Світлоносець

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до: навігація, пошук
Світлоносець
Whitelighter
Поява Усі жінки — відьми
Інформація
Прізвисько Різні
Вид (раса) Ангели-охоронці
Стать Чоловіча, жіноча
Рід занять Захист, зцілення, телепортація
Звання Ангели середнього рангу
Виконавець ролі Багато

Світлоносець (англ. Whitelighter) — вигаданий персонаж т/с Усі жінки — відьми. Ці істоти є колишніми смертними людьми, яким дають другий шанс на життя для того, щоб служити ангельській групі, відомій як Старійшини. Вони — ангели-охоронці для хороших відьом й інших майбутніх світлоносців.

Опис[ред.ред. код]

Світлоносці є «ангелами-охоронцями» для хороших відьом і майбутніх світлоносців. Вони стежать за своїми підопічними та втручаються у разі потреби, щоб допомогти їм на своєму шляху, зберегти їх у безпеці, вони можуть також бути викликані своїми підопічними. Вони можуть постійно чути кожний момент життя своїх підопічних у своїх головах, якщо один з них називає ім'я свого хранителя, він/вона, як правило, з'являються у той же момент.

Світлоносці, зазвичай, хороші люди, які померли. Вони отримують вибір — стати світлоносцем і отримата повноваження ангела-охоронця чи повністю перейти до загробного життя. Їхні тіла є копіями своїх колишніх людських тіл, але складаються з чогось, що схоже на білі вогні, світло (звідси і термін світлоносець). Вони мають здатність зцілення.

Посилання[ред.ред. код]