Російський стандарт (банк)

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до: навігація, пошук

Банк Російський Стандарт (рос. Банк Русский Стандарт») — є одним з найбільших банків Росії[1]. і провідним в споживчому секторі кредитування в країні[2].

Банк був заснований в 1999 році Рустамом Таріко власником ЗАТ "Компанія «Руский Стандарт», як засіб обійти нові закони, які заборонили рекламу алкоголю в Росії.[3] Він домінує в секторі споживчого кредитування в Росії, і має більш ніж 54 відсотків контролю ринку кредитних карт і понад 30 відсотків контролю точок продажу кредитного ринку. Він входить до числа найкращих прибутків на капітал фінансових установ в світі. В банку працює 25000 чоловік по всій організації.

Банк Руский Стандарт має представництва в більш ніж 1800 містах Росії.[4] Його дистриб'юторська мережа охоплює 93% населення Росії. Банк Руский Стандарт також є ексклюзивним емітентом American Express карти фірмових кредитів у Росії.[5]

Банк також працює в Україні. ПАТ «Банк Форвард» є частиною Групи компаній «Русский Стандарт». Заснований у 2006 році. Основний вид діяльності — роздрібне кредитування.

Примітки[ред.ред. код]

Посилання[ред.ред. код]

  • http://www.rsb.ru/ — офіційний сайт
  • brs.ua — офіційний сайт банку «Руский Стандарт» (Україна)