Епізодичні персонажі «Сімпсонів»

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до: навігація, пошук

Епізодичні персонажі «Сімпсонів» — персонажі мультсеріалу «Сімпсони», які з'являлися більш ніж в одній серії у епізодичних ролях. Деякі з цих персонажів відіграли значну роль у житті родини Сімпсонів та інших персонажів серіалу.

Персонаж мультфільму
Містер Дзень-Дзень
Mr.Ding Dong
Вік 28-35
Стать чоловіча
Колір волосся чорне, трохи сиве
Робота промоутер
Родичі
Вперше з'явився Гомер-далекобійник
Озвучення Генк Азарія

Містер Дзень-дзень[ред.ред. код]

Цей персонаж дуже епізодичний, і про нього майже нічого не відомо. Судити про нього можна тільки з його зовнішнього вигляду. Його вік — приблизно 30 років, він широкоплечий і сильний чоловік. Він одягнений вкрай дивно, тому є підозра, що, можливо, він утік з психлікарні. Він носить дивний дзвін на голові, можливо, тому що він бідний і використовує його як капелюх. Або він і справді божевільний і вважає, що це - корона, і він король міста Спрингфілд. Є ще одна версія: він «неформал» або боїться отримати удар по голові і носить дзвін як шолом. Також породжує сумніви у ньому ще один елемент одягу: червона накидка на спині. Можливо, він так одягається, як матадор. Тут ще додається біла сорочка, великий пояс і резинові чоботи.

Вперше Дзень-дзень з'явився зі звуковою роллю у серії, де Гомер Сімпсон став далекобійником. Саме він врятував місто від звуку музичного дзвінка до дверей з піснею «Close to You» дуету The Carpenters, який купила Мардж Сімпсон. Він зупинив звуковий сигнал, вдаривши бичем по дзвінку. Колись він вигадав себе як героя, а потім і став виконувати роль Містера Дзень-Дзень. Щодо його психічного стану, то тоді він поводився досить адекватно і нормально розмовляв. Щодо коміксів він там часто з'являється як простий перехожий і не грає ніякої ролі у розвитку подій. Єдина сказана у коміксах ним фраза у коміксі «Доктор Красті» — коли в операційну несли Гомера, який переїв і за місяць його організм сильно «схуд». Гомеру тоді було настільки зле, що цей дивакуватий чоловік пропустив інших Сімпсонів, які несли Гомера, і сказав, що Гомер потребує негайного лікування. Ще чей чоловік з'являвся у чергах в ДМВ, супермаркетах і глядачем на стадіоні. Про його друзів і родичів у серіалі ніколи не повідомлялося.

Скотт Крістіан[ред.ред. код]

Скотту Крістіану 35 років. Він оператор на шостому каналі. Іноді він підміняє Кента Брокмена, якого щиро ненавидить за його зверхнє ставлення до майже усіх людей Спрингфілда. Скотт — гарний ведучий, але не може навіть провести статті без якоїсь гострої образи в сторону Кента. Найголовніший жарт над ним — те, що «у Кента до 36 років навіть дівчини не було». Також Скотт кепкує зі звички Кента їсти солодощі перед виступом у прямому ефірі і через його зайву вагу. Кент сприймає його жарти всерйоз і починає з ним лаятись у прямому ефірі. Скотта Крістіана можна рідко побачити ведучим новин. Він веде новини тоді, коли Кент у відпустці. Зазвичай Кент бере відпустку не більше ніж на тиждень, тому більше 3-4 днів поспіль Крістіан не працює.

Сем і Леррі[ред.ред. код]

Сем і Леррі — двоє жалюгідних і бідних 40-45 річних невиліковних алкоголіка, подібно до Барні. Їх роль у серіалі дуже невелика, вони з'являються нечасто. Єдине місце, де їх можна знайти — Таверна Мо. Вони там теж перебувають увесь день бо можливо бездомні. Вони завжди були безробітними людьми без майбутнього. Тепер їхня єдина втіха — пити пиво. Із серій можна побачити, що вони зазвичай сидять у кутку Таверни Мо і п'ють один кухоль вдень. За словами Мо — вони його давні клієнти, можливо, його однолітки і абсолютно себе не поважають. Окрім цього Сем і Леррі — професійні мародери.

Хенк Скорпіо[ред.ред. код]

Хенк Скорпіо — привітний і ввічливий 40-річний директор компанії «Глобекс». Він з'явився у серії 8 сезону, де Гомер на нього працював. Його компанія втягнута у ряд дуже сумнівних заходів і все схоже на те, що їхня компанія нелегально продає і виробляє ядерну зброю. Усі факти про нього були у коміксі № 063, де він вів екскурсію своєю компанією. Хенк показав стенд з надписом «Глобекс сьогодні і вчора» — видно, що корпорація колись займалася воєнним шпіонажем, виробництвом зброї масового знищення та ін. На теперішній час корпорація за його словами виробляє здорові продукти, розсилає весільні сукні, друкує буклети і працює як букмекерська, проте це неможливо перевірити. Про те, що Хенк з м'яким і добрим характером — може бути злодієм свідчить, що він організував «Лігу злих геніїв» (персонажі цього об'єднання з'являлись тільки в коміксах), звідки нещодавно виключили Доктора Колоссуса за те, що він постійно соромив корпорацію. Також він видає щомісячний журнал «Злодій», де пише місця для тимчасового перебування злодіїв. У інших коміксах можна його побачити на чорному ринку у місті Норд Хайвербрук.

Капітан Маккалістер[ред.ред. код]

Капітан Маккалістер — дуже таємнича людина Спрингфілда і про його біографію відомо досить мало. Його вік точно не визначений. Єдиний точний натяк на його вік — коли Гомер був показаний у 10 років, у серії, де він уперше познайомився з Мардж, тоді Маккалістеру було вже не менше 40 років. Оскільки Гомеру зараз 38 років, то капітану можливо 70 або більше. Очевидно, що свою юність капітан провів у морях далеко від Спрингфілда. Також невідомо, чи має він очі або ноги. У багатьох серіях показувалося, що ноги у нього дерев'яні і служать для зберігання вина. Цьому суперечить комікс № 063 «Круїз Гомера», де Маккалістер був у шортах і у нього були ноги. Згідно з офіційною версією, у нього скляні очі. Про це він говорить у серії «Барт для всіх», стукаючи трубкою по скляним очам. Цікаво, чим він тоді бачить, якщо поводиться як зряча людина. Капітан Маккалістер має прогулянкову яхту і Ресторан Капітана, де подає всілякі блюда з рибою власного приготування. З деяких серій можна довідатись, що він талановтий кухар. Оскільки він дуже любить морепродукти, не готує нічого без риби. У коміксах він одного разу приготував окуня, фаршированого палтусом, який у свою чергу був фарширований осетром.

Джимбо Джонс[ред.ред. код]

Джимбо Джонс

Одного разу до Спрингфілдської школи приїхав тупий хлопець з Шелбівілля на ім'я Джеймс. Коли він вийшов з машини, всі почали з нього реготати, навіть ботани. У цей час усією школою заправляли ботани. Діти з нього знущались, не пускали у їдальню і кидали водяними кульками. Одного разу він зустрів таких ненавистників школи, як і він сам. Кірні і Дольфа. І разом вони помстились школі. Тепер, Джеймс Джонс навіки взяв собі клич Джимбо.

Ланс Мердок[ред.ред. код]

Ланс Мердок (або капітан Ланс) — епізодичний персонаж мультсеріалу «Сімпсони». Здебільшого він зустрічався у коміксах. Лансу 55 років. Він професійний каскадер. Проте усі його шоу часто закінчуються нещасними випадками. Ланс зазвичай виконує трюки на мотоциклі, де перелітає через басейни з акулами,піраньями, вогнем та іншими небезпечними речами. Точніше, він їх не перелітає. У своїх шоу він завжди калічиться — ламає ноги, руки, хребет, шию. Дивно, як він досі живий. Насправді ж, він калічиться для розваг глядачів і навіть змайстрував собі лікарняне ліжко, яке переобладнав під гоночну машину. Ланс справді вміє артистично калічитись — одного разу його тіло проткнула ведуча шоу.

Арні Пай[ред.ред. код]

Арні Пай — один з операторів новин на 6 каналі, де він працює разом зі Скоттом Крістіаном і Кентом Брокменом. Йому 34 роки. Арні — пілот гелікоптера.Його основна задача — повідомляти про кількість пробок на вулицях Спрингфілда. Його персонаж подібний до Скотта Крістіана, тому що він мусить підпорядковуватись Кенту Брокмену.

Елеонор Абернаті[ред.ред. код]

Божевільна дамочка з котами (англ. Crazy Cat Lady), Елеонор Абернаті — зображена як божевільна жінка 40 років. Вона серйозно психічно хвора, хоча була такою не завжди. У 8 років вона пішла до школи, у 24 була перспективною студенткою, отримала 2 вищі освіти(юрист та медик), а у 32 купила кота і так його полюбила, що втратила розум. Зараз їй 40 років. Очевидно ураження настільки заділо її нервову систему, що вона заледве може вимовити слово. Замість людської розмови у неї виходить суцільний набір різних дивних звуків, які вона можливо хоче перетворити у мову, але не може. Причина, через яку вона отримала настільки сильне ураження;— невідома. Можливо, це сталося через радіацію або сильне паралітичне ураження струмом. Окрім цієї вади Елеонор очевидно має хворобу Паркінсона, бо у неї постійно трясуться руки. Вона також має більмо на оці, через яке бачить тільки одним оком. Більше того, вона також має серйозні розумові вади і напевно перенесла не один інсульт. Елеонор, можливо, хвора на шизофренію, бо не може себе стримувати, і на хворобу Альцгеймера. У неї є незвичне хоббі;— колекціонувати котів та різноманітний мотлох. У серіалі вона весь час тікає від поліції, яку закидує котами. Іноді вона має нетривалі прозріння (як Барні — протверезіння, а оскільки Барні перебуває у безстроковому запої, то і вона не залишається нормальною понад 5 хвилин). Ці «прозріння» вона отримує, з'ївши драже «Тік-Так», але коли їй хтось нагадує, що вона божевільна, вона одразу повертається у свій звичний стан. Також міс Абернаті стає нормальною після того, як Мардж з жалю наводить лад у домівці старої, після чого сама тимчасово втрачає розум (серія A Midsummer's Nice Dream, 22 сезон). Під час нетривалих прозрінь вона балотувалася в мери Спрінгфілда, але програла, не набравши жодного голоса.Уперше вона була представлена у серії Дівоче видання, саме завдяки Елеонор у сімпсонів з'явився кіт - Сніжок-2. Її справжнє ім'я, яке було назване лише у серії «Саламандр Безпеки» 15 сезону

Інші персонажі[ред.ред. код]