Києво-Могилянська бізнес-школа

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до: навігація, пошук
Києво-Могилянська Бізнес Школа [kmbs.ua]

Києво-Могилянська бізнес-школа [kmbs] – школа для лідерів, які прагнуть змін – в собі, своїх компаніях, країні, світі.

Заснована 1999 року при Києво-Могилянській академії – одному з найстаріших університетів Європи з майже 400-річною історією.

kmbs вірить, що проривний розвиток учасників її програм – відкритих, творчих, наполегливих і відповідальних управлінців − приведе до якісного скачка у розвитку їхніх компаній, а отже і України та світу в цілому.

Ключові особливості kmbs:[ред.ред. код]

1. Середовище для проривного розвитку учасників – персонального і професійного.

Головний результат школи - це якісний скачок учасників та їхніх бізнесів. Аби досягти цього, kmbs значною мірою фокусується на персональному розвитку управлінців, системному мисленні, цілісному розумінні бізнесу, стратегії та створенні нового.

Адже саме це (а не просте збільшення знань) допомагає перейти на дійсно новий рівень.

kmbs – це потужна інтелектуальна платформа, місце зустрічі з бізнесменами, митцями, політиками, представниками української еліти. Це ретельний відбір учасників груп та високоінтелектуальне коло спілкування. Це власний підхід до навчання дорослих ("живі кейси", лідерські практики і т.д.), авторські курси, новітні дослідження, власний онлайн-проект для управлінців www.innovations.com.ua.

2. Вміння задавати правильні питання

Раніше освіту сприймали як таку собі «книжкову полицю» - набір знань чи хай навіть навичок, що можна здобути під час навчання. Та сьогодні, за великим рахунком, знайти можна майже будь-яку інформацію.

А коли можливо знайти все, важливішим стає розуміння – що саме та як шукати, як зрештою працювати з інформацією. І навчитись задавати вірні питання – набагато корисніше, ніж отримати низку конкретних відповідей.

Саме тому kmbs не надає наборів «ефективних інструментів» на всі випадки життя. Для бізнес-школи важливо, в першу чергу, допомогти учасникам знайти відповідь на питання «навіщо?» Від цього виникає розуміння, що треба робити – які концепції чи підходи обрати. І вже потім переходити до того, як це реалізовувати – до опанування навичок та інструментів.

3. Найцікавіші ідеї - на перетині світів

Відкриття нових горизонтів дуже додає ефективності та креативності управлінців. Ми виходимо за межі суто бізнесових питань, залучаємо багато метафор та вичаємо досвід людей із зовсім різних сфер.

Ми говоримо про мистецтво, філософію, музику. Так, для груп МВА ми стартували проект kmbs CHANGE talks /http://kmbs.ua/uk/Pro_kmbs/Novini/Pro_proekt_kmbs_CHANGE_talks/ – серію зустрічей з яскравими особистостями, що відбуваються на кожному модулі.

А ще – запускаємо несподівані та дуже корисні для управлінців відкриті програми. Наприклад, це курс на перетині бізнесу та мистецтва /http://art.kmbs.ua/ - про те, чому управлінець може повчитись у митців.

4. Дух та ген лідерства Києво-Могилянської Академії

kmbs - частина унікального університету/http://www.ukma.edu.ua/, де вже сотні років тому народжувались лідери та еліта України. Сучасна Академія та бізнес-школа успадкували ці інтелектуальні надбання, традиції, особливий дух створення майбутнього та «ген лідерства».

А ще, kmbs – це дуже творча атмосфера, виставки картин, музика, інтелектуальні ігри та багато іншого.

5. Глокальність (Глобальність + Локальність)

kmbs поєднує найефективніші світові підходи, ідеї, знання з українським досвідом та практикою.

Так, аби з відстежувати глобальні тренди та досліджувати успішні моделі ведення бізнесу – ми проводимо міжнародні тури для МВА-учасників та спільноти випускників. Китай, Індія, Бразилія, США, Ізраїль, Польща, Грузія… Такі ж тури у нас відбуваються і регіонами України – ми по-новому відкриваємо свою країну. Кожен раз це безліч нових ідей, візити в компанії, зустрічі з цікавими особистостями.

Всі наші викладачі - практики, вони на своєму досвіді знають, що означає працювати в українському бізнесі. Ми також активно залучаємо міжнародних викладачів та запрошених професорів. kmbs є партнером цілої низки бізнес-шкіл: Limak Austrian Business School, Rotterdam School of Management, Erasmus University, Kozminski University і тд.

6. kmbs неодноразово визнавалась найкращою бізнес школою

kmbs має безумовну 5-річну акредитацію CEEMAN [Central and East European Management Development Association] та повне членство в EFMD [European Foundation for Management Development] – міжнародній організації розвитку менеджменту. Також має повне членство в EFMD [European Foundation for Management Development] – міжнародної організації розвитку менеджменту.

Програми Executive MBA kmbs та Master of Banking & Finance [MBF] входять в десятку найкращих програм Східної Європи, згідно результатів дослідження міжнародного рейтингового агентства Eduniversal.

Також kmbs неодноразово визнавалась найкращою бізнес-школою України:

- отримала титул “Best MBA” за результатами щорічного огляду найкращих і найуспішніших соціальних та бізнесових структур Києва «Best of Kyiv 2010», організованого виданням “Kyiv Post”.

- згідно рейтингу бізнес-шкіл від щотижневика “Weekly.ua” визнана найефективнішою бізнес-школою України.

- тричі перемагала у щорічному рейтингу журналу «Деловой» та отримувала звання бізнес-школи №1 в Україні.

Програми Києво-Могилянської бізнес-школи:[ред.ред. код]

Presidents’ МВА [PMBA] - для власників /http://kmbs.ua/uk/Programi/President_s_MBA/.

Executive MBA [EMBA] - для перших осіб та людей, які приймають стратегічні рішення /http://kmbs.ua/uk/Programi/Executive_MBA /.

Master in Business Leadership [MBL] - для керівників функціональних напрямків, майбутніх топ-менеджерів /http://kmbs.ua/uk/Programi/Master_in_Business_Leadership_MBL/.

Master in Banking and Finance [MBF] - для фінансистів-практиків /http://kmbs.ua/uk/Programi/Master_of_Banking_and_Finance_MBF/.

Agro MBA - для управлінців аграрної сфери /http://kmbs.ua/uk/Programi/Najblizhchi_programi_upravlinskogo_rozvitku/Agro_MBA/Agro_MBA/.

Короткострокові та середньострокові програми управлінського розвитку /http://kmbs.ua/uk/Programi/Najblizhchi_programi_upravlinskogo_rozvitku/.

Корпоративні програми - спроектовані під потреби компанії /http://kmbs.ua/uk/Programi/Najblizhchi_programi_upravlinskogo_rozvitku/Korporativni_programi/Korporativni_programi_kmbs/.