Крістофер Йонссон

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до: навігація, пошук
Mera luna(107).jpg

Крістофер Йонссон - музикант, співак, автор текстів. Заснував та є лідером музичного гурту Therion. Народився 10-ого серпня 1972 року у передмісті Стокгольма у, Швеції.

Біографія[ред.ред. код]

У дитинстві Крістофер полюбляв слухати класичну музику, але поступово почав більше слухати іншу музику, зокрема рок і метал. У семирічному віці почув першу пісню прогресивного року у норвезькій дитячий телепрограммі. В 9 років почав слухати гурт Beatles. Вже в одинадцять років Крістофер слухає такі важкі гурти як Accept, Judas Priest, W.A.S.P., Iron Maiden, Saxon, Motorhead, Venom, Manowar та інші. У 14 років починає слухати дуже популярний тоді стиль треш-метал, а зокрема такі гурти як Metallica, Slayer, Anthrax. У 1987 році створює свій власний гурт, який спочатку має назву Демоноід, а потім міняється на Теріон (звір). Стиль гурту мінявся з дез-металу до симфонічного металу. 21ого березня 2006 року на офіційному сайті Теріона (1) написав повідомлення, що більше не буде виконувати функції вокаліста у гурті Демоноід, у зв'язку з небажанням співати гроулінгом та нестачею часу. Також не буде вокалістом і у Теріоні, але гурт не кідає і буде там гітаристом.

Цікавиться історією, психологією, окультизмом та магією. Є членом містичного ордена Ложа Червоного Дракона (en:Dragon Rouge)

Гурти та проекти[ред.ред. код]

Цікаві факти з життя[ред.ред. код]