Стимул

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до: навігація, пошук
 Стимул (з лат. батіг)— у Стародавньому Римі загострений прут або палиця, якими підганяли рогату худобу.

У широкому розумінні стимул— спонукання до дії. Він виступає причиною, що зацікавлює людину у здійснені певної діяльності. Вирішальним для залучення людей до економічної діяльності є грошовий стимул.

  Стимулювання в управлінні 

В управлінні стимул— аналіз і, у необхідних випадках, розробка політики стимулювання різних груп, чиї інтереси можуть бути порушені в результаті реалізації проекту, є важливим елементом забезпечення успіху проекту.

 Поряд з основними і пріоритетними грошовими стимулами мають місце також інші види стимулів: позаекономічні, повязані, наприклад, з ентузіазмом працюючих; моральні, не повязані з якоюсь матеріальною нагородою.
 Якщо стимули за своїм економічним змістом— об'єктивна категорія, то мотиви мають більш суб'єктивно-ідеальну основу. Мотиви пов'язані з духовними світоглядними основами особистості, зі ступенем розвиненості економічної світоглядності та культури людини.
 Гідність особистості, її духовне, наповнене змістом життя— це відправна ланка цивілізованого управління. По суті мотиви це стимули, що пройшли через свідомість людини. Мотиви залежать від моральних якостей людини, життєвого досвіду, поглядів і переконань, тртрадицій та звичаїв, соціальним положенням людини.
  Посилання


Бізнес Це незавершена стаття про бізнес.
Ви можете допомогти проекту, виправивши або дописавши її.