День прапора Збройних сил

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до: навігація, пошук

Встановлення прапора Збройних сил або День Прапора в Індії - це день, присвячений збору коштів народом Індії для військовослужбовців Збройних сил. Цей день щорічно проходить в Індії 7 грудня з 1949 року. За ці роки стало традицією відзначати цей день як день солдатів, льотчиків і моряків Індії.

Історія[ред.ред. код]

Відразу ж після здобуття Індією незалежності уряд вважав за потрібне створити добробут для військовослужбовців. 28 серпня 1949 року комітет на чолі з міністром вирішив святкувати День прапора щорічно 7 грудня. Ідея святкування Дня прапора полягає в тому, що населенню роздають прапорці та збирають пожертвування. День прапора набуває все більшого значення, оскільки це є обов'язком цивільного населення Індії піклуватися про сім'ю та військовослужбовців збройних сил, які борються за безпеку країни.

Значення і мета[ред.ред. код]

Святкування передбачає три основні цілі:

  • Реабілітація жертв битви
  • Благополуччя військовослужбовців та членів їх сімей
  • Переселення і благополуччя колишніх військовослужбовців та членів їх сімей.

Це час для індійців, щоб висловити свою подяку і шану ветеранам- військовослужбовцям Індії і вшанувати тих, хто помер, захищаючи країну.

У День прапора усі три гілки збройних сил Індії, ВПС і ВМС Індії, влаштовують різноманітні шоу, карнавали, вистави та інші розважальні програми, щоб продемонструвати широкій публіці зусилля своїх співробітників для забезпечення національної безпеки. По всій країні роздаються невеликі прапори і прапори на автомобілях червоного, синього і блакитного кольорів, що представляють три гілки Збройних сил в обмін на пожертвування,.

Фонд[ред.ред. код]

Справжній Фонд державного прапора був створений в 1949 році Комітетом Міністерства оборони. У 1993 році Міністерство оборони Індії об'єднало всі фонди у єдиний Фонд Збройних Сил. Ці фонди включають:

  • Об'єднаний Спеціальний фонд для загиблих під час війни, інвалідів війни та інших колишніх військовослужбовців.
  • Фонд
  • Фонд святого Данстана (Індія) і Фонд Кендрії Сейнік
  • Індійський Фонд Горхи для колишніх військовослужбовців.

Складова фонду[ред.ред. код]

Складові фонду управляються по всій країні місцевою радою Кендрії Сейнік , яка є частиною Міністерства оборони. Фонд наповнюється офіційнимми і неофіційними коштами за рахунок добровільних організацій.

Фонд управляється комітетом на чолі з міністром оборони Індії та виконавчою владою урядів у Штатах і союзних територіях. Коли була представлена програма святкування Дня прапора Збройних сил, Центральна штаб-квартира KSB отримала лише невелику частку фонду . Ці виділені кошти є тільки половиною пейси (копійки в Індії) на одну людину в державі.

Примітки[ред.ред. код]

[Категорія: Свята]