Обговорення користувача:Antanana

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до: навігація, пошук
Скорочення:
ВП:ДОЗ

become aware that there are no accidents in our intelligent universe
realize that everything that shows up in your life has something to teach you
appreciate every one and every thing in your life

Kasuga s Wikipedia Submission by cult50contests.jpg

архів

2011 · 2012 · 2013

ВП:ЗА[ред.ред. код]

Прохання відреагувати на запит.--Анатолій (обг.) 20:09, 7 жовтня 2014 (UTC)

привіт. закрила те, де не брала активної участі --アンタナナ 21:46, 8 жовтня 2014 (UTC)

Вікіпедія:Проект:Тематичний тиждень/Місячник конкурсу «Пишемо про НАТО»/Тиждень 1 (фінал)[ред.ред. код]

Доброго дня! Побачив, що вже почалося переоцінювання статей 1 (фінал) конкурсного тижня (другого і третього також). Там є пару, що призначені вам, в яких відбулися зміни і які потребують переоцінювання. Чи не могли б ви глянути, як бде час? Дякую. --Роман Анатолійович (обговорення) 05:48, 9 жовтня 2014 (UTC)

Фінал конкурсу "Пишемо про НАТО"[ред.ред. код]

Почала перевіряти статті. Не дуже мене влаштовує те, що статті не зведені до однієї таблиці. Немає схеми оцінювання, тому перевіряю так: біля старих зауважень пишу нові, попередню оцінку видаляю і ставлю нову. Знову статті розкидані на неактивних членів журі. Це закінчиться тим, що треба буде комусь їх перевіряти, знову буде нерозбериха. Але треба щось робити. Шановні колеги, не забувайте, що за попередньою домовленістю ми повинні 20 жовтня вже мати остаточні результати, тому статті треба перевірити до 16 -17 жовтня. Пан Павно говорив, що підсумкова зустріч має відбутись у 20-х числах жовтня. Тому роботи є.--Учитель Обг 18:52, 12 жовтня 2014 (UTC)

Видалення пам'яток із Вікісховища[ред.ред. код]

Вітання! Редактори Вікісховища ставлять шаблони на видалення об'єктів зі списків пам'яток, що завантажуються в рамках конкурсу, бо, мовляв, заборонена панорама зйомки в Україні і нема дозволів від авторів об'єктів на їх розміщення (чи від дати смерті не минуло 70 років). На мої світлини поки не ставлять шаблону порушення, але такі шаблони я щораз частіше бачу на сторінках світлин інших завантажувачів. Про ці нюанси нема ні слова в умовах участі в конкурсі, навпаки написано, що «на конкурс можна надсилати будь-які фотографії...». Автори могли б завантажувати світлини на українську Вікіпедію, але ж посилання на галереї зі списків йдуть прямо на Вікісховище. Деякі відповіді я отримав від Анатолія.--Микола Василечко (обговорення) 13:13, 14 жовтня 2014 (UTC)

Людське прохання[ред.ред. код]

Шановний член журі конкурсу «Пишемо про НАТО»! Взяв на себе обов’язки звернутися до вас із проханням знайти все-таки хвилинку і оцінити зміни у призначених вам статтях. Ви єдиний член журі, який ще не взявся за переоцінювання статей. Хоч на загальний результат ці правки, мабуть, не вплинуть, але якраз оце затягування оцінювання призводить до того, що зривається церемонія нагородження, яка за словами організатора мала би відбутися на цих днях. Тепер у зв’язку з затримкою в оголошенні загальних підсумків сама подальша доля конкурсу стає невідомою… Буде неприємно від думки, що багацько людей писали статті (близько 300 статей) просто так, бо через незмогу членів журі зірветься і сам конкурс. Наперед дякую за реагування. --Роман Анатолійович (обговорення) 07:20, 21 жовтня 2014 (UTC)