Контролінг

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до: навігація, пошук

Контролінґ (англ. Controlling) — міжфункціональний напрям  управлінської діяльності, який завдяки цілеспрямованим збору, обробці та альтернативному інтерпретуванню отриманої інформації допомагає у процесі прийняття управлінських рішень, головною метою котрих є досягнення оптимальної узгодженості рівня розвитку та прибутковості підприємства. [1]

Контролінг забезпечує інформаційно-аналітичну підтримку процесів прийняття рішень при управлінні організацією (підприємством, корпорацією, органом державної влади).

Сучасний контролінг містить у собі управління ризиками (страховою діяльністю підприємств), велику систему інформаційного постачання підприємства, систему оповіщення шляхом управління системою фінансових індикаторів, управління системою реалізації стратегічного, тактичного й оперативного планування й систему менеджменту якості.

Загальні засади[ред.ред. код]

У різних країнах, що займаються контроллінгом менеджери (контролери) можуть мати різний ухил. Так наприклад у США є присутнім сильний фінансовий ухил (бюджетування, керування страховками, керування податковою стороною і т.д.), а в Німеччині більш сильно розвинене керування витратами і їх планування і т.д.

Практика контроллинга була запозичена з Англії як частина загальноприйнятої практики бізнесу відповідно до вимог правил «Company Acts», що дійшли до нас із 1700-их років. Сам термін «controlling» зародився в Америці, в 70-ті роки поняття «контроллінга» перекочувало в Західну Європу, а потім на початку 90-х у СНД. У визначенні, термін поєднує 2 складові: контроллинг як філософія й контроллинг як інструмент:

Контроллинг — філософія й спосіб мислення керівників, орієнтовані на ефективне використання ресурсів і розвиток підприємства (організації) у довгостроковій перспективі.

Контроллинг — орієнтована на досягнення цілей інтегрована система інформаційно — аналітичної й методичної підтримки керівників у процесі планування, контролю, аналізу й прийняття управлінських рішень по всіх функціональних сферах діяльності підприємства.

Контроллинг — технологія керування різними областями фінансово-господарчої діяльності компанії, що включає в себе: визначення цілей діяльності; відбиття цих цілей у системі ефективних і збалансованих показників (KPI); регулярний контроль (вимір) фактичних значень показників; аналіз і виявлення причин відхилень фактичних значень показників від планових; прийняття на цій основі управлінських рішень по мінімізації відхилень.

Цільове завдання контролінгу — побудова на підприємстві ефективної системи прийняття, реалізації, контролю й аналізу управлінських рішень.

Основні завдання, які потрібно розв'язати: Оптимізація керування організаційною структурою компанії. Організація ефективної системи обліку операцій і результатів. Впровадження систем планування, контролю й аналізу діяльності. Забезпечення мотивації персоналу в підвищенні ефективності роботи компанії. Автоматизація систем обліку й керування компанією.


Економіка Це незавершена стаття з економіки.
Ви можете допомогти проекту, виправивши або дописавши її.

Посилання[ред.ред. код]

  1. Петрович Й. М. Еволюція контролінгу в сучасній теорії та практиці управління вітчизняними підприємствами / Й. М. Петрович, Я. В. Панас // Маркетинг і менеджмент інновацій . - 2013. - № 1. - С. 129-137