КСВК

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до: навігація, пошук
КСВК
KSVK1.jpg
Тип: великокаліберна снайперська гвинтівка
Походження: Росія Росія
Історія служби
Використання у Росія
Історія виробництва:
Виробник Завод ім. Дегтярьова
Характеристики
Маса 12 кг (без прицілу)
Довжина 1400 мм
Довжина ствола, мм: 1000 мм
Тип боєприпасу 12,7 × 108 мм ДШК
Механізм поздовжньо-ковзний затвор
Прицільна дальність 1500 м
Тип боєпостачання коробчастий магазин на 5 патронів
Приціл відкритий, є стандартна планка для кріплення оптичного прицілу

КСВК (укр. Крупнокаліберная Снайперская Вінтовка Ковровская) — російська великокаліберна снайперська гвинтівка, створена на базі гвинтівки СВН-98 (укр. Снайперская Вінтовка Негруленко 98 года) на Ковровському заводі імені Дегтярьова (ЗИД). Спочатку гвинтівка називалася АСВК.

Технічно є 5-зарядною гвинтівкою з поздовжньо-ковзаючим поворотним затвором, скомпонована за схемою буллпап. Для стрільби з КСВК застосовуються снайперські патрони калібру 12,7 × 108 мм, можуть використовуватися будь-які патрони стандарту 12,7 х108 мм. Подача патронів при стрільбі здійснюється з коробчастого магазина. Призначена для ураження неброньованої і легкоброньованої техніки і обладнання противника на дальностях до 1000 метрів, а також живої сили противника на дальностях до 1500 метрів.

Заявлений виробником середній поперечник розсіювання становить близько 160 мм на дальності в 300 метрів (без використання спеціального боєприпасу). Комплектується оптичним прицілом 1П71 або 1ПН111, також забезпечена механічними прицільними пристосуваннями, що включають мушку і цілик, змонтовані на прицільній планці, яка може використовуватися також як ручки для перенесення гвинтівки.

Див. також[ред.ред. код]

Посилання[ред.ред. код]

АК47 Це незавершена стаття про вогнепальну зброю.
Ви можете допомогти проекту, виправивши або дописавши її.