Фокус (журнал)

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до: навігація, пошук
Фокус
Девіз: Кожна деталь має значення
Фокус журнал.png
№24 (37), 15 червня 2007
Тематика політика, культура, суспільство, рейтинги
Періодичність виходу щотижня
Скорочена назва Фокус
Мова російська
Адреса редакції м. Київ, бул.Дружби Народів,17/5
Головний редактор Яна Мойсеєнкова
Засновник ТОВ «ФОКУС МЕДІА»
Видавець: ТОВ «ФОКУС МЕДІА»
Країна видання: Україна
Рік заснування: 2006
Обсяг 84 стр.
Обіг 32 000
Передплатний індекс (Укрпошта) 96082

Веб-сторінка: focus.ua

«Фокус» («Тижневик Фокус») — щотижневий український російськомовний загальнонаціональний соціально-політичний журнал і щоденний новинний інтернет-ресурс. Видання надає читачеві актуальну аналітичну інформацію про події в країні в популярному діловому форматі.[1] Аудиторія «Фокуса»: люди з активною життєвою позицією, лідери думок, «соціальні інноватори», які рухають суспільство вперед.

Знаковими для видання є спецпроекти. Рейтинги, які читають і самі фігуранти: заможні і впливові бізнесмени та політики, їх оточення, родина та колеги. У їх числі — топ -листи: «200 найбагатших людей», «100 впливових жінок», «200 впливових українців», «Школи», «Кращі міста для життя в Україні», «Сучасне мистецтво», «Вузи».

Редакція випускає спеціальні додатки з аналітикою ринку нерухомості, авто та IT-технологій. 4 рази на рік у світ виходять випуски «Фокус. Красивая страна», редакційні матеріали яких присвячені виключно подорожам та популярним туристичним маршрутам країни.

З 2012 року редакцію журналу очолює головний редактор Яна Мойсеєнкова. Наприкінці 2013 року завдяки істотним кадровим змінам штат видання зазнав радикальних змін. «У нас великі плани по розвитку друкованого та онлайн видання наступного року, тож посилення журналістської команди — логічний крок в їхньою реалізації», — зазначила головний редактор журналу « Фокус».[1]

У редакторській колегії «Фокуса» позиції заступників головного редактора зайняли Михайло Крігель та Сергій Семенов, а Олег Сорочан призначений редактором сайту focus.ua.[2] Приступила до роботи новий редактор відділу економіки Олена Шкарпова, яка ще нещодавно працювала в журналі Forbes — Україна, а також редактор відділу " Наука і Технології " Олексій Бондарев і оглядач Катерина Богданович. До листопада 2013 року вони працювали в тижневику «Кореспондент». Раніше до редакції приєдналися Мілан Лєліч, в минулому — політичний оглядач ресурсу Тиждень.ua, і Юрій Опока, який раніше співпрацював з інтернет-виданням LB.ua. Лелич і Опока висвітлюють в «Фокусі» питання політики . На позиції оглядача розпочала роботу Олена Струк, в послужному списку якої — робота на сайті forbes.ua, в тижневику «Контракти» та журналі «Діловий» .

З червня 2013 року проектом володіє група компаній Vertex United.[3] У першій половині 2014 року видання представить нову версію сайту. В офіційному прес-релізі про угоду група Vertex United заявила про свій намір розвивати «Фокус» як авторитетне джерело актуальної ділової інформації і підтримувати стандарти незалежної журналістики, прийняті у виданні.

Першим головним редактором видання був Вахтанг Кіпіані. Наклад журналу — 32 000 примірників. Видається з 30 вересня 2006 року.

Джерела[ред.ред. код]

Посилання[ред.ред. код]

Примітки[ред.ред. код]

  1. «Фокус Медіа» включає в себе загальнонаціональний тижневик «Фокус» і сайт focus.ua. Видання займає другу позицію в сегменті newsmagazines і входить до п'ятірки найбільш популярних брендів серед всієї ділової преси (аудиторія одного номера складає за даними TNS PMI 114,18 тис. осіб).
  2. Фокус.ua — популярний новинний сайт. Середня кількість унікальних відвідувачів за даними Google Analytics — 350 000 на тиждень. «Фокус» був запущений в 2006.
  3. Vertex United — багатогалузева група, до складу якої входять: керуюча компанія Vertex Hotel Group (готель «Президент Готель», готель «Брістоль», готель «Лондонський», об'єкти готельного призначення); ПАТ «ФІНБАНК»; інвестиційне спрямування для реалізації проектів у різних секторах економіки . Група Vertex United орієнтована на сталий тип ведення бізнесу на національному рівні відповідно до принципу « розвиваючи себе, розвиваємо країну». Серед ключових цінностей: підприємницький дух, висока сервісна культура і соціальна відповідальність . Основні власники групи — Борис Кауфман, Олександр Грановський.

· · · ·

·
· ··