Павлів Тарас Романович

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до: навігація, пошук

Тара́с Рома́нович Па́влів (* 10 листопада 1988(19881110)[1]) — голова громадської організації «Завжди вірні», яка з вересня 2012 року є розпорядником керуючої частки (50%) акцій ФК «Карпати Львів». Аспірант кафедри вищої геодезії і астрономії Національного університету «Львівська політехніка».

Громадська діяльність[ред.ред. код]

Пласт[ред.ред. код]

Тарас вступив в Пласт осінню 2000-го року в гурток ч. 2 "Рисі" куреня УПЮ ч. 1 імені Короля Данила. Тут, згідно традиції пластунів, обрав собі псевдонім, "Гладіатор", З часом друзі його почали називати скорочено "Гладік".

Таборування[ред.ред. код]

Був учасником багатьох пластових таборів усіх рівнів (гурткові, курінні, станичні, крайові та міжкрайові).

Одним з його визначних досягнень є здобуття першунства (1-го місця) на військово-патріотичному таборі крайового рівня "Легіон"(2003 рік). Тарас отримав "Залізний хрест", що символізує його "першунство" і належить до почесного "Братства легіонерів".

На таборах Тарас вирізнявся своєю обов'язковістю, якістю в підході до виконання завдань, вмінням підбадьорити та підштовхнути до активних дій інших.

Адміністративування[ред.ред. код]

Будучи юнакам займав, зазвичай, провідні посади: заступника гурткового, гурткового, заступника курінного, курінного, а також курінного скарбника. При виконанні своїх обов'язків завжди проявляв точність, сумлінність, ощадність, словність, націленість на результат.

Виховництво[ред.ред. код]

В 2005-му році Тарас почав працювати з новацьким пластовим роєм (діти віком 6-10 років) в ролі "братчика" (вихователя). Рій мав назву "Хижики" і був в складі платсового гнізда ч. 9 "Приблуди горобиної ночі".

Частина його юнаків продовжила палстування в пластових гуртках вже в іншому палстовому уладі - юнацькому (11-18 років).

Суспільництво[ред.ред. код]

Станом на сьогодні Тарас є пластовим приятелем і продовжує втілювати ідеали організації в ширших колах суспільства, втілюючи в життя різноманітні громадські проекти.

Завжди вірні[ред.ред. код]

У фан-русі «Карпат» перебуває з 2006 року. Серед фанатів відомий під прізвиськом «Гладіатор» («Гладік»). Один із співзасновників громадської організації «Завжди вірні», яку створено 2010 року[2] й відтоді вона виконує більшість організаційної роботи з найактивнішими вболівальниками «Карпат», як-от проведення виїздів в інші міста на ігри «Карпат», підтримка команди в домашніх іграх тощо.

20 вересня 2012 року на прес-конференції почесний президент «Карпат» (Львів) Петро Димінський повідомив, що, згідно з підписаною угодою, управлінські повноваження передано вболівальникам клубу, яких представляє ГО «Завжди вірні»[3].

Примітки[ред.ред. код]

Посилання[ред.ред. код]