Мунтіян Валерій Іванович

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до: навігація, пошук
Мунтіян Валерій Іванович
Народився 3 серпня 1960(1960-08-03) (53 роки)
Одеса
Громадянство Україна Україна
Національність українець
Посада Урядовий уповноважений з питань співробітництва з Російською Федерацією, державами-учасницями Співдружності Незалежних Держав, Євразійського економічного співтовариства та іншими регіональними об'єднаннями
Звання генерал-лейтенант
Нагороди

Державна премія України в галузі науки і техніки

Мунті́ян Вал́ерій Ів́анович (*3 серпня 1960, Одеса) — український вчений, фахівець у галузі економіки, національної безпеки, екології та інформаціології, автор наукового відкриття, основоположник наукового напрямку, засновник наукової теорії, військовий та державний діяч.

Урядовий уповноважений з питань співробітництва з Російською Федерацією, державами-учасницями Співдружності Незалежних Держав, Євразійського економічного співтовариствва та іншими регіональними об'єднаннями.

Доктор наук, професор, член-кореспондент Національної Академії наук України, лауреат Державної премії України в галузі науки і техніки.

Біографія[ред.ред. код]

Народився 3 серпня 1960 року в Одесі.

Освіта[ред.ред. код]

У 1982 році закінчив Пушкінське вище військове інженерно-будівельне училище. Згодом — дві Вищі школи господарського управління (1988 та 1991), аспірантуру при Одеському державному економічному університеті (1994). Навчався за кордоном, у Коледжі стратегічних досліджень та оборонної економіки (Німеччина, закінчив у 1996 році).

У 1999 році за спеціальністю «Державне управління» закінчив Академію державного управління при Президентові України. У 2005 році — Національну академію оборони України (спеціальність — «Організація тилового забезпечення військ»), здобувши кваліфікацію магістра військового управління.

Військове звання[ред.ред. код]

У 2004 році отримав чергове військове звання генерал-лейтенанта.

Наукова діяльність[ред.ред. код]

Доктор економічних наук (1998), доктор соціологічних наук (2000), професор (2001), член-кореспондент Національної Академії наук України (2006).

Автор 280 наукових праць.

Нагороди, почесні звання[ред.ред. код]

Джерела[ред.ред. код]

Посилання[ред.ред. код]