ПАТ "Дрогобицький завод автомобільних кранів"

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до: навігація, пошук
Автомобільний кран з телескопічною стрілою Дрогобицького заводу

Публічне акціонерне товариство Дрогобицький завод автомобільних кранів – потужне машинобудівне підприємство, одне з найбільших в західному регіоні України, що спеціалізується на виготовленні вантажопідіймальної техніки.

Робочий персонал підприємства налічує 982 працівників (станом на 1 січня 2011), виробничі площі становлять 54 тис. кв. метрів. 11 виробничих цехів підприємства забезпечують повний технологічний цикл виробництва автокрана – від виготовлення деталей вузлів до складання, випробування і фарбування.

Основною продукцією підприємства є модельний ряд автомобільних кранів вантажопідіймальністю 18т, 25т, 28т, 32т, 35т, 50т, відомих під торговою маркою “СИЛАЧ”, на шасі МАЗ, КрАЗ, КАМАЗ, FORD Cargo, TATRA різних модифікацій. ПАТ “ДЗАК” також виготовляє баштові крани швидкого монтування КБА-201 "ФОРТІС", крани-маніпулятори, гідроциліндри, запасні частини, різні види металоконструкцій.

ПАТ “ДЗАК” реалізовує свою продукцію як на внутрішньому ринку, так і виступає суб'єктом зовнішньоекономічної діяльності. Збільшення обсягу експорту і підвищення якості продукції – основні напрямки розвитку ПАТ “ДЗАК”. Продукція підприємства сертифікована в Євросоюзі, Росії, Білорусі. Експортні поставки автокранів здійснюються через розгалужену дилерську мережу і торгові представництва, які крім України, функціонують в Казахстані, Російській Федерації, Білорусі, Азербайджані, Латвії, Литві, Узбекистані, Туркменістані, Грузії, а також Чехії, Румунії, Польщі, Болгарії. Спільні підприємства з виготовлення автокранів успішно функціонують в Індії та Білорусі. Гарантійне і технічне обслуговування автокранів проводиться в сервісних центрах, акредитованих ПАТ “ДЗАК”.

Підприємство є постійним учасником престижних спеціалізованих виставок в Україні і за кордоном, таких як «Будтех», м. Київ, «СТТ», м. Москва, «Autotech», Чехія, «Міжнародна технічна ярмарка», Болгарія, «MinTech», Казахстан, «СтройЕкспо», Білорусь та інших, демонструючи на них власні технічні досягнення.

Завод має власний залізничний вузол, що сприяє відвантаженню автокранів безпосередньо з території заводу. Соціальна інфраструктура підприємства включає в себе оздоровчу базу в мальовничому куточку Карпат, санаторій «Едельвейс» і сучасний плавальний басейн «Синєвір».

Історія[ред.ред. код]

1965 10 листопада створено підприємство - "Дрогобицький автокрановий завод" шляхом відокремлення цеху №36 Львівського заводу автонавантажувачів. Новому підприємству передано незавершене будівництво заводу пральних машин в північно-східній частині Дрогобича.
1966 6 січня підприємство перейменовано у "Дрогобицький завод автомобільних кранів", а через два місяці виготовлено перший автокран ЛАЗ-690 вантажопідіймальністю 3 тонни на шасі ЗиЛ-164А.
1967 Модернізовано автокран ЛАЗ-690А, збільшено його вантажопідіймальність до 4 тонн. Новий автокран входить в серію як К-46 на шасі ЗІЛ-130. Протягом року виготовлено 3 250 автокранів даної моделі. Дрогобицькі автокрани почали поставляти в усі регіони СРСР.
1971 На виставці ВДНХ СРСР в м. Москва продемонстровано нову модель автокрана КС-2561Е вантажопідіймальністю 6,3 тонни на шасі ЗІЛ-130. Протягом року випущено 2 917 автокранів даної моделі. Крани експортують в Угорщину, Болгарію, Монголію, Корею, Іран, В'єтнам та інші країни.
1973 Освоєно випуск першого автокрана з гідравлічним приводом моделі КС-2571Е вантажопідіймальністю 6,3 тонни на шасі ЗІЛ-130, який в цьому ж році демонструють на ВДНХ СРСР в м. Москва, а також на міжнародних виставках у Болгарії, Угорщині, Югославії, Польщі.
1982 Впроваджено в серійне виробництво новий автокран КС-3575А вантажопідіймальністю 10 тонн на шасі ЗІЛ-133ГЯ, який згодом став найбільш популярним, по суті, візиткою підприємства.
1984 Розпочато випуск автокранів КС-4574 вантажопідіймальністю 20 тонн на шасі КАМАЗ. Цей кран відрізняється від попередників поліпшеними швидкісними та експлуатаційними параметрами, збільшеною висотою підіймання вантажу. Укомплектований мікропроцесорним обмежувачем вантажопідіймальності, опалювальною установкою.
1989 Успішною діяльністю підприємства зацікавилась найвідоміша у світі компанія-виробник кранів “LIEBHERR”. Дрогобицький автокрановий відвідав засновник цієї компанії Ганс Лібхер. Ключовою темою переговорів було виготовлення на потужностях ДЗАК гідроциліндрів та інших комплектуючих для німецьких кранів.
1994 Автокран КС-4574 модернізовано в нову модель КС-4574А. Вантажопідіймальність збільшено до 22,5т. Розширено модельний ряд шасі для монтажу автокранів. Модель КС-4574А почали встановлювати на шасі КрАЗ-250, КрАЗ-255Б, КрАЗ-260.
2003 Дрогобицькі автокрани ідентифіковано брендом “СИЛАЧ” і логотипом “DAK”. Абревіатуру змінено з КС на КТА (кран телескопічний автомобільний). Розпочато випуск автокранів КТА-14, КТА-16 на шасі МАЗ, КрАЗ, КАМАЗ.
2005 В серійне виробництво впроваджено автокран КТА-18 вантажопідіймальністю 18т на шасі МАЗ, КрАЗ, КАМАЗ.
2006 Розроблено кран-маніпулятор «ПРАКТИК КМ-9,8” та виготовлено його дослідні взірці. В серійне виробництво впроваджено автокран КТА-25 вантажопідіймальністю 25т на шасі МАЗ, КАМАЗ, КРАЗ.
2007 На виставці “СТТ-2007”, м. Москва, продемонстровано автокран КТА-32 вантажопідіймальністю 32т, обладнаний 4-х секційною стрілою.
2008 Дрогобицький автокран вперше змонтовано на шасі “не радянського” виробника — FORD Cargo 3430D.
2009 Створено спільні підприємства зі складання і продажу автокранів “СИЛАЧ” в Індії та Білорусі. З заводу відправлено перші партії машкомплектів кранових установок для монтажу на шасі місцевих виробників.
2010 Спільно з словенською фірмою “SMM” розроблено і виготовлено перший взірець баштового самомонтуючого крана КБА-201 “ФОРТІС”. Вперше автокрани почали комплектувати стрілами з гнутого профілю та радіодистанційним управлінням.
2011 В серійне виробництво запущено автокран КТА-50 в/п 50т, з 5-ти секційною стрілою з гнутого профілю сталі DOMEX 960. Робочі операції виконуються джойстиками, кран укомплектований радіодистанційним управлінням. Завдяки сучасному дизайну і характеристикам кран не поступається європейським аналогам.Розпочато випуск нового виду техніки. Сміттєвози з об'ємом бункера 15,5 м³ із заднім завантаженням побутових відходів широко затребувані в комунальному господарстві.

Джерела[ред.ред. код]

1. Офіційний сайт ПАТ "Дрогобицький завод автомобільних кранів".

Примітки[ред.ред. код]