Футбол (журнал, Україна)

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до: навігація, пошук
Футбол
Журнал Футбол.jpeg
обкладинка №73 за 2009 рік
Тематика футбол
Періодичність виходу понеділок, четвер
Мова російська
Головний редактор Артем Франков
Видавець: «Український Медіа Холдинг»
Рік заснування: 1996
Наклад 99 000 примірників

Веб-сторінка: http://mag.football.ua/

«Футбол» — український футбольний журнал. Виходить у Києві двічі на тиждень, заснований 1997 року. Виходить російською мовою.

Почав виходити 1996 року як додаток до журналу«Теленеделя». Тоді більшість матеріалів надходило з Москви, а через деякий час київська редакція почала формувати випуски лише зі своїх праць. Раніше виходив 1 раз на тиждень і був переважно чорно-білим, зараз виходить двічі на тиждень (понеділок і четвер) і є повноколірним виданням. На постійній роботі в журналі працюють такі автори, як Андрій Шахов, Олександр Гапонєнко, Сергій Бабаріка. Також у журналі часто можна знайти статті європейських футбольних експертів.Це видання є флагманом української футбольної преси. Тут друкуються чимало аналітичних статей, робиться огляд матчів чемпіонату України, Росії, Німеччини, Англії, Італії тощо. У журналі часто можна знайти постери відомих гравців та команд. Нерідко виходять спецвипуски видання, присвячені різним нерядовим подіям (Чемпіонат світу чи чемпіонат Європи, Ліга Чемпіонів, Ліга Європи). На сторінках читачі знайдуть інтерв'ю відомих футболістів, представлення різноманітних футбольних команд, аналіз та переклад статей європейської преси. Публікуються й матеріали з історії футболу.

Журнал співпрацює з багатьма провідними футбольними журналістами України. Серед авторів статей у «Футболі» - Вадим Тахтерин, керівник прес-служби «Дніпра» (Дніпропетровськ), коментатор Олександр Гливінський, харківських журналіст Сергій Шевченко. Також взаємодіє з сайтом http://football.ua/

Часто авторів журналу можна побачити на різних футбольних передачах у якості експертів. Так, наприклад, головний редактор "Футболу" - постійний гість студії передачі на ТК 2+2 - "Профутбол", ведучим якої є Ігор Циганик.

Це одне з провідних футбольних видань України. Наклад: 99 100 примірників. Головний редактор — Артем Франков.

Посилання[ред.ред. код]


Журнал Це незавершена стаття про журнали.
Ви можете допомогти проекту, виправивши або дописавши її.
Футбольний м'яч Це незавершена стаття про футбол.
Ви можете допомогти проекту, виправивши або дописавши її.