Список епізодів Зоряна брама: SG-1

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до: навігація, пошук


Сезон 1 (1997–1998)

Номер Назва і короткий зміст Дата прем'єри
1.01 «Діти Богів. Частина 1» (англ. Children of the Gods (Part 1))

За рік до початку подій серіалу, як показано у фільмі «Зоряна Брама», полковник Джек О'Нілл очолював експедицію через Зоряну Браму на планету Абідос. Після вбивства Ра ядерною бомбою, О'Ніл повернувся на Землю з двома вцілілими зі своєї команди, Чарльзом Ковальскі і Луї Фарреті.

Через рік Зоряна Брама активується сама по собі, і на базу проходять Системний владика Апофіс зі своїми солдатами. Генерал Хамонд у відповідь готується послати ядерну бомбу на Абідос. О'Нілл протестує і скоро пояснює, що під час минулої експедиції насправді не підривав Браму на Абідосі, як написано в рапорті, а його нібито загиблі люди досі живуть там. На Абідос споряджається нова експедиція. Там вони знаходять Деніела Джексона і дізнаються про цілу мережу Зоряних Брам в галактиці.

27 липня 1997
1.02 «Діти Богів. Частина 2» (англ. Children of the Gods (Part 2))

Переслідуючи на планеті Чулак противника, що викрав близьких їм людей, Джек і його команда потрапили в полон до гоа'улда Апофіса. Тепер у них тільки один шанс на порятунок — дружньо налаштований іншопланетянин Тіл'к.

27 липня 1997
1.03 «Внутрішній ворог» (англ. The Enemy Within)

Після повернення з Чулаку майор Кавальский почав скаржитися на постійні головні болі. Медичний огляд виявив личинку гоа'улда, яка врятувалася з тіла убитого на Чулаці Джаффа і прикріпилася до шийного відділу хребта майора. За допомогою Тіл'ка, лікарі змогли підібрати оптимальну анестезію, але єдиний вихід — це хірургічна операція, яка через свою складність майже нереальна.

1 серпня 1997
1.04 «Емансипація» (англ. Emancipation)

Відправившись на чергову планету, капітан Картер опинилася в дуже складному становищі. Закони цього світу, де жили люди, схожі на стародавніх монголів, забороняли жінкам будь-яке самовираження. Син вождя Абу викрав Саманту, щоб обміняти золотоволосу іноземку на свою кохану.

8 серпня 1997
1.05 «Розділення Брока» (англ. The Broca Divide)

Команда SG-1 потрапляє на планету, поділену на дві частини — вічної ночі і вічного дня. На світлій стороні живуть люди, чия цивілізація дуже схожа на мінойську цивілізацію рівня бронзового віку, а на темній – первісні істоти, подібні на неандертальців. Після повернення на Землю виявляється, що причиною відсталості останніх є інфекція, яка заразила і команду SG-1, а пізніше і решту персоналу «Зоряної брами».

15 серпня 1997
1.06 «Перша заповідь» (англ. The First Commandment)

Команда SG-9 відкрила Браму на Землю, однак назад через неї ніхто не пройшов. Команда SG-1 послана для з'ясування причин. Прибувши на планету, вони виявляють, що лідер SG-9 Хансон проголосив себе богом. Він змушує місцевих жителів планети будувати собі палац, а всіх, хто проти, виставляє на відкрите сонце, промені якого вбивають через сім днів.

22 серпня 1997
1.07 «Холодний Лазар» (англ. Cold Lazarus)

На одній з планет команда SG-1 виявляє поле розбитих кристалів. Полковник О'Нілл, знайшовши один цілий і доторкнувшись до нього, був відкинутий незрозумілою силою і втратив свідомість. Виниклий з кристала його абсолютний двійник повертається на Землю в складі команди, яка нічого не підозрює.

29 серпня 1997
1.08 «Нокс» (англ. The Nox)

Для пошуку нових військових технологій, Тіл'к пропонує відправитися на планету, де мешкають істоти, що мають здатність ставати невидимими. Прибувши на планету, команда SG-1 зустрічає свого заклятого ворога Апофіса, який теж полює на них. Але Зоряна брама раптово зникла і обидві сторони повинні з'ясувати, що тут відбувається.

9 вересня 1997
1.09 «Свічка на вітрі» (англ. Brief Candle)

Команда SG-1 потрапляє на планету Аргос, змодельовану невідомою цивілізацією за образом класичної Греції. Мешканці Аргосу завжди щасливі і веселі. Однак з'ясовується, що термін їх життя надзвичайно короткий — лише сто днів. О'Нілл заражається цією дивною хворобою і починає дуже швидко старіти. За оцінками лікарів, йому залишилося жити не більше двох тижнів.

19 вересня 1997
1.10 «Молот Тора» (англ. Thor's Hammer)

У спробі знайти нових союзників для боротьби з гоа'улдами, Деніел пропонує знайти світ, де нібито правив скандинавський бог війни Тор, який захищав людей від злих демонів. Виявилося, що цей світ під назвою Кіммерія, давно відомий Тіл'ку, і вважається забороненим для гоа'улдів і Джаффа. Команда SG-1 відправляється туди, щоб увійти в контакт з расою Тора.

26 вересня 1997
1.11 «Танталові муки» (англ. The Torment Of Tantalus)

Пентагон розсекретив плівки, пов'язані з експериментами над Брамою півстолітньої давності. Переглядаючи відеозаписи експериментів, Деніел Джексон виявив, що вони увінчалися успіхом і Брама була відкрита, після чого через неї був посланий доброволець — доктор Ернест Літлфілд. За роз'ясненнями Деніел звертається до колишньої керівниці проекту «Зоряна Брама» Кетрін Ленфорд, чий батько колись виявив Браму і займався подальшими дослідженнями.

3 жовтня 1997
1.12 «Поклик крові» (англ. Bloodlines)

Тіл'к розповідає О'Ніллові про те, що у нього на Чулаці є син. Хлопчик досяг віку, коли йому повинні імплантувати гоа'улда і зробити його Джаффа. Тіл'к повинен перешкодити цій церемонії для того, щоб врятувати сина від рабства, на яке прирікає його служіння го'аулдам. SG-1 відправляється на Чулак.

10 жовтня 1997
1.13 «Вогонь і вода» (англ. Fire And Water)

Команда SG- 1 повертається в сильному шоці з чергового завдання, через чотири години після його початку. Вони розповіли генералу Хаммонду про те, що гейзери, що знаходяться на планеті, почали спонтанно викидати полум'я. Деніел, який перебував у цей момент дуже близько біля небезпечного джерела, тут же згорів. Але команда SG−1 не може позбутися почуття, що Деніел живий і ще раз відправляється на планету.

17 жовтня 1997
1.14 «Хатор» (англ. Hathor)

При дослідженні пірамід в Мексиці археологи виявили саркофаг з єгипетськими ієрогліфами. Відкривши його, вони випустили на свободу сильного гоа'улда — Хатор, яка перебувала в анабіозі десять тисяч років. Хатор прямує до бази з Брамою, щоб, користуючись своєю владою над чоловіками, створити власну армію.

24 жовтня 1997
1.15 «Сингулярність» (англ. Singularity)

Команда SG-1 вирушила на планету P8X−987, щоб під час сонячного затемнення спостерігати чорні діри, однак, прибувши туди, вони виявляють, що всі її мешканці і команда SG-9 загинули від незрозумілої хвороби. І тільки десятирічна дівчинка дивом залишилася в живих.

31 жовтня 1997
1.16 «Кор-Ай» (англ. Cor-Ai)

На черговому завданні SG-1 потрапляє на планету, на якій раніше був Тіл'к. Це — місце, облюбоване гоа'улдами як місце збору майбутніх носіїв симбіонтів. Місцеве плем'я Бірс звикло рятуватися втечею, але на цей раз вони вирішили засудити Тіл'ка за його злочини на службі у Апофіса. Тіл'к повинен відповісти на суді Кор-Ай перед юнаком, чийого батька він вбив. Покарання за цей злочин — смерть.

23 січня 1998
1.17 «Загадка» (англ. Enigma)

На планеті Толлан, команда полковника О'нілла потрапила в саме серце катастрофи — вулкан викидає вогняні потоки лави і задушливі гази. Близько від Брами, під шаром попелу лежать тіла тих, хто не встиг вибратися з цього пекла. SG-1 рятує всіх вцілілих. Однак ті не поспішають з вдячністю за порятунок.

30 січня 1998
1.18 «Самотність» (англ. Solitudes)

Під час чергового завдання, команда SG-1 зазнала нападу. При переході крізь Браму, додому повернулися тільки Деніел і Тіл'к. Саманта і полковник замість бази на Землі опинилися в крижаній печері. Пристрій для набору координат перебуває під товстим шаром льоду. Під час проходження крізь Браму О'Нілл зламав собі ногу. Деніел і Тіл'к продовжують шукати їх, не залишаючи надії на те, що їхні друзі все ще живі, однак з кожною секундою на це залишається все менше часу.

6 лютого 1998
1.19 «Залізна людина» (англ. Tin Man)

На одній з «іржавих» планет SG-1 отримує удар електршоку. Отямившись, вони виявляють себе в товаристві добродушного і веселого чоловіка на ім'я Харлей, який стверджує, що йому 11 000 років, і що всі вони тепер стали "кращими".

13 лютого 1998
1.20 «На милість Божу» (англ. There But For The Grace Of God)

На планеті P3R — 233, SG-1 виявляє порожню базу, де колись відбувалася боротьба з гоа'улдами, і чиї захисники були переможені. Деніел знаходить там з-поміж різних реліквій дивне дзеркало. Він доторкається до нього і, повернувшись на Землю, виявляє, що там все зовсім інакше.

20 лютого 1998
1.21 «Політики» (англ. Politics)

Сенатор Кінсі вважає що проект «Зоряна Брама» не виправдовує витрачених фінансів і тому він повідомляє, що проект закривається. На нараді команда полковника намагається його переконати, але марно, і проект «Зоряна Брама» готують до закриття, незважаючи на попередження Деніела про майбутній напад Апофіса.

27 лютого 1998
1.22 «В лігвищі змії. 1-а серія» (англ. Within The Serpent's Grasp)

Після офіційного згортання проекту, Зоряна Брама повинна бути закрита, однак SG-1, що не підкорилися наказу, робить відчайдушну спробу використовувати здобуті Деніелом координати і врятувати рідну планету від масованої атаки гоа'улдів на чолі з Апофісом, який спрямував до Землі свій корабель.

6 березня 1998

Сезон 2[ред.ред. код]

1.В лігвищі змії (2-а серія)
2.При виконанні
3.В'язні
4.Хранитель
5.Потреба
6.Колісниця Тора
7.Послання у пляшці
8.Сім'я
9.Секрети
10.Руйнування
11.Ток'ра (2 серії)
12.Духи
13.Пробний камінь
14.Питання часу
15.П'ята раса
16.Остання пісня змії
17.Відпустка
18.Один неправильний крок
19.Покажи і розкажи
20.1969
21.У забутті

Сезон 7 (2003/2004)[ред.ред. код]

Сезон 10[ред.ред. код]

Номер Назва и короткий зміст Дата прем'єри
10.01 «Плоть і кров» (англ. Flash and Blood)
Епізод починається з тих трагічних подій, якими закінчився дев'ятий сезон. Коли Орай вторгаються на Чулак, планету джаффа, Даніель і Вала вимушені мати справу з новим лідером Хрестового Походу, юною дочкою Вали, дорослішання якої Орай штучно прискорюють, щоб вона могла повноцінно служити їх цілям.
14 липня 2006
10.02 «Морфей» (англ. Morpheus)
В пошуках Святого Грааля, про місцезнаходження якого Джексон вичитав в одній із книг Камелота, SG-1 відправляються на планету Вагонбрей, а потрапляють в справжнє сонне царство. Всі жителі, схоже, заснули в своїх ліжках і більш ніколи не проснулись. Поступово і земляни починають відчувать непереборне бажання заснути. А в цей час Вала в SGC намагається довести своє право і бажання ввійти в команду SG-1.
21 липня 2006


Наукова фантастика Це незавершена стаття про наукову фантастику.
Ви можете допомогти проекту, виправивши або дописавши її.