Сон Гоку

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до: навігація, пошук
孫 悟空
Перша поява 1 серія аніме; 1 розділ манги
Інформація
Стать Чоловіча
Вік початок 11 років, кінець ~48 років. р.
Зріст 179 см
Родичі Бардок (батько), Радітц (брат), дідусь Гохан (прийомний дідусь), Чі-Чі (дружина), Гохан (старший син), Готен (молодший син), Мутен Роши (вчитель), Пан (внучка)

Сон Гоку ( Какаротто - ім'я , дане при народженні ) — головний герой всесвіту Перли дракона ', створеної Акіра Торіяма, хлопчик з мавпячим хвостом. Його образ заснований на персонажі одного з чотирьох класичних китайських романів «Подорож на Захід», по імені Сунь Укун. Однак Акіра Торіяма сильно змінив його образ.

Сон Гоку вчиться бойовим мистецтвам. Характерною рисою його зовнішнього вигляду є чорне волосся, що стоять сторч. Він володіє надприродною силою і як з'ясовується по ходу історії, походить від вигаданої позаземної раси сайянів. За допомогою довгих тренувань він навчився багатьом сильним прийомам, а також придбав надшвидкість, надшвидкі рефлекси, здатність літати за допомогою енергії кі та телепортуватись.

Він займає перший рядок у списку 25 кращих персонажів аніме за версією IGN.

Форми[ред.ред. код]

Осяє[ред.ред. код]

Як і всі Сайя, подивившись на повний місяць, Гоку може перетворюватися на величезну мавпу, осяяне. Перший раз це трапилося в дитинстві, коли Сон Гоку у формі осяє убив свого діда, Сон Гохана. Другий раз це сталося, коли він, Ямча, Булма та інші були замкнені Пілаф, і він випадково подивився на повний місяць. Але друзі відрізали йому хвіст, і він перетворився назад. Третій раз це трапилося на Турнірі Тенкайчі, при битві з Джекі Чуном (замаскованим Мутенія Роші). Останній знищив місяць, щоб повернути Гоку в нормальну форму.

Більше Гоку не перетворювався, а після тренувань у Камі він позбувся свого хвоста. Гоку перетворився на Золотого осяє в битві з Бейбі в тілі Веджети. Після чого він зміг освоїти Супер Сайя 4.

Кайо - кен[ред.ред. код]

Цій техніці Гоку навчився у Кайо - сама, після того як помер в перший раз. Кайо - кен - техніка пропорційного посилення всіх можливостей бійця (сила, швидкість, реакція, ки), аж до тієї міри, яку може витримати тіло. Гоку використовував 2 - кратне, 3 - кратне і 4- кратне збільшення, б'ючись з Веджетой. Після прибуття на Натяк він показав дворазовий Кайо - кен Капітану Гінью. Крім того, борючись з фризів, Гоку використовував 10 - и кратний і 20 - и кратний Кайо - кен, якого все-таки виявилося недостатньо, хоча техніка і вимотала Гоку майже до межі, але навіть Кайо - сама припускав, що його тіло не зможе витримати такого навантаження.

Після перетворення в Супер Сайя Гоку більше не використовував Кайо - кен. Виняток - Турнір Аною Ичи, який не з'являється в манзі, тобто є Філер.

Фальшивий Супер Сайян (тільки в аніме )[ред.ред. код]

Це перетворення Сон Гоку використовував в 4-му фільмі (Драгонболл Зет: Супер Сайян Сон Гоку). Відмінність від справжнього Супер Сайя в тому, що його волосся не стають золотими, а лише змінюється колір ки. Це схоже з Кайо - Кеном, але тільки жовтого кольору. Дана форма не з'являється в манзі і не є правдоподібною.

Супер Сайян[ред.ред. код]

Легендарне перетворення. Воно довго описувалося Веджетой, але він точно не знав, як виглядає Супер Сайян, вважаючи, що він ним і є. Гоку вперше перетворився, коли Фріза вбив Куриліна у нього на очах. Після перетворення став явним факт, що техніка має куди більшою міццю ніж Кайо - кен, але при цьому вона давала зовсім незначну навантаження на тіло в порівнянні з тим же Кайо - Кеном. Отримавши неуявну силу, він зміг здолати Фриз, а його бойова сила перейшла позначку в 150,000,000. Супер Сайяном може стати тільки сайяджін що народилася з таким даром. Коли воїн досягне достатньої сили, а його гнів буде на межі, трансформація буде пробуджена. Всього Супер Сайянов в аніме 5: Гоку, Веджета, Гохан, Готен і транксен (виключаючи спін- оффи і персонажів з іншої альтернативної тимчасової лінії ).

Після, він використовував перетворення на Землі при битві з Майбутнім транксен і андроїдом 19. Однак, після хвороби серця він вирішив, що цього не достатньо, щоб перемогти Досконалого Селла і разом з Гоханом, відправився тренуватися в Кімнату Духа і Часу.

Супер Сайян друге стадія[ред.ред. код]

Також як транксен і Веджета, Гоку може використовувати цю форму. Однак, при тренуванні він зрозумів, що сили цієї форми не достатньо для того, щоб протистояти Селла. Ця форма більше ніколи ним не використовувалася.

Супер Сайян 3ья стадія[ред.ред. код]

Ця форма також була випробувана Гоку, а також транксен. Отримана сила перевершувала силу Селла, проте значно сповільнювала руху. Вона також була відкинута Гоку.

Максимальний Супер Сайян[ред.ред. код]

Унікальне перетворення, використане тільки Гоку і Гоханом. Це ідеальний баланс між силою Супер Сайя третій Стадії, швидкістю і контролем Кі. Користувачі залишалися безперервно в змозі Супер Сайя і звикаючи, зменшили навантаження на тіло і збільшили силу. Її сили також виявилося недостатньо для перемоги на Селлом. Гоку також використовував це перетворення в Драгон Болл БП.

Супер Сайян 2[ред.ред. код]

Гоку опанував цією трансформацією в Іншому Світі, в процесі семирічних тренувань, після того як побачив Гохана в цій формі. Веджета також опанував цією технікою. Гоку використовував цю форму в битві з Маджіні Веджетой і Маджіні буу. Але проти буу сили цієї трансформації було недостатньо. Пізніше Гоку використовував цю форму в Драгон Болл БП, при битві з Генералом Рілдо та іншими.

Супер Сайян 3[ред.ред. код]

Фінальна форма Гоку в манзі. Це перетворення зміг освоїти і Готенкс. На відміну від 1 -го і 2 -го перетворення, це можна легко розрізнити за відросло золотим волоссям. Перший раз була використана проти Мадзіні Бу, а пізніше і в Драгонболл БП.

Користувач цієї форми має колосальну силу, проте вона вимагає багато енергії. Тому Гоку не міг її довго використовувати коли був мертвий, так як енергія, яка була дана йому на один день життя, після перетворення, скоротилася до декількох хвилин.

У цьому перетворенні відростають довгі, золоті та густе волосся. Пропадають брови, перетворюючись на деяку подобу москалів.

Божественний Супер Сайан (Супер Сайан Бог)[ред.ред. код]

Ця форма з'явилася в 14-му фільмі (Драгон Болл Зет: Битва Богів ) і теоретично, завдяки "Божественній невразливості" користувача (пробити яку може тільки інший Бог), ділить з Супер Сайаном 1 квітня, за силою, серед трансформацій Сайанов.

Коли Бог Руйнувань Бірус прибув на планету Північного Кайо щоб з'ясувати що-небудь про Супер Сайане Бозі, Гоку попросив його про невеликий спарингу, де Бірус за 2 простих клацання відправив Супер Сайан 3 в нокаут і при цьому навіть не отримав чистого удару! Пізніше (вже на Землі), за допомогою Шенлонга, Гоку дізнався, що Супер Сайан Бог - звичайний Сайан, в якого 5 інших Саянов з чистими серцями влили свою енергію. Завдяки рідним і друзям (включаючи ще ненародженої на той момент Пан) Гоку вдалася дана трансформація і він зміг зрівнятися за силою з Бірусом.

Спочатку вона замислювалася як той же Супер Сайан 4 , але з золотою вовною , проте потім було автори вирішили , що форма буде виглядати як звичайна форма Сайан але зі зміненим кольором волосся і очей (у Гоку вони стали темно -рожевими ) і на вигляд більш легким статурою , також аура ки стала більше схожим на чистий вогонь і Гоку навчився відчувати ки Бога (до цього не міг) .

Золотий Оозару (тільки в аніме )[ред.ред. код]

Для досягнення форми Супер Сайя 4 , Гоку повинен був перетворитися на Золотого осяяне. Для цього , після болісних « витягувань » його хвоста , він зміг перетворитися на суміш осяє і Супер Сайя . Однак Гоку не міг себе контролювати і нападав і на чужих , і на своїх . У підсумку, після того як Гоку в цій формі побачив свою заплакану внучку Пан , що намагається його заспокоїти , він зміг повернути собі розум і перетворився в Супер Сайя 4 .

Супер Сайян 4 (тільки в аніме )[ред.ред. код]

Це заключна і найсильніша в аніме форма Гоку . На відміну від попередніх , волосся залишаються чорними , але стають довшими , ніж зазвичай. Все тіло , крім грудей і преса , покривається червоною вовною . Для цього перетворення обов'язковий хвіст. Він використовував це перетворення , щоб перемогти Бейбі в тілі Веджети , а пізніше Супер Андроїда № 17 , і Шінронов . При перетворенні , сила цієї форми навіть скасовувала бажання виконане Досконалим Драгон Болла , використаними на Гоку .

Злиття[ред.ред. код]

Веджетто[ред.ред. код]

Злиття Гоку і Веджети, за допомогою сережок Потаро які дав Великий Кайошін. Після використання злиття, поділ неможливо. Проте, Гоку з Веджетой розділилися в організмі буу після того, як той їх поглинув.

Годжета (тільки в аніме)[ред.ред. код]

Злиття Гоку і Веджети за допомогою танцю під назвою Фьюжн. Злиття триває 30 хвилин, по закінченню часу, обидва розділяються знову. У стані Супер Сайя 4, незважаючи на неймовірну міць, Годжета може проіснувати тільки 5 хвилин.

Цікаві факти[ред.ред. код]

  • Сон Гоку також звуть четиреххвостого Бідзія в манзі «Наруто» [1]
    • У багатьох серіалах і полнометражка аніме, і в манзі, бувають згадки про Dragon Ball-е, у вигляді запозичення технік, речей, персонажів або ж прості натяки на цю мангу / аніме.
    • В останній серії другого сезону Демони проти Грішних, з'явився песонажа по імені Сон Гоку.