Еспас-Кіллі

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до: навігація, пошук

Курорти Валь-д'Ізер (Val d'Isere) і Тінь (Tignes) утворюють єдину область катання Еспас-Кіллі - це в цілому 300 км гірськолижних трас різного рівня складності та близько сотні підйомників.

Траси Еспас-Кіллі Для гірськолижників середнього рівня трас предостатньо: Коль-де-Фрес (Col de Fresse), нескладний спуск від Солез (Solaise) до Ле-Лезінан (Le Laisinant) і далі до міста. Примітний і найдовший простий спуск по лощині Валлон-де-л'Ізеран (Vallon de l'Izeran) з висоти льодовика Піссейя до селі Ле-Форне, перепад висот на якому - цілих 1400 метрів.

У районі Бельвард (Bellevarde, 2827 м) розташована траса чоловічого швидкісного спуску. В Тіні теж роздолля для професіоналів - довга «чорна» траса Саш (Sache) на північному схилі, Тур-де-Прамеку (Tour de Pramecou) від льодовика Гранд-Мот (Grande Motte), західні схили пропонують катання поза трасами, серйозна «чорна»траса тягнеться від Товьер (Toviere, 2704 м) до Тінь-Ле-Лак (Tignes-Le-Lac).

Курорти Валь-д'Ізер і Тінь - обширна і різноманітна область катання для сноубордистів. Конкретно їм будуть цікаві траса Le Tour du Charvet, перевал Col Pers, долини Perdue і Les Danaides (включаючи знаменитий коридор Le Lavancher), два класичних маршруту від підйомника Bellevarde (крутий і глибокий коридор La Table і коридор Kern).

Еспас-Кіллі цифрах: 156 лижних трас: 23 «зелених», 66 «синіх», 40 «червоних» і 27 «чорних» 2 сноупарку 88 підйомників: 33 бугельних, 20 крісельних, 25 крісельних з відчіплюються затискачами, 4 гондольних, 4 вагонної канатки, 2 фунікулера, 4 безкоштовних підйомника великий вибір внетрассового катання 6 інформаційних тотемів з інформацією про внетрассовом катанні 6 зон Naturide з непідготовленими трасами чорними зона, де можна навчитися користуватися лавинним датчиком ARVA 821 сніжна гармата більше 100 гірськолижних рятувальників 7 лижних шкіл Розваги, екскурсії та пам'ятки