Фантастичні тварини і де їх шукати

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до: навігація, пошук
Назва Фантастичні тварини і де їх шукати
Fantastic Beasts and Where to Find Them.jpg
Автор Дж. К. Ролінґ
Назва мовою оригіналу Fantastic Beasts and Where to Find Them
Країна Велика Британія Велика Британія
Мова англійська
Серія Гаррі Поттер
Жанр енциклопедія
Видавництво Велика Британія Велика Британія: Блумсбері Паблішинґ
Публікація 2001 рік
Сторінки 64
ISBN 0-439-29501-7

Фантастичні тварини і де їх шукати - книга, написана Джоан Кетлін Ролінг, випущена у видавництві Блумсбері в 2001 році. У серії романів про Гаррі Поттера ця книга є підручником з дисципліни Догляд за магічними істотами. Дохід від продажу разом з книгою «Квідич крізь віки» склала 15,7 млн фунтів стерлінгів, близько 80% прибутку спрямовані на благодійність.

Вигадана книга[ред.ред. код]

Фантастичні тварини... — це копія книги, що належить Гаррі Поттеру, написаної Ньютом Скамандером, відомим магічним зоологом.

У книзі розглянута історія магічної зоології, описано 75 різних видів, знайдених по всьому світу. Інформація, що міститься в книзі, зібрана Скамандером протягом багатьох років спостережень та подорожей по 5 континентах. Книга є обов'язковим навчальним посібником для першокласників Гоґвортсу. Вступ до цієї книги написано Альбусом Дамблдором.

Примітно особливістю книги є позначки, залишені Гаррі та Роном. Так, наприклад, з них ми дізнаємося, що Гогвортс знаходиться в Шотландії.

Ньют Скамандер[ред.ред. код]

Ньют Скамандер - вигаданий автор книги, народився в 1897. Відповідно до секції книги «Про Автора», Скамандер став магічним зоологом через свою власну цікавість до неймовірних тварин, а також завдяки підтримці своєї матері, захопленого селекціонера гіпогрифів.

Після закінчення Гоґвортсу, Скамандер отримав роботу в Міністерстві магії у Відділі Контролю за Магічними Істотами. Потім два роки працював у відділі з обліку домашніх ельфів, займався створенням реєстру перевертнів в 1947 році. У 1965 ввів заборону на експериментальне розмноження. Удостоєний ордену Мерліна другого ступеня.

Тепер, пішовши на пенсію, він живе в Дорсеті зі своєю дружиною Порпантіною і дітьми.

Хоча Роулінг ніколи не приховувала того факту, що вона є автором книги, «Ньют Скамандер» можна зрозуміти, як її псевдонімом, оскільки він - технічний автор, вказаний на обкладинці книги.