Контроль якості

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до: навігація, пошук

Контроль якості

Технічний контроль якості[ред.ред. код]

Кожний виріб є носієм різних конкретних власностей, що відображають його корисність і відповідають певним потребам людини. Корисність будь-яких речей відбиває їх споживну вартість. Споживна вартість того або іншого товару мусить бути оцінена, тобто визначена його якість. Отже, споживна вартість і якість виробів безпосередньо зв'язані між собою. Проте це не тотожні поняття, оскільки одна і та ж споживна вартість може бути корисною не в однаковій мірі. На відміну від споживної вартості якість продукції характеризує ступінь її придатності для споживання, тобто кількісну сторону суспільної споживної вартості.

Контроль якості нафтопродуктів на АЗК[ред.ред. код]

Контроль якості нафтопродуктів на кожній АЗК регулярно здійснюється, як стаціонарними лабораторіями, так і спеціально створеною мобільною лабораторією. Проби нафтопродуктів, відібрані на АЗК, аналізуються в лабораторії згідно з галуззю акредитації лабораторії. По результатах аналізу кожного виду пального заповнюється паспорт якості, який зберігається на АЗК у доступному для споживача місці. Оперативність обміну інформацією щодо якості нафтопродуктів забезпечує спеціально створена інформаційно-аналітична система.

Контроль якості лікарських засобів[ред.ред. код]

Контроль якості лікарських засобів здійснюється Державною службою України з лікарських засобів. Департамент організації державного контролю якості лікарських засобів

Контроль якості проекту[ред.ред. код]

Контроль якості включає відстежування певних результатів по проекту для встановлення тою, чи відповідають вони певним стандартам якості, і для визначення шляхів усунення причин незадовільного виконання.


Бізнес Це незавершена стаття про бізнес.
Ви можете допомогти проекту, виправивши або дописавши її.