Обговорення користувача:Antanana

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до: навігація, пошук
Скорочення:
ВП:ДОЗ

become aware that there are no accidents in our intelligent universe
realize that everything that shows up in your life has something to teach you
appreciate every one and every thing in your life

Kasuga s Wikipedia Submission by cult50contests.jpg

архів

2011 · 2012 · 2013

...[ред.ред. код]

Доброго дня. Ви впевнені, що оцього недостатньо, щоб заблокувати вандала раз і на завждм? На тоімсть - 1 день блокування?? Мене за "війну правок" блокували на 3-5 діб(!) А якщо я б зробив щось подібне до внеску вельмешановного... то мене неодмінно заблокували раз і на завди. І після цього я "піднімаю шумиху" з приводу "неіснуючої дискримінації" в УкрВікі?.. --Rayan Riener (обговорення) 16:25, 25 грудня 2014 (UTC)

доброго. була б дуже вдячна, якби спершу Ви згадували про існування такого правила, а потім робили висновки або ставили запитання. у мене зранку був дуже обмежений час на Вікіпедію (як і зараз) — власне, навіть не встигла все «зачистити». моїм першим кроком було зупинити можливість вандалити далі і почистити хоча б трохи. заблокувавши на 1 день, не стала переблоковувати — це міг зробити будь-хто із адмінів (ба, навіть я) пізніше, ввечері, наприклад, коли буде час. також не раджу всі розмови й усі події у вікіпедії міряти під себе Face-smile.svg --アンタナナ 16:35, 25 грудня 2014 (UTC)
Якби ми знали, що це статичний IP, то блокування було б на більший строк. — Green Zero обг 16:36, 25 грудня 2014 (UTC)
2Green Zero До чого тут IP, якщо це зареєстрований користувач?
2Antanana Я двічі просив на ВП: ЗА, щоб користувача переблокували, але мої прохання були проігноровані, тому прошу ще раз Вас, коли матимете час, зробити це. До речі, склалося враження, що це одна й та ж людина створює облікові записи, чекає 4 дні, після чого «працює» вандалом-перейменувальником...-- Piramid ion  20:07, 25 грудня 2014 (UTC)
Яка жахлива неуважність з мого боку! Я дивлюсь - блокування 1 день - автоматично подумав що IP... Уже переблокував. — Green Zero обг 20:26, 25 грудня 2014 (UTC)
Дякую ДякуюFace-smile.svg-- Piramid ion  20:31, 25 грудня 2014 (UTC)
І, Ви, Пірамідіоне, абсолютно праві: це робить одна і та сама людина. Я вже вивчив його поведінку. Я часто детектую підозрілі ніки, які через певний час активізуються для вандалізму. Я навіть уже знаю три його наступних ніки. Якщо хочете - скину Вам "підозрюваних" на електронну пошту. Через три-чотири доби він вилізить уночі і знову нагадить. — Green Zero обг 20:41, 25 грудня 2014 (UTC)
Чесно кажучи, я й сам іноді помічаю підозрілі ніки. Але підозрілість — це не підстава для блокування… Єдине, що можна було б зробити — це заблокувати IP за умови, що він статичний. Але підозрюю, що ні. Та й блокування IP можна порівняно легко обійти… Тож залишається хіба що чекати, коли вандалові набридне вандалити, або він помре від старості. Хоча йому напевно прийде на зміну наступне покоління вандалів)-- Piramid ion  21:28, 25 грудня 2014 (UTC)

Шаблон:Фербенкс-Норт-Стар (округ, Аляска)[ред.ред. код]

Привіт! Вітаю з Новим роком! :-)

Глянь, будь ласка, що підправити? Я переклав з англійської, але не впевнений, що все так, як треба. --Nickispeaki (обговорення) 18:47, 5 січня 2015 (UTC)

привіт. дякую, Тебе також. м-мм, а що саме не так там може бути? забрала перенаправлення, а так виглядає на ок. у нас Base у шаблонах кохається --アンタナナ 23:59, 7 січня 2015 (UTC)
ой, Ти таки про передачу назв українською Face-smile.svg може Ahonc матиме час глянуть? я до вечора завтра не дуже на ВП час матиму… --アンタナナ 00:17, 8 січня 2015 (UTC)
Привіт. Та... агонк айяйкав і мордочки корчив. Тому я написав тобі. Ну, ти мовчала, то вже і ніку. Мдя! ;-0 Бейзу?.... Ну, якщо він ще не бачив, що я з агонком писали і він не скаже свою коронну фразу, що він НЕ знає англійської.... Тобто, як шаблон, наче ок. Хоча спочатку я навіть кинути хотів це діло - англійська версія досить сильно відрізнялася у коді від нашої - я б не осилив. А потім тупо спростивдонімагу і всьо наче вийшло... ;-) Ок. Бейзу завтра напишу, якщо Нікк нічого не напише. Ну... Ділов то може там не більше, ніж нам тут переписуватися. А може й менше. Хоча, хз? ;-0 --Nickispeaki (обговорення) 01:19, 8 січня 2015 (UTC)

Vasyl Lopukh[ред.ред. код]

Доброго дня і веселих свят. Не могли б ви допомогти з оформленням фото цього користувача Vasyl Lopukh. Я в цьому розуміюся вкрай погано, а там є питання до авторства. Ви вже запитували про дозволи, проте наскільки я розумію користувач сам на даний час проживає в США і взяти дозволи в авторів з України проблематично. Могли б ви щось порадити? Дякую за допомогу.--Tata lv (обговорення) 10:37, 7 січня 2015 (UTC)

доброї пори доби і Вам! почитаю й відпишу. дякую --アンタナナ 23:32, 7 січня 2015 (UTC)

Доброго дня "Antanana" моє прохання про відновлення фотографій, які вилучив "Максим...", переадресувала "Tata lv". Йдеться ось про що. Фотографії це мій особистий фотоархів. Я був учасником Ансамблю "Дністер", на фотографії (Москва 1973) є я. Хто був фотограф у Мовскві 1973 року думаю навіть сам господь Бог не знає. Друга фотографія з Франції, де я також був. Я мав фотоапарат, щось фотографував я, щось фотографував один із наших керівників Роман Безпалко, який вже давно упокоївся. Ці фотографії є моєю власністю. Скажіть які ще "права" потрібно мати. Якщо формуляр Вікі вимагає заповнити якісь графи то очевидно слід передбачити таке - якщо неможна відповісти на поставлене запитання, (бо відповіді просто неіснує) то, очевидно, повинна існувати лоґістика, яка може заповнити графу відповіді на таке запитання. Звичайно я повновля ці фотографії. Дякую за розуміння і очікую поради та допомогу.--VL (обговорення) 14:55, 8 січня 2015 (UTC)

Категорія:Шаблони:Прапорці та назви районів Рівненської області[ред.ред. код]

Добридень. Ви можете мені допомогти з вилученням цих шаблонів, документацій і категорії? Колись помилково створив, тепер вони не потрібні. Я вже повилучав їх зі статей основного простору. Дякую. -- Корінь обг 08:30, 18 січня 2015 (UTC)

Триває обговорення критеріїв значимості шкіл.[ред.ред. код]

Доброго дня! Оскільки Ви створювали статті про школи, прошу долучитися до обговорення. Якщо маєте певні ідеї щодо правила/критерію, запропонуйте свій варіант.--Сергій Липко (обговорення) 11:53, 19 січня 2015 (UTC)

Питання з АП[ред.ред. код]

Привіт Антанано! Хочу запитати Вас, як доброго знавця АП. Яка ліцензія має бути у скріншотів, що були зроблені на сайтах Wikimedia Foundation? Чи відмінна вона від CC BY-SA 3.0, чи немає там якогось підводного каміння? І кого за автора вказувати? Звісно, це похідна робота, але перший автор хто? Wikimedia Foundation? — Green Zero обг 14:27, 19 січня 2015 (UTC)

Привіт! Я саме нещодавно мав справу із скріншотами, тому відповім. Для ліцензування локальних зображень у нас є шаблон {{wikipedia-screenshot}}, але я б радив вантажити одразу на Вікісховище, і використовувати тамтешній шаблон commons:Template:Wikipedia-screenshot — у самому шаблоні сказано, що на скріншоти поширюється ліцензія CC BY-SA 3.0, винятком є лише логотипи (наявність логотипа на скріншоті), використання яких може потребувати дозволу. А щодо автора — то за моїми спостереженнями, найчастіше вказують саме Фонд Вікімедіа, так роблю і я. Не знаю, може є ще якісь нюанси, я не в курсі…-- Piramid ion  15:09, 19 січня 2015 (UTC)

Стосовно тижня архітектури (не зміг знайти куди написати листа)[ред.ред. код]

1. За своєю другою освітою, я культуролог і мене дуже цікавить взагалі мистецтво. Понад усе я захоплююсь рок-музикою і літературою модернізму, але думаю, що з точки зору культури найбільш важливим мистецтвом є архітектура. Адже архітектурна споруда належить не лише її творцям, вона постійно має якихось глядачів. ЇЇ не можна сховати в книжковій шафі чи повісити на стіні. Не потрібно платівок чи відтворювальних пристроїв, щоб її побачити. Серед видів мистецтва вона найважливіша для повсякденного життя людей і держави. Все відбувається всередині якихось будівель, в тому числі пов'язане з іншими видами мистецтва. Кожен раз, коли я відвідую якесь нове місто, я роблю це заради архітектури.

2. Пишучи стаття про архітектуру, я дізнаюсь про щось нове для себе. Взагалі я великий скептик стосовно нашої системи освіти, а написання статей до української Вікіпедії мені здається незрівнянно кориснішим. За цих п'ять місяців, що я пишу статті до Вікіпедії, я взнав набагато більше ніж з обидвох моїх вищих освіт і пів тисячі прочитаних книжок. Писати Вікіпедію дуже легко. Для цього навіть не обов'язково створювати нові статті, а можна виправляти якісь помилки. Можна перекладати статті з інших мов. Кожна дія щось додає до розуміння Вікіпедії й назавжди тут залишається. Я можу потім легко повернутися до своїх статей про архітектуру, щось туди дописати, виправити якісь помилки, краще запам'ятати термінологію. Можу написати статтю за створеним мною червоним гіперпосиланням і згодом передивлятись ланцюг таких червоних гіперпосилань, тощо. Це все поглиблює світогляд, розсуває картину світу. Я уявляю собі Вікіпедію як багатовимірну поверхню, яка складається з червоних посилань. І кожен раз, коли я роблю це посилання синім, я розсуваю межі Вікіпедії. Це також ніби як архітектура власного світогляду.

3. Архітектура має дуже багату термінологію і коли ми пишемо про якусь будівлю, детально описуємо її елементи, то словник цієї статті виходить багатшим ніж у багатьох інших галузях. Мені взагалі щось проблематично знайти людей з якими можна було б поспілкуватись гарною українською мовою, а тим більше про якісь піднесені складні речі. А робити якісь гарні описи, постійно мати справу з українською мовою, приносить мені естетичне задоволення. Коли пишу статті про якісь архітектурні елементи, я ніби заново проживаю щось подібне, побачене в дійсності раніше. Я тут одночасно і письменник і читач. На папері ви не можете виправити свої та чужі помилки, незграбності граматичних конструкцій, неточності в перекладі термінології тощо. Тут ви можете зробити текст майже ідеальним.--Oleksandr Tahayev (обговорення) 16:52, 20 січня 2015 (UTC)

Вандал[ред.ред. код]

Погляньте на Спеціальна:Внесок/188.162.64.25 --Basio (обговорення) 09:24, 24 січня 2015 (UTC)

Рішення «саобщєства»[ред.ред. код]

Слава Україні! Не дуже цікавлюсь, хто є хто в укрвікі, поки не «переконають». Зауважив, що тими, хто пам'ятає подвиг вояків УПА, серед адмінів назвали себе тільки ви і ще хтось. Логічне питання: чому ви виконали рішення стосовно встановлення мені блоку на перейменування такої «спільноти»? Чи те, що ви пам'ятаєте - то так, байка для… Даруйте - але маю право знати.--Бучач-Львів (обговорення) 10:18, 26 січня 2015 (UTC) Мовчите…--Бучач-Львів (обговорення) 11:11, 27 січня 2015 (UTC)