Чемпіонат Європи з боксу серед жінок 2006

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до: навігація, пошук

V Чемпіонат Європи з боксу серед жінок відбувся 4-10 вересня 2006 року в Варшаві, Польща. 126 бійців з 22 країн Європи змагалися в 13 вагових категоріях. Всього на турнірі було проведено 113 боїв, з яких 37 (32,7 %) закінчилися достроковою перемогою одного з суперників. Перемогу в загальнокомандному заліку вп’яте поспіль здобула Росія.

Найсуттєвіша перемога на турнірі

75 кг. 1/4 фіналу
Аніта Душа Угорщина 35:12 Румунія Люмініта Турчин
80 кг фінал
Біта Малек Польща 30:7 Росія Галина Іванова

Найрезультативніший бій турніру

54 кг фінал
Карі Єнсен Норвегія 35:27 Польща Кароліна Міхальчук

Найменш результативний бій турніру

50 кг. 1/4 фіналу
Вікторія Усаченко Росія 3:0 Франція Дельфін Манчіні

Учасники[ред.ред. код]

Результати фіналів[ред.ред. код]

Вагова категорія Переможець Рахунок Переможений опонент
46 кг Румунія Стелута Дута 19:10 Польща Евеліна Пекальська
48 кг Росія Олеся Гладкова 16:2 Угорщина Моніка Чік
50 кг Туреччина Хазібе Еркоч 14:8 Росія Вікторія Усаченко
52 кг Туреччина Сумейра Кая 12:6 Франція Саліха Охен
54 кг Норвегія Карі Єнсен 35:27 Польща Кароліна Міхальчук
57 кг Росія Єлєна Карпачьова RSCO 2 Швейцарія Діна Бюргер
60 кг Ірландія Кеті Тейлор RSCO 2 Росія Татьяна Чалая
63 кг Данія Вінні Сковгард 22:14 Росія Юлія Нємцова
66 кг Франція Ая Чізоко 27:9 Україна Леся Козлан
70 кг Росія Ольга Славінськая RSCO 2 Ізраїль Наталія Остроумова
75 кг Росія Марія Яворськая 26:8 Україна Ольга Новікова
80 кг Польща Біта Малек 30:7 Росія Галина Іванова
+80 кг Угорщина Марія Ковач 20:8 Туреччина Семсі Яралі

Медалісти[ред.ред. код]

Категорія: Gold medal icon.svg Золото: Silver medal icon.svg Срібло: Bronze medal icon.svg Бронза:
до 46 кг Румунія Стелута Дута Польща Евеліна Пекальськая Італія Валеріа Калабрезе
Росія Світлана Гнєванова
до 48 кг Росія Олеся Гладкова Угорщина Моніка Чік Швеція Дженні Хардінгз
Туреччина Гулзеда Басібутун
до 50 кг Туреччина Хазібе Еркоч Росія Вікторія Усаченко Італія Валеріа Імброгно
Румунія Лідія Айон
до 52 кг Туреччина Сумейра Кая Франція Саліха Охен Польща Ягода Карге
Фінляндія Маріт Теуронен
до 54 кг Норвегія Карі Єнсен Польща Кароліна Міхальчук Україна Людмила Грицай
Росія Софія Очігава
до 57 кг Росія Єлєна Карпачова Швейцарія Діна Бюргер Норвегія Інгрід Егнер
Франція Міріам Деллаль
до 60 кг Ірландія Кеті Тейлор Росія Татьяна Чалая Польща Анна Кашпржак
Туреччина Гулсум Татар
до 63 кг Данія Вінні Сковгард Росія Юлія Нємцова Україна Саїда Газанова
Польща Кінга Сіва
до 66 кг Франція Ая Чізоко Україна Леся Козлан Росія Іріна Потєєва
Польща Кароліна Кожела
до 70 кг Росія Ольга Славінская Ізраїль Наталія Остроумова Чехія Мартіна Шморанцова
Швеція Клара Свенссон
до 75 кг Росія Марія Яворськая Україна Ольга Новікова Фінляндія Мія Еталепелто
Угорщина Аніта Душа
до 80 кг Польща Біта Малек Росія Галина Іванова Україна Ірина Комар
Туреччина Сельма Ягчі
+80 кг Угорщина Марія Ковач Туреччина Семсі Яралі Румунія Адріана Хожу
Росія Альбіна Васькєкіна

Медальний залік[ред.ред. код]

Медальний залік
Місце Держава Золото Срібло Бронза Разом
1 Росія Росія 4 4 4 12
2 Туреччина Туреччина 2 1 3 6
3 Польща Польща 1 2 4 7
4 Угорщина Угорщина 1 1 1 3
Франція Франція 1 1 1 3
6 Румунія Румунія 1 0 2 3
7 Норвегія Норвегія 1 0 1 2
8 Ірландія Ірландія 1 0 0 1
Данія Данія 1 0 0 1
10 Україна Україна 0 2 3 5
Швейцарія Швейцарія 0 1 0 1
Ізраїль Ізраїль 0 1 0 1
13 Італія Італія 0 0 2 2
Швеція Швеція 0 0 2 2
Фінляндія Фінляндія 0 0 2 2
16 Чехія Чехія 0 0 1 1

Збірна України та її результати[ред.ред. код]

Україна була представлена у всіх вагових категоріях і була однією з трьох найбільших команд турніру. Всього команда здобула 5 медалей, з яких : 2 - срібні і 3 - бронзові.

  • 46 кг : Оксана Штакун
1/4 фіналу: Валеріа Калабрезе Італія 28:17 Україна Оксана Штакун
  • 48 кг : Ольга Милосердна
1/4 фіналу: Дженні Хардінгз Швеція 23:9 Україна Ольга Милосердна
  • 50 кг : Крістіна Рожкова
1/8 фіналу: Валеріа Імборгно Італія 23:13 Україна Крістіна Рожкова
1/8 фіналу: Вікторія Руденко Україна RSCO 2 Англія Тіна О’Делл
1/4 фіналу: Маріт Теуронен Фінляндія 10:5 Україна Вікторія Руденко
  • 54 кг : Людмила Грицай, бронза
1/4 фіналу: Людмила Грицай Україна 5:0 Чехія Арлета Краузова
1/2 фіналу: Карі Єнсен Норвегія 22:18 Україна Людмила Грицай
  • 57 кг : Тетяна Жерновікова
1/4 фіналу: Діна Бюргер Швейцарія RSCO 2 Україна Тетяна Жерновікова
  • 60 кг : Яна Зав'ялова:1/8 фіналу: Яна Зав’ялова Україна 10:6 Туреччина Гулсум Татар
1/8 фіналу: Яна Зав'ялова Україна RSCO 2 Англія Лінді Скрагг
1/4 фіналу: Гулсум Татар Туреччина 5:0 Україна Яна Зав'ялова
  • 63 кг : Сайда Газанова, бронза
1/4 фіналу: Сайда Газанова Україна RSC 1 Чехія Тереза Лукешова
1/2 фіналу: Вінні Сковгард Данія 33:14 Україна Сайда Газанова
  • 66 кг : Леся Козлан, срібло
1/4 фіналу: Леся Козлан Україна 21:5 Угорщина Бйянка Нагі
1/2 фіналу: Леся Козлан Україна 18:2 Польща Кароліна Кожела
фінал: Ая Чізоко Франція 27:9 Україна Леся Козлан
  • 70 кг : Ліля Дурнєва
1/4 фіналу: Ольга Славінськая Росія DQ 3 Україна Лілія Дурнєва
  • 75 кг: Ольга Новікова, срібло
1/2 фіналу: Ольга Новікова Україна 26:11 Угорщина Аніта Душа
фінал: Марія Яворськая Росія 26:8 Україна Ольга Новікова
  • 80 кг: Ірина Комар, бронза
1/2 фіналу: Біта Малек Польща RSCO 2 Україна Ірина Комар
  • +80 кг: Севілья Арнетова
1/4 фіналу: Альбіна Васькєкіна Росія RSCO 2 Україна Севілья Арнетова

Примітки: RSC (RSCO) – рефері зупинив змагання, DQ – дискваліфікація

Посилання[ред.ред. код]