Динамічне оновлення програмного забезпечення

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до: навігація, пошук

Динамічне оновлення програмного забезпечення(ДОПЗ) (англ. Dynamic Software Updating) або (англ. DSU) — це поле для дослідження котре відноситсья до оновлення ПЗ поки воно запущене, без перезавантаження чи зупинки роботи. На даний час ДОПЗ не широко розповзюджений, ти не менш дослідники розробили багато систем і технік для її імплементації. Ksplice це найвідоміша ДОПЗ система на даний час.

Існуючі ДОПЗ системи[ред.ред. код]

Ksplice[ред.ред. код]

Це спеціалізована ДОПЗ система котра націлена лише на ядро Linux. Дане ПЗ дозволяє застосувати патч на працююче ядро операційної системи без перезавантаження. ПЗ підтримує оновлення котре не призводить до значних змін у структурі ядра. Дана технологія була розроблена компанією Ksplice, Inc. і придбана компанією Oracle 21 липня 2011 року.

kGraft[ред.ред. код]

Це спеціалізована ДОПЗ система для ядра операційної системи Linux. На відміу від інших систем не потребує зупинки операційної системи для встановлення патчу. Проект розроблювався у дослідницькому відділі SUSE Labs та був представленний компанією SUSE 28 березня 2014 року.

Erlang[ред.ред. код]

Мова Erlang має вбудовану підтримує ДОПЗ. Для імплементації ДОПЗ код завантажуєтсья і керується як модуль так зване гаряче завантаження коду (англ. Hot Code Loading).

Посилання[ред.ред. код]


LampFlowchart.svg
Ця стаття є частиною Вікіпроекту покращення статей з комп'ютерних наук. Ви можете дізнатись більше про проект на сторінці «Вікіпроект Комп'ютерні науки».