Чашка

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до: навігація, пошук
Філіжанка кави

Горня — посудина невеликого об'єму (приблизно 200-500 мл), що має циліндричну форму (з можливими варіаціями), до якої опціонально приєднана кільцеподібна «ручка» для тримання. Філіжанка — посудина дещо меншого розміру (50-250 мл), що має форму півсфери. Посудини використовуються для безпосереднього пиття гарячих напоїв. У деяких культурах, наприклад, в багатьох країнах Азії, поширене горня без ручки — піала.

Горнята бувають
  • Бульйонні. Місткість: 350—400 см³. Використовуються для бульйонів, супів-пюре і заправних супів з дрібно нарізаними харчами. Випускають з двома (з протилежних сторін), і з однією, ручками.
  • Чайні. Місткість: 200—250 см³. Використовуються для чаю, кави з молоком або вершками, віденської кава, какао, шоколаду.
  • Кавові. Використовуються для чорної кави (місткість: 75-100 см³) і східної (турецької) кави (50-70 см³).

У багатьох релігіях горня (горнятка) тієї чи іншої форми та об'єму використовуються як предмети культу, наприклад, потир в християнстві або співаючі піали Тибету в східних релігіях.

Філіжанка[ред.ред. код]

Для невеликих порцелянових, керамічних горняток для кави (зрідка чаю) побутує назва філіжанка (рум. Filigean, пол. Filiżanka) - видозмінена назва з латинської мови (лат. filigineca). Форма посуду була запозичена з Османської імперії разом із звичаєм пити турецьку каву (кава по-східному), де відповідний посуд називали фінкан (тур. Fincan). У Туреччині назва посуду походила від назви на арабській мові (араб. فنجان‎ ((finjān))). Схожа назва вживалась і у Персії (перс. فنجان‎ (fenjān)).[1]

Різновиди горнят[ред.ред. код]

  • Європейська (метрична) — 250 см ³
  • Американська — 237—240 см ³
  • Англійська — 284 см ³
  • Японська — 200 см ³ або 1 го (180 см ³)

Див. також[ред.ред. код]

Посилання[ред.ред. код]

Примітки[ред.ред. код]

  1. [1]