Кагор

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до: навігація, пошук
Кагор — сухий червоний марочний врожаю 2008, захищений AOC

Кагор (фр. Cahors) — виноробний регіон у долині річки Лот — згідно з назвою міста та центру муніципалітету Кагор (укр. Каор) на Південному Заході Франції. Одноіменний сорт сухого червоного вина, що за сертифікатом AOC має захищену законом, відповідну до географічного походження, назву.

Білі та рожеві вина, що виробляються в цьому ж регіоні, мають торгову назву Vin de Pays du Lot (вино з регіону Лот). Виноробний регіон Кагор за площею дорівнює 4500 га, в останнього часу тут виробляється щорічно бл. 170.000 гектолітрів вина.

Технологія[ред.ред. код]

Класичний кагор має у своєму складі не менш 70% чорного (червоного) винограду сорту Malbec (Мальбек, місцева назва в Каорі — Côt або Auxerrois, Оксерруа). Саме він надає кагору миндальний та чорносливовий присмак і аромат. Решта або 30% складу — виноград сортів Merlot та Tannas.

Історія[ред.ред. код]

Першу сліди історії кагору зявляються в Римську добу, приблизно в 50 році до Хр. Вино згадується при римському імпреторі Доміціані 96 р.н. е. В Середні Вікі французький поет Клемент Марло часто славив якості цього вина в своїх віршах. Єпископ з Вердену Святий Поль дякував за прислане вино у своєму листі до Св. падре Дід'є, єпископа Каора (639—662). Римський Папа Іван XXII, котрий сам походив з провинції Каор, поширив плантації цього сорту у провинції Авіньон.

В Російській імперії[ред.ред. код]

Згідно з російською версією історії, французьке вино Кагор було вперше імпортоване до Росії під час царювання Петра I. В кінці XIX ст. при підтримці підприємця та мецената князя Л. В. Голіцина російські винороби — професор Ховренко, професор М. Ф. Щєрбаков, С. Ф. Охременко, І. А. Біянкі, С. Д. Долганов, З. Л. Дубінін, А. В. Келлер та інші — розробили технологію одержання вин типу кагор.

В Україні та СНД[ред.ред. код]

В Україні, Молдові та Росії, як і до цього в СРСР, під назвою «Кагор», всупереч міжнародному торговому праву, традиційно зветься солодке десертне червоне вино, місцевого (не французького) походження. За часів СРСР вино цієї назви також імпортувалися із Румунії[1].

Технологія[ред.ред. код]

Десертний Кагор містить 16% об. спирту, 18 г/см³ цукру і 6 г/дм³ кислоти та відзначається темно-червоним рубіновим кольором, повнотою, м'якістю, бархатистістю, тонкими какао-шоколадними тонами смаку та букету.

Виробляється з винограду червоних сортів Сапераві, Каберне, Матраса, Кахет, Морастель. Виготовляється вино частковим бродінням мезги або сусла з пізнішим додаванням спирту. Традиційно, ще за часів Російської імперії, вино мало високий відсоток цукру та низьку долю вмісту спирту, тому в просторіччі часто іменувалося «церковним вином» і начебто мало особливі лікувальні якості.

Характерною технологічною особливістю виробництва кагору є подрібнення винограду і нагрівання отриманої мезги до температури 75-80ºС протягом 18-24 годин. Теплова обробка сприяє повнішому переходу з мезги в сусло екстрактивних речовин, внаслідок чого вино набуває інтенсивного забарвлення, розкішний букет і повний бархатистий терпкий смак.

Сучасна продукція[ред.ред. код]

Найбільш відомі сучасні вина типу «Кагор» в СНД: російське «Чёрные глаза», молдавське «Чумай», азербайджанське «Шемаха» та «Кюрдамір», узбекське «Узбекістан».

В Україні виготовляється серед ординарних вин Кагор густий. Серед марочних — «Кагор Південнобережний». З 1933 року цей сорт вина виготволяється підприємством «Масандра» із винограду сорту Сапераві. Експортується з торговою назвою «Церковне».

Посилання[ред.ред. код]

Виноски[ред.ред. код]