Вікіпедія:Персональні скрипти

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до: навігація, пошук

Додаткові сторінки

Персональний скрипт — це Javascript код, який зареєстровані користувачі можуть собі налаштувати для автоматичного виконання на всіх сторінках Вікіпедії. Зазвичай скрипти використовуються для спрощення навігації та редагування.

Як додати собі скрипт[ред.ред. код]

Відредагувати вашу особисту підсторінку vector.js, докладніше дивіться Вікіпедія:Персональне оформлення. Якщо в своїх особистих налаштуваннях ви змінили стандартне оформлення «Векторне» (за умовчанням на вкладці Зовнішній вигляд у налаштуваннях) на інше, то відповідно вам потрібно редагувати інший .js файл, і крім того, переробити деякі скрипти, що використовують особливості саме векторного оформлення.

Додати собі скрипт можна двома шляхами:

  • копіюванням собі на підсторінку vector.js власне вихідного коду.
  • якщо скрипт існує як окрема сторінка, то можна вставити на нього «посилання»


importScript('Користувач:Автор скрипта/назва скрипта.js')
importScript('User:Author/Name.js','en');

Основна перевага другого способу — ваш vector.js буде меншим, і в ньому зручніше орієнтуватися. Крім того, у вас завжди буде найсвіжіша версія скрипту з можливими доповненнями і виправленнями, внесеними автором (якщо ви не хочете змін, додайте рядок &oldid=nnn).

Скрипти[ред.ред. код]

en:Wikipedia:WikiProject_User_scripts/Guide

По-перше рекомендуємо звернути увагу на велику колекцію скриптів в англійській Wikipedia. На сторінках цього проекту користувачі можуть розміщувати як написані ними скрипти, так і копіювати найбільш корисні або цікаві скрипти з братніх проектів, забезпечуючи їх докладними описами.