Обговорення користувача:Leonst

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до: навігація, пошук

Зміст

Шаблон Юзербокс[ред.ред. код]

Шановний Leonst, допоможіть мені, будь ласка, я створив юзербокс і хочу включити його до списку усіх юзербоксів та категоризувати. Що мені робити, точніше, як мені це робити? Кримінель (обговорення) 16:41, 11 червня 2013 (UTC)

Текст заголовка[ред.ред. код]
Автоматично оновлюваний архів обговорення що це?

Пам'ятники Києва[ред.ред. код]

Шановний сходіть, будь-ласка, до Жовтневого палацу хоча раз у житті. Тоді ви будете знати, що пам'ятник жертвам репресій виглядая геть інакше http://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%A4%D0%B0%D0%B9%D0%BB:%D0%9F%D0%B0%D0%BC'%D1%8F%D1%82%D0%BD%D0%B8%D0%BA_%D0%B6%D0%B5%D1%80%D1%82%D0%B2%D0%B0%D0%BC_%D1%80%D0%B5%D0%BF%D1%80%D0%B5%D1%81%D1%96%D0%B9_%D0%9D%D0%9A%D0%92%D0%A1_%D0%9A%D0%B8%D1%97%D0%B2.JPG Він з каменю і стоїть на своєму місці.

Може їх там кілька? Й кожен має нюанси власної спеціалізації?--Leonst (обговорення) 15:11, 17 серпня 2012 (UTC)

Зустрів Табачника[ред.ред. код]

Шановний. Щоб робити внесок до статті вас не має. Тільки СТИЛЬ підправляєте. Не соромно?

Претензія[ред.ред. код]

малошановний п. Leonst, Вам що не має що робити? Чого Ви лізете куда попало і головне - як попало? Ви якщо намагаєтеся втрутися, то хоча б дивиться коли - що там вноситься. Пояснюю: я почав писати статтю "Клокушна". Почав лише сьогодні ввечері. Скопіював з іншого файла початковий статистичний текст на російській мові, зберіг і розпочав його редагувати, перевів на українську мову і додав до нього нові матеріали. Але у Вас в заді явно відразу розпочалася сверблячка і я видко саме через Вашу сверблячку не зміг навіть зберігти зміни, бо при зберіганні сервер видав, що на сервері якісь короткочасні проблеми. Як згодом виявилося: ця проблема це деякі гоношливі самозванні адмінстратори з проблемами у задньому проході. Невже у Вас там так горіло у прямій кішці, чи хотілося себе показати дуже крутим і розумним? Чи це прояви комплексу неповноцінності? Потрібно бути більш уважним і більш шанобливо ставитися до користувачів, хоча б дивитися коли створено статтю і мати хоча б трохі терпіння. А до проктолога все ж такі зверніться.

Волинь ська область[ред.ред. код]

Ш. п. ви додали деякі зміни у статтю "Волинь". Я їх скасував і дещо там написав у обговореннях. Прошу пояснити свою позицію. Bulka

Чи можете ви мені допомогти?[ред.ред. код]

Тут один користувач хотів створити картку в цій статті,а натомість вийшло це.Чи можете ви редагувати так він хотів. Тобто створити картку Лебідь Микола - Міністр Державної Безпеки за тої держави,яку створили Бандерівці.Я кілька раз намагався,але в мене не виходило.Наперед дякую.

Розблокування[ред.ред. код]

Дуже прошу розблокувати мене. Я не розумію в чому причина? Ніякої особливої війни редагувань не було. Так, час від часу я повертала в статтю підтверджену джерелами інформацію, але це лише тому, що адміністратори не відреагували на моє зверенення і не втрутилися в конфілкт полишивши його розвиватися далі. Якщо було бажання не допустити війни редагувань в будь якому вигляді то чом би не заблокувати статтю? Навіщо блокувати учасників? Я ж не порушила жодного правила! Й так ця клята стаття відволікає мене від роботи і я сподівалася, хоч під вечір зайнятися нормальною роботою, а тут блокування на добу! Обіцяю взагалі не робити жодного редагування в статтях пана Сапіна до понеділка. Розблокуйте мене будь ласка. 赤子

Прохання[ред.ред. код]

Пане, будь ласка не повертайте на мою сторінку образи та провокації Якудзи. Я не можу сприймати цей текст інакше і коли Вам цікаво можу пояснити, що саме там образливого та провокативного, а коли Вам не цікаво то просто зважте на моє прохання. Врешті одне моє прохання Ви проігнорували тож будь ласка дослухайтеся до іншого. Секіші

Чому ви постійно видаляєте інформацію про те, що гурт РОКАШ співає русинською мовою, якщо це правда?[ред.ред. код]

Я живу на Закарпатті і знаю, що нашу мову одночасно називають і закарпатським діалектом Української мови і окремою мовою - русинською. Почитайте статтю "Русинська мова" і "Закарпатська говірка". Зрозумієте, що йдеться про одне і те ж. Чому ви постійно хочете змінити обєктивну картину. Це питання особливо важливе для закарпатців, багато з яких вважають себе представниками окремого русинського народу, існування якого визнало багато країн. Існує також інша думка. Що русини - це крайня захіндна гілка українсього народу. Ми не хочемо займати жодну з позицій, оскільки ми - музиканти, не наша справа розділяти. А якщо ви будете постійно видаляти в нашій статті частину інформації - то станете необєктивним автором, що однобоко висвітлює проблему.

Оригінальне дослідження[ред.ред. код]

Доброго дню. Будь ласка, звернить увагу на вандальські дії користувача Dajan. Він створив сторінку Галичани (нація), яка була швидко видалена Вальдимаром, але користувач відновив її, та веде війну редагувань.

Може пан ще новачок і не розуміє, що значить "Вилучити"? --ВікіПЕДист

Про питання русинської мови[ред.ред. код]

Мова іде про статтю Rock-H , де ви після наших доповнень про те, гурт співає закарпатською говіркою (яку також називають русинською мовою) вже не вперше видаляєте слова "Русинська мова". Не розумію чому, адже є стаття про те, що така мова існує і її можна назвати і закарпатським діалектом і закарпатскою говіркою: Русинська мова

Вільні на Вікісховищі[ред.ред. код]

Як розуміти?--Kamelot (обговорення) 14:12, 11 травня 2012 (UTC)

Прошу вибачення. Це я на автоматі. Суто емоційне редагування. Просто терпіти не можу коли працють проти української вікіпедії, особливо редактори української вікіпедії.--Leonst (обговорення) 22:17, 11 травня 2012 (UTC)
Чому проти? Всі вільні зображення мають бути перезавантажені на вікісховище і бути доступними для всіх Вікі. Звичайно треба розбиратись які вільні, щоб на коммонзі не вилучили. В даному випадку фото людини яка померла у 1926 році. Фото зроблене ще раніше, автор невідомий. Так що ніхто не скаже що не пройшло 70 років зі дня смерті автора. Але якщо хтось встановить авторство і скаже, що автор помер пізніше, то це буде великим відкриттям--Kamelot (обговорення) 03:18, 12 травня 2012 (UTC)

Адміністративний устрій Ковельського району[ред.ред. код]

Привіт. Є стаття Адміністративний устрій Ковельського району, яка де-факто скопійована з таблиці в статті Ковельський район. Я поговорив із автором та ми дійшли згоди про зміну авторства на моє. Чи міг би ти це зробити. Дякую.З повагою Sparrov. 17:33, 12 травня 2012 (UTC)

Категорія:Персоналії:Севастополь[ред.ред. код]

І яке відношення до нашого славного міста має цей вельмиповажний громадянин? --Pavlo1 (обговорення) 11:05, 31 травня 2012 (UTC)

Жив, працював, балотуватиметься.--Leonst (обговорення) 20:41, 31 травня 2012 (UTC)
Жив він десь на Волині, потім ошивався в Ялті. В Севастополі не жив і не працював. Балотуватиметься — це так, окучує активно. Але це не привід включати його в категорії «Персоналії Севастополя». Це «всєнародноє достояніє»! За такими критеріями Шура Янукович швидше в категорію потрапляє Face-wink.svg --Pavlo1 (обговорення) 06:40, 1 червня 2012 (UTC)
Вибачте, але Ви пишете неправду. Він і жив і працював. Перечитайте уважніше статтю.--Leonst (обговорення) 07:38, 1 червня 2012 (UTC)
Перечитав. Ви маєте на увазі ось цей рядок: з 06.2003 — заступник голови з питань ідеології та місцевого самоврядування, Севастопiльске міське віддiлення Партії регіонів? Але ж це не місце роботи (громадська діяльність). Скажу більше того, пару років тому він прикупив (як і більшість осіб певного кола) «хатинку» в Севастополі (чесно зароблені гроші треба вкладати), має громадську приймальню в кінотеатрі «Україна» (симптоматично, там же в глядацькому залі устроїв розпродаж турецьких шмоток). Але Вадік тут не жив і не працював. Значно більше заслужили мати цю особу категорії Категорія:Персоналії:Володимир-Волинський район і Категорія:Персоналії:Ялта де про його «заслуги» ще пам'ятають. З повагою, --Pavlo1 (обговорення) 08:17, 1 червня 2012 (UTC)
" Народний депутат України 5-го скликання 04.2006-11.07 від Партії регіонів, № 180 в списку. На час виборів: заступник голови з питань ідеології та місцевого самоврядування Севастопольського міського відділу Партії регіонів" - ні ну явно він цьому місту не чужий. Не розумію чому Ви вважаєте його діяльність в Севастополі у складі провідної партії невартою уваги. І працювати ж можна по різному, не лише на громадській роботі.--Leonst (обговорення) 08:47, 1 червня 2012 (UTC)
Ви досвідчений вікіпедист — Вам видніше. Просто останнім часом активно мусуються питання критеріїв включення в категорії. У мене виникло питання чому саме К.В.В. «персоналія Севастополя», а чому, наприклад, Кожин Борис Борисович чи Мамчак Мирослав Андрійович ні. Або Колчак Олександр Васильович як історичний персонаж. Критерій «він цьому місту не чужий», погодьтеся, сумнівний. Таких типів багато напихати можна: Шуфрич Нестор ІвановичКатегорія:Персоналії:Крим. «рос. самозванцев нам не надо» Face-smile.svg --Pavlo1 (обговорення) 09:16, 1 червня 2012 (UTC) P.S. Вікіпедія:Проект:Севастополь. Приєднуйтесь.
У вікіпедії, як правило, немає такого поняття, як "а чому в тій статі тето ненаписано!?" бо тут всі статті є незакінченими. Тому, якщо бачите незакінченість чи брак інформації - доповнюйте, редагуйте, додавайте.--Leonst (обговорення) 10:06, 1 червня 2012 (UTC)

Претензії до адміністратора[ред.ред. код]

Я маю претензії до адміністатора. Чому постійно видаляється інформація зі сторінки "Олександрія"? Не встиг ще створити статтю, а вона вже видалена адміністратором. Скільки це буде тривати? Якщо ставляться під сумнів викладені відомості, то поставте статтю на обговорення, а не видаляйте інформацію відразу ж після наповнення сторінки. Вірю у Вашу порядність та професіоналізм.

Зі статті Олександрія видалялася інформація сумнівної значимості й достовірності. Анонімні користувачі, які цю інформацію вносили не вказували посилань на авторитетні джерела. Вносилась доволі різноманітна інформація, з різних ІР адрес, якщо Ви маєте претензії стосовно якоїсь конкретної інформації, то дайте посилання, на конкретні редагування.--Leonst (обговорення) 22:25, 19 червня 2012 (UTC)

Увага[ред.ред. код]

На сторінці обговорення адміністратора Dim Grits відбулася розмова, яка пов'язана з арбітражною справою Поведінка адміністратора AS, вам як члену арбітражного комітету не завадило б з нею ознайомитись. Не забувайте, що під питанням поведінка адміністратора, а не якась стаття, ваш голос покаже ваше ставлення до подібної поведінки в україномовному розділі Вікіпедії.--Vassilios de Veritas (обговорення) 20:33, 19 червня 2012 (UTC)

Шаблон Edited в статті Дара Корній[ред.ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що в статті Дара Корній був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 18:11, 27 червня 2012 (UTC)

Статус зображення Зображення:Чебан Ю.jpg[ред.ред. код]

Шановний користувачу Вікіпедії! Дякуємо за завантаження зображення Зображення:Чебан Ю.jpg. Однак при перевірці його опису виявилися деякі проблеми. Будь ласка, зверніть увагу, що кожне невільне зображення повинне відповідати критеріям сумлінного використання, у тому числі обов'язково містити обґрунтування сумлінного використання. Якщо статус зазначеного зображення не проясниться протягом 7 днів, адміністратори Вікіпедії будуть змушені його вилучити. Анатолій (обг.) 22:17, 4 серпня 2012 (UTC)

Запрошення до участі у тижні зв'язності[ред.ред. код]

Дайте, будь ласка, відповідь, на декілька простих запитань[ред.ред. код]

Шановний пан адмін, шановний колего. До Вас звертається самоправно, самочинно заблокований у просторі вікіпедії користувачем Якудзою терміном на 1 рік [1] користувач: Serg7255. Якщо в Вас є трохи часу, дозвольте відволікти Вас від Ваших буденних справ та поставити Вам декілька, на мій погляд, дуже нескладних запитань.

 • Як Ви вважаєте - чи не перевищив свої повноваження адмін Якудза, коли самочинно заблокував мене у просторі вікіпедія на один рік?... Якщо навіть відкинути усі "воплі-соплі" (це тема окремої розмови, що б могла потягнути на декілька сторінок), а залишити тільки суто формальний бік справи, то із цього боку чи все тут "юридично" вірно "оформлено"?...
 • По-перше, я хочу Вас, пан адмін, запитати - чи передбачає правило Вікіпедія:Правила блокування такі тривалі терміни блокування?... Усе, що я знайшов там щодо таких тривалих термінів блокування, це - «блокування нормального зареєстрованого користувача за систематичні образи інших користувачів на строк від 1 тижня й вище можуть накладатися лише за рішенням АК на підставі пропозиції одного з адміністраторів, що зобов'язаний представити обґрунтування для такого рішення.» Отже, питання - чи не є ця дія цього адміна порушенням відповідного правила вікіпедії?...
 • І по друге - як Ви вважаєте, чи можна класифікувати як "самовільну зміну правил" таке уточнення (а саме ПІСЛЯ ЦЬОГО я був трохи раніше за блокування Дейнекою, 22 червня 2012, заблокований Якудзою на 3 дні «за порушення ВП:НО», а ось через якихось там 12 днів користувач Deineka побачив там ще й "самовільну зміну правил")?... Невже це уточнення не є самоочевидним? Невже його треба, абсолютно серйозно, трактувати як "самовільну зміну правил" (тобто, ПО СУТІ, підрив нормального функціонування проекту - так як якщо б там дійсно була саме самовільна зміна правил, справжня самовільна зміна правил, то це б було, дійсно, ні що інше, як підрив нормального функціонування проекту, чи не так?)?...
 • Як Ви вважаєте, хто або що може заважати користувачам української вікіпедії змінити преамбулу-шапку правила ВП:ПС, яка твердить, що «Регламент перейменування: якщо перейменування не є технічним (наприклад, «згідно з правилами» або «допоможіть перейменувати») і вимагає обговорення — протягом тижня відбувається голосування і після його закінчення ініціатор або інший користувач-учасник проекту підводить підсумок.», хоча всім відомо, що процедура на ВП:ПС є саме ОБГОВОРЕННЯМ, а аж ніяк не голосуванням. З цією елементарною пропозицією - замінити там ОДНЕ СЛОВО - "голосування" на "обговорення" - я вже звертався і на сторінці Вікіпедії, і навіть у листі до одного з адмінів (Олоддіна), але отримав «глуху стіну» - як видається, така сама елементарна дія - приведення діючого правила до існуючих реалій шляхом зміни всього одного слова виявляється в українській вікіпедії абсолютно нереальною (то що вже тоді казати про якісь більш суттєві зміни?)
 • І останнє моє до Вас питання (воно серед усіх трьох суто ДРУГОРЯДНЕ, але все ж) — як Ви ставитеся до сьогоднішнього вчинку Вашого колеги по адмінському цеху - пана Ніка? У двох словах опишу ситуацію. Користувач Харків`ян влаштував на власній СО фарс та «цирк» щодо "голосування про його довічне блокування". Я на цей фарс та «цирк» зреагував наступним чином, так як вважав свої пропозиції набагато більш реальними, аніж «КОКЕТСТВО» Харків`яна із довічним блокуванням, хоча, звісно, за великим рахунком, і те і інше (і голосування Харків`яна і два мої голосування) є виходячим за рамки правил. Але ж після цього мого редагування у двох моїх голосуваннях залишили відгуки декілька користувачів. Звісно, і я, і вони, розуміли усю "штучність" як голосування, що іниціював Харків`ян, так і двох моїх, але справа тут була зовсім не у "офіціозі", а просто у суті, у принципі - звісно, ніхто б не брав НІ ОДНЕ з трьох цих голосувань всерйоз - це була виключно своєрідна гра (яку розпочав саме Харків`ян, а не я!). Але самою цікавою була реакція на це користувача Ніка, який ВІДКОТИВ ДРУГИЙ ТА ТРЕТІЙ "цирк", але при цьому, не моргнувши оком, ЗАЛИШИВ ПЕРШИЙ, віддав, таким чином, одну із сторінок вікіпедії (СО користувача Харків`ян) під арену "циркового мистецтва" цього самого Харків`яна. (Після цього на СО Ніка відбулася така розмова, де йому, до речі, не було чого відповісти на моє запитання, і він його просто відкотив. Чесно кажучі, такої ЖАЛЮГІДНОСТІ я від нього при цьому не очікував - я думав, що він все ж СПОЧАТКУ напише відповідь на мою репліку, а вже потім мене заблокує за обхід блокування.) Отже, як Ви ставитеся до дій у цій ситуації адміна Ніка?...

Прохання до Вас відповісти на ці запитання навіть якщо адмін Нік у черговий раз відкотить моє редагування, АБСОЛЮТНО БЕЗКОРИСЛИВО (можете навіть і не сумніватися — просто в нього «робота така» Face-smile.svg) охороняючі Ваш дорогоцінний спокій від мене, «вандала» та «підривника». Звісно, не обов`язково відповідати якось там терміново, а навпаки — якщо Ви бажаєте дотриматися усієї "юридичної чистоти" справи, то просто хоча б через два тижні, коли "юридично" закінчиться термін мого блокування. Челябинск52 (обговорення) 20:31, 5 серпня 2012 (UTC)

Мапи[ред.ред. код]

Вітаю, ви обновили Файл:WikiMap-World-Reda.PNG та Файл:ВікіМовиСвіт.PNG

Щось там змінилося в порівнянні з попередніми версіями?

Див. також http://gazeta.ua/articles/istoriya-movi/_de-chiya-koloniya-znae-statistika-vikipediji/449490 --Perohanych (обговорення) 10:50, 7 серпня 2012 (UTC)

Так, зміни відбулися, в руслі попередніх тенденцій. Основною тенденцією останнього року є поступове послаблення позицій "інтернаціональної" англійської вікіпедії й посилення наіональних та інших "міжнародних" (французького, іспанського португальського) розділів. Мається на увазі, в першу чергу, популярність яка визначається відвідуваністю. Можна побачити значні зміни на мапі порівнюючи 1 квартал 2012 року з 4 кварталом 2011. Ці зміни зачепили переважно Європу (в першу чергу Центральну чи Східну, дивлячись що ними вважати), й Близький Схід. Так, почали відносно (тобто набирають менше 50 % відвідуваності) домінувати національні мови у Болгарії, Литві, Словаччині. Помітно ослабли позиції англійської в Чорногорії й Естонії, посилилася норвезька (букмол) в Норвегії. В арабських країнах помітно здала позиції англійська в Сирії, Саудівській Аравії, Йорданії, Іраці, Єгипті, і, найпомітніша подія на мапі, - арабська вийшла на перший план у кількох країнах. Це Ємен, Лівія, Палестина, причому відразу почала домінувати там абсолютно а не відносно.

З найпомітніших більш ранніх змін на мапі можна відмітити: набуття абсолютного домінування французької в кількох колишніх французьких колоніях (за рахунок англійської) наприклад, французька стала домінувати абсолютно в Марокко, Нігері, Мавританії; поступове, але менш помітне помітне посилення національних розділів в Європі (найпомітніше у Норвегії де раніше абсолютно домінувала англійська); витісненя національними вікіпедіями англійської в Ірані, В'єтнамі, Індонезії, Кореї; посилення російської вікіпедії в Молдові й Азербайджаніа. А також перехід китайської вікіпедії з розряду відносного домінування до абсолютного в Китаї, що стало можливим завдяки відкриттю доступу до китайської вікіпедії в цій країні.

Очевидно що такі стрімкі зміни стають можливими завдяки швидкому розширенню кола користувачів інтернету й вікіпедії у багатьох країнах. Менш освічені широкі верстви населення отримують доступ до інтернету й читають вікіпедію тою мовою яку знають, в неангломовних країнах, це, авжеж, не англійська.

Стосовно мапи редагування (http://uk.wikipedia.org/wiki/Файл:WikiMap-World-Reda.PNG) то там важко визначити якусь динаміку через її неповність й існування лише протягом півроку. Найпомітнішою зміною між цими двома кварталами стало неймовірне стрімке зростання активності редагування казахської вікіпедії в Казахстані, завдяки державній підтримці перенесення Казахської енциклопедії у вікі (відвідуваність цього розділу в Казахстані теж стрімко зросла, з бл 1% до 9%).

Загалом висновок тут незмінний - люди редагують вікпедію переважно рідною (національною) мовою, а намагаються читати, перш за все, якнайбільший мовний розділ, серед тих мов які вони розуміють. Дуже часто, це імперські мови колишніх метроплій, розділи вікіпедії якими, як правило, розвиненіші за місцеві. Загалом, на мою думку, співвідношення відвідуваності мовних розділів у країні визначається, по-перше, рівнем поширеності інтернету (чи точніше, доступу до вікіпедії) серед населення, по-друге, рівнем знання різних мов серед користувачів інтернету (чи точніше, читачів вікіпедії), і по-третє, рівнем розвитку розділів тими мовами, які знають користувачі інтернету, а ну й по-четверте, можливо, трохи менталітетом, якимись культурними особливостями, тощо (але я не впевнений що це має хоч якесь значення).--Leonst (обговорення) 05:21, 14 серпня 2012 (UTC)

Молодець! Дуже цікавий звіт. Я також не певен, що менталітет тут значимо впливає. Цікаво було б знайти підтвердження, що в якійсь країні з вищою мовною стійкістю чи дужчим націоналізмом «рідна» Вікіпедія отримує порівняно вищу відвідуваність ніж «колоністська». Але таке підтвердження знайти дуже важко, бо складно знайти дві схожі країни взагалі (скажімо, Україну важко тут порівняти з Фінляндією та Угорщиною чи, навіть, Польщею через відмінності у мовній ситуації). --Α.Μακυχα 11:16, 14 серпня 2012 (UTC)
Важко знайти дві схожі країни, а ще важче два схожих розділи вікіпедії) кожна ситуація унікальна. Проте націоналізм чи менталітет можливо можуть впливати на редагування вікіпедій, хоча тут теж важко визначити наскільки саме вони.--Leonst (обговорення) 09:14, 16 серпня 2012 (UTC)

катерина 2[ред.ред. код]

Вами встановлено захист від редагувань на статтю Катерина II (імператриця Росії). Чи можете тимчасово зняти його, щоб я трохи дописав нейтральної інфи про її переписку з Вольтером (є цитати з її листа), про знаменитий сервіз який спеціально для неї зробили в англії (1300 предметів), про її цвинтар собак, про її позитивне висловлювання про війну (через яку вона собі свій сад будуватиме), про деякі її сади і ін. і ін. Джерелом буде це: Верзилин Николай Михайлович По следам Робинзона. Сады и парки мира. — Л.: Детская литература., 1964. — 576с. Мушу знати це сьогодні, поки книжка перед мною. Крім того там треба цілий день вибирати розкидані по різних сторінках такі факти. Треба доступ на 1 день.

Реєструйтеся, і зможете без проблем редагувати цю й подібні статті.--Leonst (обговорення) 03:58, 14 серпня 2012 (UTC)

Хрест над Майданом[ред.ред. код]

Доброго вечора. Для чого ви додаєте цей хрест до колишніх, ще й захищаєте статтю від незареєстрованих користувачів? Сам хрест дуже швидко перестав бути колишнім, сьогодні його вже відновили, а за тиждень обіцяли встановити такий самий, як і був. Тобто фактично це зайва реклама FEMEN, на яку їх дії відверто не заслуговують. А стосовно захисту, то про який частий вандалізм ідеться? З того часу, як самі списки пам'ятників звідти перенесли, я бачу виключно корисні анонімні редагування: 5 редагувань 2 користувачів, оскільки інформація статті явно не є ціллю для вандалізму. Тому мені незрозуміла ні мотивація додавання хреста до колишніх, ні мотивація захисту статті — NickK (обг.) 17:41, 18 серпня 2012 (UTC)

Гм, ну я виходив з тієї простої логіки, що якщо пам'ятника не існує, то це означає що його немає. Але якщо він існував у минулому але не існує зараз, це означає, що він інснував лише в минулому і є відповідно колишнім пам'ятником. Наче ж все очевидно. Те що там поставили вчора, не є тим пам'ятником, з таким самим успіхом можна до пам'ятника прирівняти будівельні конструкції чи брезент яким накривають пам'ятники до офіційного відкриття. Коли пам'ятник буде відновлено можна буде його видалити зі списку колишніх, наразі він не існує, вибачайте, але це факт. Можете піти на Майдан, якщо ви буваєте в Києві, й самі переконатися в цьому. Вандалізм з боку аноніма полягав у видаленні актуальної інформації. Загалом я розумію, що деяким користувачам вікіпедії, можуть подобатися дівчата з цього сумнівного угрупування, а комусь може імпонувати знищення пам'ятників жертв тоталітарних режимів, але, попереджаю, що ганебну правду вам приховати не вдасться.--Leonst (обговорення) 09:02, 19 серпня 2012 (UTC)
А я вбачаю ситуацію інакше. В Києві існував пам'ятник з назвою «Хрест жертвам голодомору та політичних репресій в Україні»? Існував. Пам'ятник з назвою «Хрест жертвам голодомору та політичних репресій в Україні» наразі існує? Існує, але у видозміненому вигляді (у п'ятницю ввечері не існував зовсім). Значить, це не зниклий пам'ятник, оскільки пам'ятник з назвою «Хрест жертвам голодомору та політичних репресій в Україні» у Києві реально існує. А вже у відповідній статті слід зазначити, що старий пам'ятник знищили, на його місце поставили тимчасовий, а потім доставлять постійний. І ви так і не пояснили стосовно захисту — NickK (обг.) 11:46, 19 серпня 2012 (UTC)
допоможіть[ред.ред. код]

допоможіть вікуіфікувати додати шаблони і категорію в статі http://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%94%D0%BD%D1%96%D1%81%D1%82%D1%80%D0%BE%D0%B2%D0%B0_%D0%BB%D1%96%D1%80%D0%B0 я в вікіпедії нічого не розумію... занадто складна пона

привіт)[ред.ред. код]

а все ж я «малоактивна (у «вікі-відпустці»)» ред.№ 10835311. у мене зараз реально напружно на роботі, і я не хочу, щоб від мене очікували більше, аніж я можу зробити за таких умов Face-smile.svg --アンタナナ 10:30, 7 листопада 2012 (UTC)

Заміна ВВВ на НРВ/ДСВ[ред.ред. код]

Доброго дня! Якщо у вас є бажання можете висловити свою думку з приводу ухвалення пунткта 3) правил ВВВ→НРВ. Голосування триває тут. Велике прохання думку виловлювати якумога аргументованіше, інакше ваш голос можуть не врахувати. З повагою--Антон патріот (обговорення) 10:01, 12 листопада 2012 (UTC)

Зображення[ред.ред. код]

Дякуємо за завантаження нових зображень! На жаль, при автоматичній перевірці їх описів виявились деякі проблеми. Зверніть увагу, що опис кожного зображення обов'язково повинен містити вказівку на його автора і шаблон ліцензії. Докладніше про правильний опис зображень ви можете прочитати на сторінках ВП:ЛЗ, ВП:ЛЗ-КД, ВП:ШАП, ВП:ДК. Зображення, що не мають необхідних даних в описах, підлягають безумовному вилученню через 7 днів після виявлення. Будь ласка, виправте описи наступних зображень (зробити це можна, натиснувши посилання «редагувати» вгорі сторінки зображення):

--BunykBot (обговорення) 23:38, 19 листопада 2012 (UTC)

Загальні збори ВМУА 15 грудня 2012 11:00[ред.ред. код]

Доброго дня,

Інформую про рішення правління Громадської організації «Вікімедіа Україна» про проведення Загальних зборів Організації 15 грудня 2012 в Києві з початком об 11:00. Місце проведення поки остаточно не визначене. Якщо Ви можете запропонувати місце проведення зборів, зробіть це тут .

Прошу, при наявності, вносити пропозиції до проекту порядку денного, а також реєструватися для участі в зборах.

Пропозиції щодо організації роботи зборів можна внести і обговорити тут.

Ознайомтеся, та при можливості доповніть чи відкорегуйте Звіт про роботу в 2012.

Також прошу прийняти до відома, що у зв'язку зі змінами правил домену org.ua робота пошти в домені At sign.svgwikimediaukraine.org.ua буде відновлена в понеділок, 3 грудня 2012.

З повагою, --Perohanych (обговорення) 21:46, 1 грудня 2012 (UTC)

Статус Файл:Боулінг для Колумбіни.jpg[ред.ред. код]

Дякуємо за те, що ви завантажили на сервер Вікіпедії файл Файл:Боулінг для Колумбіни.jpg. Однак на сторінці опису файлу немає супровідної інформації щодо джерела, авторства та ліцензії або ця інформація неповна чи недостовірна. Якщо ви не є автором даного файлу, ви повинні якимось чином обґрунтувати свої права завантажувати його у Вікіпедію. Також у цьому випадку необхідно вказати джерело файлу, тобто дати посилання на сайт (або інше джерело), з якого ви взяли цей файл, а також умови використання файлів із вказаного сайту.

На сторінці опису файлу завжди вказуйте шаблон з ліцензією, під якою опубліковано цю роботу. Якщо ви є його автором, ви можете використати шаблон {{GFDL-self}} для того, щоб ліцензувати файл під GFDL або {{PD-self}}. Щоб довідатись про те, які ще існують шаблони з ліцензіями, дивіться статтю Вікіпедія:Шаблони:Авторські права або Короткий довідник.

Якщо ви завантажили й інші файли, будь ласка, перевірте, скориставшись цим сервісом, чи зазначено на їхніх сторінках опису джерело, а також шаблон з ліцензією. Якщо статус завантажених вами файлів не з'ясується протягом 7 днів, адміністратори Вікіпедії будуть змушені вилучити завантажений вами файл із сервера.

Дякуємо за розуміння. Albedo (обговорення) 16:09, 11 грудня 2012 (UTC)

Статті без джерел[ред.ред. код]

Вітаю! Ваш внесок у Вікіпедію дуже цінний, проте у деяких зі статей, створених вами, не вказано жодних джерел. Пам'ятайте, що матеріал без посилань на авторитетні джерела і який неможливо верифікувати, може бути підданний сумніву та вилучений:

 1. Просторова структура популяції
 2. Віталітетна структура популяції
 3. Каптур
 4. Меморіальні та анотаційні дошки Дубна

Зауважте, що, можливо, деякі статті вже мають джерела, проте шаблон {{без джерел}} був залишений випадково у статті. У такому випадку достатньо просто вилучити вказаний шаблон зі статті. --DixonDBot (обговорення) 14:59, 15 грудня 2012 (UTC)

Фото Михайла Петренка[ред.ред. код]

Підкажіть, чи можна десь знайти підтвердження, що зображення Файл:Петренко М.jpg перебуває в суспільному надбанні? --Perohanych (обговорення) 08:56, 15 січня 2013 (UTC)

Вітаю. То не фото, а портрет, причому, скидається на те що недавній портрет. Якщо декому так хочеться його позбутися, то я думаю лиха не станеться.--Leonst (обговорення) 14:35, 15 січня 2013 (UTC)
Наскільки мені відомо цей портрет написаний з фотографії онука Михайла Петренка, який начебто був схожий на діда. Я за те щоб портрет залишився. Перепишу ліцензію на fair use --Perohanych (обговорення) 20:25, 15 січня 2013 (UTC)

Запропонуйте якісне фото Броиса Антоненка-Давидовича[ред.ред. код]

Доброго Вам здоров'я! Як на мене, Ви поспішили помахати мечем, викинувши фото Антоненка-Давидовича, адже згідно із пунктом 9 Алгоритму ухвалення рішення для завантаження файлів - "Зображення та його джерело (книга "Довідник "Письменники Радянської України", 1960 р.) дозволяють припустити, що воно призначене для широкого поширення як рекламний матеріал" (тираж понад 10000). Крім того, минуло щонайменше 54 роки від часу створення фотографії. Якщо Ваша ласка, поверніть попереднє фото або запропонуйте від себе, бо це надто подзьобане як для українського письменника. Він того вартий. Будьмо! З повагою Юрій.

Архівування вашої сторінки обговорення[ред.ред. код]

Вітаю! Раніше ваша сторінка обговорення архівувалася ElimBot'ом, який на даний час є неактивним, тож, можливо, вам видасться корисною інформація, що зараз ви можете налаштувати архівацію за допомогою іншого бота. Інструкції щодо того, як це можна зробити, знаходяться на сторінці Користувач:DixonDBot II/Інструкції. Дякую! --DixonDBot (обговорення) 08:26, 25 січня 2013 (UTC)

Росіяни[ред.ред. код]

Вітаю!
А як Ви визначили, що карта «містить забагато помилок і неточностей»? Із якою картою Ви порівнювали, чи із якими даними? І де Ви візьмете кращу?
Видалити не важко, бажаючих видалити те, що не подобається «мені особисто» — віз. А в мене все-таки враження, що карта досить вірно показує принаймі поширення українців.
Дякую за відповідь.--Ejensyd (обговорення) 20:57, 29 січня 2013 (UTC)

Вітаю. Я не раз бачив подібні карти, і ця безперечно є справді жахливою. Ну основне, що відразу кидається в очі: казанських татар пересунуто на кілька сот кілометрів на захід від Казані, вони майже межують з Українцями, ареал литовців майже такого самого розміру як ареал поляків чи білорусів, румуни заселяють здоровенний шмат України, а в Бесарабії чомусь українців зовсім немає, за виключенням Буджаку, кримські татари чомусь заселяють внутрішні райони Криму а не ПБК, на Закарпатті зовсім немає Українців, замість них угорці, Ірак населяють не араби а перси, грузини живуть в Чечні. Одним словом це жах.--Leonst (обговорення) 22:01, 29 січня 2013 (UTC)

Статтю Рух Першого Січня номіновано на вилучення[ред.ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття Рух Першого Січня, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 9 лютого 2013. ValeriySh (обговорення) 19:02, 11 лютого 2013 (UTC)

Запрошення[ред.ред. код]

--Krupski Oleg (обговорення) 16:23, 12 березня 2013 (UTC)

Усть-Каменогорськ[ред.ред. код]

А можна постанову про перейменування? У класифікаторі АТО за 2012 рік він зветься Усть-Каменогорськом.--Анатолій (обг.) 13:13, 21 березня 2013 (UTC)

Будь лака, відповідайте на своїй сторінці.--Leonst (обговорення) 13:15, 21 березня 2013 (UTC)
Давайте краще тут. З рештою, ви перші перейменували.--Анатолій (обг.) 13:16, 21 березня 2013 (UTC)
Я лише привів назви статей про кілька міст Казахстану у відповідність з назвами міст. Ваші подяальші дії мені видаються цілковито не вмотивованими і незрозумілими. Ви можете їх пояснити?--Leonst (обговорення) 13:19, 21 березня 2013 (UTC)
Я пояснюю: ось класифікатор АТО Казахстану, виданий Держкомстатом Казахстану 2012 року. Там міста фігурують як Уральск, Казалинск, Усть-Каменогорск. На підставі чого ви перемейновуєте? І чому лише ці міста?--Анатолій (обг.) 13:22, 21 березня 2013 (UTC)
Будь ласка, надайте класифікатор АТО Казахстану виданий Держкомстатом Казахстану українською мовою.--Leonst (обговорення) 13:26, 21 березня 2013 (UTC)
А чому Держкомстат Казахстану має видавати українською, якщо там офіційні мови — російська і казахська?--Анатолій (обг.) 13:28, 21 березня 2013 (UTC)
Повідомляю вас, що це розділ багатмовної вільної інтернет-енциклопедії Вікіпедії українською мовою. Всі статті тут пишуться українською мовою. Для написаня статей про міста Казахстану російською мовою, перейдіть, будь ласка, у розділ Вікіпедії російською мовою.--Leonst (обговорення) 13:33, 21 березня 2013 (UTC)
Так статті українською написані. Ви від теми не відходьте, постанову покажіть про перейменування. Для Семея, Актобе такі постанови є, для Уральська, Усть-Каменогорська їх не було.--Анатолій (обг.) 13:34, 21 березня 2013 (UTC)
Будь ласка, ознайомтеся з офіційними назвами перерахованих вами населених пунктів [2], відповідно до класифікатора АТО Казахстану виданого Держкомстатом Казахстану 2012 року, і припиніть, будь ласка, невмотивовані перейменування.--Leonst (обговорення) 13:44, 21 березня 2013 (UTC)
А ви ознайомтеся з чинним українським правописом 2012 року: [3]. Там ясно написано: Усть-Каменогорськ.--Анатолій (обг.) 13:49, 21 березня 2013 (UTC)
Будь ласка, ознайомтеся з офіцйним класифікатором АТО Казахстану виданого Держкомстатом Казахстану 2012 року, який ви самі тут неодноразово наводили, як офіційне джерело.--Leonst (обговорення) 13:51, 21 березня 2013 (UTC)
Я вже давно з ним ознайомився. А ви з правописом ознайомились?--Анатолій (обг.) 13:58, 21 березня 2013 (UTC)
Те що ви надали - не є документом що регламентує назви населених пунктів Казахстану. Правопис регламентує норми українсьої мови і назва про яку ви кажете там наведена як приклад вживання одного з правил, що регламентує використання дефісу в словах української мови. Чому ви вирішили що той приклад вживання дефісу якимось чином стосується міста в Казахстані, яке є адміністративним центром Східно-Казахстанської області?--Leonst (обговорення) 14:27, 21 березня 2013 (UTC)
У тому пункті йдеться про переачу іншомовних географічних назв українською, тож до населеного пункта в Казахстані він цілком застосовний. Чи ви знаєте ще якісь Усть-Каменогорськи?--Анатолій (обг.) 14:29, 21 березня 2013 (UTC)
Той пункт правопису регламентує вживання дефісу в "географічних назвах". Я не бачу там жодних вказівок, які вказують на те що той пункт може регламентувати офіційні назви населених пунктів Казахстану, на відміну від класифікатора АТО Казахстану виданого Держкомстатом Казахстану 2012 року, на який, я нагадую, ви самі неодноразово посилалися, як на авторитетне джерело з цього питання. --Leonst (обговорення) 14:42, 21 березня 2013 (UTC)
До речі, хоч це й не важливо, але про, як ви кажете, "іншомовні назви" там немає ні слова.--Leonst (обговорення) 14:44, 21 березня 2013 (UTC)
Face-smile.svg ну так у наведеному вами посиланні теж Усть-Каменогорск. --Анатолій (обг.) 15:01, 21 березня 2013 (UTC)
Напевне, хтось із нас помилився, або ви або я:) Я вже наводив тут посилання на цей класифікатор, тому наведу його ще раз: [4]--Leonst (обговорення) 15:07, 21 березня 2013 (UTC)
Ну я скопіював ваше посилання. Вони обидва є офіційними. З рештою, коли ви перейменоували, то про класифікатор не знали. А як вам таке джерело: офіційний сайт акіма області навіть англійською пише Ust-kamenogorsk.--Анатолій (обг.) 15:26, 21 березня 2013 (UTC)
Ви дуже "правильно" (для себе) зробили, що не дали просто посилання на сайт акима, а приховали його текстом. А я зараз покажу цей сайт, ось він http://www.oskemen.kz До речі, офіційний домен Києва у нас називається kiev.ua але ж стаття у вікі має назву Київ, а не Кієв чи Киев.--Leonst (обговорення) 15:38, 21 березня 2013 (UTC)
Я ж не про домен казав. А ви самі свою ж тезу про домен спростовуєте Києвом.--Анатолій (обг.) 17:42, 21 березня 2013 (UTC)

Казахські міста[ред.ред. код]

Чому б вам обом не зупинитися з перейменуваннями і не обговорити тему назв казахських міст комплексно у Кнайпі? Питання стоїть власне, назву якої з мов - казахської чи російською - брати за основну. --DixonD (обговорення) 14:38, 21 березня 2013 (UTC)

Не доводьте до абсурду. За радянських часів місто звалося Аральськ, тож там виправляти не потрібно. хіба посилання. А взагалі давайте дочекаємось закінчення обговорення спочатку, щоб потім назад не міняти. P.S. Власне простіше було назвати статтю Арал (місто) і не міняти всі ті посилання на озеро.--Анатолій (обг.) 17:44, 21 березня 2013 (UTC)

Міста Казахстану[ред.ред. код]

Вітаю. Ваші сьогоднішні перейменування можна розцінити як деструктивну дію. Можливо, за суттю вони і правильні (а, може, й ні — у кожного своя суб'єктивна думка), але варто дочекатися кінця обговорення. Серйозні зміни під час обговорення до його закінчення, тим більше для адміністратора, є дуже небажаними, бо вони тільки поглиблюють конфлікт. --Acedtalk 17:52, 22 березня 2013 (UTC)

Статус файлу Файл:Chechnya gerb.gif[ред.ред. код]

Шановний користувачу Вікіпедії! Дякуємо за завантаження файлу Файл:Chechnya gerb.gif. Однак при перевірці його опису виявилися деякі проблеми. Будь ласка, зверніть увагу, що кожен невільний файл повинен відповідати критеріям сумлінного використання, у тому числі обов'язково містити обґрунтування сумлінного використання. Якщо статус зазначеного файлу не проясниться протягом 7 днів, адміністратори Вікіпедії будуть змушені його вилучити. --Ваѕеобг.вн. 21:40, 24 березня 2013 (UTC)

Глобальний обліковий запис та можлива примусова зміна вашого імені користувача[ред.ред. код]

Доброго вечора! Розробники прийняли рішення, що з 27 травня глобальні облікові записи (SUL) будуть обов'язковими для всіх користувачів (про деталі можна дізнатися на m:Single User Login finalisation announcement/uk). Оскільки у вас досі не створено такого облікового запису, вам потрібно здійснити такі дії:

 • якщо всі облікові записи з ім'ям Leonst в інших проектах належать вам, вам необхідно відвідати сторінку Спеціальна:Об'єднання облікових записів та провести об'єднання облікових записів
 • якщо ви маєте облікові записи в проектах іншими мовами під тим самим ім'ям, але не маєте в налаштуваннях адреси електронної пошти або ця адреса відрізняється від зазначеної тут, вам обов'язково потрібно приєднати ці записи до 27 травня, інакше ці записи будуть примусово перейменовані, наприклад, на Leonst~enwiki
 • якщо ви редагуєте в проектах іншими мовами під відмінним ім'ям, і ви не бажаєте мати два глобальні облікові записи, вам необхідно привести облікові записи в усіх проектах до одного імені. Для інформації про перейменування в інших проектах відвідайте m:Index of pages where renaming can be requested та m:Changing username

Якщо ви не виконаєте цих дій до 27 травня, розробники можуть примусово перейменувати ваші облікові записи в українській Вікіпедії (на Leonst~ukwiki) або інших проектах.

Якщо ви маєте питання, можете звертатися до мене, або поставити ваші питання безпосередньо розробникам (англійською мовою) на сторінці m:Talk:Single User Login finalisation announcementNickK (обг.) 20:28, 11 травня 2013 (UTC)

Попередження[ред.ред. код]

Шановний Leonst, припиніть будь ласка Ваші деструктивні дії у статтях про казахські міста. Для адміністратора це негоже бути заблокованим за такі дитячі ігри. Допоки ситуація не обговорена, назва повинна залишитись нейтральною. --Вальдимар 17:00, 2 червня 2013 (UTC)

Нагорода[ред.ред. код]

Завдяки Вашому внескові українська Вікіпедія у червні 2013 отримала +178 150 переглядів!

Це 33 місце серед усіх вікіпедистів!

Вітаю і бажаю сил, часу і натхнення! --Perohanych (обговорення) 16:22, 16 липня 2013 (UTC)

Голосування щодо денонсації конкурсу «Галерея Слави Сходу України та Півдня Росії» з боку Української Вікіпедії[ред.ред. код]

Запрошую висловити власну думку. --Bulka UA (обговорення) 19:16, 24 липня 2013 (UTC)

Запрошую до участі в обговоренні[ред.ред. код]

Запрошую вас до участі в обговорення моєї пропозиції щодо розширення критеріїв швидкого вилучення сторінок користувача. з повагою, --Максим Підліснюк (обговорення) 19:17, 5 вересня 2013 (UTC)

Статус файлу Файл:SovietStory.gif[ред.ред. код]

Шановний користувачу Вікіпедії! Дякуємо за завантаження файлу Файл:SovietStory.gif. Однак при перевірці його опису виявилися деякі проблеми. Будь ласка, зверніть увагу, що кожен невільний файл повинен відповідати критеріям сумлінного використання, у тому числі обов'язково містити обґрунтування сумлінного використання. Якщо статус зазначеного файлу не проясниться протягом 7 днів, адміністратори Вікіпедії будуть змушені його вилучити. Ваѕеобг.вн. 14:41, 20 вересня 2013 (UTC)

Файл:Zerov.jpg[ред.ред. код]

Вітаю! Ваша версія файлу похідна від попередньої версії файлу чи ви її знайшли десь? З повагою, --SteveR (обг.) 17:44, 26 вересня 2013 (UTC)

Вітаю! Вам немає чим корисним зайнятися чи ви просто жартуєте? З повагою--Leonst (обговорення) 19:09, 26 вересня 2013 (UTC)
Взагалі-то, я займаюсь чимось корисним, а саме помічаю вільні файли до переносу на Вікісховище, але не можу зробити це з вищезазначеним файлом, оскільки не можу встановити його джерело. Тому що смішного ви побачили в моїй репліці?. З повагою, --SteveR (обг.) 19:51, 26 вересня 2013 (UTC)
Взагалі-то, ви займаєтесь чимось дуже шкідливим для української вікіпедії. Те що ви робите є дуже поганим, і я не можу зичити вам успіхів у цій поганій справі. З повагою,--Leonst (обговорення) 22:39, 27 вересня 2013 (UTC)
Буду надзвичайно вдячний, якщо ви поясните, чому вважаєте ці дії «дуже шкідливими». --SteveR (обг.) 17:57, 28 вересня 2013 (UTC)

Статус Файл:Zerov.jpg[ред.ред. код]

Дякуємо за те, що ви завантажили на сервер Вікіпедії файл Файл:Zerov.jpg. Однак на сторінці опису файлу немає супровідної інформації щодо джерела, авторства та ліцензії або ця інформація неповна чи недостовірна. Якщо ви не є автором даного файлу, ви повинні якимось чином обґрунтувати свої права завантажувати його у Вікіпедію. Також у цьому випадку необхідно вказати джерело файлу, тобто дати посилання на сайт (або інше джерело), з якого ви взяли цей файл, а також умови використання файлів із вказаного сайту.

На сторінці опису файлу завжди вказуйте шаблон з ліцензією, під якою опубліковано цю роботу. Якщо ви є його автором, ви можете використати шаблон {{Cc-by-sa-3.0}} для того, щоб ліцензувати файл під CC-BY-SA, або {{PD-self}}. Щоб довідатись про те, які ще існують шаблони з ліцензіями, дивіться статтю Вікіпедія:Шаблони:Авторські права або Короткий довідник.

Якщо ви завантажили й інші файли, будь ласка, перевірте, скориставшись цим сервісом, чи зазначено на їхніх сторінках опису джерело, а також шаблон з ліцензією. Якщо статус завантажених вами файлів не з'ясується протягом 7 днів, адміністратори Вікіпедії будуть змушені вилучити завантажений вами файл із сервера.

Дякуємо за розуміння. Ваѕеобг.вн. 17:51, 26 вересня 2013 (UTC)

Порушення ВП:ШВ[ред.ред. код]

Вітаю. Ось це ред.№ 13350339 редагування є грубим порушенням ВП:ШВ оскільки моє редагування не було: 1) очевидним вандалізму та чи іншим редагуванням, де причина є абсолютно очевидною 2) вашою дією у вашому особистому просторі 3) вашим власним (зокрема помилковим) редагуванням 4) некоректим редагуванням (виконаних користувачем чи ботом) за умови, що причина вказана у відповідному місці, наприклад, в обговоренні ботовласника. Такі порушення правил є неприпустимими. Зверніть увагу, що зловживання швидким відкотом з боку адміністратора може стати однією з причин позбавлення прав sysop. У репліці використано текст із Вікіпедія:Швидкий відкіт список відповідних авторів можна переглянути на відповідній сторінці історії. --Ваѕеобг.вн. 20:18, 26 вересня 2013 (UTC)

Вітаю. Тобто те що ви безпідставно поставили той шаблон в описі файла є цілком нормальним з вашої точки зору?--Leonst (обговорення) 22:42, 27 вересня 2013 (UTC)
Есперантомовна Вікіпедія (а тим більше її головна сторінка) ніяк не може бути джерелом для файлу, тому шаблон встановлено не безпідставно. Але відкидати у таких випадках не можна навіть якби хтось поставив би шаблон безпідставно. Будь ласка, продемонструвавши незнання якогось правила виправляйте це незнання, а не демонструйте незнання інших правил. --Ваѕеобг.вн. 18:39, 28 вересня 2013 (UTC)
Ні, оскільки той файл був взятий саме з есперантомовної вікіпедії, то відповідно посилання на неї, як на джерело файла вказане цілком не безпідставно, до речі не мною вказане, оскільки не я є автором того файлу.--Leonst (обговорення) 20:53, 28 вересня 2013 (UTC)
Якби там було б хоча б посилання на сторінку опису файлу в еперантомовній Вікіпедії, то це було б все одно не правильно, але хоча б терпимо в тому плані, що можна було б з тієї сторінки видобути посилання на оригінальне джерело яке і потрібно вказувати. А посилання ж на головну сторінку є неприпустимим. --Ваѕеобг.вн. 15:14, 29 вересня 2013 (UTC)
Це ви особисто таке придумали?--Leonst (обговорення) 09:48, 4 жовтня 2013 (UTC)

Щодо Файл:Кошовому.jpg[ред.ред. код]

Дякуємо за те, що ви завантажили на сервер Вікіпедії файл Файл:Кошовому.jpg. Однак, схоже, що цей файл завантажено Вами без дозволу правовласника, тобто з порушенням правил Вікіпедії. Якщо Ви є власником сайту чи маєте доступ до сторінки на сайті, де розміщене це фото, то змініть умови розповсюдження зображень, розмістивши на сайті формулювання, що дозволить використовувати їх у Вікіпедії. Приклади формулювань можна подивитися тут.

Якщо ж Ви не є власником сайту і не маєте доступу до сторінки де розміщене це фото, то треба діяти відповідно до інструкції отут: Вікіпедія:Дозволи. Якщо статус завантажених Вами файлів не з'ясується протягом 7 днів, адміністратори Вікіпедії, на жаль, будуть змушені вилучити завантажений Вами файл із сервера. Дякуємо за розуміння. Ваѕеобг.вн. 17:06, 1 жовтня 2013 (UTC)

Статус файлу Файл:Онопенко.jpg[ред.ред. код]

Шановний користувачу Вікіпедії! Дякуємо за завантаження файлу Файл:Онопенко.jpg. Однак при перевірці його опису виявилися деякі проблеми. Будь ласка, зверніть увагу, що кожен невільний файл повинен відповідати критеріям сумлінного використання, у тому числі обов'язково містити обґрунтування сумлінного використання. Зверніть увагу, що не можна обґрунтувати добропорядне використання зображень живих відомих людей. Якщо статус зазначеного файлу не проясниться протягом 7 днів, адміністратори Вікіпедії будуть змушені його вилучити. アンタナナ 21:49, 8 жовтня 2013 (UTC)

Вікіконференція-2013[ред.ред. код]

Запрошуємо взяти участь у Вікіконференції, яка проходитиме 2-3 листопада у Вінниці. Прохання долучатися на сторінці конференції. Якщо виникнуть додаткові запитання, будь-ласка звертайтесь до мене. З повагою, --Nickispeaki (обговорення) 09:10, 23 жовтня 2013 (UTC)

Статус файлу Файл:Данько Т.jpg[ред.ред. код]

Шановний користувачу Вікіпедії! Дякуємо за завантаження файлу Файл:Данько Т.jpg. Однак при перевірці його опису виявилися деякі проблеми. Будь ласка, зверніть увагу, що кожен невільний файл повинен відповідати критеріям сумлінного використання, у тому числі обов'язково містити обґрунтування сумлінного використання. Зверніть увагу, що не можна обґрунтувати добропорядне використання зображень живих відомих людей. Якщо статус зазначеного файлу не проясниться протягом 7 днів, адміністратори Вікіпедії будуть змушені його вилучити. Ваѕеобг.вн. 20:55, 28 жовтня 2013 (UTC)

Статус файлу Файл:Бікмулліна Л.jpg[ред.ред. код]

Шановний користувачу Вікіпедії! Дякуємо за завантаження файлу Файл:Бікмулліна Л.jpg. Однак при перевірці його опису виявилися деякі проблеми. Будь ласка, зверніть увагу, що кожен невільний файл повинен відповідати критеріям сумлінного використання, у тому числі обов'язково містити обґрунтування сумлінного використання. Зверніть увагу, що не можна обґрунтувати добропорядне використання зображень живих відомих людей. Якщо статус зазначеного файлу не проясниться протягом 7 днів, адміністратори Вікіпедії будуть змушені його вилучити. Ваѕеобг.вн. 17:27, 29 жовтня 2013 (UTC)

Статус файлу Файл:Воробйов О..JPG[ред.ред. код]

Шановний користувачу Вікіпедії! Дякуємо за завантаження файлу Файл:Воробйов О..JPG. Однак при перевірці його опису виявилися деякі проблеми. Будь ласка, зверніть увагу, що кожен невільний файл повинен відповідати критеріям сумлінного використання, у тому числі обов'язково містити обґрунтування сумлінного використання. Зверніть увагу, що не можна обґрунтувати добропорядне використання зображень живих відомих людей. Якщо статус зазначеного файлу не проясниться протягом 7 днів, адміністратори Вікіпедії будуть змушені його вилучити. Ваѕеобг.вн. 18:07, 29 жовтня 2013 (UTC)

Щодо Файл:Крушельницька Л.jpg[ред.ред. код]

Дякуємо за те, що ви завантажили на сервер Вікіпедії файл Файл:Крушельницька Л.jpg. Однак, схоже, що цей файл завантажено Вами без дозволу правовласника, тобто з порушенням правил Вікіпедії. Якщо Ви є власником сайту чи маєте доступ до сторінки на сайті, де розміщене це фото, то змініть умови розповсюдження зображень, розмістивши на сайті формулювання, що дозволить використовувати їх у Вікіпедії. Приклади формулювань можна подивитися тут.

Якщо ж Ви не є власником сайту і не маєте доступу до сторінки де розміщене це фото, то треба діяти відповідно до інструкції отут: Вікіпедія:Дозволи. Якщо статус завантажених Вами файлів не з'ясується протягом 7 днів, адміністратори Вікіпедії, на жаль, будуть змушені вилучити завантажений Вами файл із сервера. Дякуємо за розуміння. Ваѕеобг.вн. 16:38, 31 жовтня 2013 (UTC)

Статус файлу Файл:Пелипенко Г.jpg[ред.ред. код]

Шановний користувачу Вікіпедії! Дякуємо за завантаження файлу Файл:Пелипенко Г.jpg. Однак при перевірці його опису виявилися деякі проблеми. Будь ласка, зверніть увагу, що кожен невільний файл повинен відповідати критеріям сумлінного використання, у тому числі обов'язково містити обґрунтування сумлінного використання. Зверніть увагу, що не можна обґрунтувати добропорядне використання зображень живих відомих людей. Якщо статус зазначеного файлу не проясниться протягом 7 днів, адміністратори Вікіпедії будуть змушені його вилучити. Ваѕеобг.вн. 18:07, 31 жовтня 2013 (UTC)

Статус файлу Файл:Стадник А.jpeg[ред.ред. код]

Шановний користувачу Вікіпедії! Дякуємо за завантаження файлу Файл:Стадник А.jpeg. Однак при перевірці його опису виявилися деякі проблеми. Будь ласка, зверніть увагу, що кожен невільний файл повинен відповідати критеріям сумлінного використання, у тому числі обов'язково містити обґрунтування сумлінного використання. Зверніть увагу, що не можна обґрунтувати добропорядне використання зображень живих відомих людей. Якщо статус зазначеного файлу не проясниться протягом 7 днів, адміністратори Вікіпедії будуть змушені його вилучити. Ваѕеобг.вн. 18:42, 31 жовтня 2013 (UTC)

Загальні збори[ред.ред. код]

Загальні збори ГО «Вікімедіа Україна» згідно з Рішенням Правління №41/2013 відбудуться 15 грудня 2013 року. Початок реєстрації о 10:00, початок зборів о 10:30.

Місце проведення зборів - м. Київ, проспект Космонавта Комарова, 1, Національний авіаційний університет. Про номер корпусу та аудиторію буде повідомлено ближче до зборів на сторінці wmua:Загальні збори №5/Місце проведення

Проект порядку денного опублікований на сторінці wmua:Загальні збори_№5/Проект Порядку денного.

Запрошую також ознайомитися з іншими матеріалами, що готуються до зборів, та надавати до них пропозиції і зауваження на відповідних сторінках обговорення.

Прошу зареєструватися на сторінці wmua:Загальні збори №5/Список учасників або завчасно надати довіреність. Витяг зі wmua:Статуту:

5.11. У разі неможливості особистої присутності члена Організації на Загальних зборах, він може бути представлений уповноваженим представником, який також є членом Організації та діє на підставі довіреності. Оригінал довіреності пред'являється перед початком Загальних зборів, а копія надається виконавчому директору Організації щонайменше за 7 днів до Загальних зборів. Кожен член Організації має право бути представником не більше двох інших членів. Форма довіреності визначається Правлінням.

Публікація щонайменше як за п'ять днів до Загальних зборів інформації про отримані/надані довіреності на офіційному сайті Організації на сторінці, що містить попередній список учасників, прирівнюється до пред'явлення Оригіналу довіреності перед початком Загальних зборів.

Адреса для надання довіреності: boardAt sign.svgwikimediaukraine.org.ua

Форма довіреності: wmua:Форма довіреності на Загальні збори ГО «Вікімедіа_Україна» --Perohanych (обговорення) 23:22, 1 грудня 2013 (UTC)

Активність[ред.ред. код]

Доброго дня! Помітив, що у цьому році Ви не так активно приймали участь, як би мені того хотілося, у редагуванні Вікіпедії. ;-0 ;-) Оскільки у нас зараз купа роботи і купа неактивних адмінів, то буду подавати на відкликання адмінства неактивних адмінів і висування нових. Дуже цікава Ваша думка.

Крім того, може хочете допомогти із підбиванням підсумків видалення статтей? А також допоможете із редагуванням новачків? Остання питання досить гостре - статті просто витираються. В кращому випадку блокують вандала. ;-0 Тобто рук не вистача, то дуже мяко сказано. Тому Ваша допомога дуже потрібна! --Nickispeaki (обговорення) 12:53, 12 грудня 2013 (UTC)
Моя думка така - ваша думка невдала і недоречна.--Leonst (обговорення) 13:06, 14 грудня 2013 (UTC)

Хакерський злам УкрВікі[ред.ред. код]

Сьогодні при відкритті особистої сторінки замість звичного зображення тексту й виду "Шаблон:User uk" з'явилося фото (в 4-5 рази більше ніж "Шаблон:User uk"), де було зображення фекалій в унітазі. Аналізуючи останні політичні події в Україні, і те що це саме україномовна Вікіпедія, і те що це було здійснено через шаблон тих то "вважає українську для себе рідною" (Українська мова для цього користувача є рідною), вважаю це агресивним політиканством підлого норову з бульварними манерами від якогось користувача ПК (вам має бути відома його IP-адреса), що не припустиме для етики Вікіпедії. Вікіпедія була використана кимось для особистого інтересу виразити бидлувате моральне уродство. Я оглянув "перегляд історії" власної особистої сторінки - не було сторонніх втручань. Як через вказаний шаблон могло потрапити таке конкретне фото??? З повагою до Вас --Krupski Oleg (обговорення) 15:40, 12 грудня 2013 (UTC)

То просто вандал.--Leonst (обговорення) 13:05, 14 грудня 2013 (UTC)

Статус файлу Файл:Гуренко С.jpg[ред.ред. код]

Шановний користувачу Вікіпедії! Дякуємо за завантаження файлу Файл:Гуренко С.jpg. Однак при перевірці його опису виявилися деякі проблеми. Будь ласка, зверніть увагу, що кожен невільний файл повинен відповідати критеріям сумлінного використання, у тому числі обов'язково містити обґрунтування сумлінного використання. Якщо статус зазначеного файлу не проясниться протягом 7 днів, адміністратори Вікіпедії будуть змушені його вилучити.

Найчастіше помилки в оформленні полягають у:

 • відсутність {{обґрунтування добропорядного використання}}. Приклади можна подивитися тут;
 • завеликий розмір — роздільність не має перевищувати ту, яка використовується у статті. Як це зробити описано тут;
 • зображення не ілюструє основний предмет статті, а виконує декоративну роль (обкладинка для книжки може використовуватися у статті про саму книжку, а не у галереї статті про видавництво чи автора);
 • зображене можна сфотографувати (наприклад, будівля зараз існує, але поки нема вільного її фото). Анатолій (обг.) 13:34, 25 лютого 2014 (UTC)

Щодо Файл:Корнійчук О.jpg[ред.ред. код]

Дякуємо за те, що ви завантажили на сервер Вікіпедії файл Файл:Корнійчук О.jpg. Однак, схоже, що цей файл завантажено Вами без дозволу правовласника, тобто з порушенням правил Вікіпедії. Якщо Ви є власником сайту чи маєте доступ до сторінки на сайті, де розміщене це фото, то змініть умови розповсюдження зображень, розмістивши на сайті формулювання, що дозволить використовувати їх у Вікіпедії. Приклади формулювань можна подивитися тут.

Якщо ж Ви не є власником сайту і не маєте доступу до сторінки де розміщене це фото, то треба діяти відповідно до інструкції отут: Вікіпедія:Дозволи. Якщо статус завантажених Вами файлів не з'ясується протягом 7 днів, адміністратори Вікіпедії, на жаль, будуть змушені вилучити завантажений Вами файл із сервера. Дякуємо за розуміння. Анатолій (обг.) 23:26, 5 березня 2014 (UTC)

Горілка[ред.ред. код]

Доброго дня. Вибачте, що пишу сюди, але є певний конфлікт, що вже кілька років не має вирішення. Звертаюсь до адміністраторів по арбітраж. Такий самий лист написаний ще кільком адміністраторам.

Отже, суть проблеми: Здається, з самого початку української вікі точиться діспут з питання статей Водка та Горілка. Три роки тому це були дві статті-смітника, де не було ані структури, ані зрозумілої логіки. Я потроху збирав точні формулювання та об`єднав ці статті, додавши чимало пояснень у обговореннях та навівши необхідні джерела.

 • В багатьох світових культурах та мовах (в тому числі в російській та у суржику) горілкою називають українську перцівку, а водкою - звичайну білу горілку.
 • Але жоден тлумачний словник української мови не знає слова "водка", бо це є повним російськомовним аналогом слова "горілка". Горілка vs Водка.
 • Тлумачний словник укр. мови вважає, що будь-який міцний пшеничний спирт з водою - це й є горілка.
 • Якщо робити сторінку Водка, то робити і сторінки "шнапс", "вудка", "вотка" - бо це те саме, але іншими мовами.
 • Я, переробивши статтю "горілка", зробив статтю "водка" перенаправленням.
 • За останні роки кілька користувачів, наводячи неавторитетні, часто - російськомовні джерела та не беручи участь в обговоренні знов переробляють статті, дописуючи про горілку, як виключно про перцівку. Я сам не справляюсь із постійною війною правок та покладаюсь на втручання адмінів, як останньої інстанції.

Велике прохання втрутитись та дописати авторитетну думку, і, якщо моя думка та АД є вірними, прошу захистити сторінку "водка", як перенаправлення на статтю "горілка". Щиро ваш, Flinn (обговорення) 10:38, 12 березня 2014 (UTC)

Вибачте за турботу, суперечку вже вирішено. Дякую, Flinn (обговорення) 19:37, 12 березня 2014 (UTC)

Запрошення на Вікіфлешмоб[ред.ред. код]

Шановний(а) дописувачу української Вікіпедії Leonst!

В минулому ви створили 313 статей Вікіпедії та додали понад 3,6 Мб вікітексту — це дуже значний внесок, який ми високо цінуємо! Однак за перші три місяці 2014 року ви здійснили не більше 10 редагувань статей та не започаткували нових.

Тож запрошуємо долучитися до першого Вікіфлешмобу в українській Вікіпедії, який відбудеться у неділю 27 квітня 2014 — це гарна нагода створити нову статтю разом із сотнями інших користувачів та допомогти українській Вікіпедії сягнути півмільйона статей. Охочі учасники акції зможуть отримати невеличкі сувеніри (особисто на вікізустрічі чи поштою).

Акція присвячена пам'яті вікіпедиста Ig2000, який планував організувати цей захід, але дочасно загинув на Майдані 20 лютого…

Долучайтеся! --Amakuha (обговорення) 01:33, 24 квітня 2014 (UTC)

Файл:Кошовому.jpg[ред.ред. код]

Добрий день! Ви відновили цей файл, але не вказали жодної причини. Чи маєте ви зв'язок з цією користувачкою (на СО вона не відповідає)? Якщо так, то попросіть її, будь ласка, залогінитись та підтвердити (хоча б на її сторінці обговорення), що вона дозволяла вам вантажити її фото під ліцензією {{Attribution}}. Якщо доступ до облікового запису втрачений, можна скористатись і стандартною процедурою надання дозволу у Вікіпедії. Наперед вдячний. --RLuts (talk) 15:38, 13 травня 2014 (UTC)

Якщо Ви будете продовжувати війну адміністраторів без жодних пояснень, я буду змушений подати заявку на зняття статусу адміністратора. Крім того, якщо відновлюєте файл, відновлюйте й сторінку його опису --RLuts (talk) 09:24, 17 липня 2014 (UTC)
привіт. ще раз. також не забувайте ставити шаблон {{NoCommons|nofop}}, щоб хтось, хто не знає про відсутність свободи панорами в Україні, випадково не переніс файл на коммонз. дякую --アンタナナ 14:14, 18 липня 2014 (UTC)
Гаразд, дякую за підказку, надалі ставитиму.--Leonst (обговорення) 14:17, 18 липня 2014 (UTC)

Статус файлу Файл:Поляченко Володимир.jpg[ред.ред. код]

Шановний користувачу Вікіпедії! Дякуємо за завантаження файлу Файл:Поляченко Володимир.jpg. Однак при перевірці його опису виявилися деякі проблеми. Будь ласка, зверніть увагу, що кожен невільний файл повинен відповідати критеріям сумлінного використання, у тому числі обов'язково містити обґрунтування сумлінного використання. Якщо статус зазначеного файлу не проясниться протягом 7 днів, адміністратори Вікіпедії будуть змушені його вилучити.

Найчастіше помилки в оформленні полягають у:

 • відсутність {{обґрунтування добропорядного використання}}. Приклади можна подивитися тут;
 • завеликий розмір — роздільність не має перевищувати ту, яка використовується у статті. Як це зробити описано тут;
 • зображення не ілюструє основний предмет статті, а виконує декоративну роль (обкладинка для книжки може використовуватися у статті про саму книжку, а не у галереї статті про видавництво чи автора);
 • зображене можна сфотографувати (наприклад, будівля зараз існує, але поки нема вільного її фото). Анатолій (обг.) 22:27, 20 червня 2014 (UTC)

Статус Файл:Яблонська Т.jpg[ред.ред. код]

Дякуємо за те, що ви завантажили на сервер Вікіпедії файл Файл:Яблонська Т.jpg. Однак на сторінці опису файлу немає супровідної інформації щодо джерела, авторства та ліцензії або ця інформація неповна чи недостовірна. Якщо ви не є автором даного файлу, ви повинні якимось чином обґрунтувати свої права завантажувати його у Вікіпедію. Також у цьому випадку необхідно вказати джерело файлу, тобто дати посилання на сайт (або інше джерело), з якого ви взяли цей файл, а також умови використання файлів із вказаного сайту.

На сторінці опису файлу завжди вказуйте шаблон з ліцензією, під якою опубліковано цю роботу. Якщо ви є його автором, ви можете використати шаблон {{Cc-by-sa-3.0}} для того, щоб ліцензувати файл під CC-BY-SA, або {{PD-self}}. Щоб довідатись про те, які ще існують шаблони з ліцензіями, дивіться статтю Вікіпедія:Шаблони:Авторські права або Короткий довідник.

Якщо ви завантажили й інші файли, будь ласка, перевірте, скориставшись цим сервісом, чи зазначено на їхніх сторінках опису джерело, а також шаблон з ліцензією. Якщо статус завантажених вами файлів не з'ясується протягом 7 днів, адміністратори Вікіпедії будуть змушені вилучити завантажений вами файл із сервера.

Дякуємо за розуміння. Анатолій (обг.) 22:37, 20 червня 2014 (UTC)

Про "Очільників" Чернівців[ред.ред. код]

Шановний! Стаття "Керівники Чернівців" спочатку мала назву: "Бургомістри, примари та голови Чернівецької міської ради". Потім її переназвали "Керівники Чернівців". Тепер ви хочете щоб вона називалася "Очільники" - не пояснюючи чим це визвано. На Буковині слово "очільник" не вживається. Прошу дати відповідь на моїй сторінці обговорення. ЯГВ (обговорення) 08:30, 22 червня 2014 (UTC)

Нові зображення[ред.ред. код]

Camera-photo.svg
Це повідомлення відсилається користувачам,
що завантажують до Вікіпедії вільні файли
Якщо Ви завантажуєте файл з вільною ліцензією (не добропорядне використання!), рекомендуємо завантажувати нові зображення у Вікісховище. Таким чином, інші користувачі з інших мовних розділів Вікіпедії, а також інших проектів Фонду Вікімедіа зможуть використовувати наші зображення, відповідно не буде потреби перезавантажувати файли з однієї мовної версії Вікіпедії до іншої. Радимо відразу категоризувати файли, а також ставити відповідну ліцензію. Файли без зазначеної ліцензії будуть вилучені. (Наприклад, для українських державних символів, знаків це {{PD-UA-exempt}}).

--FileReviewerBot (обговорення) 14:10, 24 червня 2014 (UTC)

Місяць Закерзоння[ред.ред. код]

Запрошую зареєструватися Вікіпедія:Проект:Тематичний тиждень/Місяць Закерзоння і взяти участь. --Perohanych (обговорення) 05:17, 14 липня 2014 (UTC)

Про вулиці[ред.ред. код]

Може ви підведете підсумки цьгого обговорення? Воно вже рік триває. Тоді всі питання щодо значимості вулиць відпадуть.--Анатолій (обг.) 20:48, 16 липня 2014 (UTC)

Черних Сергій Петрович[ред.ред. код]

Доброго дня, Leonst!

У цьому обговоренні Ви поставили один свій голос, і він начебто переважив два. Я вважаю це порушенням з Вашої сторони.--Dghooo (обговорення) 10:02, 17 липня 2014 (UTC)

Вітаю. В обговоренні статей на вилучення не має значення кількість голосів поданих За чи Проти.--Leonst (обговорення) 10:42, 17 липня 2014 (UTC)
А що має значення? Ви ж її не доробили.--Dghooo (обговорення) 12:48, 17 липня 2014 (UTC)
Аргументи. Я не казав що я її доробив.--Leonst (обговорення) 13:57, 17 липня 2014 (UTC)

Заявка на позбавлення статусу адміністратора[ред.ред. код]

Зверніть увагу: Вікіпедія:Заявки на статус адміністратора#Leonst --RLuts (talk) 14:31, 17 липня 2014 (UTC)

Статус файлу Файл:Козерецька Ірина Анатоліївна.jpg[ред.ред. код]

Шановний користувачу Вікіпедії! Дякуємо за завантаження файлу Файл:Козерецька Ірина Анатоліївна.jpg. Однак при перевірці його опису виявилися деякі проблеми. Будь ласка, зверніть увагу, що кожен невільний файл повинен відповідати критеріям сумлінного використання, у тому числі обов'язково містити обґрунтування сумлінного використання. Зверніть увагу, що не можна обґрунтувати добропорядне використання зображень живих відомих людей. Якщо статус зазначеного файлу не проясниться протягом 7 днів, адміністратори Вікіпедії будуть змушені його вилучити. ᛒᚨᛊᛖ (ⰑⰁⰃ) 17:21, 17 липня 2014 (UTC)

Статус файлу Файл:Єрко В.jpg[ред.ред. код]

Шановний користувачу Вікіпедії! Дякуємо за завантаження файлу Файл:Єрко В.jpg. Однак при перевірці його опису виявилися деякі проблеми. Будь ласка, зверніть увагу, що кожен невільний файл повинен відповідати критеріям сумлінного використання, у тому числі обов'язково містити обґрунтування сумлінного використання. Зверніть увагу, що не можна обґрунтувати добропорядне використання зображень живих відомих людей. Якщо статус зазначеного файлу не проясниться протягом 7 днів, адміністратори Вікіпедії будуть змушені його вилучити. ᛒᚨᛊᛖ (ⰑⰁⰃ) 17:22, 17 липня 2014 (UTC)

Статус Файл:Ступка О.jpg[ред.ред. код]

Дякуємо за те, що ви завантажили на сервер Вікіпедії файл Файл:Ступка О.jpg. Однак на сторінці опису файлу немає супровідної інформації щодо джерела, авторства та ліцензії або ця інформація неповна чи недостовірна. Якщо ви не є автором даного файлу, ви повинні якимось чином обґрунтувати свої права завантажувати його у Вікіпедію. Також у цьому випадку необхідно вказати джерело файлу, тобто дати посилання на сайт (або інше джерело), з якого ви взяли цей файл, а також умови використання файлів із вказаного сайту.

На сторінці опису файлу завжди вказуйте шаблон з ліцензією, під якою опубліковано цю роботу. Якщо ви є його автором, ви можете використати шаблон {{Cc-by-sa-3.0}} для того, щоб ліцензувати файл під CC-BY-SA, або {{PD-self}}. Щоб довідатись про те, які ще існують шаблони з ліцензіями, дивіться статтю Вікіпедія:Шаблони:Авторські права або Короткий довідник.

Якщо ви завантажили й інші файли, будь ласка, перевірте, скориставшись цим сервісом, чи зазначено на їхніх сторінках опису джерело, а також шаблон з ліцензією. Якщо статус завантажених вами файлів не з'ясується протягом 7 днів, адміністратори Вікіпедії будуть змушені вилучити завантажений вами файл із сервера.

Дякуємо за розуміння. ᛒᚨᛊᛖ (ⰑⰁⰃ) 17:24, 17 липня 2014 (UTC)

Статус Файл:Гордер Ю.jpg[ред.ред. код]

Дякуємо за те, що ви завантажили на сервер Вікіпедії файл Файл:Гордер Ю.jpg. Однак на сторінці опису файлу немає супровідної інформації щодо джерела, авторства та ліцензії або ця інформація неповна чи недостовірна. Якщо ви не є автором даного файлу, ви повинні якимось чином обґрунтувати свої права завантажувати його у Вікіпедію. Також у цьому випадку необхідно вказати джерело файлу, тобто дати посилання на сайт (або інше джерело), з якого ви взяли цей файл, а також умови використання файлів із вказаного сайту.

На сторінці опису файлу завжди вказуйте шаблон з ліцензією, під якою опубліковано цю роботу. Якщо ви є його автором, ви можете використати шаблон {{Cc-by-sa-3.0}} для того, щоб ліцензувати файл під CC-BY-SA, або {{PD-self}}. Щоб довідатись про те, які ще існують шаблони з ліцензіями, дивіться статтю Вікіпедія:Шаблони:Авторські права або Короткий довідник.

Якщо ви завантажили й інші файли, будь ласка, перевірте, скориставшись цим сервісом, чи зазначено на їхніх сторінках опису джерело, а також шаблон з ліцензією. Якщо статус завантажених вами файлів не з'ясується протягом 7 днів, адміністратори Вікіпедії будуть змушені вилучити завантажений вами файл із сервера.

Дякуємо за розуміння. ᛒᚨᛊᛖ (ⰑⰁⰃ) 17:25, 17 липня 2014 (UTC)

Статус файлу Файл:Латиш М.jpeg[ред.ред. код]

Шановний користувачу Вікіпедії! Дякуємо за завантаження файлу Файл:Латиш М.jpeg. Однак при перевірці його опису виявилися деякі проблеми. Будь ласка, зверніть увагу, що кожен невільний файл повинен відповідати критеріям сумлінного використання, у тому числі обов'язково містити обґрунтування сумлінного використання. Зверніть увагу, що не можна обґрунтувати добропорядне використання зображень живих відомих людей. Якщо статус зазначеного файлу не проясниться протягом 7 днів, адміністратори Вікіпедії будуть змушені його вилучити. ᛒᚨᛊᛖ (ⰑⰁⰃ) 17:26, 17 липня 2014 (UTC)

Статус файлу Файл:Ненько А.jpg[ред.ред. код]

Шановний користувачу Вікіпедії! Дякуємо за завантаження файлу Файл:Ненько А.jpg. Однак при перевірці його опису виявилися деякі проблеми. Будь ласка, зверніть увагу, що кожен невільний файл повинен відповідати критеріям сумлінного використання, у тому числі обов'язково містити обґрунтування сумлінного використання. Зверніть увагу, що не можна обґрунтувати добропорядне використання зображень живих відомих людей. Якщо статус зазначеного файлу не проясниться протягом 7 днів, адміністратори Вікіпедії будуть змушені його вилучити. ᛒᚨᛊᛖ (ⰑⰁⰃ) 17:26, 17 липня 2014 (UTC)

Статус файлу Файл:Півняк Г.gif[ред.ред. код]

Шановний користувачу Вікіпедії! Дякуємо за завантаження файлу Файл:Півняк Г.gif. Однак при перевірці його опису виявилися деякі проблеми. Будь ласка, зверніть увагу, що кожен невільний файл повинен відповідати критеріям сумлінного використання, у тому числі обов'язково містити обґрунтування сумлінного використання. Зверніть увагу, що не можна обґрунтувати добропорядне використання зображень живих відомих людей. Якщо статус зазначеного файлу не проясниться протягом 7 днів, адміністратори Вікіпедії будуть змушені його вилучити. ᛒᚨᛊᛖ (ⰑⰁⰃ) 17:33, 17 липня 2014 (UTC)

Статус Файл:King kala.jpeg[ред.ред. код]

Дякуємо за те, що ви завантажили на сервер Вікіпедії файл Файл:King kala.jpeg. Однак на сторінці опису файлу немає супровідної інформації щодо джерела, авторства та ліцензії або ця інформація неповна чи недостовірна. Якщо ви не є автором даного файлу, ви повинні якимось чином обґрунтувати свої права завантажувати його у Вікіпедію. Також у цьому випадку необхідно вказати джерело файлу, тобто дати посилання на сайт (або інше джерело), з якого ви взяли цей файл, а також умови використання файлів із вказаного сайту.

На сторінці опису файлу завжди вказуйте шаблон з ліцензією, під якою опубліковано цю роботу. Якщо ви є його автором, ви можете використати шаблон {{Cc-by-sa-3.0}} для того, щоб ліцензувати файл під CC-BY-SA, або {{PD-self}}. Щоб довідатись про те, які ще існують шаблони з ліцензіями, дивіться статтю Вікіпедія:Шаблони:Авторські права або Короткий довідник.

Якщо ви завантажили й інші файли, будь ласка, перевірте, скориставшись цим сервісом, чи зазначено на їхніх сторінках опису джерело, а також шаблон з ліцензією. Якщо статус завантажених вами файлів не з'ясується протягом 7 днів, адміністратори Вікіпедії будуть змушені вилучити завантажений вами файл із сервера.

Дякуємо за розуміння. ᛒᚨᛊᛖ (ⰑⰁⰃ) 17:34, 17 липня 2014 (UTC)

Щодо Файл:Нестайко В.jpg[ред.ред. код]

Дякуємо за те, що ви завантажили на сервер Вікіпедії файл Файл:Нестайко В.jpg. Однак, схоже, що цей файл завантажено Вами без дозволу правовласника, тобто з порушенням правил Вікіпедії. Якщо файл було звантажено із сайту, а Ви є власником сайту чи маєте доступ до сторінки на сайті, де розміщене це фото, то змініть умови розповсюдження зображень, розмістивши на сайті формулювання, що дозволить використовувати їх у Вікіпедії. Приклади формулювань можна подивитися тут.

Якщо ж Ви не є власником сайту і не маєте доступу до сторінки де розміщене це фото, то треба діяти відповідно до інструкції отут: Вікіпедія:Дозволи. Відповідно до цього алгоритму треба діяти і якщо зображення було взято із книги, а Ви є автором чи правовласником. Якщо статус завантажених Вами файлів не з'ясується протягом 7 днів, адміністратори Вікіпедії, на жаль, будуть змушені вилучити завантажений Вами файл із сервера. Дякуємо за розуміння. ᛒᚨᛊᛖ (ⰑⰁⰃ) 17:35, 17 липня 2014 (UTC)

Щодо Файл:Дудар Є.jpg[ред.ред. код]

Дякуємо за те, що ви завантажили на сервер Вікіпедії файл Файл:Дудар Є.jpg. Однак, схоже, що цей файл завантажено Вами без дозволу правовласника, тобто з порушенням правил Вікіпедії. Якщо файл було звантажено із сайту, а Ви є власником сайту чи маєте доступ до сторінки на сайті, де розміщене це фото, то змініть умови розповсюдження зображень, розмістивши на сайті формулювання, що дозволить використовувати їх у Вікіпедії. Приклади формулювань можна подивитися тут.

Якщо ж Ви не є власником сайту і не маєте доступу до сторінки де розміщене це фото, то треба діяти відповідно до інструкції отут: Вікіпедія:Дозволи. Відповідно до цього алгоритму треба діяти і якщо зображення було взято із книги, а Ви є автором чи правовласником. Якщо статус завантажених Вами файлів не з'ясується протягом 7 днів, адміністратори Вікіпедії, на жаль, будуть змушені вилучити завантажений Вами файл із сервера. Дякуємо за розуміння. ᛒᚨᛊᛖ (ⰑⰁⰃ) 17:35, 17 липня 2014 (UTC)

Статус Файл:Голота Л.jpg[ред.ред. код]

Дякуємо за те, що ви завантажили на сервер Вікіпедії файл Файл:Голота Л.jpg. Однак на сторінці опису файлу немає супровідної інформації щодо джерела, авторства та ліцензії або ця інформація неповна чи недостовірна. Якщо ви не є автором даного файлу, ви повинні якимось чином обґрунтувати свої права завантажувати його у Вікіпедію. Також у цьому випадку необхідно вказати джерело файлу, тобто дати посилання на сайт (або інше джерело), з якого ви взяли цей файл, а також умови використання файлів із вказаного сайту.

На сторінці опису файлу завжди вказуйте шаблон з ліцензією, під якою опубліковано цю роботу. Якщо ви є його автором, ви можете використати шаблон {{Cc-by-sa-3.0}} для того, щоб ліцензувати файл під CC-BY-SA, або {{PD-self}}. Щоб довідатись про те, які ще існують шаблони з ліцензіями, дивіться статтю Вікіпедія:Шаблони:Авторські права або Короткий довідник.

Якщо ви завантажили й інші файли, будь ласка, перевірте, скориставшись цим сервісом, чи зазначено на їхніх сторінках опису джерело, а також шаблон з ліцензією. Якщо статус завантажених вами файлів не з'ясується протягом 7 днів, адміністратори Вікіпедії будуть змушені вилучити завантажений вами файл із сервера.

Дякуємо за розуміння. ᛒᚨᛊᛖ (ⰑⰁⰃ) 17:35, 17 липня 2014 (UTC)

Статус файлу Файл:Georgians banner34687.jpg[ред.ред. код]

Шановний користувачу Вікіпедії! Дякуємо за завантаження файлу Файл:Georgians banner34687.jpg. Однак при перевірці його опису виявилися деякі проблеми. Будь ласка, зверніть увагу, що кожен невільний файл повинен відповідати критеріям сумлінного використання, у тому числі обов'язково містити обґрунтування сумлінного використання. Якщо статус зазначеного файлу не проясниться протягом 7 днів, адміністратори Вікіпедії будуть змушені його вилучити.

Найчастіше помилки в оформленні полягають у:

 • відсутність {{обґрунтування добропорядного використання}}. Приклади можна подивитися тут;
 • завеликий розмір — роздільність не має перевищувати ту, яка використовується у статті. Як це зробити описано тут;
 • зображення не ілюструє основний предмет статті, а виконує декоративну роль (обкладинка для книжки може використовуватися у статті про саму книжку, а не у галереї статті про видавництво чи автора);
 • зображене можна сфотографувати (наприклад, будівля зараз існує, але поки нема вільного її фото). ᛒᚨᛊᛖ (ⰑⰁⰃ) 17:37, 17 липня 2014 (UTC)

посилання на інші вікіпроекти[ред.ред. код]

привіт. перепрошую, що турбую. вікіпедія — один із проектів фонду вікімедіа. як і вікісховище. не потрібно робити таких громізких посилань на сестринський проект: https://commons.wikimedia.org/wiki/File:%D0%9F%D1%80%D0%B0%D0%B2%D0%BE%D1%81%D0%BB%D0%B0%D0%B2%D0%BD%D0%B0%D1%8F_%D1%86%D0%B5%D1%80%D0%BA%D0%BE%D0%B2%D1%8C_%D0%9C%D0%BE%D0%BB%D0%B4%D0%BE%D0%B2%D1%8B_(%D0%9C%D0%BE%D1%81%D0%BA%D0%BE%D0%B2%D1%81%D0%BA%D0%B8%D0%B9_%D0%BF%D0%B0%D1%82%D1%80%D0%B8%D0%B0%D1%80%D1%85%D0%B0%D1%82).png?uselang=uk

достатньо зробити так: [[:File:Православная церковь Молдовы (Московский патриархат).png]] і отримаємо File:Православная церковь Молдовы (Московский патриархат).png --アンタナナ 20:51, 17 липня 2014 (UTC)

Гаразд, дякую, я не думав що це принципово, я так робив бо це швидше.--Leonst (обговорення) 20:53, 17 липня 2014 (UTC)

вандал.[ред.ред. код]

Ображений луганець вандалить... - Спеціальна:Внесок/2001:41D0:1:C9B2:0:0:0:1 Заблокуй! --Nickispeaki (обговорення) 23:37, 3 серпня 2014 (UTC)

Є.--Leonst (обговорення) 23:51, 3 серпня 2014 (UTC)
Дякую! ;-) --Nickispeaki (обговорення) 23:54, 3 серпня 2014 (UTC)

І тут - Вікіпедія:Запити до адміністраторів відпишися, будь ласка. Там іпішник - не відрубить половину користувачів мобільного оператора? ;-) --Nickispeaki (обговорення) 23:56, 3 серпня 2014 (UTC)

Шаблон Edited в статті Обстріли території України російською армією[ред.ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що в статті Обстріли території України російською армією був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 18:10, 6 серпня 2014 (UTC)

Щодо Файл:Стахів О.jpg[ред.ред. код]

Дякуємо за те, що ви завантажили на сервер Вікіпедії файл Файл:Стахів О.jpg. Однак, схоже, що цей файл завантажено Вами без дозволу правовласника, тобто з порушенням правил Вікіпедії. Якщо файл було звантажено із сайту, а Ви є власником сайту чи маєте доступ до сторінки на сайті, де розміщене це фото, то змініть умови розповсюдження зображень, розмістивши на сайті формулювання, що дозволить використовувати їх у Вікіпедії. Приклади формулювань можна подивитися тут.

Якщо ж Ви не є власником сайту і не маєте доступу до сторінки де розміщене це фото, то треба діяти відповідно до інструкції отут: Вікіпедія:Дозволи. Відповідно до цього алгоритму треба діяти і якщо зображення було взято із книги, а Ви є автором чи правовласником. Якщо статус завантажених Вами файлів не з'ясується протягом 7 днів, адміністратори Вікіпедії, на жаль, будуть змушені вилучити завантажений Вами файл із сервера. Дякуємо за розуміння. Анатолій (обг.) 14:13, 24 серпня 2014 (UTC)

Запрошення[ред.ред. код]

10 секунд[ред.ред. код]

Привіт. Можете відповісти на 2 питання: з якої області Ви родом і в якій області Ви постійно проживаєте останнім часом (якщо Київ чи Севастополь, то зазначте окремо)? Це потрібно для статистики. Відповісти краще тут - Вікіпедія:Кнайпа_(різне)#Для вікіісторії. Дякую. — Green Zero обг 16:56, 11 грудня 2014 (UTC)

Привіт. З метою захисту особистого життєвого простору у наш такий непростий час, я утримаюся від надання такої інформації.--Leonst (обговорення) 18:35, 11 грудня 2014 (UTC)

Шаблон Edited в статті Тинда (Олександрія)[ред.ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що в статті Тинда (Олександрія) був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 06:12, 12 грудня 2014 (UTC)

Файл:Oles Stepanenko.jpg[ред.ред. код]

Вітаю! Ви завантажили цю версію. Файл не використовується і не має опису добропорядного користування. Мав бути видалений вчора, але не хочу починати своє адмінство тільки з бездумних видалень. Виправте, будь ласка, або видаліть файл. Дякую--TnoXX (обговорення) 21:57, 27 грудня 2014 (UTC)

Статтю Водопарк номіновано на вилучення[ред.ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття Водопарк, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 5 січня 2015. — NickK (обг.) 23:56, 5 січня 2015 (UTC)

Триває обговорення критеріїв значимості шкіл.[ред.ред. код]

Доброго дня! Оскільки Ви створювали статті про школи, прошу долучитися до обговорення. Якщо маєте певні ідеї щодо правила/критерію, запропонуйте свій варіант.--Сергій Липко (обговорення) 09:23, 19 січня 2015 (UTC)

Прошу допомогти[ред.ред. код]

Шановний Leonst!

Хотів розмістити свій файл (File:Моцний Василь Кузьмович.jpg) у Файли в категорії «Зображення:Персоналії Олександрії», але не знаю як це зробити. Бачив, що ви там розмістили Цапюка С.К., тому розраховую на допомогу у Ваш вільний час. Навчить, будь ласка (step by step).

З повагою і вдячністю, -

Валентин Алмазов

Це не дуже реально, адже світлина Моцного знаходиться на Вікісховищі, а не в українській вікіпедії. Але схоже недавно було запущено механізм додаванння локального опису для файлів з вікісховища, проте при спробу додати таким чином вашу категорію, у мене зависає редагування. Проте не переживайте, категоризація файлів безпосередньо у вікіпедії не є важливою опцією.--Leonst (обговорення) 15:19, 15 лютого 2015 (UTC)

Дякую! Зрозуміло!Валентин Алмазов (обговорення) 16:55, 20 лютого 2015 (UTC)

Статус файлу Файл:Охапкін О.jpg[ред.ред. код]

Шановний користувачу Вікіпедії! Дякуємо за завантаження файлу Файл:Охапкін О.jpg. Однак при перевірці його опису виявилися деякі проблеми. Будь ласка, зверніть увагу, що кожен невільний файл повинен відповідати критеріям сумлінного використання, у тому числі обов'язково містити обґрунтування сумлінного використання. Зверніть увагу, що не можна обґрунтувати добропорядне використання зображень живих відомих людей. Якщо статус зазначеного файлу не проясниться протягом 7 днів, адміністратори Вікіпедії будуть змушені його вилучити. Анатолій (обг.) 15:48, 15 лютого 2015 (UTC)

Щодо Файл:ІнгулецьОлександрія.jpg[ред.ред. код]

Дякуємо за те, що ви завантажили на сервер Вікіпедії файл Файл:ІнгулецьОлександрія.jpg. Однак, схоже, що цей файл завантажено Вами без дозволу правовласника, тобто з порушенням правил Вікіпедії. Якщо файл було звантажено із сайту, а Ви є власником сайту чи маєте доступ до сторінки на сайті, де розміщене це фото, то змініть умови розповсюдження зображень, розмістивши на сайті формулювання, що дозволить використовувати їх у Вікіпедії. Приклади формулювань можна подивитися тут.

Якщо ж Ви не є власником сайту і не маєте доступу до сторінки де розміщене це фото, то треба діяти відповідно до інструкції отут: Вікіпедія:Дозволи. Відповідно до цього алгоритму треба діяти і якщо зображення було взято із книги, а Ви є автором чи правовласником. Якщо статус завантажених Вами файлів не з'ясується протягом 7 днів, адміністратори Вікіпедії, на жаль, будуть змушені вилучити завантажений Вами файл із сервера. Дякуємо за розуміння. Анатолій (обг.) 23:06, 23 березня 2015 (UTC)