Технополіс (торговельна мережа)

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до: навігація, пошук
«Технополіс»
Заснування квітень 2003
Штаб-квартира Україна Київ (Україна), вул. Велика Кільцева, 4
Галузь Торгова мережа
Співробітники більше 3000
Сайт www.technopolis.com.ua

Технополіс  — торгова мережа технологічних супермаркетів (техномаркетів) в Україні.

Мережа «Технополіс»[ред.ред. код]

Мережа «Технополіс» налічує 61-у крамницю в 36-и містах усіх регіонів України та входить до четвірки лідерів ринку побутової техніки та електроніки. Генеральний директор національної мережі магазинів аудіо, відео, побутової техніки та електроніки «Технополіс" — Кокадій Наталія Олександрівна. Власник мережі — Поліщук Віктор Степанович.

Історія «Технополісу»[ред.ред. код]

Історія «Технополісу» розпочалася у квітні 2003 року з відкриттям у Києві магазину побутової техніки нового на той час в Україні формату — гіпермаркету площею понад 3000 мкв. Завдяки цьому, в магазині вдалося сформувати максимально широкий асортимент техніки, щоб кожен покупець знайшов все, що потрібно, під одним дахом. Нові крамниці знайшли своїх прихильників, компанія постійно розвивалася, мережа розширювалася та за кілька років увійшла до лідерів ринку. Разом з розвитком і накопиченням досвіду росли й стандарти роботи магазинів та обслуговування споживачів. Підтвердженням цього стало дослідження Всеукраїнської громадської організації «Якість життя», за результатами якого «Технополіс» став лідером за рівнем обслуговування та сервісу у 2009 р.

2011 — вже на початку року мережа «ТЕХНОПОЛІС» розширюється завдяки новим відкритим магазинам в Артемівську, Києві, Борисполі, Запоріжжі, Кременчуці, Прилуках, Маріуполі, Донецьку, Львові, Кам'янець-Подільському, Дружківці, Сумах, Кривому Розі, Новій Каховці. На сьогодні мережа «ТЕХНОПОЛІС» налічує 61 магазин в 36 містах України.

Посилання[ред.ред. код]

Компанії Це незавершена стаття про підприємство.
Ви можете допомогти проекту, виправивши або дописавши її.