Пластиніна Кіра Сергіївна

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до: навігація, пошук
Кіра Пластиніна

Пластиніна Кіра Сергіївна (1 червня 1992, Москва[1]) — російський дизайнер одягу.

Кіра Пластиніна — дочка російського бізнесмена Сергія Пластиніна, гловного акціонера компанії «Вімм-Білль-Данн». Торгівельна марка Кіра Plastinina — особистий проект Сергія Пластиніна, він є одночасно генеральним директором компанії «КП стиль».[2] У розвиток цієї марки в Росії, маркетингову кампанію і створення представництва в Китаї, де на сторонніх фабриках здійснюється виробництво одягу, Пластиніним було вкладено $ 35 млн, ще приблизно стільки ж вкладено у розвиток марки в США, де було відкрито 12 магазинів. Восени 2007 року американська фотомодель і актриса Періс Хілтон відвідала московський магазин Кіра Plastinina, взявши участь у рекламній кампанії марки.

Перші магазини під маркою Kira Plastinina відкрилися у Москві на початку 2007 року, в них реалізується жіночий одяг. Магазин Kira Plastinina в Нью-Йорку було відкрито в 2008 році, проте на початку 2009 року американська філія Kira Plastinina оголосила про банкрутство.

Кіра Пластініна суміщає заняття модельним бізнесом (вона працює провідним дизайнером проекту в компанії батька) із навчанням в англо-американській школі в Москві. У вересні 2008 року Кіра Пластиніна дебютувала зі своєю колекцією весна-літо 2009 на Тижні моди в Мілані[3].

В Україні також діє мережа модних студій у містах Київ, Одеса, Донецьк, Луганськ.

Примітки[ред.ред. код]

  1. Milan Fashion Global Summit
  2. Ольга Проскурнина, Мария Плис. Отец-основатель // Ведомости, № 58 (2080), 1 апреля 2008
  3. Конец дружбе на миллион: Пэрис Хилтон и Кира Пластинина стали соперницами, rbc.ru

Посилання[ред.ред. код]