Ichiban Ushiro no Dai Maō

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до: навігація, пошук
Ichiban Ushiro no Dai Maō
シュタインズ・ゲート
(Князь тьми із задньої парти)
Жанр Технофентезі, гарем, еччі, комедія, школа
Лайт-новел
Автор Сотаро Мізукі
Ілюстратор Соуічі Іто
Видавець Hobby Japan
Публікується в HJ Bunko
Період випуску 1 лютого 200829 березня 2014
Кількість томів 13
Манґа
Автор Сотаро Мізукі
Видавець Akita Shoten
Публікується в Champion Red
Період випуску 19 вересня 200819 грудня 2013
Кількість томів 5
Аніме-серіал
Режисер Такасі Ватанабе
Студія Artland
Мережа Tokyo MX, TV Saitama, Chiba TV, TV Kanagawa, AT-X, Sun TV, TV Aichi, Nico Nico Channel, ShowTime, Inc.
Період показу 2 квітня 201018 червня 2010
Кількість серій 12


Ichiban Ushiro no Dai Maō (англ. Demon King Daimao, яп. いちばんうしろの大魔王, укр. Князь тьми із задньої парти)  — серія ранобе, написана Сотаро Мідзукі і проілюстрована Соуічі Іто. Опублікована компанією Hobby Japan під лейблом HJ Bunko. Станом на грудень 2010 року доступно 11 томів (перший був опублікований 1 лютого 2008 року). Японське видавництво Akita Shoten розпочала щомісячну серіалізацію манґа-адаптації у вересні 2008-го в журналі Champion Red, а студія Artland випустила в період з квітня по червень 2010-го однойменний аніме-серіал, що складався з 12 епізодів, на телеканалах Tokyo MX, TV Saitama, Chiba TV тощо. Жанр  — технофентезі, гарем, еччі, комедія, школа.

Сюжет[ред.ред. код]

Сюжет розвивається у світі, де тісно переплетені між собою високі технології і магія. Юнак на ім'я Сай Акто переводиться в приватну школу магічних мистецтв, щоб стати Верховним Жерцем: він мріє змінити світ, зробити його кращим. Ця мета сильно дивує Хатторі Джунку, десятикласницю тієї самої школи, з якою Сай Акто випадково познайомився на вокзалі, оскільки людині, що вирішила здійснити таку мрію, необхідно набратися рішучості, щоб вести абсолютно безгрішний спосіб життя. Вони клянуться одне одному у вірності, проводячи своєрідний ритуал з мечем, і розходяться кожен по своїх справах. Шкільний лікар Торі Міцуко проводить Сая на медобстеження до «штучного духу» - ворона Ято - який вміє передбачати майбутнє, і ким людина буде за професією. За статистикою, він майже завжди називає те покликання, про яке мрієш. Але на подив і жах (а, може, і те й інше) юнака і всіх оточуючих його школярів ворон замість покликання Верховного Жерця пророкує Саю, що йому судилося стати Князем Тьми. Так прозвали повелителя демонів, найруйнівнішу загрозу людства - ось ким буде Сай Акто в майбутньому. Всі школярі в паніці розбігаються, а чутки моментально розносяться по всій школі. В результаті у Сая Акто з'являються непримиренні вороги і віддані шанувальники, до нього проявляють увагу високопоставлені особистості, в тому числі і симпатичні дівчата, серед яких легковажна і весела Сьоґа Кена, яка таємничим чином пов'язана з минулим Сая; сексапільна Короне, охоронець-спостерігач, приставлена богом-магом до Сая на прохання директора школи, і Джунка Хатторі, яка за іронією долі належить до сім'ї «сухраістів», члени якої століттями охороняли імперію від сил зла. Таким чином, потрапивши у багатосторонній «любовний трикутник», змови і політичні перипетії, Саю Акто доведеться знайти відповідь на головне питання свого життя: чи судилося йому стати тим, про кого згадав штучний дух, і чи потрібно йому це взагалі.

Персонажі[ред.ред. код]

Головні[ред.ред. код]

  • Акто Сай (яп. 紗伊 阿九斗)

Центральний чоловічий персонаж. Сирота, виховувався в церковному дитячому будинку, вступив до Магічної Академії, сподіваючись одного дня стати первосвящеником на благо суспільства. Однак після прибуття до Ягатарасу, пророчого духа школи, останній оголошує, що хлопець стане королем демонів у майбутньому. У результаті всі студенти починають його боятися та робити параноїка з нього. Попри це він намагається завжди робити правильні речі. Акто має неймовірну кількість магічної сили всередині себе, яка іноді виходить з-під контролю. Сай взагалі доволі серйозна особистість, але не без деякого гумору.

У манзі він зображений як дуже хороший кухар.

  • Дзюнко Хатторі (яп. 服部絢子)

Cтудентка класу 1-А та староста. Учениця богині Сухари і член клану ніндзь. Її сім'я воїнів було доручено захищати імперію протягом кількох поколінь. Дуже віддана самурайському духу, як і традиціям, і має сильне почуття справедливості. Зустріла Акто у поїзді до школи.

Її прізвище взято зі знаменитого самурая Ханзо Хатторі.

Медіа[ред.ред. код]

Ранобе[ред.ред. код]

Перший том опублікований 1 лютого 2008 р. Hobby Japan під лейблом HJ Bunko, в цілому 11 томів доступні станом на 1 грудня 2010-го.

Манга[ред.ред. код]

Манга-адаптація розпочалася у листопаді 2008 р. у Champion Red. Перший том опублікований видавництвом Akita Shoten 20 травня 2009 р., на 5 липня 2011-го доступні три томи.

Drama CD[ред.ред. код]

Випущено дві drama CD, продюсер — Edge Records. Перший drama CD випущений 25 лютого і другий — 30 грудня 2009 р.

Посилання[ред.ред. код]


аніме і манґа Це незавершена стаття про аніме та манґу.
Ви можете допомогти проекту, виправивши або дописавши її.