Вікіпедія:Шкала якості статей

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до: навігація, пошук

Вікіпедія — вільна енциклопедія, тому люди, що створюють її, вільні робити це так, як їм подобається. Звичайно, треба дотримуватися деяких правил, проте допускається створення статей в широких межах якості. Для того, щоб виявляти низькоякісні статті і мати наступну можливість їх планомірно покращувати, введена наступна шкала якості статей.

Рівень якості Назва Опис Шаблон Категорія Докладніше
0 Вандалізм Безглуздий набір символів, графіті тощо. Не існує змістовних версій. {{db-reason}} До швидкого видалення Критерії швидкого видалення. Пор.: Видалення статей
1 Стаття не є енциклопедичною Не містить корисного інформативного тексту, невідповідність назви змісту, неенциклопедичний стиль. {{delete}} Статті-кандидати на вилучення Статті, що необхідно вилучити.
2 Стаття не закінчена Мінімальний зміст, або одне визначення, або немає визначення, але є якісь дані. {{stub}} Незавершені статті Шаблони незавершених статей
3 Звичайна стаття Визначення, додаткові дані, категорія, інтервікі. Правила і вказівки
4 Якісна стаття Якісний зміст, розкриття теми, ілюстрації. {{добра стаття}} Добрі статті Обрання добрих статей
5 Зразкова стаття Якісний зміст, розкриття теми і всіх суттєвих аспектів, ілюстрації із ліцензійним статусом. {{Медаль}} Вибрані статті Що таке зразкова стаття?, Архів вибраних статей відбір на сторінці Кандидати у вибрані статті.