Детектив Гоффман

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до: навігація, пошук
Детектив Марк Гоффман
англ. Mark Hoffman
Поява Пила 3
Інформація
Стать Чоловічий
Вік 43
Звання Поліцейський детектив - лейтенант
Сім'я Сестра Анджеліна (мертва)
Відносини {{{Відносини}}}
Виконавець ролі Костас Менділор

Марк Гоффман - другий за важливістю персонаж у фільмах серії «Пила». З'явився вперше в 2006 році, у «Пилі 3» у невеликому епізоді. У всіх серіях його грає актор Костас Менділор.

Звання та діяльність[ред.ред. код]

Детектив-лейтенант, який за сумісництвом — помічник Джона Крамера (відомого як Конструктор смерті).

Опис[ред.ред. код]

Високий чоловік, великої статури. Темні густе волосся, очі блакитні. Перевага в одязі: офіційна, ділова.

Характер[ред.ред. код]

Холоднокровний, стриманий. Веде тихий відокремлений спосіб життя. Сильна, вольова людина. Патологічний садист, відчуває насолоду при вигляді мук своїх жертв.

Біографія[ред.ред. код]

Гоффман працює в поліції ось уже двадцять років. Після того, як у його родині сталося нещастя - його сестру по-звірячому вбив її ж бойфренд, Гоффман не зміг змиритися з цим і став пити. Гублячи себе і своє життя, він так і не змирився з тим, що вбивцю його сестри випустили раніше терміну. У цей час поліція в перший раз зіткнулася з жертвою Джона Крамера - вбивці-маніяка по прізвиську «Пила». Тоді, виношуючи план помсти, Марк вирішив убити Сета Бакстера так, щоб залишитися поза підозрами. Гоффман все підлаштував так, що всі вирішили, ніби Бакстер - ще одна жертва «Пилки». Так і вийшло - після всього цього поліція ще довго буде розслідувати ці витончені вбивства. Залишившись один на один зі своїм задоволенням смерті Сету, Гоффман і не підозрював, що «Пила» усе так не залишить. Крамер дав шанс Гоффману переглянути свої принципи і Гоффман пройшов його випробування. Він прийняв пропозицію Крамера і вирішив змінити своє життя, під загрозою викриття почавши вести лукаві існування - примірного детектива і помічника Пилки. Після цього Марк Гоффман брав участь у всіх випробуваннях жертв «Пилки», допомагаючи йому. А так само у всіх подальших розслідуваннях про ці жертви в поліції. Джон Крамер довіряв Гоффману. Після смерті Крамера, Марк Гоффман, дотримуючись останньої волі свого шантажиста, готує чергову смертельну головоломку. Але вижив у підлаштований невідомим пастці, агент ФБР Пітер Страм дізнається, що саме Гоффман допомагав «пилці». Щоб не втратити свою анонімність, Гоффман вирішується вийти на нову гру, щоб усунути всі провідні до нього ниточки. Страм і Гоффман зустрінуться обличам до облича напередодні невідворотнього і непередбачуваного фіналу. Після смерті агента Страм, Гоффман одержує звістку з розтину тіла «Пилки». У шлунку Джона була виявлена касета - послання Гоффману, в якому говориться, що робота Джона ще не закінчена, і Гоффману доведеться зіграти в гру. Марк, зв'язавшись з Джилл - вдовою Крамера, отримує від неї до розпорядження п'ять пакетів, що містять фото майбутніх жертв. Основною жертвою гри стає директор страхової компанії, який багато років керується сухим розрахунком при прийнятті рішень про видачу страховки, в результаті чого зазвичай виживають ті, у кого на це більше шансів. Поки жертва «грає», Гоффман спостерігає за ним. Його директор і кілька товаришів по службі нарешті розкривають його, і він їх вбиває в той же момент. У цей час жертва закінчує гру успішно, але останній несподіваний поворот сюжету приводить до його смерті. Проте, з'ясовується, що Крамер залишив і шостий пакет - із фотографією самого Гоффмана, для своєї дружини. Вона надягає йому на голову ведмежий капкан, поміщаючи його таким чином в гру. Гоффману вдається врятуватися, пожертвувавши цілісністю руки та обличчя.

Здібності[ред.ред. код]

Вміє застосовувати вірно свої розумові і тілесні здібності. Добре володіє холодною та вогнепальною зброєю.

Посилання[ред.ред. код]