Соковитискач

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до: навігація, пошук
Ручний соковитискач для цитрусових.

Соковитискач, сокочавилка — пристрій для вичавлювання соку з фруктів, ягід і овочів. Зазвичай являє собою простий прес для плодів.

Види соковитискачів[ред.ред. код]

Професійний прес для цитрусових.

Залежно від пристрою розрізняють ручні, механічні та електричні соковитискачі.

Ручні[ред.ред. код]

Ручні соковитискачі є найпростішим способом отримання соку з плодів цитрусових рослин (див. малюнок).Ручний шнековий соковитискач «Струмок» — призначена для отримання соків з м'якоттю з томат ів, яблук, смородини, винограду, а також пюре з слив і абрикос. Принцип роботи багато в чому нагадує ручну м'ясорубку.

Механічні[ред.ред. код]

The Professional Zaksenberg Juicer

Пристрій механічних соковитискачів носить дещо складніший характер (див. малюнок). Для віджимання соку використовується важіль, який створює необхідний тиск.

Електричні[ред.ред. код]

Електричні соковитискачі в якості приводу використовують електричні двигуни, що призводять в обертання тертку, яка подрібнює м'якоть фруктів і овочів, і сепараційні сітку, проникну випливає під дією відцентрової сили сік і утримує тверді частинки. Далі сік стікає в склянку, пристрій якого дозволяє відокремити сік від піни, що утворюється в процесі віджимання. Видалення твердого залишку виробляється або вручну (за допомогою спеціальних лопаток-екстракторів) або автоматично (під дією відцентрової сили) при використанні сепараційній сітки у вигляді усіченого конуса. Електричні соковитискачі бувають декількох видів:

  • Побутові
  • Професійні
  • Промислові

Побутові соковитискачі в основному призначені для використання в домашніх умовах і не призначені для виробництва великого обсягу свіжовичавленого соку. Професійні соковитискачі найчастіше використовують на підприємствах громадського харчування та в розважальних закладах. Вони розраховані на виробництво великого обсягу соку і відрізняються підвищеною надійністю і продуктивністю. Промислові соковитискачі застосовують на підприємствах, що займаються переробкою фруктів та отримання соку в промислових масштабах. Соковитискачі поділяються на універсальні (відцентрові) і соковитискачі для цитрусових. Соковижималки для цитрусових призначені для отримання соку з апельсинів, мандаринів, грейпфрутів, лимонів та інших фруктів сімейства цитрусових. Універсальні соковитискачі допоможуть отримати сік з майже всіх плодів, ягід і овочів, за винятком тих, чия подрібнена м'якоть має густу в'язку консистенцію (чорна смородина, банани тощо).

Див. також[ред.ред. код]


Ложки Це незавершена стаття про посуд та кухонне приладдя.
Ви можете допомогти проекту, виправивши або дописавши її.