НТН

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до: навігація, пошук
НТН
Telekanal_ntn.png
Країна Україна Україна
Місто реєстрації Київ
Зона мовлення ефірне аналогове - понад 80% території України, кабельне, DVB-T2, супутникове,IPTV.
Формат зображення 4:3, SD 576i
Мультиплекс (DVB-T2) MX-1
Власник(и) U.A. Inter Media Group
Інтернет http://www.ntn.tv

НТН (Національні телевізійні новини) — український телеканал загальноформатного мовлення. Вперше вийшов в ефір 1 листопада 2004 р. Штаб-квартира розташована в Києві. Мови серіалів і передач каналу — українська й російська. Аудиторія — чоловіки та жінки віком 18-54 років, основна аудиторія — чоловіки 35+.

Трансляція телеканалу поширюється на більшу частину України: його технічне покриття становить 88,3 %. Це 88 міст із населенням понад 50 тис. осіб. У 83 містах країни програми НТН входять до пакетів кабельних операторів. Мовлення телеканалу цілодобове.

Сайт каналу НТН містить онлайн-мовлення, програму та інформацію про канал. Сайт НТН також двомовний: інформація міститься російською та українською мовами. На сьогоднішній день НТН TV є наймолодшим загальноукраїнським телеканалом в Україні.

Правління[ред.ред. код]

Наприкінці 2007 року НТН увійшов до групи каналів «Інтер» — U.A. Inter Media Group.

  • Генеральний директор — Олександр Мельничук
  • Виконавчий продюсер — Сергій Мамаєв
  • Головний режисер — Володимир Половко
  • Головний оператор — Костянтин Фролов

Виробництво[ред.ред. код]

Власні телепрограми[ред.ред. код]

«Свідок»[ред.ред. код]

Щоденна програма «Свідок» — передача про найгучніші кримінальні події, що сталися в Україні, її столиці та в усьому світі. Ведучі — Олексій Стеценко, Олександр Бондарчук

«Ранковий свідок»[ред.ред. код]

Передача про найрезонансніші, цікаві події в Україні та світі, смішні злочини й гучні скандали. Ведуча — Катерина Булатова

«Головний свідок»[ред.ред. код]

Передача про події останніх днів: катастрофи, стихійне лихо, дорожні пригоди й гострі соціальні проблеми. Ведуча — Наталія Маслова

«Агенти впливу»[ред.ред. код]

Резонансні журналістські розслідування від першої особи. Новий формат і виклад на українському телебаченні, коли самі журналісти, вони ж «Агенти впливу», не тільки проводять власні розслідування гучних кримінально-соціальних подій у країні, а й впливають на їхній результат. Керівник — Владислав Сидоренко. Ведучий — Олександр Бондарчук.

«Легенды уголовного розыска»/ «Легенди карного розшуку»[ред.ред. код]

Програма розповідає, як розкривали злочини легенд карного розшуку, таких як: батько Янгол, грабіжник Серж Астраханський або «ведмежатник» Кувалда, і тих, про кого дотепер ходять легенди. Це документальні екшн-фільми про гучні кримінальні справи Києва 40-х — 50-х років, відомих бандитів і слідчих карного розшуку, оперативних співробітників і експертів-криміналістів.

«Правда жизни»/ «Правда життя»[ред.ред. код]

Головні герої програми «Правда життя» — люди в конфліктній або нестандартній ситуації. Журналісти проекту розслідують обставини та мотиви, які змусили героїв до тих чи інших несподіваних на перший погляд вчинків

«Легенды бандитского Киева»/ «Легенди бандитського Києва»[ред.ред. код]

«Легенди бандитського Києва» — це розповідь про Київ через погляд слідчого — репортера відділу кримінальної хроніки столичної газети «Киевлянин». Журналіст Спиридон Шевельов паралельно з міліцією розслідує й пише у своєму стовпці про побутові злочини, резонансні події, великі афери, шахрайства, пограбування банків, «королів злодіїв», неймовірні замахи і, звісно ж, про головну проблему правоохоронців тих часів — революційний тероризм. В кожній серії є і «ліричні відступи», пов'язані з місцями подій.

«Речовий доказ»[ред.ред. код]

У кожному випуску є одна або кілька кримінальних історій, об'єднаних загальною темою. Це можуть бути як нещодавні події, про котрі говорять дотепер, так і гучні справи, що потрапили на полиці архівів, але й далі викликають масу запитань. Керівник проекту — Сергій Оратовський.

«Легенди бандитской Одессы»/ «Легенди бандитської Одеси»[ред.ред. код]

В основі проекту — життя кримінальної Одеси кінця 18 століття — початку 20-го, зародження злочинного світу легендарного міста: від «Справи про викрадення князівни Волконської» до тривожного періоду «Революційного бандитизму». В програмі розповідають невідомі факти про злочинну діяльність відомої Соньки «Золотої ручки», міжнародного авантюриста Петра Мишиця, короля Мишка Япончика, «пекельного отамана» Григорія Котовського та інших не менш знаних постатей.

Телесеріали на НТН[ред.ред. код]

У телеканалу НТН є ексклюзивні права на детективні серіали:

Нагороди[ред.ред. код]

За 5 років своєї роботи телеканал НТН чотири рази отримував найвищу нагороду у сфері української журналістики — премію «Золоте перо»: 2005 р. — за створення інформаційної програми «Вчасно»; 2007 — за найліпший телевізійний проект на правоохоронну тематику «Свідок» та за авторську програму Л.Харів «Особистий погляд»; 2008 «Свідок» знов став лауреатом цього конкурсу.

У 2006 і 2008 рр. журналісти кримінальних новин перемогли на Міжнародному конкурсі телевізійних програм на правову тематику «Золотий Георгій». 2007 і 2008 рр. роботу творчого колективу «Свідка» вшановано відзнаками МВС України «Ярослав Мудрий» І та ІІ ступеня, а також у різні роки — з боку керівництва Державної податкової адміністрації, Управління з боротьби з організованою злочинністю, дипломами МНС та Служби безпеки України.

Пізніше журналіст «Агентів впливу» Ігор Колтунов став лауреатом нагороди Асоціації правників України PRAVISSIMO.

Посилання[ред.ред. код]