія Правильна назва — «Учень чаклуна», інформація з сайтів кінопалацу "Україна" у Рівному та Киеві http://kino.rovno.ua/ua/archive/480/ та http://kinoafisha.ua/news/uchen-chakluna
33 Таль (механізм) Тельфер Здається, це одне й те саме. Тобто тельфер — це електрична таль.
34 Фенічка Фенечка
35 Рісорджименто Об’єднання Італії Статті-дубляжі, різниця у оформленні та двох-трьох реченнях.
36 Білонна монета Білонні монети Хоча друга стаття повніша, але вона створена в 2014 р. одним автором, а перша від 2007, багатьма. Автор другої визнає, що бачив першу статтю, а також що безкорисливо запозичив весь "свій" матеріал з рос. вікі. Та й назва краща в однині.
37 Лісна вулиця Вулиця Лісна Правильна назва — «Лісна вулиця», інформація з іншою статті перенесена у ту, яка має залишитися.
38 Ресурси і запаси літію Літій
39 Категорія роду іменників Рід (мовознавство) Загальніша стаття про рід явно менша і може бути доповнена інформацією з першої
40 Правило резолюцій Метод резолюції Залишити статтю Правило резолюцій ,та доповниті її матеріалом з Метод резолюції; З Метод резолюції зробити перенаправлення на Правило резолюцій , як це зроблено у вікіпедії іншими мовами.

Якщо Ви об'єднали статті з цього списку, то закресліть їх.