Советское (шампанське)

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до: навігація, пошук
Шампанське «Советское»

Радянське шампанське (рос. Советское шампанское) — незаконна радянська назва ігристого вина, розробленого в 1928 році Раднаргоспом, сьогодні — усталений бренд на ринку України та деяких країн СНД. Масове виробництво розпочалося з 1937 року. У СРСР марка була задіяна на всіх заводах ігристих вин.

Для масового споживача виготовлялось за допомогою насичення киснем початкової винної суміші, методом вторинного бродіння в герметичних посудинах під тиском — Методом Шарма. Як правило вино робилося із суміші дешевих сортів винограду: аліготе та шардоне.

За розробку та широке впровадження в промисловість нових технологій та апаратури виробництва шампанських вин резервуарним способом А. М. Фролов-Багреєв був у 1942 році нагороджений Сталінською премією. Виробнича технологія вдосконалювалася, і в 1953 році Георгій Агабальянц отримує Ленінську премію за винайдення способу шампанізації вина в безперервному потоці.

Для представників влади та на еспорт «Совєтське шампанське» виробляли заводи ігристих вин «Новий Світ» та Артемівський, які виготовляли напій за класичною технологією.

Існування назви «Совєтскоє шампанскоє» є незаконним, оскільки, відповідно до міжнародного торгівельного та ринкового права, вино, вироблене за межами французької провінції Шампань, не може називатися шампанським. 1969 року був зареєстрований товарний знак Soviet Sparkling («Радянське ігристе»), під яким «Совєтскоє шампанскоє» відоме на Заході. В Німеччині це вино має назви «Крим-зект» («Krimsekt») та «Кримське» («Krimskoye»).

Після розпаду СРСР деякі підприємства України, Росії, Білорусі та Молдови викупили права на марку «Совєтскоє шампанскоє». Так, близько 80% усього виробництва ігристих вин Київським заводом шампанських вин складає саме «Совєтскоє шампанскоє». Підприємство також запровадило марку «Українське шампанське» за аналогією із «Совєтскім».

Див. також[ред.ред. код]