Обговорення користувача:Antanana

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до: навігація, пошук
Скорочення:
ВП:ДОЗ

become aware that there are no accidents in our intelligent universe
realize that everything that shows up in your life has something to teach you
appreciate every one and every thing in your life

Kasuga s Wikipedia Submission by cult50contests.jpg

архів

2011 · 2012 · 2013

...[ред.ред. код]

Доброго дня. Ви впевнені, що оцього недостатньо, щоб заблокувати вандала раз і на завждм? На тоімсть - 1 день блокування?? Мене за "війну правок" блокували на 3-5 діб(!) А якщо я б зробив щось подібне до внеску вельмешановного... то мене неодмінно заблокували раз і на завди. І після цього я "піднімаю шумиху" з приводу "неіснуючої дискримінації" в УкрВікі?.. --Rayan Riener (обговорення) 16:25, 25 грудня 2014 (UTC)

доброго. була б дуже вдячна, якби спершу Ви згадували про існування такого правила, а потім робили висновки або ставили запитання. у мене зранку був дуже обмежений час на Вікіпедію (як і зараз) — власне, навіть не встигла все «зачистити». моїм першим кроком було зупинити можливість вандалити далі і почистити хоча б трохи. заблокувавши на 1 день, не стала переблоковувати — це міг зробити будь-хто із адмінів (ба, навіть я) пізніше, ввечері, наприклад, коли буде час. також не раджу всі розмови й усі події у вікіпедії міряти під себе Face-smile.svg --アンタナナ 16:35, 25 грудня 2014 (UTC)
Якби ми знали, що це статичний IP, то блокування було б на більший строк. — Green Zero обг 16:36, 25 грудня 2014 (UTC)
2Green Zero До чого тут IP, якщо це зареєстрований користувач?
2Antanana Я двічі просив на ВП: ЗА, щоб користувача переблокували, але мої прохання були проігноровані, тому прошу ще раз Вас, коли матимете час, зробити це. До речі, склалося враження, що це одна й та ж людина створює облікові записи, чекає 4 дні, після чого «працює» вандалом-перейменувальником...-- Piramid ion  20:07, 25 грудня 2014 (UTC)
Яка жахлива неуважність з мого боку! Я дивлюсь - блокування 1 день - автоматично подумав що IP... Уже переблокував. — Green Zero обг 20:26, 25 грудня 2014 (UTC)
Дякую ДякуюFace-smile.svg-- Piramid ion  20:31, 25 грудня 2014 (UTC)
І, Ви, Пірамідіоне, абсолютно праві: це робить одна і та сама людина. Я вже вивчив його поведінку. Я часто детектую підозрілі ніки, які через певний час активізуються для вандалізму. Я навіть уже знаю три його наступних ніки. Якщо хочете - скину Вам "підозрюваних" на електронну пошту. Через три-чотири доби він вилізить уночі і знову нагадить. — Green Zero обг 20:41, 25 грудня 2014 (UTC)
Чесно кажучи, я й сам іноді помічаю підозрілі ніки. Але підозрілість — це не підстава для блокування… Єдине, що можна було б зробити — це заблокувати IP за умови, що він статичний. Але підозрюю, що ні. Та й блокування IP можна порівняно легко обійти… Тож залишається хіба що чекати, коли вандалові набридне вандалити, або він помре від старості. Хоча йому напевно прийде на зміну наступне покоління вандалів)-- Piramid ion  21:28, 25 грудня 2014 (UTC)

Триває обговорення критеріїв значимості шкіл.[ред.ред. код]

Доброго дня! Оскільки Ви створювали статті про школи, прошу долучитися до обговорення. Якщо маєте певні ідеї щодо правила/критерію, запропонуйте свій варіант.--Сергій Липко (обговорення) 11:53, 19 січня 2015 (UTC)

Питання з АП[ред.ред. код]

Привіт Антанано! Хочу запитати Вас, як доброго знавця АП. Яка ліцензія має бути у скріншотів, що були зроблені на сайтах Wikimedia Foundation? Чи відмінна вона від CC BY-SA 3.0, чи немає там якогось підводного каміння? І кого за автора вказувати? Звісно, це похідна робота, але перший автор хто? Wikimedia Foundation? — Green Zero обг 14:27, 19 січня 2015 (UTC)

Привіт! Я саме нещодавно мав справу із скріншотами, тому відповім. Для ліцензування локальних зображень у нас є шаблон {{wikipedia-screenshot}}, але я б радив вантажити одразу на Вікісховище, і використовувати тамтешній шаблон commons:Template:Wikipedia-screenshot — у самому шаблоні сказано, що на скріншоти поширюється ліцензія CC BY-SA 3.0, винятком є лише логотипи (наявність логотипа на скріншоті), використання яких може потребувати дозволу. А щодо автора — то за моїми спостереженнями, найчастіше вказують саме Фонд Вікімедіа, так роблю і я. Не знаю, може є ще якісь нюанси, я не в курсі…-- Piramid ion  15:09, 19 січня 2015 (UTC)

Стосовно тижня архітектури (не зміг знайти куди написати листа)[ред.ред. код]

1. За своєю другою освітою, я культуролог і мене дуже цікавить взагалі мистецтво. Понад усе я захоплююсь рок-музикою і літературою модернізму, але думаю, що з точки зору культури найбільш важливим мистецтвом є архітектура. Адже архітектурна споруда належить не лише її творцям, вона постійно має якихось глядачів. ЇЇ не можна сховати в книжковій шафі чи повісити на стіні. Не потрібно платівок чи відтворювальних пристроїв, щоб її побачити. Серед видів мистецтва вона найважливіша для повсякденного життя людей і держави. Все відбувається всередині якихось будівель, в тому числі пов'язане з іншими видами мистецтва. Кожен раз, коли я відвідую якесь нове місто, я роблю це заради архітектури.

2. Пишучи стаття про архітектуру, я дізнаюсь про щось нове для себе. Взагалі я великий скептик стосовно нашої системи освіти, а написання статей до української Вікіпедії мені здається незрівнянно кориснішим. За цих п'ять місяців, що я пишу статті до Вікіпедії, я взнав набагато більше ніж з обидвох моїх вищих освіт і пів тисячі прочитаних книжок. Писати Вікіпедію дуже легко. Для цього навіть не обов'язково створювати нові статті, а можна виправляти якісь помилки. Можна перекладати статті з інших мов. Кожна дія щось додає до розуміння Вікіпедії й назавжди тут залишається. Я можу потім легко повернутися до своїх статей про архітектуру, щось туди дописати, виправити якісь помилки, краще запам'ятати термінологію. Можу написати статтю за створеним мною червоним гіперпосиланням і згодом передивлятись ланцюг таких червоних гіперпосилань, тощо. Це все поглиблює світогляд, розсуває картину світу. Я уявляю собі Вікіпедію як багатовимірну поверхню, яка складається з червоних посилань. І кожен раз, коли я роблю це посилання синім, я розсуваю межі Вікіпедії. Це також ніби як архітектура власного світогляду.

3. Архітектура має дуже багату термінологію і коли ми пишемо про якусь будівлю, детально описуємо її елементи, то словник цієї статті виходить багатшим ніж у багатьох інших галузях. Мені взагалі щось проблематично знайти людей з якими можна було б поспілкуватись гарною українською мовою, а тим більше про якісь піднесені складні речі. А робити якісь гарні описи, постійно мати справу з українською мовою, приносить мені естетичне задоволення. Коли пишу статті про якісь архітектурні елементи, я ніби заново проживаю щось подібне, побачене в дійсності раніше. Я тут одночасно і письменник і читач. На папері ви не можете виправити свої та чужі помилки, незграбності граматичних конструкцій, неточності в перекладі термінології тощо. Тут ви можете зробити текст майже ідеальним.--Oleksandr Tahayev (обговорення) 16:52, 20 січня 2015 (UTC)

Вандал[ред.ред. код]

Погляньте на Спеціальна:Внесок/188.162.64.25 --Basio (обговорення) 09:24, 24 січня 2015 (UTC)

Рішення «саобщєства»[ред.ред. код]

Слава Україні! Не дуже цікавлюсь, хто є хто в укрвікі, поки не «переконають». Зауважив, що тими, хто пам'ятає подвиг вояків УПА, серед адмінів назвали себе тільки ви і ще хтось. Логічне питання: чому ви виконали рішення стосовно встановлення мені блоку на перейменування такої «спільноти»? Чи те, що ви пам'ятаєте - то так, байка для… Даруйте - але маю право знати.--Бучач-Львів (обговорення) 10:18, 26 січня 2015 (UTC) Мовчите…--Бучач-Львів (обговорення) 11:11, 27 січня 2015 (UTC)

Крута[ред.ред. код]

Я тільки зараз побачив). Круто)[1]--TnoXX parle! 22:09, 21 лютого 2015 (UTC)

Вікіпедія:Вікізустрічі#28 лютого, Київ[ред.ред. код]

Привіт! Якщо у Вас буде можливість, то запишіться та прийдіть на вікізустріч. 28 лютого (субота) об 11:00 відбудеться церемонія нагородження переможців конкурсу статей «Військова справа у Вікіпедії». Захід буде проходити у Національному військово-історичному музеї України, Грушевського, 30/1 (Київ). Ярослав Тинченко, заступник директора з наукової роботи, хотів би мати можливість познайомитися та поспілкуватися із редакторам «Втрати силових структур внаслідок російського вторгнення в Україну (2015)» за нагоди --MediaWiki message delivery (обговорення) 07:50, 23 лютого 2015 (UTC)

Шаблон Edited в статті Федоров Володимир Анатолійович[ред.ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що в статті Федоров Володимир Анатолійович був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 06:38, 27 лютого 2015 (UTC)

Другий музейний тиждень[ред.ред. код]

Вітаю! Запрошую до участі у Другому музейному тижні (11 — 24 березня 2015 року). --AnatolyPm (обговорення) 15:45, 27 лютого 2015 (UTC)