Вікіпедія:Перейменування користувачів

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до: навігація, пошук
Скорочення:
ВП:ПК

Ця сторінка призначена для запитів на перейменування облікових записів користувачів. Перейменування виконують бюрократи.

Перед тим, як подавати запит на перейменування свого облікового запису, переконайтесь, що нова назва не є провокаційною, образливою, нецензурною, рекламною чи явно схожою на імена вже діючих активних користувачів (детальніше про неприйнятні імена користувачів — у відповідному правилі). Перевірте за допомогою службової сторінки списку користувачів, чи немає уже зареєстрованого користувача під вибраною назвою.

Якщо ім'я зайняте, але не має внеску, воно може бути передане іншому користувачу («узурповане»). Для оповіщення бюрократи використовують шаблон {{subst:Usurpation requested}}, який додається на сторінку обговорення, і електронний лист, якщо користувач вказав адресу в налаштуваннях. Якщо користувач погоджується або не відповідає впродовж семи днів, його ім'я передається іншому користувачу.

При перейменуванні користувача весь його попередній внесок зберігається. В історіях статей редагування, здійснені ним, будуть авторизуватися новим іменем користувача. Сторінка користувача і його обговорення також змінюється, підсторінки перейменовуються у простір нового імені користувача. Якщо ви маєте єдиний обліковий запис, то зверніть увагу, що при перейменуванні ви втратите зв'язок із ним. І для створення нового єдиного облікового запису ви повинні будете подати аналогічні запити у всіх інших вікі, де були активні. Перевірити доступність імені в інших проектах Фонду можна на тулсервері.

Щоб переконатися, що ваш запит виконано, загляньте у протокол перейменувань користувачів. Зверніть увагу, що після перейменування облікового запису вам потрібно вийти із старого аккаунту і авторизуватися під новою назвою!

Виконані запити через певний час переносяться до архіву.

Додати новий запит/Add new request

Острик на Сергій Острик[ред.ред. код]

Острик (обговореннявнесок • в інших проектах (поточне · нове) • перейменуватизаблокувати) — Це написав, але не підписав користувач Острик (обговореннявнесок) 15:15, 23 липня 2014.

ТакТак Зроблено. Не забудьте авторизуватися під новим іменем. --Acedtalk 21:36, 23 липня 2014 (UTC)

Дмитро Просянуо на Дмитро Просянко[ред.ред. код]

Дмитро Просянуо (обговореннявнесок • в інших проектах (поточне · нове) • перейменуватизаблокувати) --Дмитро Просянко (обговорення) 12:14, 15 липня 2014 (UTC)

ТакТак Зроблено. --Acedtalk 14:08, 15 липня 2014 (UTC)

Severnyi на ivasykus[ред.ред. код]

Severnyi (обговореннявнесок • в інших проектах (поточне · нове) • перейменуватизаблокувати) --Severnyi (обговорення) 21:22, 14 липня 2014 (UTC)

Якщо можна, то з малої літери. І як потім об'єднати цей профіль із профілем у коммонз? --Severnyi (обговорення) 21:22, 14 липня 2014 (UTC)

ТакТак Зроблено. Регістр першої літери не змінюється, вона автоматично велика; ви можете з малої нік писати лише в підписі і в заголовку особистої сторінки. На Коммонз, Вікіданих і в Англійській Вікіпедії (і в інших вікі, де ви були активні) вам треба подавати запит на перейменування окремо, а потім створите SUL. --Acedtalk 14:17, 15 липня 2014 (UTC)