Мішель Ру

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до: навігація, пошук
Мішель Ру

Мішель Ру (19 квітня 1941)- відомий британський шеф-кухар й ресторатор французького походження. Представник відомої родини Ру.

Життєпис[ред.ред. код]

Мішель Ру народився у селі Шароль в департаменті Сона й Луара в родині м'ясника. З дитинства він залучався спочатку до родинної справи, а потім до кухарства. Протягом двох років Мішель Ру проходив навчання на кондитера. Після цього отримав посаду шеф-кухаря в амбасаді Великої Британії в Парижі. Тут він працював до того, як його призвали до армії.

Після армійської служби Мішель працював шеф-кухарем у міс Сесиль де Ротшильд у Парижі. В 60-х роках він переїздить до Лондону на запрошення свого брата Альбера. Разом вони відкривають ресторан "Ле Гаврош". У 1972 році Мішель Ру відкриває власний ресторан "Вотерсайд Інн" в м.Брей, Беркшір. Цей ресторан став другим трьохзірковим у Великій Британії.

В подальшому Мішель Ру разом з братом відкрив кондитерський цех (1973 році), ковбасні магазини, почав займатися виїзним обслуговуванням клієнтів, вишукував нові рецептита технологіїї приготування.

Мішель Ру видав свою кухарську книгу, де розповів про рецепти, які застосовують в ресторанах брати Ру. До того ж він написав сценарій 30-серійного телешоу, яке знімалося на телекомпанії ВВС. Головними героями були Мішель Ру та його брат Альбер.

Наприкінці 90-х років мішель Ру відійшов від справ й з 2008 року живе у м.Кранс-Монтана (Швейцарія).

Нагороди[ред.ред. код]

  • Найкращий майстер з Франції. 1976 рік.
  • Орден Британської імперії. 2002
  • Премія Міжнародного центра у Нью Йорку.

Родина[ред.ред. код]

Дружина - Робін

Діти:

  • Алан

Джерела[ред.ред. код]

  • Alleyne, Richard (22 July 2008). "Michel Roux, French chef, quits Britain for safer Switzerland". Daily Telegraph. Retrieved 2008-07-22.