Ichiban Ushiro no Dai Maō

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до: навігація, пошук
Ichiban Ushiro no Dai Maō
シュタインズ・ゲート
(Князь тьми із задньої парти)
Жанр Технофентезі, гарем, еччі, комедія, школа
Новела
Автор Сотаро Мізукі
Ілюстратор Соуічі Іто
Видавець Hobby Japan
Українською мовою
Жанр
Видавницький лейб
Публікується в HJ Bunko
Період випуску 1 лютого 2008 – по теперішній час
Кількість томів 11
Манґа
Автор Сотаро Мізукі
Видавець Akita Shoten
Виходить у Champion Red
Період випуску 19 вересня 2008 – по теперишній час
Кількість томів 3
аніме
Режисер Такасі Ватанабе
Студія Artland
Мережа Tokyo MX, TV Saitama, Chiba TV, TV Kanagawa, AT-X, Sun TV, TV Aichi, Nico Nico Channel, ShowTime, Inc.
Період показу 2 квітня 201018 червня 2010
Кількість серій 12

Ichiban Ushiro no Dai Maō (англ. Demon King Daimao, яп. いちばんうしろの大魔王, укр. Князь тьми із задньої парти)  — серія ранобе, написана Сотаро Мідзукі і проілюстрована Соуічі Іто. Опублікована компанією Hobby Japan під лейблом HJ Bunko. Станом на грудень 2010 року доступно 11 томів (перший був опублікований 1 лютого 2008 року). Японське видавництво Akita Shoten розпочала щомісячну серіалізацію манґа-адаптації у вересні 2008-го в журналі Champion Red, а студія Artland випустила в період з квітня по червень 2010-го однойменний аніме-серіал, що складався з 12 епізодів, на телеканалах Tokyo MX, TV Saitama, Chiba TV тощо. Жанр  — технофентезі, гарем, еччі, комедія, школа.

Сюжет[ред.ред. код]

Сюжет розвивається у світі, де тісно переплетені між собою високі технології і магія. Юнак на ім'я Сай Акто переводиться в приватну школу магічних мистецтв, щоб стати Верховним Жерцем: він мріє змінити світ, зробити його кращим. Ця мета сильно дивує Хатторі Джунку, десятикласницю тієї самої школи, з якою Сай Акто випадково познайомився на вокзалі, оскільки людині, що вирішила здійснити таку мрію, необхідно набратися рішучості, щоб вести абсолютно безгрішний спосіб життя. Вони клянуться одне одному у вірності, проводячи своєрідний ритуал з мечем, і розходяться кожен по своїх справах. Шкільний лікар Торі Міцуко проводить Сая на медобстеження до «штучного духу» - ворона Ято - який вміє передбачати майбутнє, і ким людина буде за професією. За статистикою, він майже завжди називає те покликання, про яке мрієш. Але на подив і жах (а, може, і те й інше) юнака і всіх оточуючих його школярів ворон замість покликання Верховного Жерця пророкує Саю, що йому судилося стати Князем Тьми. Так прозвали повелителя демонів, найруйнівнішу загрозу людства - ось ким буде Сай Акто в майбутньому. Всі школярі в паніці розбігаються, а чутки моментально розносяться по всій школі. В результаті у Сая Акто з'являються непримиренні вороги і віддані шанувальники, до нього проявляють увагу високопоставлені особистості, в тому числі і симпатичні дівчата, серед яких легковажна і весела Сьоґа Кена, яка таємничим чином пов'язана з минулим Сая; сексапільна Короне, охоронець-спостерігач, приставлена богом-магом до Сая на прохання директора школи, і Джунка Хатторі, яка за іронією долі належить до сім'ї «сухраістів», члени якої століттями охороняли імперію від сил зла. Таким чином, потрапивши у багатосторонній «любовний трикутник», змови і політичні перипетії, Саю Акто доведеться знайти відповідь на головне питання свого життя: чи судилося йому стати тим, про кого згадав штучний дух, і чи потрібно йому це взагалі.

Персонажі[ред.ред. код]

Головні[ред.ред. код]

  • Акто Сай (яп. 紗伊 阿九斗)

Центральний чоловічий персонаж. Сирота, виховувався в церковному дитячому будинку, вступив до Магічної Академії, сподіваючись одного дня стати первосвящеником на благо суспільства. Однак після прибуття до Ягатарасу, пророчого духа школи, останній оголошує, що хлопець стане королем демонів у майбутньому. У результаті всі студенти починають його боятися та робити параноїка з нього. Попри це він намагається завжди робити правильні речі. Акто має неймовірну кількість магічної сили всередині себе, яка іноді виходить з-під контролю. Сай взагалі доволі серйозна особистість, але не без деякого гумору.

У манзі він зображений як дуже хороший кухар.

  • Дзюнко Хатторі (яп. 服部絢子)

Cтудентка класу 1-А та староста. Учениця богині Сухари і член клану ніндзь. Її сім'я воїнів було доручено захищати імперію протягом кількох поколінь. Дуже віддана самурайському духу, як і традиціям, і має сильне почуття справедливості. Зустріла Акто у поїзді до школи.

Її прізвище взято зі знаменитого самурая Ханзо Хатторі.

Медіа[ред.ред. код]

Ранобе[ред.ред. код]

Перший том опублікований 1 лютого 2008 р. Hobby Japan під лейблом HJ Bunko, в цілому 11 томів доступні станом на 1 грудня 2010-го.

Манга[ред.ред. код]

Манга-адаптація розпочалася у листопаді 2008 р. у Champion Red. Перший том опублікований видавництвом Akita Shoten 20 травня 2009 р., на 5 липня 2011-го доступні три томи.

Drama CD[ред.ред. код]

Випущено дві drama CD, продюсер — Edge Records. Перший drama CD випущений 25 лютого і другий — 30 грудня 2009 р.

Посилання[ред.ред. код]