Херес

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до: навігація, пошук
Келих хересу

Херес (ісп. Jerez, фр. Xérès, англ. Sherry) — іспанське вино, що належить до класу солодких кріплених або лікерних. Назва «Херес» походить з арабського назви Шеріш (фінікійського Cera, латинського Ceret), що зараз зветься Херес-де-ла-Фронтера в Андалузії.

Херес є маркою, контрольованою за походженням, тобто, українські або молдавські напої хересного типу називатися «хересом» не повинні.

Історія[ред.ред. код]

Херес відомий ще з 1000 року до нашої ери, коли розвинені в усіх відношеннях, зокрема у виноробстві, фінікійці завоювали Південно-східну Андалусію і заснували тут міста Кадіс і Херес (згодом Херес-де-ла-Фронтера, що дали назву напою). Мистецтво фінікійців, завезена ними виноградна лоза, сприятливий для визрівання винограду клімат і відвага невідомого винороба, що вирішив не прибирати з шумуючого вина бахромисту плівку, яка утворилася на ньому, дали світу напій, що одержав назву херес.

З 711 по 1492 рік, коли з центру Андалусії, Севільї відбув у свою першу експедицію Христофор Колумб, Андалусією володіли маври. Саме вони привнесли в технологію виробництва хересу спиртування. Додавання спирту в молоде вино перед витримкою сприяло припиненню бродіння. Після маврів херес став міцним і не кислим. Проте в 1492 році Андалусію разом з Кадісом і Хересом завоювали іспанці.

Виробництво[ред.ред. код]

Херес виробляється з білого винограду. Залежно від виду хересу і місця виробництва, використовують той або інший сорт. У Молдавії це Аліготе, Трамінер, Піно Білий, Ркацителі, на Доні — Білий Круглий, Пухляковський, Рислінг, знову ж таки Аліготе, в Казахстані — Баян шірей, Ркацителі. На батьківщині хересу, в Іспанії, його виготовляють з винограду сортів Паломіно і Педро Хіменес. З тих же сортів винограду можуть вийти зовсім різні напої. Багато що залежить від кількості сонячних днів в році, крутизни схилу, на якому росте лоза, складу ґрунту, технології, терміну витримки. Найорденоносніші з вітчизняних хересів — уродженці Тавриди. По 6 золотих медалей на всесоюзних і міжнародних конкурсах вин завоювали херес «Кримський», з винограду тих, що ростуть в степових і передгірних районах Криму, і херес «Массандра», зобов'язаний смаком сортам Серсиаль, Вердельо, Альбільо, які вирощують на південному березі Криму.

Виноград, народжений щоб стати хересом, збирають у кінці вересня, коли він в міру визрів. Поміщений в дубові діжки, він інтенсивно бродить протягом декількох місяців. Після чого дегустатори куштують отриманий напівфабрикат, і класифікують його на предмет можливості виробництва певного виду хересу. Найсухіший і найкращий сорт хересу називається Амонтильядо.

Після того, як розчавлений виноград разом з шкіркою простояв зиму, перебродив, і вийшло молоде вино міцністю 12-15 градусів, діжки відкорковуються, за справу беруться дегустатори. Як правило, лише одна з 20 бочок, а буває і з цілого виноградника, виявлялася такою, що набула потрібного смаку, смаку Амонтильядо.

На подальших стадіях у вино додається спирт, що зупиняє бродіння і доводить міцність бажаної субстанції до 15-16 відсотків, вино переливається в дубові діжки, що стоять в 4 яруси. Це так звана солера — система, в якій на верхньому рівні міститься розташовується молоде вино,. У міру старіння воно переливається все нижче і нижче. Це одна з складових технології, характерної для отримання хересу. Інша складова — витримка протягом 1,5-4 років під хересною дріжджовою плівкою в діжках, заповнених не доверху. Херес, якщо його порівнювати з сирами — це своєрідний «рокфор у світі вин». На сучасному етапі розвитку виробництва використовуються спеціально виведені чисті культури особливих хересних дріжджів. Саме вони і додають той самий специфічний хересний тон, що нагадує смак мигдалю або волоського горіха.

Види хересу[ред.ред. код]

Усі хереси діляться на три основні марки:

  • херес сухий — 14-16% спирту, 0,2% цукру («Ореанда херес сухий» НВАО Масандра)
  • херес сухий міцний — 18% спирту, 1,5 відсотка цукру
  • херес міцний — 20% спирту, 3% цукру, херес десертний 19% спирту, 9% цукру.(«Херес Масандра»)

Найвідоміші іспанські хереси — сухі «Фіно» і «Монсанілья», «Амонтильядо». Останній особливо цінується гурманами, оскільки має лише йому властивий букет.

Типи Хересу: • Fino — Фіно — 15% • Manzanilla — Монзанілья — 15%-19% алк. • Amontillado — Амонтіладо — 16%-22% алк. • Oloroso — олоросо — 17% — 22% • Palo Cortado — Пало Кортадо — 17% — 22%. • Medium — Медіум — 15% • Pale Cream — Пел Крім — 17,5% • Cream — Крім 17,5% • Pedro Ximenez — Педро хіменес- 17% • Moscatel- Москатель.

Як пити[ред.ред. код]

Пити херес доречно з тюльпановидних витягнутих келихів, звуження яких догори сприяє концентрації аромату: сухий і легкий струмінь спрямовується безпосередньо до [[носа].

Херес виразно відрізняється своїми характером від інших типів вин. За його яскраво виражені тони його часто називають королем аперитивів. Солодкі сорти хересу підходять до десерту для поліпшення травлення. Херес — вино універсальне, добре служить в якості столового, а в деяких випадках херес за обідом просто незамінний. Наприклад, вживання підкопченої риби або інших морських продуктів досить проблематично для будь-якого вина, але не для хересу. Запахи копченої і риб'ячого жиру переб'ють аромат будь-якого столового вина, але тільки не хересу. Ідеальний для будь-яких морепродуктів, птиці, баранини. Його сильний аромат і різкий тон в смаку створять пікантний контраст з їжею.

У смаку витриманих хересів присутній своєрідний тон, що ідеально гармонує з ароматом сигарного диму. Такі вина можна подавати як дигестив, із кавою.

Крім того, херес не тільки супроводжує їжу, але і бере участь в її створенні. Як кулінарна добавка до пісних м'ясних блюд, соусів йому немає рівних.

Вживання в лікарських цілях[ред.ред. код]

Херес містить мало винної кислоти, терпкий, сухий, в дозах до 200 г корисний для травлення[Джерело?]. В кінці минулого століття це вино, за наполяганням фармацевтів[Джерело?], було введено в загальне вживання в Англії[Джерело?]. Законів спеціальних не видавалося, просто лікарі виписували рецепт[Джерело?]: херес чистий, щодня, по трохи. Крім того, херес використовувався для витяжок лікарських речовин з рослинної сировини.

Алкоголь Це незавершена стаття про алкогольні напої.
Ви можете допомогти проекту, виправивши або дописавши її.