Джон Доріан

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до: навігація, пошук
Джон Доріан
JohnDorian.jpg
Поява "Мій перший день"
Зникнення "Наша маячня стає реальністю"
Інформація
Прізвисько Джей Ді
Стать Чоловік
Вік 34
Звання Ординатор
Сім'я Батьки: Сем і Барбара Доріани, брат Ден Доріан
Діти Сем Перрі Гілліган Доріан (син)
Прототип Джонатан Доріс
Виконавець ролі Зак Брафф

Доктор Джонатан Майкл «Джей Ді» Доріан (англ. Dr. Jonathan Michael Dorian) — головний герой телесеріалу «Клініка». Його роль виконує актор Зак Брафф.

Біографія[ред.ред. код]

Родина[ред.ред. код]

Джон — молодший син Сема і Барбари Доріанів (народився приблизно 1975 року у Тротвуді, штат Огайо). У нього є старший брат, Ден. Коли Джону було сім років, його батьки розлучилися. Його мати була заміжня ще шість разів. У четвертому сезоні батько Джона, Сем Доріан, помер. У другому сезоні також стало відомо, що у Джона є 2 бабусі: одна померла у третьому сезоні, інша — расистка. На початку сьомого сезону у Джона і Кім Брігс народжується син, Сем Перрі Гілліган Доріан.

Кар'єра[ред.ред. код]

Спочатку Джон з'явився у клініці як стажист (1 сезон). Пізніше він отримав постійну роботу у штаті лікарні (2-4 сезон) і в наш час[Коли?] працює лікарем, спеціалізується на внутрішніх органах. Він також очолював ординатуру разом з Елліот Рід. Разом з ним в клініці працюють його найкращі друзі: лікарка Елліот Рід, хірург Крістофер Терк і медсестра (і дружина Терка) Карла Еспіноса. У Джона постійно виникають конфлікти з доктором Коксом, лікарем, який був керівником Джона коли той був інтерном. Але не зважаючи на те, що Кокс постійно ображає і принижує Джона, насправді він ставиться до «новенького» дуже шанобливо і часто підтримує його. Не зважаючи на те, що у Джона безліч недоліків, він проявив себе як кваліфікований лікар. Крім того, він вміє «налагоджувати контакти» навіть з найзамкнутішими пацієнтами. Джон є постійним об'єктом знущань для прибиральника.

Характер, звички[ред.ред. код]

Джон боїться акул, повітряних куль, монеток, ескалаторів і бабок. Він збирає шарфи, розмовляє з опудалом собаки і пересувається містом на скутері, якого називає «Сашею».

Стосунки з іншими персонажами[ред.ред. код]

  • Стосунки з Крістофером Терком: Кріс Терк і Джон знайомі ще з коледжу і є найкращими друзями. До п'ятого сезону вони жили у одній квартирі. Друзі дуже близькі і розуміють один-одного з півслова, завжди підтримують один-одного у важких ситуаціях і взагалі проводять дуже багато часу разом. Джон називає Терка «Шоколадним ведмедиком».
  • Стосунки з Елліот Рід: Елліот Рід стала подругою Джона з самого початку спільної роботи. Невдовзі між ними почались романтичні відносини, які, однак, через деякий час припинились. Елліот і Джон залишились дуже близькими друзями, у яких немає один від одного секретів. З п'ятого сезону Джон живе у квартире Елліот. Їх дружні відносини можливо навіть більш близькі, ніж між одруженими Терком і Карлою і, можливо, серйозніші відносини між ними почнутся знову.
  • Стосунки з доктором Коксом: Доктор Персиваль Кокс — керівник Джона під час його роботи інтерном. Кокс постійно висміює і ображає Джона, називає його «новеньким» і «дівчинкою». У той ж час Кокс як може (хоч і не завжди явно) підтримує Джона, бажаючи перетворити його у першокласного лікаря.
  • Стосунки з Карлою Еспіносою: Карла Еспіноса — добра подруга Джона. Довгий час він жив разом з Карлою і Терком у одній квартирі. У одному з епізодів вони з Карлою цілувались.
  • Стосунки з Кім Бріггс: Кім Бріггс — лікар-уролог, з якою Джон деякий час зустрічався. Вона — мати його сина, Сема.

Посилання[ред.ред. код]