Кертіс Аксель

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до: навігація, пошук

Джозеф Кертіс «Джо» Хенніг (англ. Joseph Curtis "Joe" Hennig) - учасник другого сезону NXT, який посів друге місце. На даний момент виступає в WWE під ім'ям Кертіс Аксель. Є онуком Ларрі Хенніга («The Axe») і сином «Містера Чудової» Курта Хенніга.

У 2007 році Хенніг дебютував у WWE FCW. За час перебування в FCW, Хеннінг тричі ставав командним чемпіоном, а також Чемпіоном у важкій вазі.


На початку 2010 року його перевели в NXT. Дебют в основному ростері відбувся 18 жовтня 2010 на Raw, де він і Хаскі Харріс були прийняті в Нексус. 23 травня разом з Девідом Отонга билися проти діючих чемпіонів WWE в парних боях Кейна і Біг Шоу і завоювали титули чемпіонів у парних боях. 22 серпня на RAW, програли їх Кофі Кінгстона і Евану Борну. Після цього незабаром знову був переведений у NXT.

Альянс з Полом Хейманом (2013-теперішній час)

У 2013 році повернувся на Raw під новим ім'ям - Кертіс Аксель (взяв трохи змінене ім'я батька і переробив прізвисько діда). У той же вечір відбувся його дебютний поєдинок з Triple H, який закінчився перемогою Акселя, так як Гравець після бою з Броком Леснар на Extreme Rules 2013 і пропущеного в тому бою удару молотом не зміг відновитися і не зміг продовжити розпочатий бій. Решта два матчі теж закінчилися перемогою Кертіса. Брет Харт порадив Кертису припинити співпрацю з Полом Хейманом, але Кертіс різко відкинув цю пропозицію. Пізніше того ж вечора Кертіс Аксель переміг Джона Сіну з відліку. На Smackdown здобув перемогу над Сін Карою. На наступному Smackdown здобув перемогу над Кріс Джеріко, за звітом, після того як Кріс відволікся на тітантрон CM Панка. Пізніше на Raw було оголошено, що він замінить Фанданго в матчі «потрійна загроза» за Інтерконтинентальний пояс на WWE Payback. На Monday Night Raw переміг Triple H в черговий раз через те що Вінс МакМен зупинив матч. На Payback переміг Уейда Барретта і Міза у тристоронньому матчі, і став новим інтерконтинентальним чемпіоном. На Monday Night Raw (08.07.2013) програв Крісу Джеріко.

Завершальні прийоми

Як Джо Хенніг

HennigPlex (Bridging cradle suplex) [1]

Як Майкл Макгіллікатті

McGillicutter (Running swinging neckbreaker)

Як Кертіс Аксель

Perfect-Plex (Bridging fisherman suplex) - перейняв у свого батька

Running one-armed swinging neckbreaker

Коронні прийоми

Belly to belly suplex

Rolling neck snap

Running dropkick Clothesline to the back of the opponent's head

Diving axe handle elbow drop