Сервейер-2

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до: навігація, пошук
Сервейер-2
Surveyor NASA lunar lander.jpg
«Сервейер» модель на Землі
Основні параметри
COSPAR ID 1966-084A
Організація СШАНАСА
Виготівник СШАHughes Aircraft Company
Ракета-носій Атлас-Центавр
Космодром Мис Канаверал
Посадка на небесне тіло
Небесне тіло Місяць


Сервейер-2 (англ. Surveyor 2) – другий американський спускний апарат, частиною місячної програми Сервейер по запуску безпілотних апаратів, що спускаються, з метою вивчення Місяця з його поверхні. Апарат запущений 20 вересня 1966 з мису Кеннеді, штат Флорида на борту ракети Атлас-Центавр призвело. Відмова корекція середнього курс в управлінні космічним кораблем втрати. Контакт був втрачений з космічним кораблем в 9:35 UTC, 22 вересня.

Сервейер програма[ред.ред. код]

На 3 лютого 1966 Луна-9 космічних апаратів був першим космічним кораблем, для досягнення місячної м'яку посадку і передати фотографічні дані на Землю. Через кілька місяців після, Сервейер-1 запущений 30 травня 1966; і приземлився на Океану Бур 2 червня 1966, також передачі фотографічних дані на Землю.

Це космічний апарат був другим із серії, спрямованих на досягнення м'яку посадку на Місяць і повернути місячної поверхні фотографії для визначення характеристик місячного рельєфу на програмні Аполлон висадки на Місяць місій. Крім передачі фотографій, Сервейер-2 планується виконати "відскік", щоб сфотографувати під власною посадкової площадки. Це був також обладнаний для повернення даних на радіолокаційної відбивної здатності поверхні Місяця, несучої здатності місячної поверхні і температури космічних апаратів для використання в аналізі місячних поверхневих температур.

Недотримання[ред.ред. код]

Цільова область запропонувала було в межах «Сінос Медіі» (англ. Sinus Medii),. Атлас-Кентавр помістив Сервейер-2 на шляху до Місяця, який був всього в 130 км від своєї метою точки. Під час корекції курсу корекції маневру, один коригувальний двигун не вдалося запалити, внаслідок незбалансованої тяги, який викликав корабель падати на залишилися 54 годин. Спроби врятувати місію не вдалося. Контакт був втрачений з космічним кораблем в 9:35 UTC, 22 вересня. Космічний апарат був орієнтований на «Сінос Медіі» (англ. Sinus Medii), але розбився під Коперника кратера. Космічний апарат був розраховани на вплинули на місячну поверхню в 3:18 UTC 23 вересня 1966 року. Його вага при ударі був 292 кг, і швидкість була близько 2,6 км / с, трохи більше місячної космічною швидкістю 2,4 км/с і схожі на швидкостях вплив « Рейнджер» програми космічних апаратів.

Наслідки[ред.ред. код]

Наступного радянська місія, «Космос 111», був запущений 1 березня 1966 . Місія була також провал. Сервейер-3 м'яку посадку 20 квітня 1967 в частині Моря пізнаного Океану Бур. Це направила в цілому 6315 телевізійних зображень на Землю. Були сім Сервейер місії ; п'ять були успішними. Геодезистів 2 і 4 не вдалося. Кожен складався з одного безпілотних космічних апаратів спроектований і побудований Hughes Aircraft Company. Точне місце розташування місці катастрофи Сервейер-2 невідомо.


Примітки[ред.ред. код]