Кіностудія імені Олександра Довженка

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до: навігація, пошук
Центральний в'їзд

Національна кіностудія художніх фільмів імені Олександра Довженка — кіностудія, міститься в Києві. Кінопідприємство, що придатне для зйомок фільмів різної постановчої складності та будь-яких жанрів.

Історія[ред.ред. код]

1928–1930 рр.[ред.ред. код]

1925 року Всеукраїнське фотокіноуправління (ВУФКУ) оголосило конкурс на проект кінофабрики. З 20 робіт обрали проект Валеріяна Рикова, в розробці якого брали участь студенти старших курсів архітектурного факультету Київського художнього інституту. Після проведення конкурсу велике значення мав вибір місця. Спеціальна комісія в Києві оглянула три земельні ділянки. Найкращою та найзручнішою визнали територію поблизу Пушкінського парку, тому що тут був водогін, каналізація і, головне, можна було налагодити постачання фабрики електроенергією. Досвід будівництва Київської кінофабрики пізніше використано при зведенні аналогічних підприємств у Москві та інших містах. План будівництва затверджено того таки року, а будівництво розпочалося навесні 1927 року. Побудова велася за німецьким зразком на 40-гектарному вигоні з центральним павільйоном (110 на 40 метрів; 3600 квадратних метрів корисної площі), де можна було одночасно знімати 24 ігрові та 12 культурфільмів при напрузі 13 тисяч ампер постійного й 6 тисяч перемінного струму. Ця кінофабрика, котру заснувало ВУФКУ, як організацію, у 1928 році, на той час була найбільшою кіностудією в СРСР і забезпечувала близько половини радянського кіновиробництва.

Першим фільмом кіностудії став фільм «Ванька і Месник» режисера Акселя Лундіна та оператора А. Майнса. Це стрічка для дітей, задумана Лундіним на манер «Червоних дияволят» Івана Перестіані, про пастуха, що викрав секретні документи у ворога та рятується від карального загону завдяки червоним. Зйомки стартують 12 жовтня 1927 року й ідуть уночі, бо вдень закінчується будівництво павільйонів. На екрани «Ванька і Месник» виходить у 1928 році. Ще цього таки року було знято дві короткометражні художньо-документальні стрічки — «Ясла» М.Кауфмана та «Одинадцятий» Д.Вертова.

З початком зйомок перших же фільмів студія зажила повноцінним, бурхливим творчим життям. На кіностудію прийшли талановиті, вже досвідчені майстри екрану: режисери — Олександр Довженко, Арнольд Кордюм, Павло Долина, Леонід Луков, Іван Кавалерідзе, Фавст Лопатинський, Ігор Савченко; оператори — Данило Демуцький, Юрій Єкельчик, М.Топчій, Йозеф Рона, І.Шеккер, О.Панкратьєв; літератори — Микола Бажан, Олександр Корнійчук, Г.Брасюк, В.Охріменко. Це одразу ж позначилося на кількості і якості творів та на розмаїтті жанрів. У 1929 році було вже знято 10 фільмів, серед яких: історико-революційний «Джальма», дитячі «Немає перешкод» і «Сам собі Робінзон», перша екранізація твору Володимира Винниченка «Пригоди полтиника», кінонарис «Комсомолія», кіноплакат «Село Веселе», сатиричний фільм «Шкурник», неігровий художній фільм «Людина з кіноапаратом» Д.Вертова (оператор М.Кауфман), котрий було названо серед 12 найкращих документальних фільмів усіх часів на ХШ МКФ у Мангеймі, 1964 рік.

1930–1938 рр.[ред.ред. код]

13 лютого 1930 р. Раднарком СРСР ухвалив постанову «Об образовании общесоюзного объединения по кинофотопромышленности». З її виходом ВУФКУ, підпорядковане до того часу Наркомосу УСРР, уже в новій якості — як Державний український трест кінопромисловості «Українфільм» — з усіма своїми активами і пасивами перейшло до складу також новоутвореного центру — Державного всесоюзного кінофотооб'єднання «Союзкіно». Відбулося перепідпорядкування вітчизняної кінематографії центру (шляхом вилучення її зі складу республіканського Наркомосу), що значною мірою послаблювало її зв'язок з національною культурою. Кінематографія ставала заручником центру, слугувала поширенню серед широких мас відповідної ідеології. За допомогою адміністративних і фінансових важелів «Союзкіно» значною мірою впливало і на кіноосвітні процеси в Україні, причому негативно. Київська кінофабрика теж зазнала негативного впливу такої ситуації, кіновиробництво почало падати. Та все-ж 30-і роки для Київської кінофабрики були роками становлення. Майстри освоювали звук, який значно розширював можливості кіно, бо зміцнював його зв'язки з літературою, театром і музикою. Першим звуковим фільмом, знятим на кінофабриці, став фільм Дзиги Вертова «Симфонія Донбасу», 1931 р. У цей же період з'явився в кіно колір. Першою кольоровою стрічкою кіностудії став «Сорочинський ярмарок» Миколи Екка (оператори М.Кульчицький і Г.Александров), 1939 р. Кіно цього часу було найулюбленішим і найдоступнішим для народу видом мистецтва. Особливо це стосувалося фільмів, присвячених сучасності: «Контакт» Є.Косухіна, «Секрет рапіда» П.Долини, «Останній каталь» Л.Френкеля, «Італійка» Л.Лукова, «Трактористи» І.Пир'єва, «Вітер зі Сходу» та «Суворий юнак» А.Роома, «Велике життя» Л.Лукова, «Гегемон» М.Шпиковського та ін.

У цей період на кіностудії працювало багато видатниї майстрів і в області мультиплікації, наприклад, Сергій Пилипович Конончук. У 1931 році він працює художником-мультиплікатором на Київській кінофабриці «Українфільм» (тепер кіностудія імені О.Довженка), де разом з художниками І.Клебановим та Л.Крюковим бере участь у створенні мультфільму «Тук-тук та його приятель Жук» та у постановці фільму «Зарозуміле курча».

Монумент робітникам кіностудії, які загинули під час війни 1941–1945 років

1938–1957 рр.[ред.ред. код]

З 1951 року художником по костюмах та художником-постановником кіностудії ім. О. П. Довженка була Галина Нестеровська.

1953 року відбулася прем'єра екранізації «Запорожця за Дунаєм». Постановник В. Лапокниш, літературна обробка М. Рильського, головний оператор А.Мішурін, художник М.Юферов. У ролях: І.Паторжинський, М. Литвиненко-Вольгемут.

1957–2000 рр.[ред.ред. код]

В 1958 р. відзнято фільм «Сашко», режисер Євгеній Брюнчугін.

В 1958 р. відзнято фільм «Перший парубок», режисер С.Параджанов.

В 1964 р. відзнято фільм «Тіні забутих предків», режисер С.Параджанов.

В 1970 р. відзнято фільм «Білий птах з чорною ознакою» (Золота медаль VII Московського міжнародного кінофестивалю; відбіркова премія «Срібні сирени», МКФ, Соренто, Італія, 1972), режисер Ю.Іллєнко.

Після 2000 року[ред.ред. код]

Національна кіностудія художніх фільмів імені О. Довженка — це сучасне кінопідприємство, здатне вирішити найскладніші завдання при зйомках фільмів різної постановочної складності та будь-яких жанрів.

На кіностудії працюють понад 300 режисерів, операторів, художників, художників-декораторів, художників-гримерів, звукооператорів високої професійної кваліфікації.

При кіностудії функціонує Театр кіноактора, в штаті якого до 90 акторів різного віку. Багато з них мають чудові вокальні дані, володіють різними музичними інструментами.

Займаючи площу більш як 17,5 га, кіностудія має чотири знімальні павільйони. Один з них, площею 2520 кв.м, є найбільшим у Європі. Павільйон розрахований на одночасну роботу в ньому десяти знімальних груп. Ще три павільйони мають площу 775 м² кожний. В павільйонах обладнані три басейни. Є і натурний басейн, оснащений системою хвилеутворення, який дає змогу, не виїжджаючи на море, знімати морські баталії, корабельні аварії, проводити підводні зйомки, комбіновані та прямі зйомки на воді.

Окрасою території кіностудії є невеличке природне озеро, розташоване біля натурного басейну, і славнозвісний Довженківський сад, що займає понад один гектар площі.

Кіностудія має вітчизняну та зарубіжну знімальну техніку, трюк-машину, оптичний друк, повний комплект деревообробного устаткування, значну колекцію костюмів, п'ять тонательє, оснащених сучасним звукотехнічним обладнанням, арсенал вітчизняної та зарубіжної зброї, легковий та вантажний транспорт та інші, необхідні для кіновиробництва засоби і пристосування.

Основні виробничі цехи кіностудії оснащені й укомплектовані необхідною технікою, яку обслуговує висококваліфікований персонал.

Національна кіностудія імені О. Довженка являє собою підприємство з повним комплексним технологічним циклом. Разом із зйомками власних фільмів кіностудія надає послуги іншим кіно- та телекомпаніям у роботі над виробництвом їх продукції, належить до виробників національних фільмів в Україні, затверджених постановою кабінету Міністрів України від 26 січня 2011 р. N 48[1].

Внесок в розвиток українського кіно за радянської влади[ред.ред. код]

З 378 фільмів, що вийшли на екран з кіностудії імені Довженка за радянський період 1930–1991 рр., частка цілком україномовних становить 5,82%. Такі результати однозначно свідчать про русифікаторську політику. На кіностудію ім. Довженка залюбки запрошували російських акторів, а українським відводили ролі другого плану, часто для створення певного комічного антуражу. Не правда що, кіностудія не зробила жодного дубляжу іноземних фільмів на українську мову за доби СРСР, що також дискримінувало українського глядача[2], як пишуть у статті на Українській правді. У 1989 український закон про мови так налякав Госфильмофонд, що вони випустили як мінімум чотири голлівудські стрічки, дубльовані українською на к-ст. ім. Довженка: Політ навігатора “Flight of the Navigator”, Роман з камінем “Romancing the Stone”, Непритаренні шахраї “Dirty Rotten Scoundrels”, Одружено з мафією “Married to the Mob”[3].

Фільми, зняті на кіностудії ім. Довженка[ред.ред. код]

Назва Режисер Рік Назва кіностудії
Ванька і Месник Аксель Лундін 1928 Київська кінофабрика ВУФКУ
Джальма Арнольд Кордюм 1928 Київська кінофабрика ВУФКУ
Казка про Білку-хазяєчку та Мишу-лиходієчку В'ячеслав Левандовський 1928 Київська кінофабрика ВУФКУ
Одинадцятий Дзиґа Вертов 1928 Київська кінофабрика ВУФКУ
Ясла Міхаіл Кауфман 1928 Київська кінофабрика ВУФКУ
Газетярі Костянтин Болотов 1929 Київська кінофабрика ВУФКУ
Долина див Ян Печорін 1929 Київська кінофабрика ВУФКУ
Комсомолія Ян Печорін 1929 Київська кінофабрика ВУФКУ
Людина з кіноапаратом Дзиґа Вертов 1929 Київська кінофабрика ВУФКУ
Мрії, мої мрії Семен Власенко 1929 Київська кінофабрика ВУФКУ
Навесні Міхаіл Кауфман 1929 Київська кінофабрика ВУФКУ
Немає перешкод Євген Косухін 1929 Київська кінофабрика ВУФКУ
Сам собі Робінзон Лазар Френкель 1929 Київська кінофабрика ВУФКУ
Село Веселе Григорій Гричер-Чериковер 1929 Київська кінофабрика ВУФКУ
Шкідник Констянтин Болотов 1929 Київська кінофабрика ВУФКУ
Шкурник Микола Шпиковський 1929 Київська кінофабрика ВУФКУ
Як це було Леонід Могилевський 1929 Київська кінофабрика ВУФКУ
Документи епохи Леонід Могилевський 1929 Київська кінофабрика ВУФКУ
Вітер з порогів Арнольд Кордюм 1930 Київська кінофабрика «Українфільм»
Вовчі стежки Лука Ляшенко 1930 Київська кінофабрика «Українфільм»
Ентузіазм. Симфонія Донбаса Дзиґа Вертов 1930 Київська кінофабрика «Українфільм»
Життя в руках Давид Мар'ян 1930 Київська кінофабрика «Українфільм»
Земля Олександр Довженко 1930 Київська кінофабрика «Українфільм»
Зерно Лазар Бодик 1930 Київська кінофабрика «Українфільм»
Квартали передмістя Григорій Гричер-Чериковер 1930 Київська кінофабрика «Українфільм»
Колективістська весна Ян Печорін 1930 Київська кінофабрика «Українфільм»
Контакт Євген Косухін 1930 Київська кінофабрика «Українфільм»
Мірабо Арнольд Кордюм 1930 Київська кінофабрика «Українфільм»
Не затримуйте рух Павло Коломойцев 1930 Київська кінофабрика «Українфільм»
Свій хлопець Лазар Френкель 1930 Київська кінофабрика «Українфільм»
Секрет рапіду Павло Долина 1930 Київська кінофабрика «Українфільм»
Трансбалт Мирон Білинський 1930 Київська кінофабрика «Українфільм»
Хліб Микола Шпиковський 1930 Київська кінофабрика ВУФКУ
Чорні дні Павло Долина 1930 Київська кінофабрика «Українфільм»
Шашель Констянтин Болотов 1930 Київська кінофабрика «Українфільм»
Батьківщина моя – комсомол Леонід Луков 1931 Київська кінофабрика «Українфільм»
Вогні Бессемера Павло Коломойцев, Євген Косухін 1931 Київська кінофабрика «Українфільм»
Вогні над берегами Олександр Соловйов 1931 Київська кінофабрика «Українфільм»
Генеральна репетиція Мирон Білинський, Павло Коломойцев 1931 Київська кінофабрика «Українфільм»
Італійка Леонід Луков 1931 Київська кінофабрика «Українфільм»
Кінець гнилого хвоста Микола Савватєєв, Віталій Кучвальський 1931 Київська кінофабрика «Українфільм»
Корінці комуни Леонід Луков 1931 Київська кінофабрика «Українфільм»
Людина без футляра Віра Строєва 1931 Київська кінофабрика «Українфільм»
Маузолімпіада Йосиф Мурін 1931 Київська кінофабрика «Українфільм»
Нечуваний похід Міхаіл Кауфман 1931 Київська кінофабрика «Українфільм»
Останній каталь Лазар Френкель 1931 Київська кінофабрика «Українфільм»
Перший рейс Григорій Гричер-Чериковер 1931 Київська кінофабрика «Українфільм»
Полум'я гір Арнольд Кордюм 1931 Київська кінофабрика «Українфільм»
Травень у Горлівці Григорій Рошаль 1931 Київська кінофабрика «Українфільм»
Фата-моргана Борис Тягно 1931 Київська кінофабрика «Українфільм»
Фронт Олександр Соловйов 1931 Київська кінофабрика «Українфільм»
Чатуй! Павло Долина 1931 Київська кінофабрика «Українфільм»
Чорна шкіра Павло Коломойцев 1931 Київська кінофабрика «Українфільм»
Шахта 12-18 Олексій Каплер 1931 Київська кінофабрика «Українфільм»
Боротьба триває Леонід Луков 1932 Київська кінофабрика «Українфільм»
Висота №5 Фавст Лопатинський 1932 Київська кінофабрика «Українфільм»
Ешелон № … Леонід Луков 1932 Київська кінофабрика «Українфільм»
Остання ніч (Зона) Михайло Капчинський 1932 Київська кінофабрика «Українфільм»
Іван Олександр Довженко 1932 Київська кінофабрика «Українфільм»
Марш шахтарів Йосиф Мурін 1932 Київська кінофабрика «Українфільм»
Можливо завтра Дмитро Дальський, Людмила Сніжинська 1932 Київська кінофабрика «Українфільм»
На варті Борис Павлов 1932 Київська кінофабрика «Українфільм»
На заході зміни Мирон Білинський 1932 Київська кінофабрика «Українфільм»
На передових позиціях Лука Ляшенко 1932 Київська кінофабрика «Українфільм»
Негр із Шеридану Павло Коломойцев 1932 Київська кінофабрика «Українфільм»
Океан Олександр Ржешевський 1932 Київська кінофабрика «Українфільм»
Разом з батьками Лазар Френкель 1932 Київська кінофабрика «Українфільм»
Рік народження 1917-й Лазар Бодик 1932 Київська кінофабрика «Українфільм»
Свято Унірі Павло Долина 1932 Київська кінофабрика «Українфільм»
Товариш С-555 Леонід Луков 1932 Київська кінофабрика «Українфільм»
Шлях вільний Ісак Животовський 1932 Київська кінофабрика «Українфільм»
Штормова ніч Йосиф Мурін 1932 Київська кінофабрика «Українфільм»
Біла смерть Михайло Капчинський 1933 Київська кінофабрика «Українфільм»
Коліївщина Іван Кавалерідзе 1933 Київська кінофабрика «Українфільм»
Робітничо-колгоспна Іван Софронов 1933 Київська кінофабрика «Українфільм»
Роман міжгір'я Фавст Лопатинський, Павло Коломойцев 1933 Київська кінофабрика «Українфільм»
Любов Олександр Гавронський, Ольга Улицька 1933 Київська кінофабрика «Українфільм»
Степові пісні Яків Урінов 1933 Київська кінофабрика «Українфільм»
Кришталевий палац Григорій Гричер-Чериковер 1934 Київська кінофабрика «Українфільм»
Молодість Леонід Луков 1934 Київська кінофабрика «Українфільм»
Останній порт Арнольд Кордюм 1934 Київська кінофабрика «Українфільм»
Мак цвіте Йосиф Мурін 1934 Київська кінофабрика «Українфільм»
Моє Олександр Штрижак 1934 Київська кінофабрика «Українфільм»
Мурзилка в Африці Євген Горбач, Семен Гуєцький 1934 Київська кінофабрика «Українфільм»
Соловей і троянда Вадим Кодацький 1934 Київська кінофабрика, Київський кіноінститут «Українфільм»
Червона хустина Лазар Френкель 1934 Київська кінофабрика «Українфільм»
Щасливий фініш Павло Коломойцев 1934 Київська кінофабрика «Українфільм»
Аероград Олександр Довженко 1935 Мосфільм, Київська кінофабрика «Українфільм»
Дивний сад Лазар Френкель 1935 Київська кінофабрика «Українфільм»
Іван Іванович Володимир Фейнберг 1935 Київська кінофабрика «Українфільм»
Інтриган Яків Урінов 1935 Київська кінофабрика «Українфільм»
Немає коли Вадим Юнаковський 1935 Київська кінофабрика «Українфільм»
Пісні України Павло Коломойцев 1935 Київська кінофабрика «Українфільм»
Прометей Іван Кавалерідзе 1935 Київська кінофабрика «Українфільм»
Ревізор Михайло Каростін 1935 Київська кінофабрика «Українфільм»
Веснянка Віталій Кучвальський 1936 Київська кінофабрика «Українфільм»
Київ Борис Ляховський 1936 Київська кінофабрика «Українфільм»
Наталка Полтавка Іван Кавалерідзе 1936 Київська кінофабрика «Українфільм»
Справжній товариш Лазар Бодик, Абрам Окунчиков 1936 Київська кінофабрика «Українфільм»
Суворий юнак Абрам Роом 1936 Київська кінофабрика «Українфільм»
Том Сойєр Лазар Френкель 1936 Київська кінофабрика «Українфільм»
Українські пісні на екрані Іван Кавалерідзе 1936 Київська кінофабрика «Українфільм»
Якось влітку Ханан Шмаїн, Ігор Ільїнський 1936 Київська кінофабрика «Українфільм»
Я люблю Леонід Луков 1936 Київська кінофабрика «Українфільм»
Багата наречена Іван Пир'єв 1937 Київська кінофабрика «Українфільм»
Запорожець за Дунаєм Іван Кавалерідзе 1937 Київська кінофабрика «Українфільм»
Новели про героїв-льотчиків Олександр Уманський 1937 Київська кінофабрика «Українфільм»
Чий кандидат? Віктор Довбищенко, Володимир Галицький 1937 Київська кінофабрика «Українфільм»
Директор Леонід Луков 1938 Київська кінофабрика «Українфільм»
Велике життя Леонід Луков 1939 Київська кіностудія
Вершники Ігор Савченко 1939 Київська кіностудія
Винищувачі Едуард Пенцлін 1939 Київська кіностудія
Ескадрилья №5 Абрам Роом 1939 Київська кіностудія
Кубанці Матвій Володарський, Микола Красій 1939 Київська кіностудія
Сорочинський ярмарок Микола Екк 1939 Київська кіностудія
Стожари Іван Кавалерідзе 1939 Київська кінофабрика
Трактористи Іван Пир'єв 1939 Мосфильм, Київська кіностудія
Гомони містечко Микола Садкович 1939 Київська кіностудія
Щорс Олександр Довженко 1939 Київська кіностудія
Буковина, земля українська Юлія Солнцева, Лазар Бодик 1940 Київська кіностудія
Визволення Олександр Довженко, Юлія Солнцева 1940 Київська кіностудія
Вітер зі Сходу Абрам Роом 1940 Київська кіностудія
Майська ніч Микола Садкович 1940 Київська кіностудія
Макар Нечай Владімір Лєбєдєв-Шмідтгоф 1940 Київська кіностудія
П'ятий океан Ісидор Анненський 1940 Київська кіностудія
Багаття в лісі Лазар Френкель 1941 Київська кіностудія
Богдан Хмельницкий Ігор Савченко 1941 Київська кіностудія
Бойова кінозбірка №8. Три танкісти Микола Садкович 1941 Київська кіностудія
Бойова кінозбірка №8. Ніч над Белградом Леонід Луков 1941 Київська кіностудія
Мати Леонід Луков 1941 Київська кіностудія
Бойова кінозбірка №9. Квартал №14 Ігор Савченко 1942 Київська кіностудія
Бойова кінозбірка №9. Маяк Марк Донськой 1942 Київська кіностудія
Бойова кінозбірка №9. Сині скелі Володимир Браун 1942 Київська кіностудія
Бойова кінозбірка №11. Павуки Ілля Трауберг, Ігор Земгано 1942 Ашхабадська кіностудія
Бойова кінозбірка №11. Сто другий кілометр Володимир Браун 1942 Ашхабадська кіностудія
Бойова кінозбірка №11. Кар’єра лейтенанта Гоппа Микола Садкович 1942 Ашхабадська кіностудія
Музичний кінозбірник. Чарівна скрипка Алєксандр Івановський 1942 Київська кіностудія, Ашхабадська кіностудія
Музичний кінозбірник. Відкриття сезону Владімір Лєбєдєв-Шмідтгоф 1942 Київська кіностудія, Ашхабадська кіностудія
Олександр Пархоменко Леонід Луков 1942 Київська кіностудія, Ташкентська кіностудія
Партизани в степах України Ігор Савченко 1942 Київська кіностудія, Ашхабадська кіностудія
Роки молодії Григорій Гричер-Чериковер 1942 Київська кіностудія, Ашхабадська кіностудія
Як гартувалась сталь Марк Донськой 1942 Київська кіностудія, Ашхабадська кіностудія
Битва за нашу радянську Україну Юлія Солнцева, Яків Авдієнко 1943 Центральна та Українська студія кінохроніки
Райдуга Марк Донськой 1943 Київська кіностудія
В далекому плаванні Володимир Браун 1945 Київська кіностудія
Зигмунд Колосовский Сигізмунд Навроцький, Боріс Дмоховський 1945 Київська кіностудія,
Нескорені Марк Донськой 1945 Київська кіностудія
Українські мелодії Ігор Земгано 1945 Київська кіностудія, Ашхабадська кіностудія
Центр нападу Семен Дерев'янський, Ігор Земгано 1946 Київська кіностудія
Голубі дороги Володимир Браун 1947 Київська кіностудія
Подвиг розвідника Борис Барнет 1947 Київська кіностудія
Третій удар Ігор Савченко 1948 Київська кіностудія
В мирні дні Володимир Браун 1950 Київська кіностудія
Щедре літо Борис Барнет 1950 Київська кіностудія
Тарас Шевченко Ігор Савченко 1951 Київська кіностудія
В степах України Гнат Юра, Тимофій Левчук 1952 Київська кіностудія
Нерозлучні друзі Василь Журавльов 1952 Київська кіностудія
Вкрадене щастя Ісак Шмарук, Гнат Юра 1952 Київська кіностудія
Доля Марини Ісак Шмарук, Віктор Івченко 1953 Київська кіностудія
Калиновий гай Тимофій Левчук 1953 Київська кіностудія
Запорожець за Дунаєм Василь Лапокниш 1953 Київська кіностудія
Команда з нашої вулиці Олексій Маслюков 1953 Київська кіностудія
Концерт майстрів українського мистецтва Борис Барнет 1953 Київська кіностудія
Максимко Володимир Браун 1952 Київська кіностудія
Мартин Боруля Олексій Швачко 1953 Київська кіностудія
Наші чемпіони Марк Донськой 1953 Київська кіностудія
Тарапунька і Штепсель під хмарами Юхим Березін 1953 Київська кіностудія
Андрієш Яків Базелян, Сергій Параджанов 1954 Київська кіностудія
Богатир» іде в Марто Євген Брюнчугін, Сигізмунд Навроцький 1954 Київська кіностудія
Земля Амвросіий Бучма, Олексій Швачко 1954 Київська кіностудія
Командир корабля Володимир Браун 1954 Київська кіностудія
Над Черемошем Григорій Крикун 1954 Київська кіностудія
Назар Стодоля Віктор Івченко 1954 Київська кіностудія
Тривожна молодість Олександр Алов, Володимир Наумов 1954 Київська кіностудія
Вогнище безсмертя Аркадій Народицький 1955 Київська кіностудія
Зірки на крилах Ісак Шмарук 1955 Київська кіностудія
Лимерівна Василь Лапокниш 1955 Київська кіностудія
Мати Марк Донськой 1955 Київська кіностудія
Матрос Чижик Володимир Браун 1955 Київська кіностудія
Одного чудового дня Михайло Слуцький 1955 Київська кіностудія
Педагогічна поема Мечислава Маєвська, Олексій Маслюков 1955 Київська кіностудія
Полум'я гніву Тимофій Левчук 1955 Київська кіностудія
Пригоди з піджаком Тарапуньки Віктор Іванов 1955 Київська кіностудія
Шляхи і долі Яків Базелян 1955 Київська кіностудія
Без вісти пропавший Ісак Шмарук 1956 Київська кіностудія
Головний проспект Леонід Естрін 1956 Київська кіностудія
Дівчина з маяка Григорій Крикун 1956 Київська кіностудія
Діти сонця Олексій Швачко 1956 Київська кіностудія
Долина синіх скель Микола Красій 1956 Київська кіностудія
Є такий хлопець Віктор Івченко 1956 Київська кіностудія
Іван Франко Тимофій Левчук 1956 Київська кіностудія
Коли співають солов'ї Євген Брюнчугін 1956 Київська кіностудія
Кривавий світанок Олексій Швачко 1956 Київська кіностудія
Мальва Володимир Браун 1956 Київська кіностудія
Море кличе Володимир Браун 1956 Київська кіностудія
Павел Корчагин Олександр Алов, Володимир Наумов 1956 Київська кіностудія
Пісні над Дніпром Олексій Мішурін, Вахтанг Вронський 1956 Київська кіностудія
Далеке й близьке Олександр Козир, Микола Макаренко 1957 Кіностудія ім. Довженка
Дорогою ціною Марк Донськой 1957 Кіностудія ім. Довженка
Круті сходи Сигізмунд Навроцький 1957 Кіностудія ім. Довженка
Ластівка Григорій Ліпшиць 1957 Київська кіностудія
Любов на світанні Бенедикт Норд, Олексій Швачко 1957 Кіностудія ім. Довженка
Мораль пани Дульской Леонід Варпаховський, Олексій Швачко 1957 Кіностудія ім. Довженка
Народжені бурею Яків Базелян, Артур Войтецький 1957 Кіностудія ім. Довженка
Партизанська іскра Мечислава Маєвська, Олексій Маслюков 1957 Кіностудія ім. Довженка
Під золотим орлом Марія Афанасьєва 1957 Кіностудія ім. Довженка
Правда Віктор Добровольський, Ісак Шмарук 1957 Кіностудія ім. Довженка
Штепсель одружує Тарапуньку Юхим Березін 1957 Кіностудія ім. Довженка
Весела змова Володимир Ляховецький 1958 Кіностудія ім. Довженка
Вогненний міст Григорій Крикун, Михайло Романов 1958 Кіностудія ім. Довженка
Голуба стріла Леонід Естрін 1958 Кіностудія ім. Довженка
Гори, моя зоре Анатолій Слісаренко 1958 Кіностудія ім. Довженка
Григорій Сковорода Іван Кавалерідзе 1958 Кіностудія ім. Довженка
Гроза над полями Микола Красій, Юрій Лисенко 1958 Кіностудія ім. Довженка
Киянка Тимофій Левчук 1958 Кіностудія ім. Довженка
Кінець Чирви-Козиря Василь Лапокниш 1958 Кіностудія ім. Довженка
Лілея Вахтанг Вронський, Василь Лапокниш 1958 Кіностудія ім. Довженка
НП — Надзвичайна подія Віктор Івченко 1958 Кіностудія ім. Довженка
Перший парубок Сергій Параджанов, Анатолій Слісаренко 1958 Кіностудія ім. Довженка
Повість наших днів Олексій Маслюков 1958 Кіностудія ім. Довженка
Прапори на баштах Аркадій Народицький 1958 Кіностудія ім. Довженка
Простая вещь Тамаз Меліава 1958 Кіностудія ім. Довженка
Сашко Євген Брюнчугін 1958 Кіностудія ім. Довженка
Сватання на Гончарівці Ігор Земгано 1958 Кіностудія ім. Довженка
Сто тисяч Гнат Юра, Віктор Іванов 1958 Кіностудія ім. Довженка
Верховино, мати моя Аркадій Народицький 1959 Кіностудія ім. Довженка
Веселка Микола Літус 1959 Кіностудія ім. Довженка
Його покоління Ігор Бжеський, Карл Гаккель 1959 Кіностудія ім. Довженка
Іванна Віктор Івченко 1959 Кіностудія ім. Довженка
Капела «Думка» Сергій Параджанов 1959 Кіностудія ім. Довженка
Катя-Катюша Григорій Ліпшиць 1959 Кіностудія ім. Довженка
Коли починається юність Анатолій Слісаренко 1959 Кіностудія ім. Довженка
Літа молодії Олексій Мішурін 1959 Кіностудія ім. Довженка
Мандрівка в молодість Володимир Крайниченко, Григорій Ліпшиць 1959 Кіностудія ім. Довженка
Чумацький шлях Ісак Шмарук 1959 Кіностудія ім. Довженка
Небо кличе Олександр Козир, Михайло Карюков 1959 Кіностудія ім. Довженка
Олекса Довбуш Віктор Іванов 1959 Кіностудія ім. Довженка
Це було навесні Артур Войтецький, Карл Гаккель 1959 Кіностудія ім. Довженка
Борис Романицький Віталій Кучвальський 1960 Кіностудія ім. Довженка
Далеко від Батьківщини Олексій Швачко 1960 Кіностудія ім. Довженка
Звичайна історія Ігор Земгано, Микола Літус 1960 Кіностудія ім. Довженка
Золоті руки Олександр Николенко, Олексій Панкратьєв, Сергій Параджанов 1960 Кіностудія ім. Довженка
Фортеця на колесах Олег Ленціус 1960 Кіностудія ім. Довженко
Кров людська — не водиця Микола Макаренко 1960 Кіностудія ім. Довженко
Летючий корабель Артур Войтецький, Михайло Юферов 1960 Кіностудія ім. Довженко
Літак відлітає о 9-й Юрій Лисенко 1960 Кіностудія ім. Довженко
Люди моєї долини Сигізмунд Навроцький 1960 Кіностудія ім. Довженко
Мар'ян Крушельницький Володимир Ляховецький 1960 Кіностудія ім. Довженко
Наследники Тимофій Левчук 1960 Кіностудія ім. Довженко
Наталія Ужвій Сергій Параджанов 1960 Кіностудія ім. Довженко
Роман і Франческа Володимир Денисенко 1960 Кіностудія ім. Довженко
Рятуйте наші душі Олексій Мішурін 1960 Кіностудія ім. Довженко
Артист з Коханівки Григорій Ліпшиць 1961 Кіностудія ім. Довженко
Дмитро Горицвіт Микола Макаренко 1961 Кіностудія ім. Довженко
З днем народження Мечислава Маєвська, Олексій Маслюков 1961 Кіностудія ім. Довженко
За двома зайцями Віктор Іванов 1961 Кіностудія ім. Довженко
Здрастуй, Гнате! Віктор Івченко 1961 Кіностудія ім. Довженко
Лісова пісня Віктор Івченко 1961 Кіностудія ім. Довженко
Літа дівочі Леонід Естрін 1961 Кіностудія ім. Довженко
Морська чайка Євген Брюнчугін 1961 Кіностудія ім. Довженко
На крилах пісні Валентин Пархоменко 1961 Кіностудія ім. Довженко
Повія] Іван Кавалерідзе 1961 Кіностудія ім. Довженко
Радість моя Ігор Вєтров, Микола Мащенко 1961 Кіностудія ім. Довженко
Українська рапсодія Сергій Параджанов 1961 Кіностудія ім. Довженко
В мертвій петлі Микола Ільїнський 1962 Кіностудія ім. Довженко
Закон Антарктиди Тимофій Левчук 1962 Кіностудія ім. Довженко
Їхали ми, їхали Юрій Тимошенко, Юхим Березін 1962 Кіностудія ім. Довженко
Квітка на камені (Ніхто так не кохав) Сергій Параджанов 1962 Кіностудія ім. Довженко
Ми, двоє чоловіків Юрій Лисенко 1962 Кіностудія ім. Довженко
Мовчать тільки статуї Володимир Денисенко 1962 Кіностудія ім. Довженко
Серед добрих людей Анатолій Буковський 1962 Кіностудія ім. Довженко
Бджоли і люди Олександр Свєтлов 1963 Кіностудія ім. Довженко
Королева бензоколонки Олексій Мішурін, Микола Літус 1963 Кіностудія ім. Довженко
Кюди не все знають Микола Макаренко 1963 Кіностудія ім. Довженко
Наймичка Василь Лапокниш, Ірина Молостова 1963 Кіностудія ім. Довженко
Новели Красного дому Ігор Вєтров, Микола Мащенко 1963 Кіностудія ім. Довженко
Рибки захотілося Микола Шейко 1963 Кіностудія ім. Довженко
Серебряный тренер Віктор Івченко 1963 Кіностудія ім. Довженко
Стежки-дорожки Олег Борисов, Артур Войтецький 1963 Кіностудія ім. Довженко
Трое суток после бессмертия Володимир Довгань 1963 Кіностудія ім. Довженко
Бухта Єлєни Марко Ковальов, Леонід Естрін 1964 Кіностудія ім. Довженко
Зачарована Десна Юлія Солнцева 1964 Кіностудія ім. Довженко
Зірка балету Олексій Мішурін 1964 Кіностудія ім. Довженко
Казка про Хлопчиша-Кибальчиша Євген Шерстобитов 1964 Кіностудія ім. Довженко
Калиновий гай Тимофій Левчук 1964 Київська кіностудія
Карти Роллан Сергієнко 1964 Кіностудія ім. Довженко
Ключі від неба Віктор Іванов 1964 Кіностудія ім. Довженко
Космічний сплав Тимофій Левчук 1964 Кіностудія ім. Довженко
Лушка Леопольд Безкодарний, Ігор Самборський 1964 Кіностудія ім. Довженко
Повернення Вероніки Вадим Іллєнко, Ігор Болгарин 1964 Кіностудія ім. Довженко
Повість про Пташкіна Борис Крижанівський 1964 Кіностудія ім. Довженко
Сон Володимир Денисенко 1964 Кіностудія ім. Довженко
Сумка, повна сердець Анатолій Буковський 1964 Кіностудія ім. Довженко
Тіні забутих предків (фільм) Сергій Параджанов 1964 Кіностудія ім. Довженко
Фараони Ісак Шмарук, Гнат Юра 1964 Київська кіностудія
Акваланги на дні Євген Шерстобитов 1965 Кіностудія ім. Довженко
Гадюка Віктор Івченко 1965 Кіностудія ім. Довженко
Дня літні Микола Літус, Леонід Ризін 1965 Кіностудія ім. Довженко
До уваги громадян і організацій Артур Войтецький 1965 Кіностудія ім. Довженко
Загибель ескадри Володимир Довгань 1965 Кіностудія ім. Довженко
Криниця для спраглих Юрій Іллєнко 1965 Кіностудія ім. Довженко
Місяць травень Григорій Ліпшиць 1965 Кіностудія ім. Довженко
Над нами Південний хрест Вадим Іллєнко, Ігор Болгарин 1965 Кіностудія ім. Довженко
Нема невідомих солдатів Суламіф Цибульник 1965 Кіностудія ім. Довженко
Перевірено — мін немає Юрій Лисенко, Здравко Велимирович 1965 Кіностудія ім. Довженко/ Ловченфільм (Югославія)
Ракети не повинні злетіти Олексій Швачко, Антон Тимонішин 1965 Кіностудія ім. Довженко
Хочу вірити Микола Мащенко 1965 Кіностудія ім. Довженко
Бур'ян Анатолій Буковський 1966 Кіностудія ім. Довженко
Всюди є небо Микола Мащенко 1966 Кіностудія ім. Довженко
Два роки над прірвою Тимофій Левчук 1966 Кіностудія ім. Довженко
Їх знали тільки в обличчя Антон Тимонішин 1966 Кіностудія ім. Довженко
Київські фрески Сергій Параджанов 1961 Кіностудія ім. Довженко
На самоті з ніччю Станіслав Третьяков, Борис Силаєв 1966 Кіностудія ім. Довженко
Острів юності Юрій Слупський, Борис Шиленко 1966 Кіностудія ім. Довженко
Проверено — мин нет З. Велимирович 1966 Кіностудія ім. Довженко
Хто повернеться — долюбить Леонід Осика 1966 Кіностудія ім. Довженко
Берег надії Микола Вінграновський 1967 Кіностудія ім. Довженко
Великий клопіт через маленького хлопчика Олександр Муратов, Веніамін Васильківський 1967 Кіностудія ім. Довженко
Дві смерті Володимир Горпенко 1967 Кіностудія ім. Довженко
Десятий крок Віктор Івченко 1967 Кіностудія ім. Довженко
Зайвий хліб Віктор Гов'яда 1967 Кіностудія ім. Довженко
Київські мелодії Ігор Самборський 1967 Кіностудія ім. Довженко
Кіно України Ісак Шмарук 1967 Кіностудія ім. Довженко
Лють Микола Ільїнський 1967 Кіностудія ім. Довженко
Непосиди Віктор Іванов, Аркадій Народицький 1967 Кіностудія ім. Довженко
Туманность Андромеды Євген Шерстобитов 1967 Кіностудія ім. Довженко
Цыган Євген Матвєєв 1967 Кіностудія ім. Довженко
Анничка Борис Івченко 1968 Кіностудія ім. Довженко
Березова бувальщина Василь Ілляшенко 1968 Кіностудія ім. Довженко
Білі хмари Роллан Сергієнко 1968 Кіностудія ім. Довженко
Весільні дзвони Ісак Шмарук 1968 Кіностудія ім. Довженко
Вечер накануне Івана Купала Юрій Іллєнко 1968 Кіностудія ім. Довженко
Втікач з Янтарного Євген Брюнчугін, Ігор Вєтров 1968 Кіностудія ім. Довженко
Гольфстрім Володимир Довгань 1968 Кіностудія ім. Довженко
Дитина Микола Мащенко 1968 Кіностудія ім. Довженко
Дімка розсердився Григорій Ліпшиць 1968 Кіностудія ім. Довженко
Дімка-велогонщик Ісак Шмарук 1968 Кіностудія ім. Довженко
Експеримент доктора Абста Антон Тимонішин 1968 Кіностудія ім. Довженко
З нудьги Артур Войтецький 1968 Кіностудія ім. Довженко
Камінний хрест Леонід Осика 1968 Кіностудія ім. Довженко
Карантин Суламіф Цибульник 1968 Кіностудія ім. Довженко
Маленький шкільний оркестр Олександр Муратов, Микола Рашеєв 1968 Кіностудія ім. Довженко
На Київському напрямку Володимир Денисенко 1968 Кіностудія ім. Довженко
Помилка Оноре де Бальзака Тимофій Левчук 1968 Кіностудія ім. Довженко
Розвідники Олексій Швачко, Ігор Самборський 1968 Кіностудія ім. Довженко
Важкий колос Володимир Денисенко 1969 Кіностудія ім. Довженко
Варчина земля Анатолій Буковський 1969 Кіностудія ім. Довженко
Вулиця тринадцяти тополь Віктор Іванов, Аркадій Народицький 1969 Кіностудія ім. Довженко
Де 0-42? Олег Ленціус 1969 Кіностудія ім. Довженко
Дума про Британку Микола Вінграновський 1969 Кіностудія ім. Довженко
Комісари Микола Мащенко 1969 Кіностудія ім. Довженко
Ми з України Василь Ілляшенко 1969 Кіностудія ім. Довженко
Острів Вовчий Микола Ільїнський 1969 Кіностудія ім. Довженко
Падав іній Віктор Івченко 1969 Кіностудія ім. Довженко
Поштовий роман Євген Матвєєв 1969 Кіностудія ім. Довженко
В тридев'ятому царстві Євген Шерстобітов 1970 Кіностудія ім. Довженко
В'язні Бомона Жорж Журибіда, Юрій Лисенко 1970 Кіностудія ім. Довженко
Голубе і зелене Віктор Гресь 1970 Кіностудія ім. Довженко
Дивитися в очі Володимир Луговський 1970 Кіностудія ім. Довженко
Крутий горизонт Василь Ілляшенко 1970 Кіностудія ім. Довженко
Мир хатам, війна палацам Ісак Шмарук 1970 Кіностудія ім. Довженко
Назад дороги немає Григорій Ліпшиц 1970 Кіностудія ім. Довженко
Назвіть ураган «Марією»" Володимир Довгань 1970 Кіностудія ім. Довженко
Олеся Борис Івченко 1970 Кіностудія ім. Довженко
Пізня дитина Констянтин Єршов 1970 Кіностудія ім. Довженко
Шлях до серця Віктор Івченко 1970 Кіностудія ім. Довженко
Сеспель Володимир Савєлєв 1970 Кіностудія ім. Довженко
Чи вмієте ви жити? Олександр Муратов 1970 Кіностудія ім. Довженко
Білий птах з чорною ознакою Юрій Іллєнко 1971 Кіностудія ім. Довженко
Бумбараш Микола Рашеєв, Аркадій Народицький 1971 Кіностудія ім. Довженко
Де ви, лицарі? Леонід Биков 1971 Кіностудія ім. Довженко
Жива вода Григорій Кохан 1971 Кіностудія ім. Довженко
Захар Беркут Леонід Осика 1971 Кіностудія ім. Довженко
Зозуля з дипломом Вадим Іллєнко, Ігор Самборський 1971 Кіностудія ім. Довженко
Зоряний цвіт Микола Ільїнський 1971 Кіностудія ім. Довженко
Іду до тебе Микола Мащенко 1971 Кіностудія ім. Довженко
Інспектор карного розшуку Суламіф Цибульник 1971 Кіностудія ім. Довженко
Лада з країни Берендеїв Анатолій Буковський 1971 Кіностудія ім. Довженко
Лише три тижні Микола Літус 1971 Кіностудія ім. Довженко
Людина в прохідному дворіе Марк Орлов 1971 Кіностудія ім. Довженко
Нина Віталій Кондратов, Олексій Швачко 1971 Кіностудія ім. Довженко
Осяяння/ Озарение Володимир Денисенко 1971 Кіностудія ім. Довженко
Родина Коцюбинських Тимофій Левчук 1971 Кіностудія ім. Довженко
Сердце Бонивура Марк Орлов 1971 Кіностудія ім. Довженко
Тронка Артур Войтецький 1971 Кіностудія ім. Довженко
Хлеб и соль Григорій Кохан 1971 Кіностудія ім. Довженко
Балада про мужність Володимир Савєлєв 1972 Кіностудія ім. Довженко
Веселі Жабокричі Віктор Іванов 1972 Кіностудія ім. Довженко
Випадкова адреса Ігор Вєтров 1972 Кіностудія ім. Довженко
Віра, Надія, Любов Ісак Шмарук 1972 Кіностудія ім. Довженко
Довга дорога в короткий день Тимофій Левчук 1972 Кіностудія ім. Довженко
Довіра Микола Ільїнський 1972 Кіностудія ім. Довженко
Жодного дня без пригод Ігор Вєтров 1972 Кіностудія ім. Довженко
Заячий заповідник Микола Рашеєв 1972 Кіностудія ім. Довженко
Лаври Володимир Горпенко 1972 Кіностудія ім. Довженко
Наперекір усьому Юрій Іллєнко 1972 Кіностудія ім. Довженко/ Філмскі студіо Титоград (Югославія)
Нічний мотоцикліст Юрій Слупский 1972 Кіностудія ім. Довженко
Пропала грамота Борис Івченко 1972 Кіностудія ім. Довженко
Сімнадцятий трансатлантичний Володимир Довгань 1972 Кіностудія ім. Довженко
Хованка біля червоного каміння Григорій Кохан 1972 Кіностудія ім. Довженко
Тільки ти Євген Шерстобітов 1972 Кіностудія ім. Довженко
Абітурієнтка Олексій Мішурін 1973 Кіностудія ім. Довженко
Адреса вашого дому Євген Хринюк 1973 Кіностудія ім. Довженко
Будні карного розшуку Суламіф Цибульник 1973 Кіностудія ім. Довженко
В бій ідуть тільки «старі» Леонід Биков 1973 Кіностудія ім. Довженко
Вогонь Юрій Лисенко 1973 Кіностудія ім. Довженко
Дід лівого крайнього Леонід Осика 1973 Кіностудія ім. Довженко
Ефект Ромашкіна Роман Балаян 1973 Кіностудія ім. Довженко
Коли людина посміхнулась Борис Івченко 1973 Кіностудія ім. Довженко
Не мине й року Леопольд Безкодарний 1973 Кіностудія ім. Довженко
Новосілля Василь Ілляшенко 1973 Кіностудія ім. Довженко
Повість про жінку Володимир Денисенко 1973 Кіностудія ім. Довженко
Старий замок Олександр Муратов, Михайло Бєліков 1973 Кіностудія ім. Довженко
Черный капитан Олег Ленціус 1973 Кіностудія ім. Довженко
Анна і командор Євген Хринюк 1974 Кіностудія ім. Довженко
Біле коло Юрій Лисенко 1974 Кіностудія ім. Довженко
Важкі поверхи Віталій Кондратов, Юрій Слупський 1974 Кіностудія ім. Довженко
Весілля Радомир Шаранович 1974 Кіностудія ім. Довженко/ Філмскі студіо Титоград (Югославія)
Гуси-лебеді летять Олександр Муратов 1974 Кіностудія ім. Довженко
Друге дихання Ісак Шмарук 1974 Кіностудія ім. Довженко
Земні та небесні пригоди Ігор Вєтров 1974 Кіностудія ім. Довженко
Каждый вечер после работы Констянтин Єршов 1974 Кіностудія ім. Довженко
Лицар Вася Володимир Попков 1974 Кіностудія ім. Довженко
Мріяти і жити Юрій Іллєнко 1974 Кіностудія ім. Довженко
Народжені танцем Павло Вірський, Алла Сурикова 1974 Кіностудія ім. Довженко
Ні пуху, ні пера Віктор Іванов 1974 Кіностудія ім. Довженко
Особисте життя Володимир Довгань 1974 Кіностудія ім. Довженко
Поцілунок Чаніти Євген Шерстобітов 1974 Кіностудія ім. Довженко
Тайна партизанской землянки Юрій Збанацький 1974 Кіностудія ім. Довженко
Білий башлик Володимир Савєлєв 1975 Кіностудія ім. Довженко
Втеча з палацу Микола Малецький, Володимир Попков 1975 Кіностудія ім. Довженко
Дума о Ковпаке Тимофій Левчук 1975 Кіностудія ім. Довженко
Як гартувалась сталь Микола Мащенко 1975 Кіностудія ім. Довженко
Канал Владімір Бортко 1975 Кіностудія ім. Довженко
Каштанка Роман Балаян 1975 Кіностудія ім. Довженко
Марина Борис Івченко 1975 Кіностудія ім. Довженко
Не віддавай королеву! Олег Ленціус 1975 Кіностудія ім. Довженко
Небо-земля-небо Анатолій Буковський 1975 Кіностудія ім. Довженко
Переходимо до любові Олексій Мішурін, Олег Фіалко 1975 Кіностудія ім. Довженко
Ральфе, здраствуй! (Боцман) Валерій Сивак 1975 Кіностудія ім. Довженко
Ральфе, здраствуй! (Здраствуй, Ральфе) Михайло Бєліков 1975 Кіностудія ім. Довженко
Ральфе, здраствуй! (Чіп) В'ячеслав Криштофович 1975 Кіностудія ім. Довженко
Там вдали, за рекой Михайло Іллєнко 1975 Кіностудія ім. Довженко
Это было в Межгорье Мунід Закіров 1975 Кіностудія ім. Довженко
Юркины рассветы Микола Ільїнський 1975 Кіностудія ім. Довженко
Я больше не буду Євген Шерстобітов 1975 Кіностудія ім. Довженко
Ати-бати, йшли солдати… Леонід Биков 1976 Кіностудія ім. Довженко
Бути братом Григорій Ліпшиц 1976 Кіностудія ім. Довженко
Ви Петька не бачили? Валентин Попов 1976 Кіностудія ім. Довженко
Від і до Олексій Мішурін 1976 Кіностудія ім. Довженко
Еквілібрист Леонід Нечаєв 1976 Кіностудія ім. Довженко
Місце спринтера вакантне Анатолій Іванов 1976 Кіностудія ім. Довженко
Не плач, дівчино Євген Шерстобітов 1976 Кіностудія ім. Довженко
Пам'ять землі Борис Савченко 1976 Кіностудія ім. Довженко
Припустимо — ти капітан Алла Сурикова 1976 Кіностудія ім. Довженко
Така вона, гра Володимир Попков 1976 Кіностудія ім. Довженко
Тривожний місяць вересень Леонід Осика 1976 Кіностудія ім. Довженко
Хвилі Чорного моря В'ячеслав Криштофович, Артур Войтецький, Олег Гойда 1976 Кіностудія ім. Довженко, ТО Луч
Весь світ в очах твоїх Станіслав Клименко, Іван Симоненко 1977 Кіностудія ім. Довженко
Відлюдько Роман Балаян 1977 Кіностудія ім. Довженко
Єралашний рейс Олег Фіалко 1977 Кіностудія ім. Довженко
За п'ять секунд до катастрофи Анатолій Іванов 1977 Кіностудія ім. Довженко
Завтра вистава Юрій Тупицький 1977 Кіностудія ім. Довженко
Запрошення до танцю Володимир Савєлєв 1977 Кіностудія ім. Довженко
На короткій хвилі Михайло Бєліков 1977 Кіностудія ім. Довженко
Народжена революцією Григорій Кохан 1977 Кіностудія ім. Довженко
Перед екзаменом В'ячеслав Криштофович 1977 Кіностудія ім. Довженко
Право на любов Анатолій Слісаренко 1977 Кіностудія ім. Довженко
Р. В. С. Олексій Мороз 1977 Кіностудія ім. Довженко
Рідні Микола Ільїнський 1977 Кіностудія ім. Довженко
Щедрий вечір Олександр Муратов 1977 Кіностудія ім. Довженко
Алтунін приймає рішення Олег Ленціус 1978 Кіностудія ім. Довженко
Бачу ціль Сурен Шахбазян 1978 Кіностудія ім. Довженко
Блакитні блискавки Ісак Шмарук 1978 Кіностудія ім. Довженко
Будьте напоготові, ваша високосте! Володимир Попков 1978 Кіностудія ім. Довженко
Віщує перемогу Валерій Сивак 1978 Кіностудія ім. Довженко
День перший день останній Юрій Ляшенко 1978 Кіностудія ім. Довженко
Дивертисмент Володимир Савєлєв 1978 Кіностудія ім. Довженко
Дипломати мимоволі Олексій Мішурін 1978 Кіностудія ім. Довженко
За все у відповіді Віталій Кондратов, Юлій Слупський 1978 Кіностудія ім. Довженко
Королі і капуста Микола Рашеєв 1978 Кіностудія ім. Довженко
Любаша Олександр Муратов 1978 Кіностудія ім. Довженко
Море Леонід Осика 1978 Кіностудія ім. Довженко
Напередодні прем'єри Олег Гойда 1978 Кіностудія ім. Довженко
Незрима робота Михайло Бєліков 1978 Кіностудія ім. Довженко
Незручна людина Володимир Довгань 1978 Кіностудія ім. Довженко
Під сузір'ям Близнюків Борис Івченко 1978 Кіностудія ім. Довженко
Підпільний обком діє Анатолій Буковський 1978 Кіностудія ім. Довженко
Пробивной человек Олександр Борисов 1978 Кіностудія ім. Довженко
Свято печеної картоплі Юрій Іллєнко 1978 Кіностудія ім. Довженко
Тачанка с юга Євген Шерстобітов 1978 Кіностудія ім. Довженко
Біла тінь Євген Хринюк, Оксана Лисенко 1979 Кіностудія ім. Довженко
Бунтівний «Оріон» Євген Шерстобітов 1979 Кіностудія ім. Довженко
Вавилон XX Іван Миколайчук 1979 Кіностудія ім. Довженко
Важка вода Леопольд Безкодарний 1979 Кіностудія ім. Довженко
Вигідний контракт Володимир Савєлєв 1979 Кіностудія ім. Довженко
Впізнай мене Володимир Попков 1979 Кіностудія ім. Довженко
Встреча Олександр Ітигілов 1979 Кіностудія ім. Довженко
Дощ у чужому місті Володимир Горпенко, Михайло Рєзникович 1979 Кіностудія ім. Довженко
Чекайте зв'язкового Отар Коберідзе 1979 Кіностудія ім. Довженко
Женці Володимир Денисенко 1979 Кіностудія ім. Довженко
Київські зустрічі (В останні дні літа) Сільвія Сергєйчикова 1979 Кіностудія ім. Довженко
Київські зустрічі (Дотик) Борис Шиленко 1979 Кіностудія ім. Довженко
Київські зустрічі (Затяжний стрибок) Микола Засєєв-Руденко 1979 Кіностудія ім. Довженко
Київські зустрічі (Сімейна драма") Юрій Жариков 1979 Кіностудія ім. Довженко
Київські зустрічі (Я вас зустрів …) Валентин Фещенко 1979 Кіностудія ім. Довженко
Мій генерал Андрій Бенкендорф 1979 Кіностудія ім. Довженко
Оглядини Віктор Іванов 1979 Кіностудія ім. Довженко
Поезда революции 1979 Кіностудія ім. Довженко
Поїздка через місто (Любов під псевдонімом) Микола Засєєв-Руденко 1979 Кіностудія ім. Довженко
Поїздка через містод Андрій Бенкендорф 1979 Кіностудія ім. Довженко
Пробивна людина Олег Фіалко 1979 Кіностудія ім. Довженко
Розколоте небо Анатолій Іванов 1979 Кіностудія ім. Довженко
Смужка нескошених диких квітів Юрій Іллєнко 1979 Кіностудія ім. Довженко
Алые погоны Олег Гойда 1980 Кіностудія ім. Довженко
Беремо все на себе Євген Шерстобітов 1980 Кіностудія ім. Довженко
Від Бугу до Вісли Тимофій Левчук 1980 Кіностудія ім. Довженко
Візит у Ковалівку Анатолій Буковський 1980 Кіностудія ім. Довженко
Дачна поїздка сержанта Цибулі Микола Літус 1980 Кіностудія ім. Довженко
Дивна відпустка Ігор Вєтров, Микола Засєєв-Руденко 1980 Кіностудія ім. Довженко
Довгі дні, короткі тижні Семен Винокуров, Володимир Попков 1980 Кіностудія ім. Довженко
Дрібниці життя В'ячеслав Криштофович 1980 Кіностудія ім. Довженко
Дударики Станіслав Клименко 1980 Кіностудія ім. Довженко
Жду и надеюсь С. Шахбазян 1980 Кіностудія ім. Довженко
Київські зустрічі (Зупинись, мить …) Віктор Жилко 1980 Кіностудія ім. Довженко
Копилка Михайло Грігорев 1980 Кіностудія ім. Довженко
Лісова пісня. Мавка Юрій Іллєнко 1980 Кіностудія ім. Довженко
Мерседес тікає від погоні Юрій Ляшенко 1980 Кіностудія ім. Довженко
Мільйони Ферфакса Микола Ільїнський 1980 Кіностудія ім. Довженко
Овід/ Овод Микола Мащенко 1980 Кіностудія ім. Довженко
Оповіді про кохання Артур Войтецький 1980 Кіностудія ім. Довженко
Платон мені друг Віктор Шкурін 1980 Кіностудія ім. Довженко
Поїзд надзвичайного призначення Володимир Шевченко 1980 Кіностудія ім. Довженко
Пора літніх гроз Анатолій Буковський 1980 Кіностудія ім. Довженко
Прем'єра в Соснівці Аркадій Мікульський 1980 Кіностудія ім. Довженко
Продається ведмежа шкура Олександр Ітигілов 1980 Кіностудія ім. Довженко
Чорна курка, або Підземні жителі Віктор Гресь 1980 Кіностудія ім. Довженко
Будемо чекати, повертайся! Микола Малецький 1981 Кіностудія ім. Довженко
Високий перевал Володимир Денисенко 1981 Кіностудія ім. Довженко
Два дні у грудні Борис Івченко 1981 Кіностудія ім. Довженко
Жінки жартують серйозно Констянтин Єршов 1981 Кіностудія ім. Довженко
Зелений вогонь кози Анатолій Матешко 1981 Кіностудія ім. Довженко
Історія одного кохання Артур Войтецький 1981 Кіностудія ім. Довженко
Капіж Андрій Бенкендорф 1981 Кіностудія ім. Довженко
Мужність/ Мужество Борис Савченко 1981 Кіностудія ім. Довженко
Неспокійне літо/ Беспокойное лето Ярослав Ланчак 1981 Кіностудія ім. Довженко
Ніч коротка Михайло Бєліков 1981 Кіностудія ім. Довженко
Останній гейм Юрій Слупський 1981 Кіностудія ім. Довженко
Під свист куль Борис Шиленко 1981 Кіностудія ім. Довженко
Ранок за вечір мудріший Олександр Муратов 1981 Кіностудія ім. Довженко
Така пізня, така тепла осінь Іван Миколайчук 1981 Кіностудія ім. Довженко
Яблоко на ладони Микола Рашеєв 1981 Кіностудія ім. Довженко
рослав Мудрый Григорій Кохан 1981 Кіностудія ім. Довженко
Без року тиждень Микола Засєєв-Руденко 1982 Кіностудія ім. Довженко
Голос пам'яті Віктор Жилко 1982 Кіностудія ім. Довженко/ Мосфільм — ЕМТО Дебют
Гонки по вертикалі Олександр Муратов 1982 Кіностудія ім. Довженко
Грачі Констянтин Єршов 1982 Кіностудія ім. Довженко
Знайди свій дім Юрій Тупицький 1982 Кіностудія ім. Довженко
Зоряне відрядження Борис Івченко 1982 Кіностудія ім. Довженко
Інспектор Лосев/ Инспектор Лосев Олег Гойда 1982 Кіностудія ім. Довженко
Казнить не представляется возможным Ісак Шмарук 1982 Кіностудія ім. Довженко
Ніжність до ревучого звіра/ Нежность кревущему зверю Володимир Попков, Станіслав Третьяков 1982 Кіностудія ім. Довженко
Побачення/ Свидание Олександр Ітигілов 1982 Кіностудія ім. Довженко
Повернення Баттерфляй/ Возвращение Баттерфляй Олег Фіалко 1982 Кіностудія ім. Довженко
Подолання/ Преодоление Микола Літус, Іван Симоненко 1982 Кіностудія ім. Довженко
Польоти уві сні та наяву/ Полёты во сне и наяву Роман Балаян 1982 Кіностудія ім. Довженко
Попередження/ Предупреждение/ Die Mahnung Хуан-Антоніо Бардем (Juan Antonio Bardem) 1982 Кіностудія ім. Довженко/ Бояна (Болгарія)/ ДЕФА (НДР)/ Совінфільму
Семейное дело Микола Малецький 1982 Кіностудія ім. Довженко
Тайны святого Юра Валерий Підпалий 1982 Кіностудія ім. Довженко
Вир/ Водоворот Станіслав Клименко 1983 Кіностудія ім. Довженко
Если враг не сдается… Тимофій Левчук 1983 Кіностудія ім. Довженко
Карастоянови/ Карастояновы Микола Мащенко 1983 Кіностудія ім. Довженко
Карусель Володимир Попков 1983 Кіностудія ім. Довженко
Климко Микола Вінграновський 1983 Кіностудія ім. Довженко
Легенда о княгине Ольге Юрій Іллєнко 1983 Кіностудія ім. Довженко
Миргород та його мешканці Михайло Іллєнко 1983 Кіностудія ім. Довженко
На вагу золота Євген Шерстобітов 1983 Кіностудія ім. Довженко
Не було б щастя… Констянтин Єршов 1983 Кіностудія ім. Довженко
Ненаглядний мій Артур Войтецький 1983 Кіностудія ім. Довженко
Паризька драма Микола Мащенко 1983 Кіностудія ім. Довженко
Повернення з орбіти Олександр Сурін 1983 Кіностудія ім. Довженко
Поцілунок Роман Балаян 1983 Кіностудія ім. Довженко
Прискорення Григорій Кохан 1983 Кіностудія ім. Довженко
Провал операції «Велика Ведмедиця» Анатолій Буковський 1983 Кіностудія ім. Довженко
Раптовий викид Борис Івченко 1983 Кіностудія ім. Довженко
Счастье Никифора Бубнова Роллан Сергієнко 1983 Кіностудія ім. Довженко
Три гильзы от английского карабина Володимир Довгань 1983 Кіностудія ім. Довженко
Благі наміри Андрій Бенкендорф 1984 Кіностудія ім. Довженко
В лісах під Ковелем Юрій Тупицький 1984 Кіностудія ім. Довженко
Вантаж без маркування Володимир Попков 1984 Кіностудія ім. Довженко
Володчине життя Анатолій Буковський 1984 Кіностудія ім. Довженко
Все починається з любові Ярослав Ланчак 1984 Кіностудія ім. Довженко
Два гусари В'ячеслав Криштофович 1984 Кіностудія ім. Довженко
Якщо можеш, пробач… Олександр Ітигілов 1984 Кіностудія ім. Довженко
За ніччю день іде Олег Бійма 1984 Кіностудія ім. Довженко
Загублені в пісках Микола Ільїнський 1984 Кіностудія ім. Довженко
Звинувачення/ Обвинение Володимир Савєлєв 1984 Кіностудія ім. Довженко
І прекрасна мить перемоги В'ячеслав Винник 1984 Кіностудія ім. Довженко
Канкан в английском парке Валерий Підпалий 1984 Кіностудія ім. Довженко
Канкан в Англійському парку Владімір Бортко 1984 Кіностудія ім. Довженко
Капітан Фракасс Володимир Савєлєв 1984 Кіностудія ім. Довженко
Одиниця «з обманом» Андрій Праченко 1984 Кіностудія ім. Довженко
Петля Олег Гойда 1984 Кіностудія ім. Довженко
Прелюдія долі Сергій Лисецький 1984 Кіностудія ім. Довженко
Розсмішіть клоуна! Микола Рашеєв 1984 Кіностудія ім. Довженко
Твоє мирне небо Володимир Горпенко, Ісак Шмарук 1984 Кіностудія ім. Довженко
У привидів в полоні Анатолій Іванов 1984 Кіностудія ім. Довженко
Поклонися до землі Леонід Осика 1985 Кіностудія ім. Довженко
Володя великий, Володя малий В'ячеслав Криштофович 1985 Кіностудія ім. Довженко
Женихи Станіслав Клименко 1985 Кіностудія ім. Довженко
І ніхто на світі… Володимир Довгань 1985 Кіностудія ім. Довженко
Які молоді ми були Михайло Бєліков 1985 Кіностудія ім. Довженко
Кожний мисливець бажає знати… Михайло Іллєнко 1985 Кіностудія ім. Довженко
Контрудар Володимир Шевченко 1985 Кіностудія ім. Довженко
Легенда про безсмертя Борис Савченко 1985 Кіностудія ім. Довженко
Ми звинувачуємо Тимофій Левчук 1985 Кіностудія ім. Довженко
Чоловіки є чоловіки Олексій Мороз 1985 Кіностудія ім. Довженко
На кручі Микола Літус 1985 Кіностудія ім. Довженко
Напередодні Микола Мащенко 1985 Кіностудія ім. Довженко/ Бояна (Болгарія)
Осінні ранки Олександр Муратов 1985 Кіностудія ім. Довженко
Пароль знали двоє Микола Літус 1985 Кіностудія ім. Довженко
Прыжок Микола Малецький 1985 Кіностудія ім. Довженко
Чужой звонок Сергей Олейник 1985 Кіностудія ім. Довженко
Десь гримить війна Артур Войтецький 1986 Кіностудія ім. Довженко
До розслідування приступити (Версія) Андрій Бенкендорф 1986 Кіностудія ім. Довженко
За покликом серця Галина Шигаєва, Суламіф Цибульник 1986 Кіностудія ім. Довженко
Звинувачується весілля Олександр Ітигілов 1986 Кіностудія ім. Довженко
Золотий ланцюг Олександр Муратов 1986 Кіностудія ім. Довженко
І в звуках пам'ять відгукнеться… Тимофій Левчук 1986 Кіностудія ім. Довженко
Ігор Савич Борис Савченко 1986 Кіностудія ім. Довженко
Капітан «Пілігрима» Андрій Праченко 1986 Кіностудія ім. Довженко
Кармелюк Григорій Кохан 1986 Кіностудія ім. Довженко
Крижані квіти Юрій Тупицький 1986 Кіностудія ім. Довженко
Мама рідна, любима Микола Мащенко 1986 Кіностудія ім. Довженко
Міст через життя/ Мост через жизнь Олег Гойда 1986 Кіностудія ім. Довженко
Наближення до майбутнього Сурен Шахбазян 1986 Кіностудія ім. Довженко
Нас водила молодість Євген Шерстобітов 1986 Кіностудія ім. Довженко
Оберігай мене, мій талісман Роман Балаян 1986 Кіностудія ім. Довженко
Самотня жінка бажає познайомитися В'ячеслав Криштофович 1986 Кіностудія ім. Довженко
Першоцвіт Віктор Жилко 1986 Кіностудія ім. Довженко
Поруч з вами Микола Малецький 1986 Кіностудія ім. Довженко
Рік теляти Володимир Попков 1986 Кіностудія ім. Довженко
Щасливий, хто кохає… Анатолій Іванов 1986 Кіностудія ім. Довженко
Випадок з газетної практики/ Случай из газетной практики Микола Літус 1987 Кіностудія ім. Довженко
Все перемагає любов Микола Мащенко 1987 Кіностудія ім. Довженко
Вчинити всяку правду Олександр Муратов 1987 Кіностудія ім. Довженко
Голий Галина Шигаєва 1987 Кіностудія ім. Довженко/ ТО Дебют
Гра з невідомим Петро Солдатенков 1987 Кіностудія ім. Довженко
Дискжокей Борис Небієрідзе 1987 Кіностудія ім. Довженко
До розслідування приступити (Наклеп) Андрій Бенкендорф 1987 Кіностудія ім. Довженко
Жив-був Шишлов Володимир Досталь, Володимир Мотиль 1987 Кіностудія ім. Довженко
І завтра жити Валерій Підпалий 1987 Кіностудія ім. Довженко
Казка про гучний барабан Євген Шерстобітов 1987 Кіностудія ім. Довженко
Квартирант Олександр Візир 1987 Кіностудія ім. Довженко
Монологи. Зйомки «відкритою» камерою Петро Солдатенков 1987 Кіностудія ім. Довженко
Моя дорога Володимир Довгань 1987 Кіностудія ім. Довженко
Повернення Анатолій Буковський 1987 Кіностудія ім. Довженко
Поки є час Борис Шиленко 1987 Кіностудія ім. Довженко
Поранені камені Микола Засєєв-Руденко 1987 Кіностудія ім. Довженко
Руда Фея Володимир Коваленко 1987 Кіностудія ім. Довженко
Солом'яні дзвони Юрій Іллєнко 1987 Кіностудія ім. Довженко
Філер Роман Балаян 1987 Кіностудія ім. Довженко
Циганка Аза Григорій Кохан 1987 Кіностудія ім. Довженко
Автопортрет невідомого В'ячеслав Криштофович 1988 Кіностудія ім. Довженко
Бич божий Олег Фіалко 1988 Кіностудія ім. Довженко
Брате, знайди брата! Сільвія Сєргєйчикова 1988 Кіностудія ім. Довженко
Вершина Візбора Микола Малецький 1988 Кіностудія ім. Довженко
Генеральна репетиція Віктор Жилко 1988 Кіностудія ім. Довженко
Грішник Володимир Попков 1988 Кіностудія ім. Довженко
Дама з папугою Андрій Праченко 1988 Кіностудія ім. Довженко
Дорога в пекло/ Дорога в ад Микола Засєєв-Руденко 1988 Кіностудія ім. Довженко
Загибель богів/ Гибель богов Андрій Дончик 1988 Кіностудія ім. Довженко/ ТО Дебют
Земляки/ Земляки Борис Савченко 1988 Кіностудія ім. Довженко
Зона Микола Мащенко, Сурен Шахбазян 1988 Кіностудія ім. Довженко
Кордон на замку Сергій Лисенко 1988 Кіностудія ім. Довженко/ ТО Дебют
Любов до ближнього Микола Рашеєв 1988 Кіностудія ім. Довженко
Нові пригоди янкі при дворі короля Артура Віктор Гресь 1988 Кіностудія ім. Довженко
Ордань Олександр Ігнатуша 1988 Кіностудія ім. Довженко/ ТО Дебют
Передай далі/ Передай дальше Вадим Іллєнко 1988 Кіностудія ім. Довженко
Поклик родинного томлінняя Валерій Сивак 1988 Кіностудія ім. Довженко/ ТО Дебют
Поляна казок Леонід Горовець 1988 Кіностудія ім. Довженко
Помилуй і прости/ Помилуй и прости Олександр Муратов 1988 Кіностудія ім. Довженко
Поріг Роллан Сергієнко 1988 Кіностудія ім. Довженко
Робота над помилками Андрій Бенкендорф 1988 Кіностудія ім. Довженко
Фантастична історія Микола Ільїнський 1988 Кіностудія ім. Довженко
В далеку дорогу Олесь Янчук 1989 Кіностудія ім. Довженко
Відвідування Валерій Ткачов 1989 Кіностудія ім. Довженко
Друге «Я» Віктор Бажай 1989 Кіностудія ім. Довженко
Етюди про Врубеля Леонід Осика 1989 Кіностудія ім. Довженко
Камінна душа Станіслав Клименко 1989 Кіностудія ім. Довженко
Лебедине озеро. Зона Юрій Іллєнко 1989 Кіностудія ім. Довженко
Савраска В. Волошин 1989 Кіностудія ім. Довженко
Трудно бути богом Петер Фляйшман 1989 Кіностудія ім. Довженко
Балаган Андрій Бенкендорф 1990 Кіностудія ім. Довженко
Відьма Галина Шигаєва 1990 Кіностудія ім. Довженко
Увійди в кожен дім Василь Ілляшенко 1990 Кіностудія ім. Довженко
Дикий пляж Наталія Кіракозова 1990 Кіностудія ім. Довженко
Допінг для ангелів Володимир Попков 1990 Кіностудія ім. Довженко
Зброя Зевса Микола Засєєв-Руденко 1990 Кіностудія ім. Довженко
Івін А. Ігор Черницький 1990 Кіностудія ім. Довженко
Імітатор Олег Фіалко 1990 Кіностудія ім. Довженко
Луна Олексій Левченко 1990 Кіностудія ім. Довженко/ ТО Дебют
Мої люди Олег Гойда 1990 Кіностудія ім. Довженко
Небилиці про Івана Борис Івченко 1990 Кіностудія ім. Довженко
Нині прославіся сине людський Артур Войтецький 1990 Кіностудія ім. Довженко
Панове, врятуймо місяць Дмитро Томашпольський 1990 Кіностудія ім. Довженко/ Дебют
Повернення в Зурбаган Олег Гойда 1990 Кіностудія ім. Довженко
Погань Анатолій Іванов 1990 Кіностудія ім. Довженко
Посилка для Маргарет Тетчер Вадим Кастеллі 1990 Кіностудія ім. Довженко
Провінційний анекдот/ Провинциальный анекдот Наталія Кіракозова 1990 Кіностудія ім. Довженко
Псалом Артур Гураль 1990 Кіностудія ім. Довженко
Розпад Михайло Бєліков 1990 Кіностудія ім. Довженко
Рябий пес, що біжить краєм моря/ Пегий пес, бегущий краем моря Карен Геворкян 1990 Кіностудія ім. Довженко/ Альянс фільмопродукціон/ Регіна/ Циглер фільмопродукціон/ ЦАф
Українська вендета Володимир Крайнєв 1990 Кіностудія ім. Довженко
Ха-би-асси Анатолій Матешко 1990 Кіностудія ім. Довженко
Яма Світлана Ільїнська 1990 Кіностудія ім. Довженко
Афганець Володимир Мазур 1991 Кіностудія ім. Довженко
Бухта смерті/ Бухта смерти Григорій Кохан, Тимофій Левчук 1991 Кіностудія ім. Довженко & ТХО «Скифы»
Голод — 33 Олесь Янчук 1991 Кіностудія ім. Довженко
Жінка для всіх Анатолій Матешко 1991 Кіностудія ім. Довженко
Із житія Остапа Вишні Ярослав Ланчак 1991 Кіностудія ім. Довженко/ ТВО Союзтелефільм (Росія)
Меланхолійний вальс Борис Савченко 1991 Кіностудія ім. Довженко/ТО «Луч»
Ніагара Олександр Візірь 1991 Кіностудія ім. Довженко
Ніч у маю Юрій Ткаченко 1991 Кіностудія ім. Довженко/ Укрімпекс/ Укрвідеоцентр (Україна)/ Тріголд продакшнз (інк) (Канада)
Оберіг Микола Рашеєв 1991 Кіностудія ім. Довженко
Особиста зброя Анатолій Буковський 1991 Кіностудія ім. Довженко
Охоронець Анатолій Іванов 1991 Кіностудія ім. Довженко (Україна) /ВТО Піраміда менатеп (Росія)
Подарунок на іменини Леонід Осика 1991 Кіностудія ім. Довженко
Тримайся, козаче! Віктор Семанів 1991 Кіностудія ім. Довженко
Вінчання зі смертю Микола Мащенко 1992 Кіностудія ім. Довженко
Господи, прости нас грішних!/ Господи, прости нас грешных! Артур Войтецький 1992 Кіностудія ім. Довженко
Гра всерйоз Анатолій Іванов 1992 Кіностудія ім. Довженко
Градус чорного Місяця Наталія Кіракозова 1992 Кіностудія ім. Довженко/ ТО Дебют
Для домашнього огнища Борис Савченко 1992 Кіностудія ім. Довженко
Дорога нікуди Олександр Муратов 1992 Кіностудія ім. Довженко
Загальна картина була красива Євген Солнцев 1992 Кіностудія ім. Довженко/ ТО Дебют
Зірка шерифа Микола Літус 1992 Кіностудія ім. Довженко
Мелодрама із замахом на вбивство/ Мелодрама с покушением на убийство Микола Малецький 1992 Кіностудія ім. Довженко
Постріл в труні Микола Засєєв-Руденко 1992 Кіностудія ім. Довженко
Тарас Шевченко. Заповіт Станіслав Клименко 1992 Кіностудія ім. Довженко
Цвітіння кульбаби Олександр Ігнатуша 1992 Кіностудія ім. Довженко
Ціна голови Микола Ільїнський 1992 Кіностудія ім. Довженко/ НВО Скіф (Москва) (Росія)
Браві хлопці Микола Засєєв-Руденко 1993 Кіностудія ім. Довженко
Війна (На західному напрямку) Григорій Кохан, Тимофій Левчук 1993 Кіностудія ім. Довженко, ТО Луч
Вперед, за скарбами гетьмана! Вадим Кастеллі 1993 Кіностудія ім. Довженко/ ВТО Фест-Земля
Гетьманські клейноди Леонід Осика 1993 Кіностудія ім. Довженко
Грішниця в масці Світлана Ільїнська 1993 Кіностудія ім. Довженко
Єлисейські поля Олексій Левченко 1993 Кіностудія ім. Довженко/ Студія Ч
Заручники страху Олександр Візир 1993 Кіностудія ім. Довженко/ Студія Ч
Засіб вбивства Олег Гойда 1993 Кіностудія ім. Довженко/ Студія Ч
Золото партії Анатолій Іванов 1993 Кіностудія ім. Довженко/ Імпекс група Лімітед Компані Корпорейшн
Кобзар Микола Мащенко 1993 Кіностудія ім. Довженко
Кому вгору, кому вниз Станіслав Клименко 1993 Кіностудія ім. Довженко
Обітниця Василь Ілляшенко 1993 Кіностудія ім. Довженко/ Кіностудія XXI вік
Серця трьох-2 Володимир Попков 1993 Кіностудія ім. Довженко
Стамбульський транзит Григорій Кохан 1993 Кіностудія ім. Довженко
Фучжоу (Очікуючи вантаж на рейді Фучжоу біля пагоди) Михайло Іллєнко 1993 Кіностудія ім. Довженко
Геть сором! Олександр Муратов 1994 Кіностудія ім. Довженко
Декілька любовних історій/ Несколько любовных историй Андрій Бенкендорф 1994 Кіностудія ім. Довженко
Записки кирпатого Мефістофеля Юрій Ляшенко 1994 Кіностудія ім. Довженко
П'єта Микола Мащенко 1994 Кіностудія ім. Довженко
Притча про светлицу (Притча) Василь Ілляшенко 1994 Кіностудія ім. Довженко
Співачка Жозефіна та Мишачий народ Сергій Маслобойщиков 1994 Кіностудія ім. Довженко
Шамара Наталія Андрійченко 1994 Кіностудія ім. Довженко
Геллі и Нок Вадим Іллєнко 1995 Кіностудія ім. Довженко
Двійник Олексій Майстренко, Артур Гураль 1995 Кіностудія ім. Довженко/ США
Дорога на Січ Сергій Омельчук 1995 Кіностудія ім. Довженко
Жах та й годі Віктор Приходько 1995 Кіностудія ім. Довженко/ ТО Дебют
Москаль-чарівник Микола Засєєв-Руденко 1995 Кіностудія ім. Довженко
Обережно! Червона ртуть Анатолій Іванов 1995 Кіностудія ім. Довженко
Репортаж Володимир Балкашинов 1995 Кіностудія ім. Довженко/ Студія Панорама
Вальдшнепи Олександр Муратов 1996 Кіностудія ім. Довженко
Страчені світанки Григорій Кохан 1996 Кіностудія ім. Довженко
Приятель небіжчика В'ячеслав Криштофович 1997 Кіностудія ім. Довженко
Святе сімейство Михайло Бєліков 1997 Кіностудія ім. Довженко
Сьомий маршрут Михайло Іллєнко 1997 Кіностудія ім. Довженко
Хіппініада або материк кохання Андрій Бенкендорф 1997 Кіностудія ім. Довженко
Іван Миколайчук — Посвята Анатолій Сирих 1998 Кіностудія ім. Довженко /Талісман
Тупик Григорій Кохан 1998 Кіностудія ім. Довженко
Аве Марія Людмила Ефименко (Терзиева) 1999 Кіностудія ім. Довженко
Поет і княжна Станіслав Клименко 1999 Кіностудія ім. Довженко
Прощай, Дніпро! Олександр Муратов 1999 Кіностудія ім. Довженко
Мийники автомобілів Володимир Тихий 2000 Кіностудія ім. Довженко
Чорна рада Микола Засєєв-Руденко 2000 Кіностудія ім. Довженко
Молитва за гетьмана Мазепу Юрій Іллєнко 2002 Кіностудія ім. Довженко
Шум вітру Сергій Маслобойщиков 2002 Кіностудія ім. Довженко
Мамай Олесь Санін 2003 Кіностудія ім. Довженко/ Творче об'єднання Земля/ Західно-Європейський інститут/ Кіностудія Фрески
Три мушкетера Тіна Баркалай 2004 Кіностудія ім. Довженко
Братство Станіслав Клименко 2005 Кіностудія ім. Довженко/ ВТ Просвіта
Вбивство у зимовій Ялті Олександр Муратов 2006 Кіностудія ім. Довженко
Запорожець за Дунаєм Микола Засєєв-Руденко 2007 Кіностудія ім. Довженко
Корольов Юрій Кара 2007 Кіностудія ім. Довженко (Україна)/ Мастер (Росія)
Богдан-Зиновій Хмельницький Микола Мащенко 2008 Кіностудія ім. Довженко
Богородиця під вікном (Сповідь) Василь Ілляшенко 2008 Кіностудія ім. Довженко
Владика Андрей Олесь Янчук 2008 Кіностудія ім. Довженко
Довженко починається, або Сашко — реформатор Василь Домбровский 2008 Кіностудія ім. Довженко
День переможених (Криза?) Валерій Ямбурський 2009 Кіностудія ім. Довженко
Одного разу я прокинусь Марина Кондрат'єва 2009 Кіностудія ім. Довженко
Метелик Максим Буйницький 2012 Кіностудія ім. Довженко

Література[ред.ред. код]

  • Журов Г. В. Київська кіностудія ім. О. П. Довженка. — К., 1962

Джерела[ред.ред. код]

Посилання[ред.ред. код]