Контейнер для сміття

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до: навігація, пошук
Bin.JPG
Dustbin.jpg

Конте́йнер для сміття́ — спеціалізована ємність, що служить для збору побутових або будівельних відходів. Виготовляється переважно з пластику та металу.

Контейнери поміщають на контейнерних майданчиках.

Види сміттєвих контейнерів[ред.ред. код]

Контейнери умовно можна розділити на декілька категорій:

Пластикові сміттєві баки — контейнери об'ємом від 110 до 1200 літрів (вага від 9кг). Використовуються для збору невеликої кількості відходів, у житлових будинках, офісних будівлях, освітніх і лікувальних установах.

Металеві сміттєві баки — контейнери об'ємом від 0.75 кубічних метрів (вага від 85 кг). Використовуються для збору невеликої кількості відходів. Є найпоширенішими в СНД.

Металеві сміттєві контейнери для збору великого об'єму ТПВ — контейнери від 6 до 14 метрів кубічних (вага від 950 кг). Використовуються для накопичувального збору сміття та централізованого вивезення вантажними машинами. Сфера застосування є досить широка — житлові масиви, будівництво, дачні кооперативи. Контейнери вивозяться сміттєвозами, оснащеними спеціальними маніпуляторами для їх захоплення.

Транспортні контейнери для сміття — контейнери для збору і транспортування відходів об'ємом від 20 до 40 куб.м. (вага від 2250кг) для перевезення важкого будівельного сміття і металобрухту, для твердих побутових відходів і крупно-габаритного сміття.

Прес-контейнери — контейнери забезпечені спеціальним пресувачем. Застосовуються в супермаркетах, мережевих магазинах — для зменшення обсягу сміття, що викидається — паперу, картону, коробок.

Контейнери заглибленого типу — новий вид контейнерів для сміття, що дозволяє істотно заощадити площу для розміщення контейнера, 2/3 контейнера заглиблені. Зовні контейнер виглядає естетично і не займає багато місця.

Посилання[ред.ред. код]