Обговорення користувача:Antanana

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до: навігація, пошук
Скорочення:
ВП:ДОЗ

become aware that there are no accidents in our intelligent universe
realize that everything that shows up in your life has something to teach you
appreciate every one and every thing in your life

Kasuga s Wikipedia Submission by cult50contests.jpg

архів

2011 · 2012 · 2013

Людське прохання[ред.ред. код]

Шановний член журі конкурсу «Пишемо про НАТО»! Взяв на себе обов’язки звернутися до вас із проханням знайти все-таки хвилинку і оцінити зміни у призначених вам статтях. Ви єдиний член журі, який ще не взявся за переоцінювання статей. Хоч на загальний результат ці правки, мабуть, не вплинуть, але якраз оце затягування оцінювання призводить до того, що зривається церемонія нагородження, яка за словами організатора мала би відбутися на цих днях. Тепер у зв’язку з затримкою в оголошенні загальних підсумків сама подальша доля конкурсу стає невідомою… Буде неприємно від думки, що багацько людей писали статті (близько 300 статей) просто так, бо через незмогу членів журі зірветься і сам конкурс. Наперед дякую за реагування. --Роман Анатолійович (обговорення) 07:20, 21 жовтня 2014 (UTC)

NATO OTAN Insignia.svg Подяка члену журі конкурсу[ред.ред. код]

Zguschene moloko z kavoju.png
Згущівка з кавою
Щира подяка за невтомну працю з оцінки статей конкурсу «Пишемо про НАТО» Pavlo1 (обговорення) 10:59, 22 жовтня 2014 (UTC)

Подяка від учасника конкурсу[ред.ред. код]

Київський торт коробка.JPG
Київський торт
Хочу подякувати Вам за ваш труд в оцінюванні конкурсних статей, за наполегливість та неупередженість в оцінюванні. Дякую. --Роман Анатолійович (обговорення) 13:33, 22 жовтня 2014 (UTC)

Бюрократ[ред.ред. код]

Привіт. Я подав Вашу кандидатуру на отримання прапорця бюрократа. Погоджуйтесь. Face-smile.svgGreen Zero обг 14:27, 22 жовтня 2014 (UTC)

Запрошення[ред.ред. код]


Розділ без дати --DixonDBot II (обговорення) 14:49, 26 жовтня 2014 (UTC)